Mercedes-Benz'i varuosad. Et teie Mercedes-Benz jääks tõeliseks Mercedes-Benziks.
Meie varuosavalik Õige varuosa igale Mercedes-Benzile. Kas soovite varuosa oma vanemale Mercedese mudelile või korrektset asendusdetaili oma uuele sõidukile - Mercedes-Benzi ulatuslik varuosavalik pakub lahenduse igale sõidukile ja igale eelarvele. Ja sõltumata tootegrupist saate mõistagi usaldada meie rangeid kvaliteedistandardeid.
Mercedes-Benz originaalvaruosad Kas sooviksite oma Mercedes-Benzil kasutada ainult sertifitseeritud uusi varuosi, kui tekib vajadus midagi hooldada või kuluosi vahetada? Sel juhul soovitame, et kasutaksite Mercedes-Benz originaalvaruosi. Need kätkevad Mercedes-Benzi kui sõidukitootja kogu oskusteavet, olles loodud spetsiaalselt teie sõidukile ja parimal võimalikul kujul sobitatud teie sõiduki muude komponentidega.

Eeliseid on palju:
- Suurepärane kvaliteet, täpsus ja vastupidavus
- Testitud ja kontrollitud vastavalt Mercedes-Benzi rangetele standarditele turvalisuse ja töökindluse osas
- Loodud spetsiaalselt konkreetsele mudelile
- Üleilmne saadavus, kiire tarne

Et saada rohkem infot Mercedes-Benz originaalvaruosade kohta, võtke palun ühendust oma Mercedes-Benz teeninduspartneriga.
Button
Mercedes-Benz taastatud originaalvaruosad Mercedes-Benz taastatud originaalvaruosade tootegrupp pakub rikkalikku valikut varuosi kõigile levinumatele sõidukiklassidele - alates starterist ja roolist ning lõpetades mootori- ja elektriveo süsteemidega. Iga osa läbib hoolika taastamisprotsessi, kvaliteedikontrolli ja testid vastavalt Mercedes-Benz rangetele standarditele. Tulemuseks saadakse taastatud originaalvaruosa, mil on uue detaili kvaliteet, aga soodsam hind.

Teie saate mitu eelist:
- Uue varuosa kvaliteet vastavalt Mercedes-Benzi kvaliteedistandarditele
- Tänu taastamisprotsessile atraktiivne hinna-kvaliteedi suhe
- Originaalosade garantii 24 kuud
- Usaldusväärne saadavus ja lühikesed asendusajad
- Keskkonnasõbralik tänu toormaterjalide, energia ja CO2 heitme kokkuhoiule

Mercedes-Benzi originaalvaruosi saab soetada teie kohalikult Mercedes-Benz teeninduspartnerilt.
Button
Strapline Content Button
Strapline Content Button
Originaalvaruosad v. Mitte-originaalosad Paistab ehtne: hoiduge võltsingutest. Teie Mercedes-Benz teeninduspartner aitab teil võltsitud varuosadest hoiduda. Kahjuks pole alati tegu Mercedes-Benzi varuosaga isegi siis, kui sellele on Mercedes-Benz peale kirjutatud. Autovaruosi võltsitakse ja seda tehakse üha rohkem. Seejuures kopeeritakse ka varuosi, mis on otseselt seotud turvalisusega, näiteks piduriklotsid ja -kettad, klaasipuhastid, tuuleklaasid, veermikudetailid või filtrid. Võltsosad paistavad pahatihti väliselt nagu originaalid ehk teinekord ei suuda isegi eksperdid neid esmapilgul originaalosadest eristada.