Intro
Mudelid
Välisdisain
Sõitjateruum
Tehnoloogia
AMG
Võtke meiega ühendust
  Diamond White Bright valge
  High-Tech Silver Metallic hõbedane
  Onyx Black must
  Velvet Brown Metallic pruun
  Graphite Grey Metallic hall
  Rubellite Red Metallic punane
  Kalahari Gold MAGNO kuldne
  Sodalite Blue Metallic sinine
  Red Metallic punane
  High-Tech Silver / Obsidian Black Metallic hõbedane
  Meie mudelid
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Close X
  Järgmine
  Eelmine
   Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+

   Mercedes-AMG

   Close X
   Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+

   Mercedes-EQ

   Close X
   Järgmine
   Eelmine
    Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+

    Mercedes-Maybach

    Close X
    Strapline Content
    Exterior EQS-i välisvarustus. Kõrgeimal tasemel luksus: elektriajam võimaldab täiesti uut ruumikontseptsiooni. Palju paindlikum ja avaram kui traditsioonilised sedaanid, samas vaimustavalt elegantne: kogu küljejoon on ühe tõmmatud ühe pintslitõmbega. Lisaks kiirgab Mercedes-EQ-le omasest Black Panel esipaneelist ning valgusribadest esi ja tagaosas rafineeritud modernsust.
    LeftRight

    Varustuspaketid ja disain

    Tähelepanuväärne disain ja varustus

    Close X
    Järgmine
    Eelmine
     Mercedes-Benzi mustriga iluvõre Muljet avaldava välimuse tagatis: teie auto Black Panel esipaneelil on peenelt joonistatud Mercedese tähed.
     Avatav panoraamkatuseluuk Kas avatud või suletud: panoraamne katuseluuk tagab autos vaimustava vabadustunde ja meeldivalt helge atmosfääri. Suur panoraamkatuseluuk jätab unikaalse visuaalse mulje ka auto välimuses, lisades disainile kergust ja eksklusiivsust.
     Night pakett* Night paketiga on teie auto sportlik disain veelgi väljendusrikkam. Selle puhul on paljud detailid kas musta värvi või musta kroomi viimistlusega. Sõltuvalt kerevärvist tekitab see kontraste või sujuvaid üleminekuid. Ükskõik millise valite, isikupäras võidate igal juhul.

     * Ainult Mercedes-AMG GLE 63 S 4MATIC+
     Peeglipakett Elektriliselt kokkuklapitavad välispeeglid kaitsevad teie autot tülikate kahjustuste eest parkimisel. Lisaks on autosse sisenemine ja väljumine pimedas mugavam tänu auto ümbruse valgustamisele. Atraktiivne pilgupüüdja: Mercedes-Benzi embleemi kuvamine avatud uste alla teepinnale.
     Digital Light Valgus muutub digitaalseks: tutvuge uue Mercedes-Benz EQS-i esitulede digitaaltehnoloogiaga. See ühendab MULTIBEAM LED esitulede juba tuttavad funktsioonid uuendusliku kõrgresolutsioonis valgustehnoloogiaga.
     The Edition 1 Progressi tunnete ära värvikontseptsiooni - mis on saadaval ainult Edition 1 erimudelile - ning stiilsete Edition 1 kirjade järgi. EQS Edition 1 püüab pilke oma 21-tolliste rataste ning AMG Line paketiga. Autos tervitavad teid salongilik meeleolu, parim kvaliteet ja rohke mugavusvarustus.
     Interior EQS-i sõitjateruumi varustus. Uued standardid igas valdkonnas: kvaliteetsed materjalid, tipptasemel juhiabisüsteemid ja elegantne disain. Tutvuge Mercedes-Benz EQS-i innovaatilise ja teedrajava standardvarustusega.
     LeftRight

     Varustuspaketid ja disain

     Tähelepanuväärne disain ja varustus

     Close X
     Järgmine
     Eelmine
      MBUX tagumise istme tipplassi meelelahutussüsteem Tere tulemast tippklassi meelelahutusmaailma, mida pakuvad kaks kõrgresolutsioonis 11,6-tollist ekraani. See tagab ka tagaistmel täieliku MBUX-i kogemuse ja ligipääsu auto funktsioonidele. Teil on selle süsteemi kasutamiseks võimalik kasutada puutepindu ja hääljuhtimist.
      Tagaistme mugavuspakett Maksimaalne istumismugavus tagaistmel: tagumised multikontuuristmed suudavad optimaalse asendi pakkumisest veel enamat. Massaažiprogrammide valik tagab, et tagaistmel olemisel on ka ergutav või lõõgastav mõju.
      Tagaistmete pakett Muutke tagaiste heaolusalongiks: nautige muljet avaldavat mugavust, mida pakuvad istmete kliimaseade ja elektriliselt reguleeritavad seljatoed. Sõidu muudab veelgi lõõgastavamaks komfortkäetugi – näiteks tänu topelt-topsihoidikule ja induktiivsele laadimisvõimalusele.
      Juhi ja kaassõitja multikontuuristmed Rätsepatööna valminud, et teid hellitada: need istmed ühendavad rohked seadistusvõimalused ja eksklusiivsed heaolulisad. Ergonoomilised detailid tagavad täiusliku isteasendi. Innovaatilised küljepolstrid pakuvad suurepärast tuge. Meeldiv massaaž koos rahustava soojusega muudab iga sõidu naudinguks.
      ENERGIZING AIR CONTROL Plus EQS-i arendamisel viidi uuele tasemele ka sõitjateruumi õhu kvaliteet. Kuni 99,65% efektiivsusega uus HEPA (High-Efficiency Particulate Air) peentolmufilter puhastab õhu ka kõige väiksematest osakestest, nagu näiteks õietolmust ja teetolmust, ning neutraliseerib ebameeldivaid lõhnu.
      Aktiivne meeleoluvalgustus Valgustage sõitjateruumi vastavalt oma eelistusele ja meeleolule. Meeleoluvalgustuse 64 tooni moodustavad põnevaid värviskeeme, vahelduvad dünaamiliselt või valgustavad sõitjateruumi erinevaid piirkondi eri värvidega. Emotsionaalselt mõjuv: istmete kontuurvalgustus.
      Akustilise mugavuse pakett Tänu põhjalikele mürasummutusmeetmetele on sõitjateruum erakordselt vaikne. Vaikuse tagavad muu hulgas spetsiaalne akustiline vahtisolatsioon ja eriti madala vibratsiooniga vedrustus.
      Technology EQS-i tähelepanuväärne tehnoloogia.
      Järgmine
      Eelmine
       MBUX Hyperscreen Uus MBUX Hyperscreen. Kõige kõrgtehnoloogilisem ekraan, mille oleme loonud.
       Uus MBUX Hyperscreen ulatub üle kogu armatuurlaua. Elegantse klaasi taga on juhi LCD ekraan ning kõrgtehnoloogilised OLED meediaekraan ning kaassõitja ekraan.
       MBUX sõitjateruumi assistent Lisavarustusena pakutav MBUX sõitjateruumi assistent jälgib esiistmetel sõitjaid. Assistent tõlgendab nende liigutusi ning reageerib tähelepanelikult. Näiteks saab lugemislampi sisse lülitada seda tegelikult puudutamata. Ka panoraamkatuseluuk avaneb ja sulgub nuppu vajutamata.
       Pööravad tagarattad Standardvarustuses pööravad EQS-i tagarattad kuni 4,5° kraadi võrra, tagades nii veelgi parema teelpüsivuse ja elavuse suuremal kiirusel. Sõites kuni 60 km/h, muudavad pööravad tagarattad teljevahe nö virtuaalselt lühemaks, parandades EQSi manööverdusvõimet - märgatavalt väiksema pöörderingi tõttu on näiteks parkimiskohale sisenemine ja sealt lahkumine palju lihtsam. Eriti kehtib see lisavarustusena pakutava kuni 10° pööravate tagarataste puhul.
       MBUX liitreaalsusega tuuleklaasinäidik Pärismaailm ja digitaalmaailm saavad üheks: lisavarustusse kuuluv liitreaalsusega tuuleklaasinäidik muudab sõidu ühtmoodi ohutumaks ning lisab mugavust. Vaatevälja kuvatakse virtuaalseid juhiseid.
       Juhiabisüsteemide Plus pakett Tänu intelligentselt koos töötavatele andursüsteemidele naudite paljusid osalise isejuhtimise eeliseid. Paljud juhiabiseadmed on teile abiks vastavalt olukorrale, hoiatades kokkupõrkeohu eest ja sekkudes, kui tarvis.
       MERCEDES-AMG Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+. Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+ avab ukse AMG Driving Performance'i erakordselt põnevasse tulevikku. Ja meil on häid uudiseid, sest loome täiselektrilist autot, mis on ühtlasi tõeline AMG. Nagu ikka, kaasneb sellega nii sobivus argikasutusse kui ka AMG võlu. Ühinege meiega kohe alguses.
       LeftRight

       Välisdisain

       Close X
       Left Right

       Sõitjateruumi disain

       Close X
       Left Right

       Tähelepanuväärne välisdisain

       Close X
       Järgmine
       Eelmine
        AMG välisdisain Spetsiaalsed AMG detailid, nagu näiteks iluvõre, AMG spoileriga jõuline tagaosa ja suured AMG valuveljed ning värvitud pidurisadulatega AMG pidurisüsteem ei jäta kahtlust, millisesse võimsasse perekonda see mängumuutja kuulub.
        Spetsiaalne AMG Black Panel esipaneel Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+ on esimesest pilgust tuvastatav kui AMG mudel tänu kuumstantsitud vertikaalsete kroomitud ribidega spetsiaalsele AMG Black Panel iluvõrele.
        AMG spoiler lip Kerega sama värvi AMG spoiler räägib selget keelt soovist kompromissitu sooritusvõime järgi. See selgelt nähtav aerodünaamikaelement vähendab tagasillale mõjuvat tõstejõudu ja parandab juhitavust suurtel kiirustel.
        Spetsiaalne AMG tagapõll Spetsiaalset, kerevärvi AMG tagapõlle iseloomustab silmatorkav kõrgläikega must difuusorelement ning kolme kroomliistuga spetsiaalne AMG viimistluselement.
        Eriti võimekad AMG keraamilised komposiitpidurid Teie AMG võimsale mootorile on täiuslik partner eriti võimekas AMG keraamiline komposiitpidurisüsteem (esisillal). See tagab isegi ekstreemsete koormuste puhul lühikese pidurdusmaa, täpse juhitavuse ning maksimaalse vastupidavuse.
        AMG valuveljed Sooritusvõimele orienteerumisest räägivad aerodünaamiliselt optimeeritud 21-tollised viie topeltkodaraga AMG valuveljed. Lisavarustusena on saadaval AMG ristkodaratega valuveljed, ka tantaalhalli värvi või mattmustana.

        Tähelepanuväärne sõitjateruum

        Close X
        Järgmine
        Eelmine
         Nappa nahaga AMG Performance rool, sirge alaserv Te valisite teadlikult AMG. Muidugi ootate siis teatud akustilist elamust ka elektriautolt. Oleme selleks valmis: standardvarustusse kuuluv AMG Sound Experience Authentic ei lase teil kunagi unustada, et sõidate millegi erilisega.
         AMG Sound Experience Authentic Kas soovite, et teie Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+ oleks veelgi dünaamilisem? AMG DYNAMIC PLUS paketis sisalduva AMG Driver's paketiga tõstetakse auto tippkiirus 220 km/h-lt 250 km/h-ni.
         RACE START RACE START boost-funktsiooni abil saab lühidalt kasutada ajami komponentide täit suutlikkust, et saavutada maksimimaalne kiirendusvõime: et miski ei takistaks kohaltvõtul intensiivset sõidudünaamikat ja emotsionaalseid kogemust. Ja seda saab vajadusel kasutada mitu korda järjest.
         AMG DYNAMIC PLUS pakett Teie Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+ elektrilise sõidukogemuse muudab maksimaalselt emotsionaalseks AMG DYNAMIC PLUS pakett. See ühendab valitud dünaamikalisad, nagu näiteks RACE START funktsiooni koos Boostiga, tippkiiruse suurendamise kuni 250 km/h ja vaimustava AMG Sound Experience Performance'i.
         Kogege seda kõike teel Tehke proovisõit EQS-iga. Andke meile teada, et soovite teha EQS-iga proovisõitu ja me võtame teiega peagi ühendust.
         Sellesse vormi sisestatud andmeid töödeldakse, salvestatakse ja kasutatakse vastavalt meie Privaatsuspoliitikas seatud tingimustele. Isikuandmete andmine on vabatahtlik ja vajalik proovisõidu broneerimiseks, läbiviimiseks ning järeltegevuseks, kohtumise kokkuleppimiseks, hinnapakkumise või brošüüri esitamiseks. Alljärgnevas loetelus märke tegemisega nõustute oma Isikuandmete töötlemisega eelnevalt loetelus toodud eesmärkidel. Teil on õigus igal ajal nõusolek tagasi võtta, esitades sellekohase taotluse ettevõtte kontaktisikule e-posti aadressil klienditeenindus@veho.ee või Veho AS esindustes. Nõusoleku tagasivõtmine ei mõjuta enne nõusoleku tagasivõtmist toimunud Isikuandmete töötlemise seaduslikkust.