Intro
Mudelid
Välisdisain
Sõitjateruum
Tehnoloogia
AMG
Võtke meiega ühendust
  MANUFAKTUR Graphite Gray Magno hall
  Polar White valge
  Must
  Spectral Blue sinine
  High Tech Silver hõbedane
  Graphite Gray Metallic hall
  Obsidian Black Metallic must
  MANUFAKTUR Alpine Gray Solid hall
  MANUFAKTUR Patagonia Red Metallic punane
  MANUFAKTUR Opalite White Bright valge
  Model CLE Cabriolet
  Meie mudelid
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Close X
  Järgmine
  Eelmine
   CLE 200 Cabriolet
   CLE 200 4MATIC Cabriolet
   CLE 220 d Cabriolet
   CLE 300 4MATIC Cabriolet
   CLE 450 4MATIC Cabriolet

   Mercedes-AMG

   Close X
   Strapline Content

   Mercedes-EQ

   Close X
   Strapline Content

   Mercedes-Maybach

   Close X
   Strapline Content
   Välisdisain Uue CLE Cabrioleti välisdisain. Uus CLE Cabriolet ühendab CLE Coupé sportlikud disainielemendid, nagu näiteks väljendusrikaste kapotikühmude ja madala kapotiga võimsa esiosa ning stiilse akustilise tekstiilkatuse. CLE on kabriolett kõigile, kes hindavad suurepärast disaini, dünaamilist sõidunaudingut ja võimet saavutada mõne sekundiga vabadustunne.
   LeftRight

   Varustuspaketid ja disain

   Tähelepanuväärne disain ja varustus

   Close X
   Järgmine
   Eelmine
    Progressiivse disainiga esiosa Muljet avaldav esiosa: CLE Cabriolet avaldab muljet madala kapotiga, mida täiendab A-kujuline Mercedes-Benzi mustriga radiaatorivõre.


    Võimsusest rääkivad kühmud kapotil Võimas alates esimesest hetkest: kapoti sportlik disain muudab esiosa väljendusrikkaks ja isikupäraseks.

    DIGITAL LIGHT Ülevaade igas olukorras: DIGITAL LIGHT esitulede [6] valgus viib teid pingevabalt ja ohutult läbi igast olukorrast. Valgustus kohandub intelligentselt valgus- ja ilmaolude ning liiklusolukorraga.

    [6]Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.


    Kaheosalised tagatuled ja neid ühendav disainielement Särav iga nurga alt: voolavalt sujuv tagaosa disain, efektse valgusega kaheosalised tagatuled ja neid ühendava disainielement tõmbavad pilgud CLE Cabrioletile ning annavad talle enesekindla ja sportliku välimuse.
    KEYLESS-GO Tänu KEYLESS-GO-le algab iga sõit maksimaalne mugavusega. Võti võib jääda teile taskusse. Auto avamiseks haarake lihtsalt ukselingist. Seejärel vajutage start/stopp nuppu ja teekond võib alata. HANDS-FREE ACCESSIGA avate pakiruumi luugi käsi kasutamata, kui teete kaitseraua all löögiliigutuse.
    Standardvarustuses on 18-tollised rattad, lisavarustuses kuni 20-tollised rattad Standardid on kõrgel ka auto madalaimas punktis: CLE Cabrioleti iseloomuga sobivad kokku aerodünaamiliselt optimeeritud valuveljed suurusega alates 18- kuni 20-tollini. [6]

    [6]Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
    Täisautomaatne ja akustilise müraeristusega tekstiilkatus. Kolmes värvitoonis pakutav täisautomaatne akustiline tekstiilkatus[6] tagab suurepärase mugavuse, isoleerib välismüra ja kaitseb kuumuse eest, et saaksite igat sõitu maksimaalselt nautida.

    [6]Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
    Sõitjateruum Uue Mercedes-Benz CLE Cabrioleti sõitjateruum. Tänu paljude luksuslike detailide kombinatsioonile on uue CLE Cabrioleti interjööris kõrgeimal tasemel kvaliteediatmosfäär. Muljet avaldavad elemendid, nagu nappa naha välimusega ARTICO kunstnahast polster armatuurlaual ja vööjoonel, mugavad multikontuuristmed [6] ja Burmester® 3D Surround Sound System [6] helisüsteemi esmaklassilised helimaailmad pakuvad kõikehõlmavat ainulaadset sõidutunnet – avatud ja suletud katusega. [6]Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
    LeftRight

    Varustuspaketid ja disain

    Tähelepanuväärne disain ja varustus

    Close X
    Järgmine
    Eelmine
     11,9-tolline keskekraan Klaasi all ja puutetundlik: 11,9-tolline juhi poole pööratud keskekraan rõhutab visuaalselt CLE Cabrioleti sõitjateruumi tippkvaliteeti. Ekraani kallet saab seadistada, et vähendada päikese peegeldumist sellelt, kui sõidetakse lahtise katusega.
     Burmester® 3D Surround Sound System helisüsteem Hellitage end helielamusega: Burmester® 3D ruumilise heli süsteem[6] tagab kvaliteetse muusika nii esi- kui ka tagaistmetel. Burmester® kirjaga elegantsed metallist kõlarikatted täiustavad interjööri ning muudavad selle veelgi esinduslikumaks. Esiistmetega integreeritud lisakõlarid optimeerivad ruumilist heli.

     [6]Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.

     Integreeritud kõlaritega elegantsed multikontuur-esiistmed Uue CLE Cabrioleti esiistmetele saab tellida seitsmetsooniliste massaažifunktsiooni[6]ning ja neil on AIRSCARF-soojendussüsteem[6], mis tagab optimaalse soojuse kaela-kõripiirkonnas. Istmetega integreeritud kõlarid pakuvad juhile ja kaassõitjale haaravat ruumilist helielamust. [6]

     [6]Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
     Uue põlvkonna MBUX Intuitiivse kasutamise tulevik: MBUX [7] multimeediasüsteemi uus põlvkond pakub paljusid funktsioone, suhtlusvõimalusi ja rutiinide automatiseerimist. Intuitiivselt juhitav hääle, puudutuse ja käeliigutusega. Sujuvalt integreeritud teie digieluga ja individuaalselt kohandatav isikupärastatud kuvastiilidega.[6]

     [7]Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.

     [6]Mercedes me connect teenuste kasutamiseks tuleb luua Mercedes me ID ja nõustuda Mercedes me connect teenuste kasutustingimustega. Kirjeldatud teenused ning nende saadavus ja funktsionaalsus sõltuvad eriti sõiduki mudelist, tootmisaastast, valitud lisavarustusest ja riigist.
     Nappa nahka meenutava ARTICO kunstnahaga kaetud näidikupaneel ja vööjoon Uue CLE Cabrioleti standardvarustusse kuulub sõitjateruumi AVANTGARDE pakett. Sõitjateruumi muudavad eksklusiivsemaks ja personaalsemaks nappa nahka meenutava ARTICO kunstnahaga kaetud armatuurlaud ja vööjoon.
     Cabriolet Comfort pakett Pikendage kabrioletihooaega, et see kestaks läbi terve aasta: AIRSCARF kaelapiirkonna soojenduse, AIRCAP tuuletõmbe vältimise süsteemi ja elektrilise pakiruumi eraldajaga tagab CLE Cabriolet igal sõidul optimaalse mugavuse – sõltumata aastaajast.
     Varustus Uue CLE Cabrioleti tähelepanuväärne varustus.
     Järgmine
     Eelmine
      Tuuleklaasinäidik Täiuslik väljavaade sportlikuks sõiduks ja pingevabalt suurepäraseks sõiduelamuseks: tuuleklaasinäidik [6] muudab teie auto esiklaasi põnevaks digitaalseks juhikohaks. See tähendab, et teil on kõige olulisem info alati silme ees.

      [6]Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.      12,3-tolline juhiekraan Kõrglahutusega juhiekraan võimaldab teil lihtsalt jälgitavas vormis kogu soovitud teabel silma peal hoida. See tähendab, et olete sõites lõõgastunum. Tippkvaliteediga eraldiseisev ekraan on digitaliseeritud ja maitseka disainiga interjööri oluline element ja räägib teie Mercedese modernsest luksusest.
      Digilisad Mercedes-Benzil on teile esimesest hetkest alates pakkuda rohkem, kui oskaksite arvata. Sõltuvalt teie auto mudelist, valitud lisadest, tootmisaastast ja riigist on alates ostukuupäevast esimese 36 kuu jooksul teie auto varustuses paljud digilisad kaugteenuste, navigatsiooni, laadimise, GUARD 360° sõidukikaitse ja meelelahutuse jaoks[6][7]. Kui soovite digilisade eeliseid kasutada ka pärast esialgse tähtaja möödumist, saate neid Mercedes me Store'is vaid mõne klikiga uuendada.

      [7]Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.

      [6]Mercedes me connect teenuste kasutamiseks tuleb luua Mercedes me ID ja nõustuda Mercedes me connect teenuste kasutustingimustega. Kirjeldatud teenused ning nende saadavus ja funktsionaalsus sõltuvad eriti sõiduki mudelist, tootmisaastast, valitud lisavarustusest ja riigist.
      MBUX liitreaalsusega navigeerimine Et leiaksite tee ka kõige keerulisemas liiklusolukorras, ühendab MBUX liitreaalsusega navigeerimine[6] virtuaalmaailma ja pärismaailma. See tehnoloogia liidab graafilised navigeerimisjuhendid ja liiklusinfo pärismaailma piltidega. Nii jõuate kohale kiiresti, ohutult ja stressivabalt.

      [6]Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.

      Nutitelefoni integreerimine Nutitelefoni integreerimine ühendab mobiiltelefoni juhtmevabalt multimeediasüsteemiga Apple CarPlay® või Android Auto® abil. See annab lihtsa ligipääsu teie nutitelefoni kõige olulisematele rakendustele. Kiiresti ja lihtsalt saate kasutada ka kolmanda osapoole teenusepakkujate rakendusi - näiteks Spotify'd.[4]

      [4]See varustus on saadaval ka tellitava funktsioonina hilisemaks aktiveerimiseks. Teenuste kasutamiseks tuleb registreeruda Mercedes me portaalis, nõustuda Mercedes me connect teenuste kasutustingimustega ja ühendada auto vähemalt ajutiselt kasutajakontoga. Lisaks on aktiveerimiseks vajalik andmesideühendus autoga ning autole paigaldatud vastav varustus. Siis aktiveeritakse valitud tellitav funktsioon sõidukis kasutamiseks jäädavalt, isegi kui lõpetate hiljem Mercedes me connect teenuste kasutamise ja ühendate sõiduki kasutajakontost lahti. Kõigi vajalike tehniliste nõuetega saate lähemalt tutvuda Mercedes me või oma volitatud Mercedes-Benzi edasimüüja abil.
      360° kaameraga parkimispakett Eksklusiivne parkimisteenus koos igakülgse nähtavusega: PARKTRONICU ja 360° kaameraga[3] Active Parking Assist tuvastab vabad ja määratud parkimiskohad, kui neile lähenete. Pärast parkimiskoha väljavalimist on auto parkimine lihtne tänu dünaamilisele visualiseerimisele ja akustilisele tagasisidele – või lasete auto õigele kohale manööverdada hoopis parkimisassistendil.[2]

      [2]Meie juhiabisüsteemid ning abiseadmed on ainult toetamiseks ja need ei vabasta teid vastutusest juhina. Palun tutvuge kasutusjuhendis oleva info ja seal kirjeldatud süsteemipiirangutega.

      [3]Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
      Rajahoidik Active Lane Keeping Assist Active Lane Keeping Assist[3] on tähelepanelik vaatleja: kui te kaldute kogemata oma sõidurajalt välja või satute teistele liiklejatele ohtlikult lähedale, suudab see süsteem teid rooli pöörates tagasi oma sõidurajale tuua. Kui aga sõidate ikkagi oma rajalt välja, järgneb lisahoiatus rooli vibratsiooni näol.[2]

      [2]Meie juhiabisüsteemid ning abiseadmed on ainult toetamiseks ja need ei vabasta teid vastutusest juhina. Palun tutvuge kasutusjuhendis oleva info ja seal kirjeldatud süsteemipiirangutega.

      [3]Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
      Piduriassistent Active Brake Assist Piduriassistent Active Brake Assist aitab vältida kokkupõrget teie ees liikuva või seisva sõidukiga, vastutuleva sõidukiga, kui teete pööret, ja samuti liikuva jalakäija ning jalgratturiga. Lisaks pikivahe- ja kokkupõrkehoiatustele pakub süsteem eelkõige olukorrale vastavat pidurdusabi, sh vajadusel hädapeatumist.[2]

      [2]Meie juhiabisüsteemid ning abiseadmed on ainult toetamiseks ja need ei vabasta teid vastutusest juhina. Palun tutvuge kasutusjuhendis oleva info ja seal kirjeldatud süsteemipiirangutega.
      Adaptiivne kiirushoidik Active Distance Assist DISTRONIC See abisüsteem kontrollib muu hulgas sõidukiirust ja pikivahet. Samuti kohandab see ennetavalt auto kiirust lubatud sõidukiiruse ja marsruudiga ning muudab pingevabaks liiklusummikus sõitmise. Nutikad funktsioonid võtavad juhilt pinge maha ja avaldavad positiivset mõju elektrilisele sõiduulatusele.[2][6]

      [2]Meie juhiabisüsteemid ning abiseadmed on ainult toetamiseks ja need ei vabasta teid vastutusest juhina. Palun tutvuge kasutusjuhendis oleva info ja seal kirjeldatud süsteemipiirangutega.

      [6]Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
      Juhiabisüsteemide Plus pakett See pakett aitab teil sihtkohta jõuda vähema stressiga: tänu modernsele ja intelligentsele andursüsteemide võrgule naudite osaliselt automatiseeritud sõidu eeliseid. Paljud juhiabiseadmed on teile abiks vastavalt olukorrale, hoiatades kokkupõrkeohu eest ja sekkudes kui tarvis - kõigi liiklejate ohutuse nimel.[2][3]

      [2]Meie juhiabisüsteemid ning abiseadmed on ainult toetamiseks ja need ei vabasta teid vastutusest juhina. Palun tutvuge kasutusjuhendis oleva info ja seal kirjeldatud süsteemipiirangutega.

      [3]Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
      Cabriolet Comfort pakett Pikendage kabrioletihooaega, et see kestaks läbi terve aasta, nautige optimaalset mugavust alati, kui sõidate avatud katusega ja kogege autos kõiki aastaaegu. AIRSCARF kaelapiirkonna soojenduse, AIRCAP tuuletõmbe vältimise süsteemi ja elektrilise pakiruumi eraldajaga pakett komplekteerib üksteist täiendava intelligentse varustuse, mis rõõmustab teid aastaringselt.
      KEYLESS-GO KEYLESS-GO teeb lõpu tüütule autovõtme otsimisele. Võti tuvastatakse, kui see on teiega kaasas kas auto lähedal või auto sees: kõiki uksi saab seejärel avada ja lukustada lihtsalt ukselinki puudutades.
      Automaatne kliimaseade THERMATIC Esiistmetel pakub personaalset kliimamugavust automaatne kahetsooniline kliimaseade THERMATIC: juht ja kõrvalistuja saavad oma poolel temperatuuri eraldi reguleerida. Tänu automaatsele kliimaseadmele ja väga tundlikule andursüsteemile hoitakse temperatuuri ühtlasel tasemel – ilma et seda peaks käsitsi reguleerima.
      Mälupakett Mälupakett võimaldab mugavalt salvestada kuni kolm isteasendit ning nende vahel valida. Lisaks salvestatakse rooli, välispeeglite ja lisavarustusse kuuluva tuuleklaasinäidiku asend. Kui olete loonud kasutajaprofiili, peate selle keskekraanilt aktiveerima - siis rakenduvad teie isiklikud seadistused.
      ENERGIZING Plus pakett Mugavus kõikidele meeltele: see pakett kombineerib uuendusliku intelligentsiga premium-varustust. Teie Mercedes suudab teid mitmel moel ergutada ja lõõgastada – hoiab kaua erksana ja tagab erakordselt meeldiva sõidu. Seitsme erineva mugavusprogrammi ja atraktiivse varustuse, nagu näiteks multikontuuristmete abil.[3]

      [3]Palun tutvuge kasutusjuhendis oleva info ja seal kirjeldatud süsteemipiirangutega.      Rutiinid Täiuslikult teie jaoks kohandatud personaalne mugavus: esmakordselt salvestab CLE Cabriolet juhipõhise kasutusmustri vastavalt tema harjumuspärastele meelelahutus- ja mugavuseelistustele. Alates temperatuurist kuni istme massaažifunktsioonini: kõike saab optimeerida ja automaatselt kohandada vastavalt teie soovile.
      GUARD 360 ° sõidukikaitse GUARD 360° Vehicle Protection[3] pakub auto ümbruse igakülgset jälgimist - näiteks laiendatud ärandamisvastast alarmsüsteemi ja pukseerimiskaitset. Liikumine autos käivitab visuaalse ja helilise hoiatuse. Mercedes me kokkupõrketuvastus teavitab teid telefonirakenduse kaudu.

      [3]Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
      Keskturvapadi Keskturvapadi on integreeritud juhiistmega. Tõsise külgkokkupõrke korral võib see avaneda juhi ja kaassõitja ning vähendada vigastuste riski.
      PRE-SAFE® Impulse Side PRE-SAFE® Impulse Side[3] suudab sõitjaid külgkokkupõrkeks ette valmistada ja vähendada vigastuste ohtu. Nagu ihukaitsja, lükkab see juhti või kõrvalistujat ohutsoonist eemale auto keskosa poole.

      [3]Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
      DIGITAL LIGHT Vastavalt sõiduolukorrale kohandatav valgustus muudab teekonna turvaliseks ka pingevabaks: DIGITAL LIGHT[6]kohandab valgustust pidevalt valgustingimuste, liikluse ja ilma- ning teeoludega. HD-süsteem töötab nagu projektor ning arvutab valgustuse välja pikslitäpsusega.

      [6]Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.

      Madaldatud komfortvedrustus Amortisaatorite ja vedrude spetsiaalne seadistus muudab sõidu sportlikumaks - ootuspärases mugavuses kompromisse tegemata. 15 millimeetrit madalam vedrustus tähendab, et auto näeb ka sportlikum välja. See süvendab veelgi muljet dünaamilisusest ja võimsusest.
      Reguleeritava amortiseerimisega DYNAMIC BODY CONTROL vedrustus Üks vedrustus – kolm seadet: adaptiivvedrustus DYNAMIC BODY CONTROL[6] võimaldab valida maksimaalse sõidudünaamika ja suurepärase mugavuse vahel – mis vastab nii läbitava tee iseloomule kui ka teie sõidustiilile. 15 mm võrra madalam vedrustus loob ideaalsed eeldused eriti dünaamiliseks sõiduks.

      [6]Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
      DYNAMIC SELECT DYNAMIC SELECT muudab sõiduomadusi sõrmeliigutusega. Kasutage erinevaid sõidurežiime, et muuta näiteks mootori, vedrustuse ja roolisüsteemi seadistust. Kas dünaamiline režiimis Sport, eriti lõdvestav Comfortiga või väga ökonoomne ECO-ga – teie ise otsustate, kuidas antud hetkel sõita soovite.
      Suuremate esimeste piduriketastega pidurisüsteem Suuremate ja perforeeritud esisilla piduriketastega pidurisüsteem[6] annab endast maksimumi ka pärast korduvat tugevat pidurdamist. Tänu sellele võite kõigis sõiduolukordades loota väsimatule pidurdusjõule.

      [6]Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.


      MERCEDES-AMG Mercedes-AMG C-Class. The Mercedes-AMG C-Class models represent an ideal point of entry to the world of Mercedes-AMG as well as absolute peak performance.
      LeftRight

      Välisdisain

      Sõitjateruumi disain

      Tähelepanuväärne välisdisain

      Close X
      Strapline Content

      Tähelepanuväärne sõitjateruum

      Close X
      Strapline Content
      Kogege seda kõike teel Tehke proovisõit CLE Cabrioletiga. Andke meile teada, et soovite teha CLE Cabrioletiga proovisõitu ja me võtame teiega peagi ühendust.
      Sellesse vormi sisestatud andmeid töödeldakse, salvestatakse ja kasutatakse vastavalt meie Privaatsuspoliitikas seatud tingimustele. Isikuandmete andmine on vabatahtlik ja vajalik proovisõidu broneerimiseks, läbiviimiseks ning järeltegevuseks, kohtumise kokkuleppimiseks, hinnapakkumise või brošüüri esitamiseks. Alljärgnevas loetelus märke tegemisega nõustute oma Isikuandmete töötlemisega eelnevalt loetelus toodud eesmärkidel. Teil on õigus igal ajal nõusolek tagasi võtta, esitades sellekohase taotluse ettevõtte kontaktisikule e-posti aadressil klienditeenindus@veho.ee või Veho AS esindustes. Nõusoleku tagasivõtmine ei mõjuta enne nõusoleku tagasivõtmist toimunud Isikuandmete töötlemise seaduslikkust.

      *Uus EQV ja uus V-klass ei ole veel proovisõiduks saadaval.