Intro
Mudelid
Välisdisain
Sõitjateruum
Tehnoloogia
AMG
Võtke meiega ühendust
  Polar White valge
  High-Tech Silver Metallic hõbedane
  Black must
  Obsidian Black Metallic must
  Graphite Grey Metallic hall
  Selenite Grey hall
  Spectral Blue Metallic sinine
  Red Metallic punane
  Alpine Grey Solid hall
  Diamond White Bright valge
  Meie mudelid
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Close X
  Järgmine
  Eelmine

   Mercedes-AMG

   Close X
   Mercedes-AMG EQE 53 4MATIC+

   Mercedes-EQ

   Close X
   Järgmine
   Eelmine

    Mercedes-Maybach

    Close X
    Strapline Content
    Exterior EQE välisvarustus. Peamine iseloomulik tunnus on tähelepanuväärne ühe-pintslitõmbe disain – sujuvalt tagant ettepoole liikuv kupeelik õlajoon, mis toob esile kolmemõõtmelise Mercedes-Benzi tähemustri auto ninas.
    LeftRight

    Varustuspaketid ja disain

    Close X
    Left Right

    Tähelepanuväärne disain ja varustus

    Close X
    Järgmine
    Eelmine
     Mercedes-Benzi mustriga iluvõre Muljet avaldava välimuse tagatis: teie auto Black Panel esipaneelil on peenelt joonistatud Mercedese tähed.
     AMG Line Väljendusrikas AMG Line pakett muudab EQE välisdisaini dünaamilisemaks. See kannab elektriautole üle sportlikke AMG geene - näiteks spetsiaalse AMG esipõlle ja AMG valuvelgedega.
     Night pakett Night paketiga on teie auto sportlik disain veelgi väljendusrikkam. Paljud detailid on kas musta värvi viimistlusega. Sõltuvalt kerevärvist tekitab see kontraste või sujuvaid üleminekuid.
     Avatav panoraamkatuseluuk Kas avatud või suletud: panoraamne katuseluuk tagab autos vaimustava vabadustunde ja meeldivalt helge atmosfääri.
     DIGITAL LIGHT esituled Intelligentne ettenägelikkus: lisavarustusena pakutav projektsioonifunktsiooniga DIGITAL LIGHT esituletehnoloogia toimib ennetavalt, kohandudes tee suuna ja liiklusolukorraga.
     Interior EQE sõitjateruumi varustus. Istuge autosse ja tundke end hästi: täiselektriline ajam võimaldab teha avarama interjööri, mis vastab kõige kõrgematele nõudmistele. Lisaks kvaliteetsetele materjalidele ja suurepärasele viimistlusele vaimustab varustus, nagu näiteks Burmester® ruumiline helisüsteem.
     LeftRight

     Varustuspaketid ja disain

     Tähelepanuväärne disain ja varustus

     Close X
     Järgmine
     Eelmine
      12,8-tolline OLED keskekraan OLED ehk "Organic Light Emitting Diode" tähendab, et iga piksel on omaette valgusallikas. Seega võimaldab säärane lahendus oluliselt kõrgemat eraldusvõimet, pikslitihedust ja pildikvaliteeti. Puuteekraani kasutamine on sama intuitiivne nagu nutitelefoni kasutamine.
      Nappa nahaga multifunktsionaalne sportrool Nappa-nahkpolstriga multifunktsionaalne sportrool on lameda alaserva ja sügavalt reljeefse haardealaga – see tagab eeldused sportlikuks sõidustiiliks. Puutepaneelid võimaldavad teil juhtida auto kõige olulisemaid funktsioone käsi roolilt võtmata.
      ENERGIZING Plus pakett Mugavus kõikidele meeltele: see pakett kombineerib uuendusliku intelligentsiga premium-varustust. Teie Mercedes suudab teid mitmel moel ergutada ja lõõgastada - laia valiku mugavusprogrammide ja atraktiivsete lisadega, nagu näiteks multikontuuristmed.
      Juhi ja kaassõitja multikontuuristmed Täiuslik tugi: kaheksa õhukambrit ja vibratsioonielementi tagavad parimal tasemel mugavuse. Kümme massaažiprogrammi muudavad iga sõidu heaoluelamuseks. Pikkadel reisidel on esmaklassiline ergonoomiline istumismugavus asendamatu.
      Akustilise mugavuse pakett Vaikuse tagab põhjalik mürasummutus, mille hulka kuulub spetsiaalne akustiline vahtisolatsioon ja eriti madala vibratsiooniga vedrustus.
      HEPA filtriga siseõhu filtreerimissüsteem Kuni 99,65% efektiivsusega uued HEPA (High-Efficiency Particulate Air) peentolmufiltrid puhastavad õhu ka kõige väiksematest osakestest, nagu näiteks õietolmust ja teetolmust ning neutraliseerivad ebameeldivaid lõhnu.
      Technology EQE tähelepanuväärne tehnoloogia.
      Järgmine
      Eelmine
       EQE Energy pakett Linn, maa, ikka elektriga – kuni 660-kilomeetrise elektrilise sõiduulatusega (WLTP)[1] ja maksimaalse pöördemomendiga kohe stardist alates – nii lühikestel kui ka pikkadel sõitudel. Kõrgepingeakud võimaldavad laadida kuni 170 kW võimsusega.
       Mercedes-Benz MBUX multimeediasüsteem Kogege MBUX-i Mercedes-Benz EQE-s. Tehisintellektiga multimeediasüsteem. Vaimustavalt intuitiivne.
       MBUX liitreaalsusega tuuleklaasinäidik "Pärismaailm ja digitaalmaailm saavad üheks. Liitreaalsusega tuuleklaasinäidik muudab sõidu ühtmoodi ohutumaks ning lisab mugavust.
       *Märkus: tootepakkumine võib erineda. Lisateabe saamiseks võtke ühendust kohaliku edasimüüjaga."
       MBUX sõitjateruumi assistent Lisavarustusena pakutav MBUX Interior Assistant tõlgendab teie liigutusi ja reageerib tähelepanelikult. Näiteks saab lugemislampi sisse lülitada seda tegelikult puudutamata. Ka panoraamkatuseluuk avaneb ja sulgub nuppu vajutamata.
       Pööravad tagarattad Võtke kindel siht: täiselektrilise EQE pööravad tagarattad tagavad suurepärase stabiilsuse ja elava sõidudünaamika. Kaheastmelisena kuni 10° pöördenurgaga pargite, pöörate ja sõidate häirimatu tasakaalukusega.
       Adaptiivne kiirushoidik Active Distance Assist DISTRONIC Active Distance Assist DISTRONIC kontrollib enamat kui kiirust ja pikivahet. Lisaks reguleerib see auto sõidukiirust vastavalt tee omadustele ja lubatud kiirusele antud lõigul. Intelligentsed funktsioonid võtavad sõitjatel pinge maha ja suudavad sõiduulatust positiivselt mõjutada.
       MERCEDES-AMG Mercedes-AMG C-Class. The Mercedes-AMG C-Class models represent an ideal point of entry to the world of Mercedes-AMG as well as absolute peak performance.
       LeftRight

       Välisdisain

       Sõitjateruumi disain

       Tähelepanuväärne välisdisain

       Close X
       Strapline Content

       Tähelepanuväärne sõitjateruum

       Close X
       Järgmine
       Eelmine
        AMG Performance steering wheel in nappa leather Content
        Strapline Content
        Strapline Content
        Strapline Content
        Kogege seda kõike teel Tehke proovisõit EQE-ga. Andke meile teada, et soovite teha EQE-ga proovisõitu ja me võtame teiega peagi ühendust.
        Sellesse vormi sisestatud andmeid töödeldakse, salvestatakse ja kasutatakse vastavalt meie Privaatsuspoliitikas seatud tingimustele. Isikuandmete andmine on vabatahtlik ja vajalik proovisõidu broneerimiseks, läbiviimiseks ning järeltegevuseks, kohtumise kokkuleppimiseks, hinnapakkumise või brošüüri esitamiseks. Alljärgnevas loetelus märke tegemisega nõustute oma Isikuandmete töötlemisega eelnevalt loetelus toodud eesmärkidel. Teil on õigus igal ajal nõusolek tagasi võtta, esitades sellekohase taotluse ettevõtte kontaktisikule e-posti aadressil klienditeenindus@veho.ee või Veho AS esindustes. Nõusoleku tagasivõtmine ei mõjuta enne nõusoleku tagasivõtmist toimunud Isikuandmete töötlemise seaduslikkust.