Intro
Mudelid
Välisdisain
Sõitjateruum
Tehnoloogia
Night Series
Võtke meiega ühendust
  Satin Brown pruun - Onyx Black Metallic must
  Black Metallic must
  White Metallic valge
  Obsidian Black Metallic must
  Velvet Brown Metallic pruun
  Sodalite Blue Metallic sinine
  Opalith White Metallic valge
  High Tech Silver Metallic hõbedane
  MANUFAKTUR Alpine Grey Solid hall
  Emerald Green Metallic roheline
  Selenite Gray Metallic hall
  Selenite Gray hall - Obsidian Black Metallic must
  High Tech Silver hõbedane - Nautic Blue Metallic sinine
  Satin Brown pruun- Onyx Black Metallic must
  High Tech Silver hõbedane - Obsidian Black Metallic must
  Mudel Mercedes-Maybach EQS SUV
  Meie mudelid
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Close X
  Strapline Content

  Mercedes-AMG

  Close X
  Strapline Content

  Mercedes-EQ

  Close X
  Strapline Content

  Mercedes-Maybach

  Close X
  Mercedes-Maybach EQS 680
  Välisdisain Mercedes-Maybach EQS SUV välisdisain. Mercedes-Maybach EQS SUV avaldab muljet progressiivse disainiga, mille muudavad veelgi erilisemaks eksklusiivsed Maybachi elemendid. EQS SUV aerodünaamiliselt optimeeritud kere kaunistavad näiteks Maybachi iluvõre, elegantne tagaosa profiil koos 3D-spiraaldisainiga LED-tagatuledega ja valik eksklusiivseid kahetoonilisi kerevärve. Elektrisõit enneolematu elegantsi ja erilise maagiaga, mis kaasneb Mercedes-Maybachiga.
  LeftRight

  Varustuspaketid ja disain

  Tähelepanuväärne disain ja varustus

  Close X
  Järgmine
  Eelmine
   Kirjadega Mercedes-Maybachi iluvõre ja püstine embleem "Maybachi" kirjaga Mercedes-Maybachi iluvõre ja eksklusiivset luksust tähistav täheembleem kapotil.   Maybachi veljed Auto välimusele annavad lõpliku elegantse lihvi eksklusiivsed 21- või 22-tollised[11] Maybachi veljed ja musta värvi rattakoopa servakatted.

   [11]Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.


   Projektsioonifunktsiooniga DIGITAL LIGHT esituled Projektsioonifunktsiooniga DIGITAL LIGHT esituled tervitavad ja jätavad teiega hüvasti spetsiaalse valgusmänguga.


   Katusespoileri ja 3D spiraaldisainiga LED-tagatuledega tagaosa Mercedes-Maybach EQS SUV avaldab muljet tagaosa elegantse disaini ja stiilsete detailidega, nagu näiteks Maybachi katusespoiler.

   Valgustusega astmelauad ja embleemi proijtseerimine Eksklusiivne: luksuslikkusest räägivad ka logoprojektorid ja Maybachi embleemi ning valgustusega lävepakud.


   Tasapinnalised ukselingid Sundimatu elegants: autole lähenemisel kerkivad ukselingid pinnalt üles.[11]

   [11]Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.

   Sõitjateruum Mercedes-Maybach EQS SUV sõitjateruum. Mercedes-Maybach EQS SUV sõitjateruumi muudavad mugavuse paradiisiks innovaatilised materjalid ja tähelepanuväärsed tehnoloogiad. Stiilne ja luksuslik elektrimaastur avaldab muljet teedrajava tehnoloogiaga: esmakordselt kasutatakse jätkusuutlikult toodetud nahka. Muljet avaldav meeleoluvalgustus, eksklusiivsed Maybachi viimistluselemendid ja tipptasemel meelelahutussüsteemid loovad täiusliku atmosfääri.
   LeftRight

   Tähelepanuväärne disain ja varustus

   Close X
   Järgmine
   Eelmine
    Luksuse puudutus: nappa nahaga multifunktsionaalne Maybachi rool Uusima põlvkonna spetsiaalne Maybachi multifunktsionaalne rool on polsterdatud nappa nahaga ning see ühendab luksuse ja innovaatilise mugavuse, mis on intuitiivsem kui kunagi varem. Ergonoomilised puutetundlikud nupud võimaldavad intuitiivselt juhtida telefoni, sõidukiirust, meelelahutust ning navigatsiooni- ja abisüsteeme.    Executive istmed ja Äriklassi tagaiste See lisapakett annab teie Mercedes-Maybach EQS SUV interjööri tagaosale luksusliku salongiliku atmosfääri. Õhkkonnale annavad lõpliku lihvi tippkvaliteediga mugavusfunktsioonid ja innovaatilised Executive-istmed, mille saab ühe nupuvajutusega mugavasse lamamisasendisse liigutada.[11]

    [11]Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.

    MBUX tagaistme tippklassi meelelahutus Standardvarustusse kuuluv MBUX tagaistme meelelahutussüsteem pakub sõitjateruumi tagaosas mitmekülgset kogemust täiesti omaette maailmas. Ükskõik kas äri või meelelahutus: internetiühenduse ja multimeediasüsteemiga HD-puuteekraanid kohanduvad teie personaalsete vajadustega.

    Heli personaliseerimisega Burmester® 4D Surround Sound System audiosüsteem Burmester® 4D Surround Sound System audiosüsteem võimaldab muuta heli personaalseks ja pakub kaasahaaravat Dolby Atmos helikogemust, mis annab muusikale rohkem ruumilisust, selgust ja sügavust. Dolby Atmos võimaldab paigutada diskreetseid audioelemente või objekte kolmemõõtmelisse helivälja ja kohandada neid mis tahes keskkonnaga.
    Puidust viimistluselemendid ja jätkusuutlikkust nahast polster Muljet avaldavalt elegantses interjööris kasutatakse ka jätkusuutlikult töödeldud materjale. Mercedes-Maybach EQS SUV on Mercedes-Benz AG esimene mudel, mis on saadaval taimpargitud nahkpolstriga. Koos Maybachi spetsiaalsete puidust viimistluselementidega on see elektriliste luksusautode etalontase.

    MBUX hyperscreen Esiistmetel on sõitjateruumi tähelepanuväärseim element standardvarustusse kuuluv MBUX Hyperscreen koos Zero Layeri nullkihivaate ja spetsiaalsete Maybachi tervitusanimatsioonidega kõigil kolmel ekraanil. Hyperscreen toimib uusima põlvkonna MBUX süsteemiga, mis tagab personaalse meelelahutuse ja teabe.    Efektne luksus: MANUFAKTUR nahapakett Eraldi tellitav MANUFAKTUR nahkpakett[11]
    loob autosse küllusliku heaoluatmosfääri. Eksklusiivne nappa nahk ümbritseb teid kõikjal, alates polsterdatud pindadest kuni Executive istmeteni, seda täiendavad efektsed pealisõmblused.

    [11]Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
    Luksuslik ja hellitav: MANUFAKTUR Exclusive nahapakett Andke autotööstuse meistriteosele lõplik lihv MANUFAKTUR Exclusive nahapaketiga[11] Isegi aknaraamid on viimistletud parima nappa nahaga ning näiteks armatuurlaua küljekatted on sama värvi mujal sõitjateruumis kasutatavate detailidega – ehe MAYBACHI võlu.

    [11]Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
    Exclusive viimistluspakett Lisavarustusse kuuluv Exclusive viimistluspakett annab interjöörile personaalsema ilme ja kõrgeimal tasemel atraktiivsuse. Täiendavad viimistluselemendid näiteks esiistmete tagaküljel ja tagaistme keskmisel käetoel tekitavad põnevaid kontraste ja lisavad autosse tähelepanuväärseid detaile.

    MANUFAKTUR seljatugede viimistlus Graatsiline elegants: MANUFAKTUR[11] seljatugede viimistlus annab juhi- ja kaassõitja istmete seljatugedele esinduslikuma välimuse ja interööri tagumisele osale elegantselt luksusliku salongiliku meeleolu. Kõrgeimal tasemel visuaalne kogemus.

    [11]Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
    Varustus Uue Mercedes-Maybach EQS SUV tähelepanuväärne varustus.
    Järgmine
    Eelmine
     MBUX liitreaalsusega tuuleklaasinäidik Et leiaksite tee ka kõige keerulisemas liikluses, ühendab MBUX liitreaalsusega navigeerimine[11] virtuaalse maailma ja pärismaailma. See tehnoloogia liidab graafilised navigeerimisjuhendid ja liiklusinfo pärismaailma piltidega. Nii jõuate kohale kiiresti, ohutult ja stressivabalt.

     [11]Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.     MBUX sõitjateruumi assistent MBUX sõitjateruumi assistent on autokasutamisel abiks, reageerides kehakeelele. Kui süsteem märkab käte liikumist uste suunas, tõlgendatakse seda soovina väljuda ning hoiatatakse tuvastatud kokkupõrkeohu eest. Teie pea liikumise suund näitab, millist välispeeglit soovite reguleerida. Lisaks saate käeliigutuste abil juhtida varustust, nagu näiteks valgustusfunktsioone.

     KEYLESS-GO Plus mugavuspakett KEYLESS-GO Plus mugavuspaketiga naudite nii teie kui ka teie kaasreisijad ekstraklassist sisenemis- ja väljumismugavust: elektriliselt juhitavad komfortuksed avanevad ja sulguvad automaatselt – auto hoiab ust teie jaoks lahti just nagu sohver. Tänu elektrilise sulgemisfunktsioonile suletakse uksed sujuvalt ja peaaegu hääletult.

     TV seade TV seade[11][12] muudab teie auto kodukinoks. Kas olete liiklusummikus või teete autos puhkepausi, tänu digitaalsele vastuvõtule saate koos kaasreisijatega nautida telerivaatamist suure eraldusvõimega multimeediaekraanil.

     [11]Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.

     [12]Kuvatav sisu võib kliendi autos erineda.
     MBUX Premium navigatsioon MBUX Premium navigatsioon võimaldab teil sihtkohta jõuda kiiresti ja kogu infoga, mida vajate. Selle paketiga on teie käsutuses ajakohane kaardiinfo, mis hõlmab satelliitvaadet, täpset reaalajas liiklusteavet ja kiiret online-teejuhatust. Ja lõpuks, aga mitte väheolulisena muudavad nutikalt omavahelt ühendatud funktsioonid teie teekonna turvalisemaks.
     Eelrakendatav kliimaseade Nautige meeldivat soojust alates autosse istumise hetkest. Teie Mercedes soojeneb või saab jahutatud õigeks ajaks. Lihtsalt seadistage eelnevalt oma stardiaeg ja soovitud temperatuur Mercedes me telefonirakendusega.
     AIR-BALANCE pakett AIR-BALANCE pakett pakub sõitjateruumi lõhnastamist vastavalt teie eelistustele ja meeleolule. Tänu õhku värskendavale filtreerimisele ja ioniseerimisele on tagatud parem õhukvaliteet ja sõitjate heaolu.
     ENERGIZING Plus pakett Mugavus kõikidele meeltele: see pakett kombineerib uuendusliku intelligentsiga premium-varustust. Teie Mercedes suudab teid mitmel moel ergutada ja lõõgastada – hoiab kaua erksana ja tagab erakordselt meeldiva sõidu. Laia mugavusprogrammide valiku ja atraktiivse varustuse, nagu näiteks multikontuuristmete abil.[11]

     [11]Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
     Auto võti Musta värvi ja kõrgläikega võtmel on läikiv kroomraam, Night Series paketi puhul on lisavarustusena võti saadaval ka kõrgläikega[11] mustana ja tumedama ehisraamiga.

     [11]Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
     Akustilise mugavuse pakett Nautige teel olles maksimaalset vaikust: akustilise mugavuse paketi müraisolatsioon vähendab oluliselt väljast autosse tungivaid helisid. See muudab lõõgastava vestluse lihtsaks - isegi suurel kiirusel sõites. Vaikne atmosfäär aitab ka paremini keskenduda ning võimaldab teil lõõgastunult sihtkohta jõuda.
     Tagumised turvapadjad Innovaatilised õhkpadjad muudavad teie auto sõitjateruumi tagaosa veelgi turvalisemaks. Tagumised turvapadjad on integreeritud esiistmete seljatugedega ja rakenduvad tugeva laupkokkupõrke korral. Need avanevad pehmelt ja kaitsevad välimistel tagaistmetel sõitjaid, kes on turvavööga kinnitatud, kontakti eest esiistmetega. Need võivad oluliselt vähendada kokkupõrke mõju peale ja kaelale.
     GUARD 360 ° Vehicle Protection Plus sõidukikaitse GUARD 360° Vehicle Protection Plus sõidukikaitse jälgib auto ümbrust. Tänu ärandamisvastasele alarmsüsteemile ja hädaolukorras võtme deaktiveerimisele saate kiiresti reageerida. Kui auto on teel, teavitab kokkupõrke tuvastamise süsteem teid telefonirakenduse kaudu. Ja ärandatud auto abiteenus (Stolen Vehicle Help) suurendab võimalust, et saate oma vara tagasi.
     Kaugparkimise Remote Parking Assist eelinstalleering Parkimisteenuse telefonirakendus: süsteem manööverdab teie Mercedese automaatselt parkimiskohale ja sealt välja, et te ei peaks kitsastes oludes autosse sisenemiseks ja sealt väljumiseks vaeva nägema. Teie jälgite parkimisprotsessi autost väljas olles ning juhite seda oma nutitelefoniga. See muudab parkimise oluliselt pingevabamaks ning aitab vältida uste avamisel tekkida võivaid väiksemaid kahjustusi.[10][8]

     [8]Meie juhiabisüsteemid ning abiseadmed on ainult toetamiseks ja need ei vabasta teid vastutusest juhina. Palun tutvuge kasutusjuhendis oleva info ja seal kirjeldatud süsteemipiirangutega.

     [10]Mercedes me connect teenuste kasutamiseks tuleb luua Mercedes me ID ja nõustuda Mercedes me connect teenuste kasutustingimustega. Kirjeldatud teenused ning nende saadavus ja funktsionaalsus sõltuvad eriti sõiduki mudelist, tootmisaastast, valitud lisavarustusest ja riigist.     Sõidurežiim MAYBACH Lisaks DYNAMIC SELECTI ECO, SPORT, OFFROAD ja INDIVIDUAL sõidurežiimidele on Mercedes-Maybach EQS SUV-l ka spetsiaalne MAYBACH sõidurežiim. See asendab klassikalise COMFORT režiimi ja on välja arendatud, et tagada tagumistele reisijatele maksimaalne sõidumugavus. See tagab, et auto tagaosa on sõitmisel erakordselt stabiilne ja vibratsioonivaba. Vedrustuse vibratsiooni amplituudi minimeerimiseks on paigaldatud vibratsioonisummuti. MAYBACH sõidurežiim on vaikeseade.
     Pööravad tagarattad Standardvarustusse kuuluvad kuni 4,5° võrra kraadi võrra pööravad tagarattad tagavad kolm eelist: veelgi parema teelpüsivuse ja oluliselt elavama juhitavuse ning mis on samuti väga oluline, ka parema manööverdusvõime - näiteks parkimisel. Selle nimel pööravad tagarattad sõltuvalt auto kiirusest esiratastega vastupidises suunas või samas suunas.

     Lisavarustusena saab tellida kuni 10 kraadi ulatuses pööravad tagarattad. See vähendab oluliselt pöörderaadiust. Teie Mercedes-Maybach EQS SUV on manööverdamisel peaaegu kompaktauto. Seevastu suuremal kiirusel naudite suurepärast sõidukindlust, mille tagab pikk teljevahe.[11]

     [11]Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
     Juhiabisüsteemide Plus pakett See pakett aitab teil sihtkohta jõuda ohutumalt ja vähema stressiga: tänu modernsele ja intelligentsele andursüsteemide võrgule naudite osaliselt automatiseeritud sõidu eeliseid. Paljud juhiabiseadmed on teile abiks vastavalt olukorrale, hoiatades kokkupõrkeohu eest ja sekkudes, kui tarvis – kõigi liiklejate ohutuse nimel.[8]

     [8]Meie juhiabisüsteemid ning abiseadmed on ainult toetamiseks ja need ei vabasta teid vastutusest juhina. Palun tutvuge kasutusjuhendis oleva info ja seal kirjeldatud süsteemipiirangutega.
     AIRMATIC AIRMATIC õhkvedrustus tagab tähelepanuväärse sõidumugavuse isegi väga halval teekattel. Auto kõrgus kohandub vastavalt sõidukiirusele. See võimaldab laadevälpa pikendada, kui sõidetakse kiiresti. Praktiline: nivookontroll vastavalt koormusele. Lisaks saab ühe nupuvajutusega kliirensit kuni 25 millimeetri võrra tõsta.
     Night Series The Mercedes-Maybach EQS SUV Night Series. Mercedes-Maybach EQS SUV Night Series[11]avaldab muljet ülima sportlikkuse ja salapärase elegantsiga. Varustuspaketile annavad eksklusiivse ilme tumeda kroomiga ja musta värviga detailid, spetsiaalsed polstrivärvid ja viimistlus, ainulaadsed kontrastid ning tähelepanuväärse disainiga veljed. Avastage väga erilist sorti tagasihoidlik, aga väljendusrikas disain: individualistidele, kes oskavad seda hinnata.
     [11]Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
     LeftRight

     Välisdisain

     Sõitjateruumi disain

     Tähelepanuväärne välisdisain

     Close X
     Strapline Content

     Tähelepanuväärne sõitjateruum

     Close X
     Strapline Content
     Kogege seda kõike teel Tehke proovisõit Mercedes-Maybach EQS SUV-ga. Andke meile teada, et soovite teha Mercedes-Maybach EQS SUV-ga proovisõitu ja me võtame teiega peagi ühendust.
     Sellesse vormi sisestatud andmeid töödeldakse, salvestatakse ja kasutatakse vastavalt meie Privaatsuspoliitikas seatud tingimustele. Isikuandmete andmine on vabatahtlik ja vajalik proovisõidu broneerimiseks, läbiviimiseks ning järeltegevuseks, kohtumise kokkuleppimiseks, hinnapakkumise või brošüüri esitamiseks. Alljärgnevas loetelus märke tegemisega nõustute oma Isikuandmete töötlemisega eelnevalt loetelus toodud eesmärkidel. Teil on õigus igal ajal nõusolek tagasi võtta, esitades sellekohase taotluse ettevõtte kontaktisikule e-posti aadressil klienditeenindus@veho.ee või Veho AS esindustes. Nõusoleku tagasivõtmine ei mõjuta enne nõusoleku tagasivõtmist toimunud Isikuandmete töötlemise seaduslikkust.