X-klassi tehnilised andmed: mootorid, mõõdud ja massid.

Mõõdud ja massid.

Sõiduki tüüp
Kliirens
ECO Start/Stop-funktsioon

Jõulised mootorid.

Valikus on 5 diiselmootorit.

Igas X-klassis tuksub jõuline ja vastupidav süda. V6-silindritega tippdiiselmootor [X 350 d 4MATIC. Kombineeritud kütusekulu: 8,8-9,0 l/100 km; CO2-emissioon: 230-236 g/km] 1* avaldab muljet tänu oma 550 Nm maksimaalse pöördemomendiga ja suure väändejõuga. Nii pole teie liikumisele teedel ja maastikul seatud peaaegu mingeid piire. Kõigil mootoritel on otsesissepritse koos Piezo-injektorite, turbolaaduri ja valikulise katalüütilise reduktsiooni tehnoloogiaga (SCR, Selective Catalytic Reduction) heitgaasipuhastuseks, samuti võime vedada ka rasket haagisekoormust.

1

X 350 d 4MATIC käigukastiga 7G-TRONIC PLUS. Kütusekulu linnas/maanteel/kombineeritud: 10,3-10,0/8,3-8,1/9,0-8,8 l/100 km; kombineeritud CO2-emissioon: 236-230 g/km [*]. Reaalne tarbimine väärtused sõltuvad sõiduki massi ja valitud seadmed.

Mootorid ja kütusekulu.

Sõiduki tüüp
Kliirens
ECO Start/Stop-funktsioon
Originaallisavasrustus (näiteks katusereeling, lahtikäiv katus jms) võivad olulisi sõiduki omadusi, näiteks massi, veere- ja õhutakistust muuta ja lisaks võivad need peale liiklus- ja ilmastikutingimustele mõjutada kütusekulu ja sõidujõudlust. Täiendavaid tehnilisi andmeid saate vaadata aadressil www.mercedes-benz.de

Lorem Ipsum