Mercedes-Benzi elektromobiilsus. Vaadake lisaks meie jõuallikate kohta teel kestliku tuleviku suunas.
Our Models
LeftRight

Hatchbacks

Close X
Strapline Content

Sedans

Close X
Strapline Content

SUVs & Crossovers

Close X
Strapline Content

Coupés

Close X
Strapline Content

Cabriolet & Roadsters

Close X
Strapline Content

Estates

Close X
Strapline Content
Mercedes-Benzi elektromobiilsus Meie kolm elektrilist lahendust.
  Täiselektriline. Täiselektriline autosõit, eriti kasutades roheenergiat, tähendab CO2 vaba sõitu, peaaegu täielikku müra puudumist ja hetkelist kiirendust. Kogege täiesti uut sõidukogemust ja mobiilsuse tulevikulahendusi Mercedes-Benzi kõigi täiselektriliste mudelitega. Button
  Pistikhübriid: perfektne kooslus elektrimootorist ja sisepõlemismootorist. Meie pistikhübriidsüsteemid kombineerivad elektriajami dünaamika ja tõhususe sisepõlemismootori sõiduulatusega. Neid saab laadida kodust või avalikust laadimispunktist ning mõned mudelid pakuvad puhtelektrilist sõiduulatust kuni 100 km (WLTP[1]).[1]

  [1]Energiatarve ja sõiduulatus on arvestatud euroregulatsiooni nr (EU) 2017/1151 põhjal.
  Button
  Poolhübriid: intelligentne efektiivsus tuntava võimsuslisaga. Poolhübriidi puhul varustatakse tuttav sisepõlemismootor integreeritud startergeneraatoriga (ISG) või rihmajamiga startergeneraatoriga (BSG). ISG ja BSG töötavad 48-voldise elektripingega ja võimaldavad sellised funktsioonid nagu vabaveeremine, lisavõimsus ja rekuperatsioon, andes tulemuseks märkimisväärse kütusesäästu. Button
  Strapline Content Button
  Strapline Content Button
  Strapline Content Button
  Strapline Content Button

  "Ambition 2039" - meie eesmärgid, mis saavutatakse aastaks 2039.

  2022

  Täiendavalt lähevad kõik Mercedes-Benz AG hallatavad sõiduautosid ja akusid monteerivad tehased üle kliimaneutraalsele tootmisviisile aastaks 2022. Akuelektrilised sõidukid on kõigil turgudel, kus bränd on esindatud.

  2025

  Kõik uued sõidukiplatvormid on vaid elektrilised ja igast mudelist on alternatiivina olemas täiselektriline versioon.

  2030

  "Ainult elekter": kümnendi lõpuks on Mercedes-Benz valmis muutuma täiesti elektriliseks - kõikjal, kus turuolukord seda võimaldab.

  2039

  Meie ambitsioon: soovime saada aastaks 2039 süsinikuneutraalseks. Meie eesmärk hõlmab endas kõiki autotööstuse tarneahela etappe - alates arendustööst ja toorme kaevandamisest kuni tootmis- ja kasutusfaasini ning lõpetades ümbertöötlusega.

  Elektromobiilsus Rohkem elektromobiilsusest.
  Järgmine
  Eelmine
   Mercedes-Benzi täiselektrilised mudelid. Mercedes-Benzi uute täiselektriliste sõidukitega kogete täiesti uut sõidukogemust: dünaamilist, peaaegu müratut ja täiesti elektrilist. Lugege lisaks täiselektrilise jõuajami ja EQ mudelite kohta. Button
   Pistikhübriid: elektrimootori ja sisepõlemismootori perfektne kooslus. Avastage uudne dünaamika, efektiivsus ja sõiduulatus sõltumata sõidukiliigist - peaasi, et tegu on Mercedes-Benzi pistikhübriidiga. Neid kõiki iseloomustab muljetavaldav paindlikkus ja sobilikkus argikasutuseks. Mudelite ülevaates kajastuvad kõik praegu saadaolevad pistikhübriidid ning nende põhiandmed ja võimalused. Button
   Laadimisvõimalused ja digitaalsed lisad kergendavad planeerimist. Teie elektriautole või pistikhübriidile on saadaval palju laadimisvõimalusi. Kodus Mercedes-Benz Wallbox'iga, teel olles avalikus laadimispunktis ja kiirteele jõudes kiirlaadimisjaamas. Teie auto ja selle arvukad digitaalsed lisad toetavad teid teie igapäevastel elektrilistel sõitudel, näiteks nagu navigeerimine elektriautoga, arvestades marsruudile ka vajalikud laadimiskohad. Sedasi saabute kindlalt sihtkohta.

   The Mercedes me Charge[1] teenus muudab akulaadimise teel olles veelgi lihtsamaks, sest saate mugavalt üha laadimislepinguga laadida enam kui 400 000 laadimispunktiga võrgus üle Euroopa.

   [1] Kasutamaks Mercedes me ühenduvusteenust "Mercedes me Charge" on nõutav eraldi laadimisleping kolmanda osapoolega, kelle kaudu käib arveldus laadimiskordade eest. Kasutamaks Mercedes me connect teenuseid peate looma Mercedes me ID ja nõustuma Mercedes me connect teenuste.
   Button
   Rohelaadimine soodustab taastuvenergia kasutamist. Kui laete akusid ühes enam kui 400 000-st laadimispunktist Euroopas Mercedes me Charge' i kaudu, siis valik rohelaadimine Green Charging[1] tagab, et samaväärne kogus rohelist energiat suunatakse võrku tagasi. See unikaalne teenus toimib kõigil suurematel turgudel, kus saab oma elektriautot või pistikhübriidi laadida Mercedes me Charge kaudu.

   [1] Rohelaadimine Green Charging kasutab päritolutagatist kindlustamaks, et laadimise käigus tarbitava taastuvelektri kogus suunataks tagasi elektrivõrku.
   Button