Intro
Mudelid
Välisdisain
Sõitjateruum
Tehnoloogia
AMG
Võtke meiega ühendust
  Polar White valge
  Mojave Silver hõbedane
  Obsidian Black Metallic must
  Selenite Grey hall
  Rubellite Red Metallic punane
  Cavansite Blue sinine
  Brilliant Blue Metallic sinine
  Kalahari Gold MAGNO kuldne
  Desert Sand kollane
  Deep Green roheline
  Meie mudelid
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Close X
  Järgmine
  Eelmine

   Mercedes-AMG

   Mercedes-EQ

   Close X
   Strapline Content

   Mercedes-Maybach

   Close X
   Strapline Content
   Exterior G-klassi välisdisain. G-klassi unikaalne DNA sündis 40 aasta eest. Ikoonilised elemendid, mis defineerivad G-klassi erakordset välimust tänaseni.
   LeftRight

   Varustuspaketid ja disain

   Tähelepanuväärne disain ja varustus

   Close X
   Järgmine
   Eelmine
    Roostevaba terase pakett Muutke oma auto eriti eksklusiivseks – varuratta kate, pakiruumi künnise kaitse ja valgustatud lävepakud kirjaga "Mercedes-Benz" on viimistletud roostevaba terasega.
    Night pakett Night paketiga on paljud elemendid obsidiaanmusta värvi, mis annavad teie autole sportlikuma välimuse. Sõltuvalt kerevärvist tekitab see kas kontrastsed või sujuvad üleminekud.
    MULTIBEAM LED Esitulede individuaalselt juhitavad LED elemendid reageerivad igale liiklusolukorrale. Kaugtulede osaline valgus jätab valgusvihust välja teised liiklejad ja väldib nende pimestamist. Aktiivvalguse funktsioon valgustab vaatevälja maksimaalse efektiivsusega.
    Avatav katuseluuk Avatav klaasist katuseluuk laseb teie autosse rohkem valgust ja värsket õhku. Avatud või suletud - katuseluuk tagab autos meeldivalt valgusküllase õhkkonna. Liigutatav kate kaitseb päikese eest.
    Interior G-klassi sõitjateruumi varustus. Täielikult muudetud sõitjateruumi disain kehtestab täiesti uue standardi. Disainikeel ja interjööri proportsioonid identifitseerivad auto selgelt G-klassina: enesekindel, teravate servadega, ikooniline.
    LeftRight

    Varustuspaketid ja disain

    Tähelepanuväärne disain ja varustus

    Close X
    Järgmine
    Eelmine
     Widescreen cockpit Näidikupaneeli ja meediaekraani 12,3-tollised ekraanid on paigaldatud ühise klaasipinna alla. Näidikupaneelil kolme kuvastiili abil saab info edastamise viisi seadistada vastavalt oma eelistustele.
     64 värviga meeleoluvalgustus Muutke sõitjateruumi vastavalt oma eelistusele ja meeleolule. Selle osana valgustatakse erinevaid alasid, nagu topsihoidja, jalaruum, armatuurlaua viimistlus ja uksepaneelid.
     Aktiiv-multikontuuristmete pakett Maksimaalne istumismugavus ka pikkadel sõitudel: istmetega integreeritud õhkpadjad võimaldavad isteasendit väga suures ulatuses reguleerida. Soovi korral on kiiresti kasutatav meeldiv soojendus ja kaheksa massaažiprogrammi. Dünaamilised istme külgpolstrid tagavad optimaalse külgtoe.
     Tagumise istme meelelahutussüsteem Kaks suurepärase pildikvaliteediga 10-tollist puuteteekraani näitavad taga istujatele nende personaalset programmi. Nautige filme, mängige videomänge või lõõgastuge oma lemmikmuusika saatel.
     Tagaistme kokkuklapitavad seljatoed Standardvarustuses on 60/40 jaotusega kokkuklapitavad tagaistmed, millega saate oma Mercedes-Benzi pakiruumi mahtu vaid mõne sekundiga suurendada.
     G manufaktur G Manufaktur muudab teie G-klassi tõeliselt unikaalseks. Individualiseerimisprogramm pakub teile rohkem kui miljonist kombinatsioonist koosnevat valikut. Valige värviskeem ja rakendage seda vastavalt oma soovile kogu autos – alates õmblustest kuni armatuurlaua ja roolini.
     Technology G-klassi tähelepanuväärne tehnoloogia.
     Järgmine
     Eelmine
      Juhiabisüsteemide pakett Kõrgtehnoloogilised süsteemid on teile toeks vastavalt olukorrale, reguleerides sõidukiirust, hoides turvalist pikivahet ja aidates sõidurada vahetada. Liiklusõnnetuse tõenäosus väheneb – efektiivselt kaitstakse nii autos viibijaid kui ka teisi liiklejaid.
      360° kaameraga parkimispakett Active Parking Assist parkimispakett koos 360° kaameraga muudab lihtsamaks nii parkimiskoha leidmise kui ka parkimiskohale manööverdamise ja sealt lahkumise. Tänu igakülgsele nähtavusele võite oma auto ise parkida – või lasta auto stressivabalt ära parkida.
      Adaptiivvedrustus Suurendage sõidunaudingut ja -mugavust. Adaptiivvedrustus Adaptive Damping System kohandub teie eelistatud sõidustiiliga. Amortisaatorid kompenseerivad tee ebatasasused ja taluvad suuremaid löögijõude.
      Burmester® Surround Sound System helisüsteem Kogege rohkem võimsust ja eksklusiivsust legendaarse Burmesteri heliga. Võimsad kõlarid tagavad esmaklassilise ruumilise heli. Et kuulamiskogemust veelgi intensiivsemaks muuta, saate esi- ja tagaistmel helipilti eraldi optimeerida.
      *Toote saadavus on turuti erinev
      MERCEDES-AMG Mercedes-AMG G-klass. Driving Performance. Autentne ja dünaamiline juhitavus tänu AMG DNA-le. Tere tulemast Mercedes-AMG maailma!
      LeftRight

      Välisdisain

      Sõitjateruumi disain

      Tähelepanuväärne välisdisain

      Close X
      Järgmine
      Eelmine
       "V8 BITURBO" kirjad Tõeline jõud peitub kapoti all. Elegantselt auto külgedega integreeritud "V8 Biturbo" kirjad on nähtav märk iga AMG olemusest.
       Spetsiaalne AMG iluvõre AMG iluvõre avaldab muljet kõrgläikega kroomiga vertikaalribide ja keskasetusega Mercedes-Benzi embleemiga Sellisena eristub Mercedes-AMG G 63 märkimisväärselt, sest auto dünaamiline iseloom on esile tõstetud.
       AMG Performance väljalaskesüsteem AMG Performance väljalaskesüsteem tagab nupuvajutusega auto sees veelgi emotsionaalsema mootori hääle. Tüüpilisest AMG-st kuni vaoshoituni: AMG Performance'i väljalaskesüsteemi heli kohandub kolme reguleeritava klapi abil valitud sõiduprogrammiga. Juht saab ka ise heliomadusi ühe nupuvajutusega muuta.
       Eriti võimekas AMG pidurisüsteem Suured ventileeritud ja perforeeritud pidurikettad tagavad suurepärase aeglustuse. Täpne juhitavus ja vahetu reageerimine tagavad optimaalse ohutuse teel ja maastikul. Elektriline seisupidur on integreeritud tagumiste pidurisadulatega ning seda saab aktiveerida ja vabastada ühe nupuvajutusega.
       AMG Night pakett AMG Night paketiga on välisdisaini valitud elemendid läikivmusta viimistlusega. Sõltuvalt kerevärvist tekitab see kas kontrastsed või sujuvad üleminekud. Põnevad elemendid või enesekindel vaoshoitus: mõlemal puhul näitate, et hindate isikupärast, dünaamilist disaini.

       Tähelepanuväärne sõitjateruum

       Close X
       Järgmine
       Eelmine
        AMG näidikupaneel AMG näidikuplokk pakub põnevat AMG disaini ja sportlikele juhtidele olulist teavet. AMG põhimenüü, mis hõlmab RACE TIMERIT ja AMG avavaadet, kuvatakse kõrge eraldusvõimega ja värvilisel multifunktsionaalsel keskekraanil.
        Roostevabast terasest AMG lävepakud Järgmine sportlik varustus, mis täiustab lisab kvaliteeditunnetust: AMG kirjaga tugevast roostevabast terasest AMG lävepaneelid. Samas kaitsevad need lävepakku kriimustuste eest.
        AMG-spetsiifiline IWC disainiga analoogkell Kella numbrid on eraldi välja lõigatud ning rõhutavad AMG-spetsiifilise kella IWC disaini eksklusiivsust. Nii numbrid kui ka osutid on valmistatud esinduslikust metallist.
        Exclusive interiöör Exclusive interjöör pakub eriti nõudlikele klientidele midagi erilist. Hoolikalt valitud kombinatsioonid vastavad kõrgeimatele kvaliteedistandarditele. Tippkvaliteediga varustuse hulka kuulub nappa nahk, nahaga kaetud armatuurlaud, eksklusiivsed värvid ja nendega koordineeritud kontrastsed õmblused.
        Kogege seda kõike teel Tehke proovisõit uue G-klassiga. Andke meile teada, et soovite teha G-klassiga proovisõitu ja me võtame teiega peagi ühendust.
        Sellesse vormi sisestatud andmeid töödeldakse, salvestatakse ja kasutatakse vastavalt meie Privaatsuspoliitikas seatud tingimustele. Isikuandmete andmine on vabatahtlik ja vajalik proovisõidu broneerimiseks, läbiviimiseks ning järeltegevuseks, kohtumise kokkuleppimiseks, hinnapakkumise või brošüüri esitamiseks. Alljärgnevas loetelus märke tegemisega nõustute oma Isikuandmete töötlemisega eelnevalt loetelus toodud eesmärkidel. Teil on õigus igal ajal nõusolek tagasi võtta, esitades sellekohase taotluse ettevõtte kontaktisikule e-posti aadressil klienditeenindus@veho.ee või Veho AS esindustes. Nõusoleku tagasivõtmine ei mõjuta enne nõusoleku tagasivõtmist toimunud Isikuandmete töötlemise seaduslikkust.