Intro
Mudelid
Välisdisain
Sõitjateruum
Tehnoloogia
AMG
Võtke meiega ühendust
  MANUFAKTUR Mountain Gray Magno hall
  Polar White valge
  Night Black must
  Spectral Blue Metallic sinine
  High Tech Silver Metallic hõbedane
  Mountain Gray Metallic hall
  Cosmos Black Metallic must
  MANUFAKTUR Patagonia Red Metallic punane
  Meie mudelid
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Close X
  Järgmine
  Eelmine

   Mercedes-AMG

   Close X
   Strapline Content

   Mercedes-EQ

   Mercedes-Maybach

   Close X
   Strapline Content
   Välisdisain Uue EQB välisvarustus. Harmooniline: uus EQB ja tema ruumikus avaldavalt tõeliselt muljet. Alates uuest, laiemast tähemustriga Black Panel esipaneelist koos optiliselt integreeritud LED-esituledega kuni suurema veljevalikuni: täiselektriline EQB mõjub igal teel moodsa ja enesekindlana. Elektriajastu sportlik väljendus.
   LeftRight

   Varustuspaketid ja disain

   Tähelepanuväärne disain ja varustus

   Close X
   Järgmine
   Eelmine
    Iluvõre Särav välimus tänu iluvõre tähemustriga viimistlusele. Sõltuvalt varustuspaketist särab EQB esiosa Black Panel esipaneel kõrgläikega musta ja mustade tähtede kombinatsioonide või klassikalise tähepaneeli hõbedaste tähtedega.
    Avatav panoraamkatuseluuk Poole rohkem häid väljavaateid: teie EQB panoraamkatuseluuk avaneb esiosas väljapoole [15] , koos katuse keskel asuva fikseeritult klaasitud osaga toob see autosse veelgi rohkem valgust. Päike, pilved või tähistaevas – EQB-s naudivad kõik reisijad takistamatut taevavaadet.

    [15] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.

    LED valgustriip Võimaldab EQB-l veelgi rohkem särada: tänu sellele, et uusi LED-tagatulesid ühendab sujuvalt LED-valgusriba, jätab EQB tagant nüüd veel laiema mulje. Ning pakiruumi laadimine on senisest lihtsam tänu laiemale tagatulede vahele.
    LED tagatuled Kiirgav tagaosa: EQB tagaosa särab tänu standardvarustusse kuuluvatele LED-tehnoloogiaga tagatuledele ja neid sujuvalt ühendavale LED-valgustriibule, samuti tagatulede külgedega integreeritud spoilerile, mis parandab EQB aerodünaamikat.
    Veokonks Paindlikkus iga haagiste jaoks: EQB pakub lisavarustusena ESP® haagise stabiliseerimise ja elektriliselt pööratava kuulpeaga veokonksu. Koos haagise manööverdusabiga sõidate alati meisterlikult ja jõuate oma haagisega ohutult sihtkohta. [17]

    [17] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.

    HANDS-FREE ACCESS funktsioon HANDS-FREE ACCESS funktsioon võimaldab täiesti automaatselt ja kontaktivabalt pakiruumi avada ning sulgeda. [16]

    [16] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
    Uue disainiga veljed Uues dimensioonis disain. Valikus on neli uut veljedisaini mõõdus 18 - 20 tolli, millega mõjub täiselektriline EQB enesekindla ja võimsana igal teel.
    Sõitjateruum Uue EQB sõitjateruum. Kompromissitult offroad: uue EQB sõitjateruumis on ühendatud eksklusiivne mugavus ja jõuline disain. Maasturile omane iseloom igas elemendis: torujad alumiiniumviimistlusega elemendid ja turbiinilaadsed ventilatsiooniavad. Suurepärane ruumikus ning tähelepanuväärne intelligentne varustus, nagu näiteks moodne täisdigitaalne näidikuplokk: EQB avaldab muljet kompromissitu seiklejana, kes on teie ühiseks teekonnaks valmis.
    LeftRight

    Varustuspaketid ja disain

    Tähelepanuväärne disain ja varustus

    Close X
    Järgmine
    Eelmine
     Keskkonsooliga juhikoht Kõik kindlalt kontrolli all: EQB optimeeritud keskkonsool avaldab muljet oma uue, soliidse disainiga. Keskkonsool pakub rohkem panipaika ja tänu intuitiivse paigutusega juhtseadmetele on teil mugav ligipääs kõikidele funktsioonidele, ilma et peaksite tähelepanu liikluselt kõrvale pöörama.
     Uus rool Innovaatiline: kolme kodaraga rool. Saadaval nahk- või nappa nahkkattega, rõõmustab rool juhti puutetundlike juhtpaneelide ja lihtsa kasutamisega. See tähendab, et te saate oma EQB ohutult läbi liikluse suunata ning samal ajal mugavalt erinevaid funktsioone juhtida. [16]

     [16] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
     Uus, Dolby Atmosega® Burmester® Surround Sound System helisüsteem ® Rohkem muusikat. Rohkem avarust, selgust ja sügavust. Dolby Atmosega Burmester® Surround Sound System helisüsteem võimaldab teie EQB-s muusikat kogeda täiesti uues dimensioonis. Tehnoloogia võimaldab paigutada teatud helielemente kolmemõõtmelisse helivälja, pakkudes tänu sellele erakordset helielamust. [16]

     [16] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.

     Viimistluselemendid Detailid on tähtsad: EQB välimust saab isikupärastada laia valiku viimistluselementide ja värvide abil. Tutvuge näiteks EQB Progressive Line paketiga, millega kaasneb avatud pooridega saarepuust viimistlus.
     [16]

     [16] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
     Mälufunktsiooniga komfortistmed Jääb meelde: istumismugavus teie EQB-s. Mälupakett [16] võimaldab mugavalt salvestada istme kolm asendit ning nende vahel valida. See funktsioon on eriti praktiline, kui juhid vahetuvad tihti ja seega muutub ka juhiistme asend.

     [16] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
     Kuni seitsme kohaga külluslik ruumikontseptsioon Ruumi seikluste jaoks. Tänu mitmekülgsele kolmandale istmereale [16] on EQB-s mugavalt ruumi kuni seitsmele sõitjale. Küllusliku disaini ja püstise tuuleklaasiga kere pakub kõigile reisijatele ka palju pearuumi. Nautige oma elektrilises kompaktmaasturis tõelist mugavust.

     [16] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
     EASY-ENTRY sisenemisabi Elegantselt autosse: et aidata kolmanda istmerea reisijatel mugavalt ja ohutult EQB-sse siseneda, on auto varustatud EASY-ENTRY sisenemisabiga [16] , mis võimaldab teisel istmereal edasi-tagasi liikuda.


     [16] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.

     Pakiruumi maht Uues EQB-s on ruumi suurte unistuste jaoks. Kohanduv interjöör: tänu kokkuklapitavatele istmetele saab mahutavust vastavalt vajadusele mugavalt lisada. Ruumi on ka lisavarustusena pakutava kolmanda istmerea jaoks, tänu millele sõidab EQB-s mugavalt kuni seitsme inimest. Alati paindlik, täpselt nagu teie ja teie plaanidki.
     Varustus Uue EQB tähelepanuväärne varustus.
     Järgmine
     Eelmine
      Zero Layer OLED keskekraani põhivaade annab kõigest kiire ülevaate. Innovaatiline Zero Layer nullkihi-kasutajaliides kasutab tehisintellekti, et soovitada kõige olulisemaid funktsioone otse teie vaateväljas, nii et tavaliselt saab oma soove sisestada otse, alammenüüdes liikumata. [16]

      [16] Ekraani sisu võib seeriatootmise versioonist erineda.

      MBUX liitreaalsusega navigeerimine Et leiaksite tee ka kõige keerulisemas liiklusolukorras, ühendab MBUX liitreaalsusega navigeerimine [6] virtuaalmaailma ja pärismaailma. See tehnoloogia liidab keskekraanil reaalsetel piltidel graafilised navigeerimisjuhendid ja liiklusinfo.

      [6] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
      MBUX Voice Assistant hääljuhtimine Tutvuge intelligentse MBUX hääljuhtimise [6] mugavusega – kindlaks määratud käsklusi pole vaja. Märksõnaga "Hey Mercedes" aktiveerite hääljuhtimise ning saate lisada konkreetse soovi, näiteks navigeerimiseks, automaatse kliimaseadme seadistamiseks või raadiojaama vahetamiseks. [15][16]

      [15] Ekraani sisu võib seeriatootmise versioonist erineda.

      [16] Mercedes me connect teenuste kasutamiseks tuleb luua Mercedes me ID ja nõustuda Mercedes me connect teenuste kasutustingimustega. Kirjeldatud teenused ning nende saadavus ja funktsionaalsus sõltuvad eriti sõiduki mudelist, tootmisaastast, valitud varustusest ja riigist.
      MBUX sõitjateruumi assistent Lisavarustusena pakutav MBUX Interior Assistant tõlgendab teie liigutusi ja reageerib tähelepanelikult. Näiteks saab lugemislampi sisse lülitada seda tegelikult puudutamata. Ka panoraamkatuseluuk avaneb ja sulgub nuppu vajutamata. [15]

      [15] Ekraani sisu võib seeriatootmise versioonist erineda.

      Parkimisassistent Active Parking Assist koos PARKTRONICUGA Parking Assist PARKTRONIC [6] on sulle parkimisel ja manööverdamisel abiks, jälgides auto ees ja taga olevat ala ultrahelianduritega. Nähtavad ja kuuldavad hoiatussignaalid aitavad sul paremini hinnata kaugust takistusteni, tänu sellele väldid ebameeldivaid parkimiskahjusid. [9]

      [6] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.

      [9] Meie juhiabisüsteemid ning abiseadmed on ainult toetamiseks ja need ei vabasta teid vastutusest juhina. Palun tutvuge kasutusjuhendis oleva info ja seal kirjeldatud süsteemipiirangutega.
      360° kaameraga parkimispakett Pingevaba parkimine ja manööverdamine: lisavarustuse 360-kraadi kaamera tagab igakülgse nähtavuse ja pakub ka pealtvaadet. Nii saate enesekindlalt hakkama tülikalt kitsaste ja ebamugavate parkimisolukordadega. Active Parking Assist koos PARKTRONIC parkimisabiga toetab teid nii parkimiskoha otsimisel kui ka parkimiskohale sõitmisel ja sealt lahkumisel. [6][9]

      [6] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.

      [9] Meie juhiabisüsteemid ning abiseadmed on ainult toetamiseks ja need ei vabasta teid vastutusest juhina. Palun tutvuge kasutusjuhendis oleva info ja seal kirjeldatud süsteemipiirangutega.
      GUARD 360 ° sõidukikaitse GUARD 360 ° sõidukikaitse [6] pakub auto ümbruse igakülgset jälgimist - näiteks laiendatud ärandamisvastast alarmsüsteemi ja pukseerimiskaitset. Liikumine autos käivitab visuaalse ja helilise hoiatuse. Kokkupõrkest teavitab teid telefonirakenduse kaudu digilisa vastav funktsioon.

      [6 Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
      Adaptiivsed kaugtuled: Adaptive Highbeam Assist Plus Sõitke alati sisselülitatud kaugtuledega. Piltlikult öeldes muudab see öö päevaks ja muudab sõitmise pingevabaks. Suurepärane nähtavus kaasliiklejaid pimestamata – see on Adaptive Highbeam Assist Plusi põhimõte. Intelligentne süsteem jätab vastutuleva liikluse ja eessõitvad autod ülitäpsete LED-ide abil valgusvihust välja, tänu sellele pole teil endal vaja lähituledesid lülitada. [6] [9]

      [6] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.

      [9] Meie juhiabisüsteemid ning abiseadmed on ainult toetamiseks ja need ei vabasta teid vastutusest juhina. Palun tutvuge kasutusjuhendis oleva info ja seal kirjeldatud süsteemipiirangutega.
      Mälufunktsiooniga komfortistmed Mälufunktsioon [6] võimaldab mugavalt salvestada erinevaid istme asendeid ning nende vahel valida. Istme elektriline liigutamine täpselt õigesse asendisse käib väga lihtsalt.

      [6] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.

      Meeleoluvalgustus Kohandage sõitjateruumi vastavalt oma personaalsele eelistusele või meeleolule. Meeleoluvalgustuse 64 tooni [6] vahelduvad dünaamiliselt või valgustavad sõitjateruumi erinevaid piirkondi eri värvidega.

      [6] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
      Tuuleklaasinäidik Parim väljavaade sportlikuks sõiduks ja pingevabalt suurepäraseks sõiduelamuseks: tuuleklaasinäidik muudab teie auto esiklaasi osaks põnevast digitaalsest juhikohast. See tähendab, et teil on kõige olulisem info alati silme ees. Teie tähelepanu püsib teel ja eesootaval liiklusolukorral. [6]

      [6] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
      Adaptiivne kiirushoidik Active Distance Assist DISTRONIC Pärismaailm ja digitaalmaailm saavad üheks. Liitreaalsusega tuuleklaasinäidik muudab sõidu ühtmoodi ohutumaks ning lisab mugavust.

      *Märkus: tootepakkumine võib erineda. Lisateabe saamiseks võtke ühendust kohaliku edasimüüjaga.
      Kiirusepiiraja Active Speed Limit Assist Kiirusepiiraja Active Speed Limit Assist aitab sul lubatud sõidukiirust jälgida ka olukorras, kus sa ise kahtled. Kaamera tuvastab kiirusepiirangu ning adaptiivne kiirushoidik Active Distance Assist DISTRONIC kohandab sellele vastavalt automaatselt sõidukiirust - et sõit oleks ohutum ja mugavam. [9]

      [9] Meie juhiabisüsteemid ning abiseadmed on ainult toetamiseks ja need ei vabasta teid vastutusest juhina. Palun tutvuge kasutusjuhendis oleva info ja seal kirjeldatud süsteemipiirangutega.
      Piduriassistent Active Brake Assist See süsteem aitab vältida kokkupõrkeid liikuvate või seisvate sõidukitega, samuti avariisid pöördel vastutuleva liikluse, jalakäijate ning jalgratturitega. Lisaks pikivahe- ja kokkupõrkehoiatusele on selle süsteemi oluline ülesanne aidata vastavalt olukorrale pidurdamisega – vajadusel kuni automaatse hädapidurduseni välja. [9]

      [9] Meie juhiabisüsteemid ning abiseadmed on ainult toetamiseks ja need ei vabasta teid vastutusest juhina. Palun tutvuge kasutusjuhendis oleva info ja seal kirjeldatud süsteemipiirangutega.
      Rajahoidik Active Lane Keeping Assist Rajahoidik Active Lane Keeping Assist on tähelepanelik vaatleja: kui auto väljub kogemata oma sõidurajalt või satub teistele liiklejatele ohtlikult lähedale, suudab rajahoidikusüsteem rooli pöörates auto tagasi oma sõidurajale suunata. Kui auto liigub sõidurajalt siiski välja, järgneb rooli värisemise näol lisahoiatus. [9]

      [9] Meie juhiabisüsteemid ning abiseadmed on ainult toetamiseks ja need ei vabasta teid vastutusest juhina. Palun tutvuge kasutusjuhendis oleva info ja seal kirjeldatud süsteemipiirangutega.
      Pimenurgaassistent Blind Spot Assist Pimenurgaassistent Blind Spot Assist [6] hoiab teie eest ümbritseval hoolikalt pilgu peal – tehes seda eriti tähelepanelikult, kui lülitate sisse suunatule. Süsteem suudab anda nähtava ja kuuldava hoiatuse, kui pimenurgas tekib kokkupõrkeoht teise liiklejaga. Sõidu lõpetamisel jääb süsteem aktiivseks ning hoiatab, kui hakkate ust avama valel ajal. [9]

      [6] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.

      [9] Meie juhiabisüsteemid ning abiseadmed on ainult toetamiseks ja need ei vabasta teid vastutusest juhina. Palun tutvuge kasutusjuhendis oleva info ja seal kirjeldatud süsteemipiirangutega.
      DYNAMIC SELECT Sõitke täpselt nii, nagu teile meeldib. DYNAMIC SELECT võimaldab nupuvajutusega valida erinevaid sõidurežiime, mis muudavad näiteks mootori, käigukasti, vedrustuse ja roolisüsteemi seadistust. Näiteks "Sport" režiimis olete teel tunduvalt dünaamilisemalt, vaikeseade "Comfortiga" on auto omadused aga eriti tasakaalukad. "ECO" fookuses on efektiivsus, mis säästab kütust ja raha.
      Run-flat rehvid Autot saad edasi kasutada ka siis, kui katki on rohkem kui üks rehv. Tänu tugevdatud külgseintega rehvidele saad turvaliselt lahkuda ohtlikest kohtadest nagu näiteks tunnel või kiirtee ning suunduda lähimasse töökotta. Sõltuvalt koormast võib sõita kuni 80 kilomeetrit kiirusega kuni 80 km/h. [6]

      [6] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
      MERCEDES-AMG Mercedes-AMG C-Class. The Mercedes-AMG C-Class models represent an ideal point of entry to the world of Mercedes-AMG as well as absolute peak performance.
      LeftRight

      Välisdisain

      Sõitjateruumi disain

      Tähelepanuväärne välisdisain

      Close X
      Strapline Content

      Tähelepanuväärne sõitjateruum

      Close X
      Järgmine
      Eelmine
       Strapline Content
       Strapline Content
       Strapline Content
       Strapline Content
       Kogege seda kõike teel Tehke proovisõit EQB-ga. Andke meile teada, et soovite teha EQB-ga proovisõitu ja me võtame teiega peagi ühendust.
       Sellesse vormi sisestatud andmeid töödeldakse, salvestatakse ja kasutatakse vastavalt meie Privaatsuspoliitikas seatud tingimustele. Isikuandmete andmine on vabatahtlik ja vajalik proovisõidu broneerimiseks, läbiviimiseks ning järeltegevuseks, kohtumise kokkuleppimiseks, hinnapakkumise või brošüüri esitamiseks. Alljärgnevas loetelus märke tegemisega nõustute oma Isikuandmete töötlemisega eelnevalt loetelus toodud eesmärkidel. Teil on õigus igal ajal nõusolek tagasi võtta, esitades sellekohase taotluse ettevõtte kontaktisikule e-posti aadressil klienditeenindus@veho.ee või Veho AS esindustes. Nõusoleku tagasivõtmine ei mõjuta enne nõusoleku tagasivõtmist toimunud Isikuandmete töötlemise seaduslikkust.