Mercedes-Benz õnnetusjuhtumi- ja rikkeabi Kiire abi kohapeal ja ööpäevaringselt.
Põhjalik abi iga juhtumi puhul Mercedes-Benz abitelefon. Lihtsalt vajutage oma Mercedeses vastavale nupule või helistage meile ning meie hoolitseme kõige muu eest. Saate meie ekspertidega ühendust iga kell ja igal nädalapäeval. Me aitame teid personaalselt, et saaksite oma teekonda stressivabalt jätkata.
  Abi on vaid telefonikõne kaugusel. Mercedes-Benz teenindustelefon: 00 800 1 777 7777 (Eesti piires tasuta) või +372 88 01 586 (tasuline)

  Meie Mercedes-AMG infoliin: 00 800 264 77777
  Button
  SOS nupp. Ühest nupuvajutusest piisab: teie sõiduki laekonsoolis olev SOS-nupp loob vahetult ühenduse päästekeskusega. Button
  Mercedes me connect. Abi nupuvajutusel: Mercedes me nupp teie sõiduki telefoniraamatus või abinupp sõiduki laes ühendab teid otse mõne meie kõnekeskusega. Button
   SmallRepair Igapäevaste pisivigastuste parandus.

   Saite esiklaasi täkke – mis nüüd edasi teha?

   Mercedes-Benz aitab.

   Kriimustusi, mõlke ja kivitäkkeid on sõiduki kasutusaja jooksul pea võimatu vältida. Sellistes olukordades aitab teid Mercedes-Benz SmallRepair. Innovatiivsed remonditööd kaotavad väiksemad vigastused nii sees kui ka väljas – nii ei pea osa tervikuna välja vahetama. Loomulikult tagame harjumuspärase kõrge ja testitud Mercedes-Benzi kvaliteedi.
   Button
   Avariiremont Igale probleemile sobiv lahendus.

   Seisate silmitsi õnnetusjuhtumiga?

   Mercedes-Benz aitab.

   Mercedes-Benzi spetsialistid hoolitsevad õnnetusjuhtumi kahjude likvideerimise eest: täpsete töövõtete, sobivate materjalide ja suure kogemustepagasiga. Teie Mercedes-Benz säilitab oma õnnetusjuhtumi eelse välimuse ning tehnilise seisundi. Kõrgekvaliteedilise parandustöö tõestuseks väljastatakse teile Mercedes-Benz Expert Repair™-i sertifikaat.
   Button
   All categories Choose the right accessories for your Mercedes.