Intro
Mudelid
Välisdisain
Sõitjateruum
Tehnoloogia
AMG
Võtke meiega ühendust
  Selenite Grey Metallic hall
  Black must
  Polar White valge
  Emerald Green Metallic roheline
  High-Tech Silver hõbedane
  Solidate Blue Metallic sinine
  Metallic paint finishes velvet brown pruun
  Obsidian Black Metallic must
  MANUFAKTUR Alpine Grey Solid hall
  MANUFAKTUR Diamond White Bright valge
  Meie mudelid
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Close X
  Järgmine
  Eelmine
   EQS 450 4MATIC SUV
   EQS 500 4MATIC SUV
   EQS 580 4MATIC SUV

   Mercedes-AMG

   Close X
   Strapline Content

   Mercedes-EQ

   Close X
   Järgmine
   Eelmine
    EQS 450 4MATIC SUV
    EQS 500 4MATIC SUV
    EQS 580 4MATIC SUV

    Mercedes-Maybach

    Close X
    Strapline Content
    Exterior EQS SUV välisdisain. Tutvu lähemalt EQS SUV tähelepanuväärse välisdisainiga. Erinevad varustuspaketid annavad autole oma isikupärase stiili – alates rikkalikust standardvarustusest kuni Progressive’i ja AMG Line’ini. Kõigi versioonide ühine nimetaja on aerodünaamiline optimeerimine kuni pisidetailideni: näiteks räägivad sellest tasapinnalised uksekäepidemed, mis aitavad kaasa auto efektiivsusele. Kuid ka välispeeglid ja valgustatud astmelauad on optimeeritud silmas pidades tuuletakistust.
    LeftRight

    Varustuspaketid ja disain

    Tähelepanuväärne disain ja varustus

    Close X
    Järgmine
    Eelmine
     Mercedes-Benzi mustriga iluvõre Muljet avaldava välimuse tagatis: teie auto Black Panel esipaneelil on peenelt joonistatud Mercedese tähed. See kinnitab - eriti lähedalt vaadates - et pöörate tähelepanu detailidele.
     Valuveljed mõõdus 20 kuni 22 tolli EQS SUV sportlikku ja jõulist iseloomu rõhutavad suured valuveljed mõõdus 20 kuni 22 tolli. Enamik velgi on aerodünaamiliselt optimeeritud, mis aitab kaasa auto üldisele efektiivsusele.
     Valgustusega astmelauad Tõeliselt pilkupüüdvad on valgustuse ja alumiiniumviimistlusega astmelauad. Need on paigaldatud küljekarpide kõrgusele ning need hõlbustavad nii esi- kui ka tagaistmetele pääsemist. Libisemisvastased kumminaastud tagavad kindla jalatoe.
     10° nurgaga tagarataste pööramine Kogege Mercedes-Benzi juhtrolli isegi parkimisel: tagarattad pööravad kuni 10 kraadi võrra ja vähendavad oluliselt pöörderingi. Tänu sellele manööverdab teie EQS SUV peaaegu nagu kompaktauto. Seevastu suurematel kiirustel sõidate pingevaba kindlusega, mida pakub pikk teljevahe.
     3D spiraaldisainiga LED tagatuled Eristuv ja tähelepanuväärne: LED-tagatulede sees asuvad valguselemendid on kumera 3D-spiraali kujulised. Koos kogu auto laiuses ulatuva valgusribaga moodustub särav Mercedes-EQ valgussignatuur.

     EQS SUV 450+ | WLTP: elektrikulu kWh/100 km (keskmine): 20,6; CO2 heide g/km (keskmine): 0.[1]
     [1] Elektrienergiakulu ja sõiduulatus vastavalt määrusele (EL) 2017/1151.
     Projektsioonifunktsiooniga DIGITAL LIGHT esituled DIGITAL LIGHT esituledega naudite suurepärast valgustust. See HD-süsteem töötab nagu projektor ning reageerib muutuvatele liiklus-, tee- ja ilmaoludele pidevalt kohanduva valgustusega, lisaks vaimustab projektsioonifunktsiooniga.

     [1] Kõik projektsioonifunktsioonid sõltuvad kohalikest eeskirjadest. Hetkel on need kohati saadaval Ameerikas, Euroopa Liidus, Hiinas ja Pärsia lahe riikides.
     Standardvarustus Peamine varustus:
     - LED High Performance esituled
     - Tasapinnalised ukselingid
     - 3D spiraalse disainiga LED tagatuled, valgusriba tulede vahel.
     - Autoga sama värvi esipõll, alumine osa matist plastikust, õhuvõtuavad vasakul ja paremal pool samuti matist plastikust, pluss hõbedane viimistlusliist
     - Kõrgläikega alumiiniumist vööjoone- ja aknaliistud
     - Autoga sama värvi tagapõll, alumine osa matist plastikust, hõbedane põhjakaitset meenutav element
     Electric Art Peamine varustus:
     - Kõrgläikega kroomiga dekoratiivelement esipõllel
     - Kõrgläikega kroomiga ukseliistud
     - Tagapõllel põhjakaitset meenutav kõrgläikega kroomelement
     21-tollised viie kodaraga valuveljed, aerodünaamiliselt optimeeritud, musta värvi, kõrgläikega viimistlusega.
     AMG Line Peamine varustus:
     - Autoga sama värvi AMG esipõll, alumine osa läikivmust, A-kujuline disainielement kõrgläikega kroomviimistlusega, läikivmustad liistud mõlema poole õhuvõtuavadel
     - Autoga sama värvi AMG tagapõll, alumine osa läikivmust, kroomviimistlusega liistud
     - Läikivmustad rattakoobaste katteservad ja küljelaiendid
     - Viie kodaraga 21-tollised AMG valuveljed, vanaadiumhõbedane metallikviimistlus
     Night pakett Peamine varustus:
     - Musta värvi peeglikorpused
     - Läikivmustad vööjoone- ja aknaliistud
     - Soojusisolatsiooniga, tumedaks toonitud klaasid B-piilarist tagapool
     - Musta kroomviimistlusega detailid esi- ja tagapõllel, viimistlus vastavalt valitud varustuspaketile
     - musta värvi valuveljed vastavalt valitud varustuspaketile
     Interior Uue EQS SUV sõitjateruum. Uus EQS SUV ühendab luksusliku sedaani eelised ja linnamaasturi ruumikuse. Pole tähtis, kus te istute: EQS-i SUV-s tunnete end nii mugavalt, et peaaegu ei tahagi enam välja tulla. Ja akustika mõttes naudite esmaklassilisel tasemel meeldivat ja vaikset sõitu. Tutvuge EQS SUV tähelepanuväärse sõitjateruumiga.
     LeftRight

     Varustuspaketid ja disain

     Tähelepanuväärne disain ja varustus

     Close X
     Järgmine
     Eelmine
      Sound Experience helikogemus EQS SUV loodi vastama kõrgeimatele müramugavuse standarditele. Lisavarustusena saab sõitmise siiski muuta emotsionaalseks akustiliseks kogemuseks: Burmester® ruumilinee helisüsteem ja Sound Experiences helikogemused võimaldavad individuaalset akustilist seadistust. Lisavarustuse sõitjateruumi heli kohandub sõidustiili ja interaktsiooniga.
      Digital cockpit Vaimustav MBUX Hyperscreen ulatub üle terve armatuurlaua. Elegantse turvaklaasi taga sulanduvad kolm ekraani visuaalselt üheks tervikuks. Alammenüüdes liikumise asemel õpib ennetav nullkihi-kasutajaliides teie otsuste põhjal ja annab õigel ajal õiget teavet. MBUX liitreaalsusega tuuleklaasinäidik ühendab virtuaalmaailma ja pärismaailma, infot edastatakse suureformaadiliselt, et võiksite enesekindlalt sihtkohta sõita.
      Standardvarustuses AIRMATIC ja off-road režiim Standardvarustuses olev AIRMATIC õhkvedrustus koos pidevalt kohanduva ADS+ amortiseerumisega reageerib eriti tundlikult ja reguleerib kliirensit, et suurendada efektiivsust ja lisada mugavust. Lisaks ECO, COMFORT, SPORT ja INDIVIDUAL režiimidele pakuvad 4MATIC versioonid veel üht DYNAMIC SELECT režiimi: OFFROAD kohandab autot sõitmiseks väljaspool kõva kattega teid. Autot tõstetakse 25 mm võrra, kiirusel üle 80 km/h langetatakse kliirens taas tavatasemele.
      ENERGIZING AIR CONTROL Plus Äärmiselt vajalik mitte ainult allergikutele: HEPA peentolmufilter vähendab tõhusalt õhusaastet. ENERGIZING AIR CONTROL Plus jälgib pidevalt õhukvaliteeti auto sees ja väljas ning näitab tulemust MBUX-iga. Sõltuvalt mõõtetulemusest lülitab teie Mercedes automaatselt värske õhu ja õhuringlusrežiimi vahel.
      Varustus Uue EQS SUV tähelepanuväärne varustus.
      Järgmine
      Eelmine
       MBUX sõitjateruumi assistent MBUX sõitjateruumi assistent muudab autokasutamise lihtsamaks, reageerides kehakeelele. Kui süsteem tuvastab käte liigutused uste suunas, tõlgendatakse seda soovina välja pääseda. Tuvastatud kokkupõrkeohu korral edastatakse hoiatus. Teie pea liikumise suund näitab, millist välispeeglit soovite reguleerida. Lisaks saate loomulike käeliigutuste abil juhtida näiteks valgustusfunktsioone.
       Mobiilsete seadmete juhtmevaba laadimine Sõiduajast saab laadimisaeg – lihtsalt asetage oma nutitelefon juhtmevabaks laadimiseks ettenähtud kohta vastavale alusele. Ühilduvaid nutitelefone laetakse juhtmevabalt sõltumata telefoni kaubamärgist ja mudelist.
       Digilisad Mercedes-Benzil on teile alates esimesest hetkest peale pakkuda rohkem, kui oskaksite arvata. Sõltuvalt teie auto mudelist, valitud lisadest, tootmisaastast ja riigist on esimese 36 jooksul alates uue sõiduki ostukuupäevast varustuses paljud digilisad kaugteenuste, navigatsiooni, laadimise, sõidukikaitse ja meelelahutuse jaoks[1][2]. Kui soovite digilisade eeliseid kasutada ka pärast esialgse tähtaja möödumist, saate neid Mercedes me Store'is vaid mõne klikiga uuendada.

       [1] Teenuste kasutamiseks läheb vaja personaalset Mercedes me ID-d ja nõustumist Mercedes me connect teenuste kasutustingimustega. Lisaks peab auto olema ühendatud vastava kasutajakontoga. Esialgse tähtaja möödumisel saab teenuseid tasu eest uuendada tingimusel, et neid siis antud sõidukile veel pakutakse. Teenuste esmakordne aktiveerimine on võimalik ühe aasta jooksul pärast esmaregistreerimist või kliendi poolt kasutuselevõttu, olenevalt sellest, kumb saabub varem.
       [2] Tarneraskuste tõttu võib teatud sõidukite kommunikatsioonimooduli (LTE) saadavus olla ajutiselt piiratud. See olukord mõjutab eelkõige Mercedes me connecti teenuseid, sealhulgas hädaabikõnede süsteemi (eCall). Mercedes-Benzi edasimüüjatel on selle probleemi kohta olemas regulaarselt uuenev teave.
       MBUX Entertainment Online Music Kogege teel olles esmaklassilist muusikanaudingut: striimige oma lemmikmuusikat oma Mercedese MBUX multimeediasüsteemi kaudu. Kuulake kõrge kvaliteediga oma lemmik-raadiojaamu, -lugusid ja -esitusloendeid, ükskõik kus viibite. MBUX-iga integreeritud kasutajakogemus: mugav juhtimine kõne, roolinuppude või meediakraani abil.[1]

       [1] See Mercedes me connect teenus on saadaval MBUX multimeediasüsteemiga autodele. Teenuse kasutamiseks peab teil olema vastava voogedastusteenuse pakkuja konto. Voogesituse pakkujad võivad erineda. Lisaks tuleb teenuse kasutamiseks osta eraldi andmemaht väliselt telefoniteenuse pakkujalt, näiteks Mercedes me connect teenuse „Internet autos“ kaudu.
       Burmester® 3D Surround Sound System helisüsteem Kogege võimsamat kuulamiselamust eksklusiivse Burmester® heliga: kvaliteetsed kõlarid tagavad muljet avaldava ruumilise heli. Intelligentne algoritm kohandab süsteemi, isikupärastades heli vastavalt teie kuulamisharjumustele. Lisaks täiustab spetsiaalselt loodud Sound Experience teie elektrilise sõidu kogemust.
       Nutitelefoni integreerimine Nutitelefoni integreerimine ühendab mobiiltelefoni juhtmevabalt multimeediasüsteemiga Apple CarPlay® või Android Auto® abil. See annab mugava ligipääsu teie nutitelefoni kõige olulisematele rakendustele. Kiiresti ja lihtsalt saate kasutada ka kolmanda osapoole teenusepakkujate rakendusi - näiteks Spotify'd.
       ECO Assist Sõltuvalt olukorrast reguleerib süsteem rekuperatsiooni tugevust nii, et auto kas jätkab veeremist madalaima võimaliku takistusega, kulgedes vabahooga, või pidurdab sobiva rekuperatsiooniga, salvestades nii energiat.
       Juhiabisüsteemide Plus pakett Toob teid lõõgastunult sihtkohta: tänu intelligentselt koos töötavatele moodsatele andursüsteemidele naudite paljusid osalise isejuhtimise eeliseid. Paljud juhiabiseadmed on teile abiks vastavalt olukorrale, hoiatades kokkupõrkeohu eest ja sekkudes, kui tarvis – kõigi liiklejate ohutuse nimel.[1]

       [1] Mercedes me connect teenuste kasutamiseks tuleb luua Mercedes me ID ja nõustuda Mercedes me connect teenuste kasutustingimustega. Kirjeldatud teenused ning nende saadavus ja funktsionaalsus sõltuvad eriti sõiduki mudelist, tootmisaastast, valitud varustusest ja riigist.
       Parkimisassistent Memory Parking Assist Teie parkimispaketi "mälu": piisab vaid salvestamisest – ja assistent jätab meelde teekonna, mida läbida automaatselt teie tavalisele parkimiskohta ja sealt tagasi. Seejärel võib teie Mercedes antud alal üle võtta igapäevase parkimiskohale sõitmise ja sealt välja manööverdamise, jättes teid lõõgastuma ja kogu protseduuri juhiistmelt jälgima.[1]

       [1] Mercedes me connect teenuste kasutamiseks tuleb luua Mercedes me ID ja nõustuda Mercedes me connect teenuste kasutustingimustega. Kirjeldatud teenused ning nende saadavus ja funktsionaalsus sõltuvad eriti sõiduki mudelist, tootmisaastast, valitud varustusest ja riigist.
       Parkimispakett koos kaugparkimisfunktsioonidega Valet Service'i App rakendus: võimaldab teil väljaspool parkimiskohta hõlpsalt autosse istuda ja sellest välja tulla – süsteem manööverdab teie Mercedese automaatselt parkimiskohale ja sealt tagasi. Teie jälgite parkimisprotsessi autost väljas olles ning saate seda juhtida oma nutitelefoniga. See muudab parkimise oluliselt pingevabamaks ja aitab vältida uste avamisel tekkida võivaid väiksemaid kahjustusi.[1]

       [1] Mercedes me connect teenuste kasutamiseks tuleb luua Mercedes me ID ja nõustuda Mercedes me connect teenuste kasutustingimustega. Kirjeldatud teenused ning nende saadavus ja funktsionaalsus sõltuvad eriti sõiduki mudelist, tootmisaastast, valitud varustusest ja riigist.
       Algaja juhi ja teenindusrežiim Hea tunde jaoks: vähem kogenud juhi ja teenindusrežiim võivad vähendada õnnetuste ohtu, kui laenate auto oma näiteks lastele või annate selle üle parkimisteenindajale. Režiimide aktiveerimine vähendab tippkiirust ja vähendab kiirendusvõimet. Ühtlasi on lukustatud sportlikud sõiduprogrammid ja ESP® deaktiveerimine.[1]

       [1] Mercedes me connect teenuste kasutamiseks tuleb luua Mercedes me ID ja nõustuda Mercedes me connect teenuste kasutustingimustega. Kirjeldatud teenused ning nende saadavus ja funktsionaalsus sõltuvad eriti sõiduki mudelist, tootmisaastast, valitud varustusest ja riigist.
       Parkimispaketi haagiserežiim (veokonksuga autod) Kahe parkimispaketi haagisrežiim pakub teile mitmekülgset tuge mitte ainult parkimisel: see on täiendav suumifunktsiooniga kuvamisvõimalus (ainult veokonksuga autodele). Ennekõike lihtsustab auto/haagise kombinatsiooniga sõites kaamerapilt haagisele lähenemist ja selle konksu külge haakimist.[1]

       [1] Mercedes me connect teenuste kasutamiseks tuleb luua Mercedes me ID ja nõustuda Mercedes me connect teenuste kasutustingimustega. Kirjeldatud teenused ning nende saadavus ja funktsionaalsus sõltuvad eriti sõiduki mudelist, tootmisaastast, valitud varustusest ja riigist.
       360° kaameraga parkimispakett Eksklusiivne parkimisteenus koos igakülgse nähtavusega: PARKTRONICU ja 360° kaameraga Active Parking Assist tuvastab vabad ja määratud parkimiskohad, kui neist mööda sõidate. Pärast parkimiskoha väljavalimist on auto parkimine lihtne tänu dünaamilisele visualiseerimisele ja akustilisele tagasisidele – või lasete hoopis parkimisassistendil auto õigele kohale manööverdada.[1]

       [1] Mercedes me connect teenuste kasutamiseks tuleb luua Mercedes me ID ja nõustuda Mercedes me connect teenuste kasutustingimustega. Kirjeldatud teenused ning nende saadavus ja funktsionaalsus sõltuvad eriti sõiduki mudelist, tootmisaastast, valitud varustusest ja riigist.
       Mitmekülgne tagaiste Teine istmerida pakub käetoe-läbilaadimisava ja suhtes 40:20:40 klapitavat seljatuge. Jalaruumi või pakiruumi mahu vahel valimiseks saab teise rea istmeid elektriliselt pikisuunas 130 mm võrra liigutada. Lisavarustuse kolmanda rea istmete seljatoed saab kokku klappida pakiruumist.
       Tagaistme mugavuspakett See pakett muudab teise istmerea mugavustsooniks: tänu istmesoojendusele ja reguleeritavate külgtugedega peatugedele saavad kaasreisijad mõnusalt istmele toetuda, lõõgastuda ja sõitu nautida. Reisikogemuse teises reas viib kõrgemale tasemele kõrge kvaliteediga mugav käetugi koos mobiilseadmete juhtmevaba laadimissüsteemiga.
       ENERGIZING Plus pakett Mugavus kõikidele meeltele: see pakett kombineerib uuendusliku intelligentsiga premium-varustust. Teie Mercedes suudab teid mitmel moel ergutada ja lõõgastada – hoida kaua erksana ja tagada erakordselt meeldiva sõidu. Seda laia valiku mugavusprogrammide ja atraktiivse varustuse – näiteks multikontuuristmete abil.
       Akustilise mugavuse pakett Erakordselt vaikne sõitjateruum: spetsiaalsed klaasimembraanid, täiustatud müravildid ja lisaisolatsioon aitavad tõhusalt vähendada häirivat välismüra. See aitab paremini keskenduda, muudab autos suhtlemise lihtsamaks ja tagab veelgi intensiivsema muusikakuulamise naudingu. Lisaks vähendab peegeldav membraankate intensiivse päikesevalguse põhjustatud kuumenemist.
       Avatav panoraamkatuseluuk Kas avatud või suletud: avatav panoraamkatuseluuk tagab autos vaimustava vabadustunde ja meeldivalt helge atmosfääri. Suur avatav panoraamkatuseluuk jätab unikaalse visuaalse mulje ka välisdisainis, lisades autole kergust ja eksklusiivsust. Innovaatiline: kasutamine puutetundliku liuguriga.
       KEYLESS-GO mugavuspakett Maksimaalne mugavus iga päev: KEYLESS-GO mugavuspaketiga saate autot avada, käivitada ja lukustada lihtsalt võtit või sobivat nutitelefoni kaasas kandes. KÄED VABAD LIGIPÄÄS võimaldab kontaktivaba ja täielikult automaatset tagaluugi avamist ja sulgemist.
       PRE-SAFE® süsteem PRE-SAFE® süsteem kasutab teie kaitseks ära vahetult ähvardavale liiklusõnnetusele eelnevaid hetki. Mitmed meetmed vähendavad koormuseid ja pinget, mis mõjuvad sõitjatele kokkupõrkel. Uuenduslik PRE-SAFE® Sound tekitab kõlarite abil heli, mis on suudab käivitada loomuliku kaitserefleksi: refleksi, mis kaitseb õnnetuse müra summutades sisekõrva.
       PRE-SAFE® Impulse Side PRE-SAFE® võib teid ja teie kaassõitjat külgkokkupõrkeks ette valmistada ja vähendada vigastuste riski. Nagu ihukaitsja: süsteem lükkab juhi või kõrvalistuja ohutsoonist eemale auto keskosa poole.
       Aktiivne meeleoluvalgustus Kogege tehnoloogilist hüpet aktiivse meeleoluvalgustusega. See ühendab esteetika, uuendusliku teabeedastuse ning laiendatud funktsioonid Ümbritsevad valgusribad ja viimistluselemendid ühinevad, moodustades täiendava valgustustaseme. See toetab visuaalselt ka juhiabisüsteeme, rõhutades teie auto intelligentsust.
       GUARD 360° Plus GUARD 360° Plus sõidukikaitse pakub kogu auto ümbruse jälgimist. Tänu ärandamisvastasele alarmile ja hädaolukorras võtme deaktiveerimisele saate kiiresti reageerida. Kui auto on teel, teavitab kokkupõrke tuvastamise süsteem teid telefonirakenduse kaudu. Ärandatud auto abiteenus suurendab võimalust, et saate oma vara ärandamise korral tagasi.[1]

       [1] Mercedes me connect teenuste kasutamiseks tuleb luua Mercedes me ID ja nõustuda Mercedes me connect teenuste kasutustingimustega. Kirjeldatud teenused ning nende saadavus ja funktsionaalsus sõltuvad eriti sõiduki mudelist, tootmisaastast, valitud varustusest ja riigist.
       Peeglipakett Peeglipakett muudab teie igapäevase autoelu lihtsamaks: näiteks kaitsevad elektriliselt kokkuklapitavad välispeeglid tülikate kahjustuste eest parkimisel. Lisaks on autosse sisenemine ja väljumine pimedas mugavam tänu auto ümbruse valgustamisele. Atraktiivne pilgupüüdja: Mercedes-Benzi embleemi kuvamine avatud uste alla teepinnale.
       MERCEDES-AMG Mercedes-AMG C-Class. The Mercedes-AMG C-Class models represent an ideal point of entry to the world of Mercedes-AMG as well as absolute peak performance.
       LeftRight

       Välisdisain

       Sõitjateruumi disain

       Tähelepanuväärne välisdisain

       Close X
       Strapline Content

       Tähelepanuväärne sõitjateruum

       Close X
       Strapline Content
       Kogege seda kõike teel Tehke proovisõit EQS SUV-ga. Andke meile teada, et soovite teha EQS SUV-ga proovisõitu ja me võtame teiega peagi ühendust.
       Sellesse vormi sisestatud andmeid töödeldakse, salvestatakse ja kasutatakse vastavalt meie Privaatsuspoliitikas seatud tingimustele. Isikuandmete andmine on vabatahtlik ja vajalik proovisõidu broneerimiseks, läbiviimiseks ning järeltegevuseks, kohtumise kokkuleppimiseks, hinnapakkumise või brošüüri esitamiseks. Alljärgnevas loetelus märke tegemisega nõustute oma Isikuandmete töötlemisega eelnevalt loetelus toodud eesmärkidel. Teil on õigus igal ajal nõusolek tagasi võtta, esitades sellekohase taotluse ettevõtte kontaktisikule e-posti aadressil klienditeenindus@veho.ee või Veho AS esindustes. Nõusoleku tagasivõtmine ei mõjuta enne nõusoleku tagasivõtmist toimunud Isikuandmete töötlemise seaduslikkust.