Intro
Mudelid
Välisdisain
Sõitjateruum
Tehnoloogia
AMG
Võtke meiega ühendust
  Polar White valge
  Black must
  High-tech Silver hõbedane
  Graphite Grey Metallic hall
  Velvet Brown pruun
  Nautic Blue Metallic sinine
  Obsidian Black Metallic must
  Verde Silver hõbedane
  MANUFAKTUR Alpine Grey Solid hall
  MANUFAKTUR Hyacinth Red Metallic punane
  MANUFAKTUR Opalite White Bright valge
  Mudel E-klassi sedaan
  Meie mudelid
  LeftRight

  Mercedes-AMG

  Close X
  Strapline Content

  Mercedes-EQ

  Close X
  Strapline Content

  Mercedes-Maybach

  Close X
  Strapline Content
  Välisdisain Uue E-klassi sedaani välisvarustus. Alates valgustatud iluvõrest kuni vaimustava valguslahendusega elegantselt dünaamilise tagaosani: uut E-klassi sedaani iseloomustab progressiivsete stiilielementidega põnev disain, mis räägib innovaatilisest dünaamilisusest. Kaheosalised LED-tagatuled avaldavad muljet uue kuju ja eristuva tähekujulise valgusmustriga.
  LeftRight

  Varustuspaketid ja disain

  Tähelepanuväärne disain ja varustus

  Close X
  Järgmine
  Eelmine
   Projektsioonifunktsiooniga DIGITAL LIGHT esituled Optimaalne nähtavus teie ohutuse nimel: projektsioonifunktsiooniga DIGITAL LIGHT esituledega E-klass pakub teile parimal tasemel nähtavust ja mugavust. Valgustus reageerib muutuvatele tee- ja liiklusoludele ning ilmastikule, tagades alati olukorraga kohandatud optimaalse valgustuse ja nähtavuse. Ühtlasi rikastab projektsioonifunktsioon valgustatud vaatevälja animatsioonidega. [5]

   [5] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
   KEYLESS-GO mugavuspakett Teie võti suurema mugavuse juurde: KEYLESS-GO mugavuspaketiga[10]saate auto avada, käivitada ja lukustada lihtsalt võtit või sobivat seadet kaasas kandes. Vastava KEYLESS-GO paketiga kaasnevad tasapinnalised ukselingid kerkivad automaatselt esile, kui olete auto vahetus läheduses ja tõmbuvad tagasi ukse sisse, kui auto taas lukustate.

   [10] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
   AIRMATIC õhkvedrustus ja pööravate tagarattad Tänu AIRMATIC õhkvedrustusele ja pööravatele tagaratastele võite arvestada märgatavalt parema sõidumugavuse ning vilkama juhitavusega[10]. Õhkedrustus avaldab muljet teie eelistuse kohaselt kas sportliku dünaamika või suurepärase mugavusega. Pööravate tagaratastega naudite suuremal kiirusel eriti kindlat juhitavust, madalal kiirusel aga erakordset vilkust ning väikest pöörderingi.

   [10] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
   Valgustusega iluvõrega väljendusrikas uus disain Uue E-klassi elegantne disain ühendab traditsioonid ja modernsuse: voolavad vormid, dünaamilised proportsioonid ja innovaatilised detailid, nagu näiteks valgustatud iluvõre[10]annavad E-klassile uue ilme, kuid samas on säilitatud Mercedese legendaarse sedaani unikaalne isikupära.

   [10] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
   Dünaamiline tagaosa E-klassi elegantne tagaosa jätab mõjuva mulje. Kaheosalised LED-tagatuled avaldavad muljet innovaatilise kujuga, eriti pimedas. Valgustriibuga ühendatult rõhutab nende disain veelgi auto tagaosa laiust ja võlub efektselt särava tähedisainiga nii päeval kui ka öösel. Ainulaadne Mercedes-Benz E-klass.
   Juhiabisüsteemide Plus pakett Kogege täiesti uuel tasemel turvalisust: juhiabisüsteemide paketiga[10]pakub E-klass teile parimat võimalikku mugavust ja pingevabat sõitu igal teekonnal. Kõrgtehnoloogilised juhiabisüsteemid on vastavalt olukorrale teile parimal moel toeks, kohandades kiirust, roolimisel, rajavahetusel ja ka siis, kui tekib kokkupõrkeoht.[6]

   [10] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.

   [6] Meie juhiabisüsteemid ning abiseadmed on ainult toetamiseks ja need ei vabasta teid vastutusest juhina. Palun tutvuge kasutusjuhendis oleva info ja seal kirjeldatud süsteemipiirangutega.
   Sõitjateruum Uue E-klassi sedaani välisdisain. Uus E-klassi sedaan kehtestab uued standardid enama kui ainult disaini osas. Uusima põlvkonna MBUX multimeediasüsteem tagab veelgi personaalsema autokogemuse. Sujuvalt ja intuitiivselt on ühendatud mugavusfunktsioonid, meelelahutus ning igapäevased ärifunktsioonid. Nii pakub uus E-klass teile veelgi meeldivamat heaoluõhkkonda – alates lõõgastavast hommikurutiinist multikontuuristmel kuni peoõhtu muusikavalikuni DOLBY ATMOS heliga.
   LeftRight

   Varustuspaketid ja disain

   Tähelepanuväärne disain ja varustus

   Close X
   Järgmine
   Eelmine
    Selfi- ja videokaameraga MBUX Superscreen Muljet avaldav digitaalne ekraan: sõitjateruumi tähelepanuväärseim osa on esteetiliselt kõrgtehnoloogilise välimusega superekraan[10]Tänu integreeritud kaamerale, hoolikalt läbimõeldud menüüle ja kasutamisele ning privaatsusrežiimiga kaassõitja ekraanile muutub E-klass teie mobiilseks meelelahutus- ja videokonverentsiruumiks.

    [10] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
    Uue põlvkonna MBUX Uue põlvkonna multimeediasüsteem MBUX[10]pakub palju uusi funktsioone, teenuseid ning võimalusi suhelda oma E-klassiga. Kõik ekraanid (kaasreisija ekraan lisavarustusena) moodustavad integreeritud esteetilise terviku, mida saab isikupärastada kuvastiilide, erinevate režiimide ja värviteemadega.

    [10] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
    Dolby® Atmosega Burmester® 4D Surround Sound System helisüsteem Kogege E-klassi kõigi meeltega: 17 kõlariga Burmester® 4D ruumilise heli süsteem[10]tagab ainulaadse tippklassi helikogemuse - Dolby® Atmos kvaliteediga. Esiistmete seljatugedesse on sisse ehitatud neli istmekonstruktsiooniga ühendatud helivõimenduskanalit, mis võimaldavad teil muusikat mitte lihtsalt kuulda, vaid ka tunda.

    [10] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
    Aktiivsed multikontuuristmed Luksus, mida tunnete: mälu- ja massaažifunktsiooniga multikontuuristmete paketi[10]puhul on eraldi juhtnupud juhi ja kõrvalistuja jaoks. ENERGIZING mugavuskontrolliga[10]saate valida erinevaid süvamassaažiprogramme.

    [10] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
    Akustilise mugavuse pakett Vaikuse hääl: E-klassi akustilise mugavuse paketi eesmärk on optimaalne müraisolatsioon. Akustiline klaas ja kere täiendav müraisolatsioon tagavad äärmiselt vaikse ja meeldiva helitaustaga interjööri, mis võimaldab lõõgastuda igal sõidul.
    Rutiinid Täiuslikult teie jaoks kohandatud personaalne mugavus: esmakordselt salvestab E-klass teie valitud meelelahutus- ja mugavuseelistused. Alates temperatuurist kuni istme massaažifunktsioonini: kõike saab optimeerida ja automaatselt kohandada vastavalt teie soovidele.
    MANUFAKTUR sisustuselemendid MANUFAKTURi voolavate joontega musta klaverilakiga viimistluselemendid annavad teie interjöörile individuaalse ahvatleva tunde. Need sulanduvad harmooniliselt uue E-klassi sedaani sisekujundusega ja loovad ülimalt kvaliteetse viimistluse.
    MANUFAKTUR katusekate Mustast MICROCUT mikrokiust katusevooder MANUFAKTUR tagab interjööris tuntavalt täiusliku harmoonia.
    Varustus Uue E-klassi sedaani tähelepanuväärne varustus.
    Järgmine
    Eelmine
     Tuuleklaasinäidik Parim väljavaade sportlikuks sõiduks ja pingevabalt suurepäraseks sõiduelamuseks: tuuleklaasinäidik[10]muudab teie auto esiklaasi osaks põnevast digitaalsest juhikohast. Värvilise virtuaalpildi abil on teil kõige olulisem info alati silme ees. Teie tähelepanu püsib teel ja eesootaval liiklusolukorral.

     [10] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
     Näotuvastus E-klass tunneb teid ära: näotuvastusfunktsiooniga juhikaamera tunneb teid ära ning kohandab nii teabe-, multimeedia- kui ka kommunikatsioonisätteid.
     3D juhiekraan Hoidke 3D juhiekraani abil kõige olulisemal silm peal[10]. Juhiabisüsteemide hoiatused ja funktsioonid on koheselt märgatavad tänu efektsele kolmemõõtmelisusele ja varjutusefektidele. Vaimustavat 3D-pilti eespool olevatest autodest, veokitest, bussidest ja mootorratastest saab konfigureerida.

     [10] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
     Digitaalne sõidupäevik Mercedes me Logbook Digitaalne sõidupäevik[10]võtab enda hooleks teie sõitude automaatse dokumentatsiooni, kandeid saate sõidupäeviku rakenduses kategoriseerida. Digitaalse sõidupäeviku andmed on maksudeklaratsioonide jaoks olemas vaid ühe klõpsuga.

     [10] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
     Digilisad Digilisade ja vastavate Mercedes me telefonirakendustega kogete täiendavat mugavust, turvalisust, sõidunaudingut ja digitaalset tuge, sest need pakuvad kasulikku teavet ja praktilisi funktsioone nii teie Mercedes kui ka teie nutitelefonis. [8]

     [8]Mercedes me connect teenuste kasutamiseks tuleb luua Mercedes me ID ja nõustuda Mercedes me connect teenuste kasutustingimustega. Kirjeldatud teenused ning nende saadavus ja funktsionaalsus sõltuvad eriti sõiduki mudelist, tootmisaastast, valitud varustusest ja riigist.
     Parkimissüsteemid Uue E-klassi sedaani parkimissüsteemid vaimustavad oma täpsete keskkonnaanduritega. Memory Parking Assist[10]suudab auto ära parkida talle tuttavates kohtades. Remote Parking Assist[1] võimaldab autot parkida nutitelefoni rakenduse kaudu ja Automated Valet Parking[10]on nüüd esimest korda täielikult automatiseeritud.[8]

     [8 ]Mercedes me connect teenuste kasutamiseks tuleb luua Mercedes me ID ja nõustuda Mercedes me connect teenuste kasutustingimustega. Kirjeldatud teenused ning nende saadavus ja funktsionaalsus sõltuvad eriti sõiduki mudelist, tootmisaastast, valitud varustusest ja riigist.

     [10] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
     Hädapeatumine Active Emergency Stop Assist Esmaklassiline assistent: hädapeatamine Active Emergency Stop Assist tuvastab juhi pikemaajalise tegevusetuse ning võib kaitsta teid ja teisi liiklejaid, peatades kontrollitult auto ning tehes automaatselt hädaabikõne.[8]

     [8] Mercedes me connect teenuste kasutamiseks tuleb luua Mercedes me ID ja nõustuda Mercedes me connect teenuste kasutustingimustega. Kirjeldatud teenused ning nende saadavus ja funktsionaalsus sõltuvad eriti sõiduki mudelist, tootmisaastast, valitud varustusest ja riigist.
     Piduriassistent Active Brake Assist Standardvarustusse kuuluv kurvi- ja ristmikufunktsiooniga piduriassistent Active Brake Assist aitab vältida kokkupõrkeid teiste liiklejate, näiteks jalakäijate, jalgratturite ja mootorsõidukitega ning vähendada nende tagajärgi.[10][8]

     [8] Mercedes me connect teenuste kasutamiseks tuleb luua Mercedes me ID ja nõustuda Mercedes me connect teenuste kasutustingimustega. Kirjeldatud teenused ning nende saadavus ja funktsionaalsus sõltuvad eriti sõiduki mudelist, tootmisaastast, valitud varustusest ja riigist.

     [10] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
     Ummikuabi Active Traffic Jam Assist Ummikuabi Active Traffic Jam Assist muudab juhi elu lihtsamaks aeglases liikluses, võttes automaatselt ise kohalt kuni 60-sekundiliste seisakute puhul, suutes ise ka vähesel määral roolida. Süsteem hoiab automaatselt turvalist pikivahet ees liikuva sõidukiga ning ka samale sõidurajale pöörava sõidukiga.[8]

     [8] Mercedes me connect teenuste kasutamiseks tuleb luua Mercedes me ID ja nõustuda Mercedes me connect teenuste kasutustingimustega. Kirjeldatud teenused ning nende saadavus ja funktsionaalsus sõltuvad eriti sõiduki mudelist, tootmisaastast, valitud varustusest ja riigist.
     Digitaalne võti Digitaalne võti võimaldab teil E-klassi avada, käivitada ja lukustada ühilduva seadmega - ilma et peaksite füüsilist võtit kaasas kandma.[6]

     [6] Digitaalse võtme kasutamiseks on vaja isiklikku Mercedes me ID-d ja nõustumist Mercedes me connect teenuste kasutustingimustega. Lisaks peab auto olema ühendatud vastava kasutajakontoga. Auto debüüdil ühildub digitaalne võti iPhone 11 ja uuemate mudelitega (v.a iPhone SE) ning Apple Watch 6 ja uuematega (v.a Apple Watch SE). Eelduseks on ülilairiba (UWB) ühenduvus. Mercedes-Benz töötab pidevalt selle nimel, et lisada ühilduvaid seadmeid.
     Ventilatsiooni digitaalne juhtimine Juhi ja kõrvalistuja automaatsete ventilatsiooniavade eelseaded on näiteks "pea", "keha" ja "ühtlane jaotus". Teie Mercedes suunab õhuvoolu vastavalt nendele. Kliimaseadme lemmikseaded saab salvestada ka kasutajaprofiili alla. Alati saab õhuvoolu ka ise reguleerida. Kui seadistate süsteemi ise, lülitub reguleerimismootor automaatselt vabakäigule.
     Avatav panoraamkatuseluuk Kas avatud või suletud: avatav panoraamne katuseluuk[10]tagab autos vaimustava vabadustunde ja meeldivalt helge atmosfääri. Avatav panoraamkatuseluuk jätab unikaalse visuaalse mulje ka auto välisdisainis, lisades disainile kergust ja eksklusiivsust.

     [10] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
     Smart Home "Hey Mercedes, kustuta kodus valgus!" Ühendage oma nutikodu süsteem E-klassi sedaaniga ja juhtige oma ühilduvaid Smart Home seadmeid teel olles: näiteks temperatuuri, valgustust, aknakatteid ja elektriseadmeid. Seda saate mugavalt teha MBUX Voice Assistant hääljuhtimisega.[7]

     [7] Mercedes me connect teenuste kasutamiseks tuleb luua Mercedes me ID ja nõustuda Mercedes me connect teenuste kasutustingimustega. Kirjeldatud teenused ning nende saadavus ja funktsionaalsus sõltuvad eriti sõiduki mudelist, tootmisaastast, valitud varustusest ja riigist.
     PRE-SAFE® Impulse Side PRE-SAFE® Impulse Side[10]laiendab passiivturvalisuse kontseptsiooni. Täiustatud andursüsteem suudab tuvastada teiste liiklejate põhjustatud ähvardava külgkokkupõrkeohu. Seejärel liigutatakse vastaval küljel olevat eesistujat istme seljatoes oleva pürotehnilise seadme abil sõiduki keskkoha poole.

     [10] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
     PRE-SAFE® PLUS Teie kaitseingel teel olles: tagant otsasõitmise ohu korral hoiatab PRE-SAFE® PLUS[10]viivitamatult teie taga sõitvaid juhte kiiresti vilkuvate ohutuledega. Lisaks aktiveeritakse kaassõitja turvavöö eelpinguti, valmistudes eelseisvaks kokkupõrkeks ning vähendades nii selle mõju.

     [10] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
     Adaptiivne kiirushoidik Active Distance Assist DISTRONIC Aeglases ja peatustega liiklusvoos olete Active Distance Assist DISTRONICU pakutava mugavuse eest tänulik. Süsteem muudab sõidu pingevabamaks, kohandades automaatselt auto kiirust ees aeglasemalt liikuvate sõidukite kiirusega. Soovitud ohutut pikivahet saab määrata mitmeastmeliselt.[8]

     [8] Mercedes me connect teenuste kasutamiseks tuleb luua Mercedes me ID ja nõustuda Mercedes me connect teenuste kasutustingimustega. Kirjeldatud teenused ning nende saadavus ja funktsionaalsus sõltuvad eriti sõiduki mudelist, tootmisaastast, valitud varustusest ja riigist.
     GUARD 360° sõidukikaitse GUARD 360° sõidukikaitse[10] pakub auto ümbruse igakülgset jälgimist - näiteks laiendatud ärandamisvastast alarmsüsteemi ja pukseerimiskaitset. Liikumine autos käivitab visuaalse ja helilise hoiatuse. Kokkupõrke tuvastamise funktsioon teavitab teid telefonirakenduse kaudu.[9]

     [9] Mercedes me connect teenuste kasutamiseks tuleb luua Mercedes me ID ja nõustuda Mercedes me connect teenuste kasutustingimustega. Kirjeldatud teenused ning nende saadavus ja funktsionaalsus sõltuvad eriti sõiduki mudelist, tootmisaastast, valitud varustusest ja riigist.

     [10] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
     Akustiline kohaloleku märguanne Et teie peaaegu hääletult sõitev elektriauto poleks jalakäijatele ja ratturitele ohtlik, tekitab spetsiaalne akustiline kohaloleku märguanne autost väljaspool erilise Mercedes-Benzi heli, kui sõidetakse kiirusega kuni u 30 km/h. Edaspidi sõites ning tagurdades on heli erinev.
     AGILITY CONTROL Auto langetamisfunktsiooniga AGILITY CONTROL vedrustus tagab optimaalse teelpüsivuse, tegemata järeleandmisi mugavuses. Passiivne selektiivamortiseerimine tagab suurepärase sõidukogemuse igal teepinnal, optimeerides automaatselt kaldumist ja rataste amortiseerimist ning hoides auto stabiilsena.
     MERCEDES-AMG Mercedes-AMG C-Class. The Mercedes-AMG C-Class models represent an ideal point of entry to the world of Mercedes-AMG as well as absolute peak performance.
     LeftRight

     Välisdisain

     Sõitjateruumi disain

     Tähelepanuväärne välisdisain

     Close X
     Strapline Content

     Tähelepanuväärne sõitjateruum

     Close X
     Strapline Content
     Kogege E-klassi sõitmas. Registreeruge proovisõidule! Andke meile teada, et soovite teha E-klassiga proovisõitu ja me võtame teiega peagi ühendust.
     Sellesse vormi sisestatud andmeid töödeldakse, salvestatakse ja kasutatakse vastavalt meie Privaatsuspoliitikas seatud tingimustele. Isikuandmete andmine on vabatahtlik ja vajalik proovisõidu broneerimiseks, läbiviimiseks ning järeltegevuseks, kohtumise kokkuleppimiseks, hinnapakkumise või brošüüri esitamiseks. Alljärgnevas loetelus märke tegemisega nõustute oma Isikuandmete töötlemisega eelnevalt loetelus toodud eesmärkidel. Teil on õigus igal ajal nõusolek tagasi võtta, esitades sellekohase taotluse ettevõtte kontaktisikule e-posti aadressil klienditeenindus@veho.ee või Veho AS esindustes. Nõusoleku tagasivõtmine ei mõjuta enne nõusoleku tagasivõtmist toimunud Isikuandmete töötlemise seaduslikkust.