Intro
Mudelid
Välisdisain
Sõitjateruum
Tehnoloogia
AMG
Võtke meiega ühendust
Meie mudelid
LeftRight

Mercedes-Benz

Close X
Mercedes-AMG SL 55 4MATIC+

Mercedes-AMG

Close X
Mercedes-AMG SL 55 4MATIC+

Mercedes-EQ

Close X
Strapline Content

Mercedes-Maybach

Close X
Strapline Content
Exterior Mercedes-AMG SL Roadsteri välisvarustus. Disain kui dünaamika- ja emotsioonikogemus. Rodsterimaailma ikoon naaseb – sportlikumana kui kunagi varem.
LeftRight

Varustuspaketid ja disain

Tähelepanuväärne disain ja varustus

Close X
Järgmine
Eelmine
  Spetsiaalne AMG iluvõre Spetsiaalne AMG iluvõre rõhutab esiosa laiust ja viitab oma 14 vertikaalse ribiga kõigi SL-mudelite esivanemale, legendaarsele 1952. aasta võidusõiduautole 300 SL. Teiste iseloomulike disainielementide hulka kuuluvad kitsad, teravajoonelised DIGITAL LIGHT LED esituled.
  Tekstiilkatus Kolmekihilisest kangast katus laseb päikesepaiste teie autosse vaid mõne sekundiga – või kaitseb teid tuule ja muu ilmastiku eest. Katus sulandub elegantselt auto siluetiga ning avaldab muljet väga hea soojus- ja müraisolatsiooniga. Katuse saate elektriliselt avada ja sulgeda ka sõidu ajal: isegi veel kiiruse kuni 50 km/h juures.
  Projektsioonifunktsiooniga DIGITAL LIGHT esituled DIGITAL LIGHT esituledega naudite suurepärast valgustust – mis kohandub pidevalt teiste liiklejate ja ümbritsevate oludega. Lisaks vaimustab DIGITAL LIGHT teid projektsioonifunktsioonidega, mis on saadaval vastavalt kohalikele eeskirjadele, hetkel Saksamaal, Liibanonis ja Kataris.
  AMG valgustus Teie auto annab uudse logoprojektoriga igale pinnale tõelise mootorispordi hõngu. Küljekarpidesse paigaldatud projektor kuvab asfaldile kirja "AMG" ning viib teid ja teie kaasreisijad õigesse meeleolusse juba enne teele asumist – see on äärmiselt pilkupüüdev funktsioon, eriti öösel ja hämaras.
  AMG Night pakett AMG Night paketiga on välisdisaini valitud elemendid läikivmusta viimistlusega: näiteks esispoiler, lävepaneelide ehisliist, peeglikorpused ja tagadifuusori dekoratiivelement. Lisaks on tumedad ka summutiotsad. Sõltuvalt kerevärvist tekitab see kas efektseid kontraste või sujuvaid üleminekud.
  Interior Mercedes-AMG SL Roadsteri sõitjateruumi varustus. Sportlik või luksuslik? Igal juhul intensiivne – sisenege Mercedes-AMG SL Roadsteri maailma.
  LeftRight

  Varustuspaketid ja disain

  Tähelepanuväärne disain ja varustus

  Close X
  Järgmine
  Eelmine
   11,9-tollise ekraaniga meediaekraan Armatuurlaual eraldiseisev keskekraan on navigeerimise, MBUX-funktsioonide ja automaatse kliimaseadme peamine juhtpind. Et vältida erineva nurga alt paistvast päikesest põhjustatud häirivaid peegeldusi, kui katus on avatud, saab puuteekraani kallet elektriliselt reguleerida vahemikus 12° kuni 32°.
   Süsinikkiu / DINAMICA mikrokiuga AMG Performance rool Sellel AMG roolil kombineeritakse efektselt süsinikkiudu ja DINAMICA mikrokiudu, mis tagab hea haarde – rool on tähelepanuväärne nii visuaalselt kui ka katsudes. Mootoripordist on üle võetud AMG-le iseloomulik lamedam rooli kuju, mis muudab kokpiti veel sportlikumaks. Ergonoomiliselt paigutatud puutepaneelid tagavad intuitiivsuse ja kasutusmugavuse ning aitavad juhtimisele keskenduda.
   Uued roolinupud AMG roolinupud võimaldavad kiirelt ja kindlalt juhtida ja valida spetsiaalseid dünaamikafunktsioone. Kontsentreeritud ja fookuses sõidukogemuse – ning autentse võidusõiduauto-atmosfääri nimel. Vabalt määratav soovitud AMG funktsiooni jaoks – näiteks: AMG DYNAMIC SELECT sõiduprogrammide valimiseks ja valitud programmi kuvamiseks.
   AMG Performance istmed AMG Performance istmed panevad oma erilise sportlikkusega aluse maksimaalselt suurepärasele juhitavusele. Jõuliste vormide ja integreeritud peatugedega istmed ühendavad endas ideaalse külgtoe ja dünaamilise disaini.
   Musta kroomiga MANUFAKTUR viimistluselemendid See viimistlus muudab teie auto sõitjateruumi isikupärasemaks. See sulandub harmooniliselt, tekitades samas põnevaid kontraste. Nii tugevdab ja ilmestab see sõitjateruumi disaini. Samal ajal räägib viimistlus kestev tunnistus maksimaalse hoolikusega valmistatud premium-tootest.
   Technology Mercedes-AMG SL Roadsteri tähelepanuväärne tehnoloogia.
   Järgmine
   Eelmine
    MBUX liitreaalsusega navigeerimine Et leiaksite tee ka kõige keerulisemas liikluses, ühendab MBUX liitreaalsusega navigeerimine virtuaalse maailma ja pärismaailma. See tehnoloogia liidab graafilised navigeerimisjuhendid ja liiklusinfo päris piltidega. Nii jõuate kohale kiiresti, ohutult ja stressivabalt.
    MBUX Voice Assistant hääljuhtimine Tutvuge intelligentse MBUX hääljuhtimise eelistega – kindlaks määratud käsklusi pole vaja. Märksõnaga "Hey Mercedes" aktiveerite hääljuhtimise ning saate lisada konkreetse soovi, näiteks navigeerimiseks, automaatse kliimaseadme seadistamiseks või raadiojaama vahetamiseks.
    AMG TRACK PACE AMG TRACK PACE muudab auto teie virtuaalseks võidusõiduinseneriks. Ringi-, sektori- ja kiirendusaegade ning reaalajas kuvatavate telemeetriaandmete abil saate analüüsida ja parandada oma sõiduoskusi piiratud ligipääsuga ringradadel.
    ENERGIZING AIR CONTROL Hingake kergelt: ENERGIZING AIR CONTROL jälgib saaste- ja peentolmuandurite abil õhukvaliteeti. Kaheastmeline filtreerimine vähendab tõhusalt peenosakeste ja suure osa õhus leiduvate saasteainete hulka. Sõltuvalt mõõtetulemusest valib teie Mercedes targalt värske õhu juurdevoolu ja õhuringlusrežiimi vahel.
    Pööravad tagarattad Kuni 2,5° pöördenurgaga tagarataste juhtimine muudab auto vilkamaks ka lisab sõidurõõmu, eriti kiiretes kurvides. Kuni 100 km/h pööravad tagarattad esiratastega vastassuunas, lühendades nii virtuaalselt teljevahet. Alates 100 km/h pööravad tagarattad esiratastega samas suunas, pikendades nii virtuaalselt teljevahet ja lisades sõiduohutust.
    Mercedes-AMG neljaliitrine V-8 biturbomootor Täiustatud Mercedes-AMG neljaliitrine V-8 mootor avaldab muljet plahvatusliku jõuga, mis on väga täpselt doseeritav. Paljud kõrgtehnoloogilised komponendid ja materjalid on üle võetud mootorispordist.
    ENERGIZING pakett / ENERGIZING Plus pakett ENERGIZING paketid annavad oma panuse teie heaolusse mugavusprogrammide kaudu. Kümneminutilised programmid juhivad kliimaseadet, meeleoluvalgustust, muusikat ja istmefunktsioone, nagu massaaž ja soojendus/ventilatsioon. Teid hämmastab, kui tugev võib selle mõju olla keskendumisvõimele pikkadel reisidel.
    Disaini- ja varustuspaketid Pange kokku oma personaalne Mercedes-AMG SL Roadster. Täpsem fookus: elegantsi või dünaamika poole. Valikuvõimalused, millega anda uuele Mercedes-AMG SL Roadsterile personaalne puude, on sisuliselt piiramatud.
    LeftRight

    Välisdisain

    Close X
    Left Right

    Sõitjateruumi disain

    Tähelepanuväärne välisdisain

    Close X
    Järgmine
    Eelmine
     AMG Night pakett AMG Night paketiga on välisdisaini valitud elemendid läikivmusta viimistlusega: näiteks esispoiler, lävepaneelide ehisliist, peeglikorpused ja tagadifuusori dekoratiivelement. Lisaks on tumedad ka summutiotsad. Sõltuvalt kerevärvist tekitab see kas efektseid kontraste või sujuvaid üleminekud.
     AMG Night II pakett AMG Night II pakett sisaldab ka muid musta kroomiga elemente, näiteks iluvõret, kirjasid ja tagumist Mercedese embleemi.
     AMG Exterior Chrome kroomipakett AMG Chrome paketiga näeb teie auto välja eriti elegantne ja stiilne. Kõrgläikega kroomitud elemendid lisavad elegantsi ja loovad sõltuvalt auto värvist kas kontraste või täiustavaid elemente.
     AMG Exterior Carbon Fibre süsinikupakett Rõhutage oma auto dünaamilisust mootorispordis kasutatava kõrgtehnoloogilise materjaliga: eemaldatavad süsinikkiust detailid täiustavad teie auto välisilmet iga nurga alt ja räägivad teie Mercedes-AMG sooritusvõimest.
     AMG aerodünaamikapakett Võtke oma autost maksimum: AMG aerodünaamikapaketiga muudate disaini teravamaks ning sõiduomadused veel paremaks. Suuremad spoilerid ja difuusorilisa suurendavad kiirel sõidul survejõudu nii auto esi- kui ka tagasillale. Lisaks muudavad paketi komponendid auto välimuse sportlikumaks.

     Tähelepanuväärne sõitjateruum

     Close X
     Strapline Content
     Kogege seda kõike teel Tehke proovisõitu Mercedes-AMG SL Roadsteriga. Andke meile teada, et soovite teha Mercedes-AMG SL Roadsteriga proovisõitu ja me võtame teiega peagi ühendust.
     Sellesse vormi sisestatud andmeid töödeldakse, salvestatakse ja kasutatakse vastavalt meie Privaatsuspoliitikas seatud tingimustele. Isikuandmete andmine on vabatahtlik ja vajalik proovisõidu broneerimiseks, läbiviimiseks ning järeltegevuseks, kohtumise kokkuleppimiseks, hinnapakkumise või brošüüri esitamiseks. Alljärgnevas loetelus märke tegemisega nõustute oma Isikuandmete töötlemisega eelnevalt loetelus toodud eesmärkidel. Teil on õigus igal ajal nõusolek tagasi võtta, esitades sellekohase taotluse ettevõtte kontaktisikule e-posti aadressil klienditeenindus@veho.ee või Veho AS esindustes. Nõusoleku tagasivõtmine ei mõjuta enne nõusoleku tagasivõtmist toimunud Isikuandmete töötlemise seaduslikkust.