Intro
Mudelid
Välisdisain
Sõitjateruum
Tehnoloogia
AMG
Võtke meiega ühendust
  Selenite Grey hall
  Polar White valge
  Obsidian Black Metallic must
  High-Tech Silver Metallic hõbedane
  Emerald Green roheline
  Sodalite Blue Metallic sinine
  Black must
  MANUFAKTUR Hyacinth Red Metallic punane
  MANUFAKTUR Alpine Grey Solid hall
  MANUFAKTUR Diamond White Bright valge
  Meie mudelid
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Close X
  Järgmine
  Eelmine
   GLE 300 d 4MATIC Coupé
   GLE 400 e 4MATIC Coupé
   GLE 350 de 4MATIC Coupé
   GLE 450 d 4MATIC Coupé
   Mercedes-AMG GLE 53 4MATIC+ Coupé
   Mercedes-AMG GLE 63 S 4MATIC+ Coupé

   Mercedes-AMG

   Close X
   Järgmine
   Eelmine
    Mercedes-AMG GLE 53 4MATIC+ Coupé
    Mercedes-AMG GLE 63 S 4MATIC+ Coupé

    Mercedes-EQ

    Close X
    Strapline Content

    Mercedes-Maybach

    Close X
    Strapline Content
    Exterior GLE Coupé välisdisain. Võimas, dünaamiline ja sportlikum kui kunagi varem: standardvarustusse kuuluva AMG Line paketiga uus GLE Coupe kombineerib efektseid maasturile omaseid elemente elegantse kupeeliku disainiga. Personaalse disaini tagavad uus esiosa ja värvivalikud ning kuni 22-tollised veljed. Tutvuge GLE Coupé tähelepanuväärse välisdisainiga.
    LeftRight

    Varustuspaketid ja disain

    Tähelepanuväärne disain ja varustus

    Close X
    Järgmine
    Eelmine
     Uue disainiga esiosa Võimas ja sportlik: uuel esiosal on Mercedes-Benzi mustriga teemantvõre, mis annab GLE Coupele veelgi sportlikuma välimuse. Standardvarustusse kuuluval AMG Line'i esikaitseraual on kroomitud ehisliist ja uue kujuga õhuavad.
     22-tollised valuveljed Alates väljendusrikastest 21-tollistest kuni sensatsiooniliste 22-tolliste ratasteni (lisavarustus), uus GLE Coupé viib teid mugavalt kohale igat tüüpi rehvidega.
     Avatav panoraamkatuseluuk Kas avatud või suletud: lisavarustusse kuuluv avatav panoraamne katuseluuk tagab autos vaimustava vabadustunde ja meeldivalt helge atmosfääri. Suur panoraamkatuseluuk jätab unikaalse visuaalse mulje ka auto välimuses, lisades disainile kergust ja eksklusiivsust.
     Sportlik Coupé disain Karakteriga siluett. GLE Coupé sportlikku elegantset disaini iseloomustavad väikese nurga all tuuleklaas, iseloomulikult kaldus katusejoon ja atleetlik tagaosa. GLE Coupést õhkub võimsust ja elegantsi iga nurga alt.
     Mercedes-Benzi mustriga ümbrusvalgus Selle disaini puhul on isegi tähed teie jalge ees. Kui soovite, siis saadab Mercedes-Benzi iseloomulik muster teid GLE Coupésse sisenemisel ja väljumisel. Kui juhi- või kaassõitja uks avatakse, projitseeritakse maapinnale muljet avaldav valgusmuster.
     MULTIBEAM LED esituled Uue disainiga MULTIBEAM LED esituled on pilkupüüdva disainiga ja tagavad suurepärase nähtavuse. Tähelepanuväärne on ka päevasõidutulede uus valgussignatuur, milles kombineeritakse üht triipu ja nelja punkti. GLE Coupéle annab lõpliku lihvi tagatulede siseosa uus disain.
     Night pakett Peamine varustus:
     - Mercedes-Benzi mustriga teemantesivõre, integreeritud Mercedes-Benzi embleem, mustal taustal läikivmust ja kroomelemendiga liist
     - Viie topeltkodaraga läikivmustad 20-tollised AMG valuveljed. Lisavarustusena on saadaval ka teised AMG veljed mõõduga kuni 22 tolli
     - Sportlike õhuavade ja läikivmusta viimistlusliistuga AMG esipõll
     - Kõrgläikega musta värvi detailid esikaitseraua õhuavadel
     - Musta värvi difuusoridisainiga ja kõrgläikega musta värvi viimistlusliistuga AMG tagapõll
     - Kõrgläikega musta värvi välispeeglite korpused
     Interior Uue GLE Coupé sõitjateruum. Tippkvaliteediga disain väikseimalgi detailil. Sportlik ja elegantne: GLE Coupé interjöör rõõmustab uute polstrivärvide, sisustuselementide ning tippkvaliteediga materjalidest ventilatsiooniavade viimistlusega. Sõitjateruumile annavad lõpliku lihvi uusima põlvkonna multifunktsionaalne rool ja MBUX multimeediasüsteem koos Widescreen Cockpitiga.
     LeftRight

     Varustuspaketid ja disain

     Tähelepanuväärne disain ja varustus

     Close X
     Järgmine
     Eelmine
      Uus multifunktsionaalne rool Uusima põlvkonna multifunktsionaalne rool aitab GLE Coupé sportlikult ja mugavalt sihtkohta juhtida. Integreeritud puutepaneelid võimaldavad juhtida olulisi funktsioone, ilma et peaksite käsi roolilt võtma. Multifunktsionaalne rool on saadaval erinevates versioonides, näiteks puidu-nahkviimistlusega (lisavarustus) ning on tänu sellele ka visuaalselt tähelepanuväärne.
      Keskkonsool Kõik on alati kontrolli all: kõrge keskkonsool koos kahe käepidemega räägib maastikusõidu lustlikust poolest. Lisaks täiuslikule ergonoomikale jätavad nahapinnad tõeliselt luksusliku mulje. Multimeediafunktsioone saab intuitiivselt juhtida integreeritud puuteplaadi abil.
      Polstrivärvid Uue GLE Coupé interjööri saab lisavarustusena uutes kahetoonilistes värvikombinatsioonides Catalan beeži/musta ja Bahia pruuni/mustana. Tänu kvaliteetsele polstrile naudivad kõik sõitjad alati eksklusiivset mugavust.
      Viimistluselemendid ja ventilatsiooniavad Nüüd tervitab GLE Coupé juhti veelgi eksklusiivsema meeleoluga. Selle teevad võimalikuks eelkõige uued nurgelised kroomitud võredega ventilatsiooniavad ja uued ehisdetailid, nagu näiteks pruuni läikiva süüga pärnapuidust viimistluselement.
      MBUX MBUX multimeediasüsteem õpib teid iga reisiga paremini tundma. Uue põlvkonna MBUX-il on uus kasutajaliides, mis muudab GLE Coupé sõitjateruumi veel intelligentsemaks ja digitaalsemaks. Võite arvestada täiesti uue info- ja meediamaailmaga ning intuitiivse kasutamisega hääle, puudutuse või žestide abil.
      Standardvarustus Peamine varustus:
      - Nappa nahaga multifunktsionaalne sportrool
      - Kristallhallist kangast laepolster
      - LED sõitjateruumi valgustus
      - Automaatne kahetsooniline kliimaseade THERMATIC
      - Istmesoojendus juhile ja kaassõitjale
      - Widescreen Cockpit, mis koosneb näidikupaneelist ja puutetundlikust meediaekraanist
      - MBUX multimeediasüsteem koos LINGUATRONIC süsteemiga
      - Puutepadi keskkonsoolis
      - Nutitelefoni integreerimine
      AMG Line Peamine varustus:
      - Juhi ja kõrvalistuja spetsiaalse polstriga sportistmed
      - Musta värvi ARTICO kunstnaha / DINAMICA mikrokiuga polster
      - Kolme kodara, lameda alumise serva ja perforeeritud haardealaga rool
      - Harjatud roostevabast terasest AMG pedaalid, musta värvi kumminupud
      - Mustast veluurist AMG kirjaga AMG põrandamatid
      - Musta värvi kangast laepolster
      Varustus Uue GLE Coupé tähelepanuväärne varustus.
      Järgmine
      Eelmine
       Tuuleklaasinäidik Suurepärane väljavaade sportlikuks sõidunaudinguks ja enesekindlaks sõiduelamuseks: tuuleklaasinäidik muudab teie auto esiklaasi osaks põnevast digitaalsest juhikohast. See tähendab, et teil on kõige olulisem info alati silme ees. Teie tähelepanu püsib teel ja eesootaval liiklusolukorral. Ekraani kõrgust ja heledust saab reguleerida vastavalt oma eelistustele.
       Nutikodu integreerimine "Hey Mercedes, kustuta kodus valgus!" Ühendage oma nutikodu süsteem GLE Coupéga ja juhtige oma ühilduvaid Smart Home seadmeid teel olles: näiteks temperatuuri, valgustust, aknakatteid ja elektriseadmeid. MBUX kõneassistendi abil saab seda mugavalt teha hääljuhtimisega.[1]

       [1] MBUX Smart Home on Mercedes me Connect teenuse "MBUX Voice Assistant" varustus. Mercedes me connect teenuste kasutamiseks tuleb luua Mercedes me ID ja nõustuda Mercedes me connect teenuste kasutustingimustega. Kirjeldatud teenused ning nende saadavus ja funktsionaalsus sõltuvad eriti sõiduki mudelist, tootmisaastast, valitud varustusest ja riigist.
       MBUX liitreaalsusega navigeerimine MBUX liitreaalsus ühendab pärismaailma ja virtuaalse maailma ning navigeerib teid turvaliselt isegi läbi segaste liiklusolukordade. Esikaamera pilti kombineeritakse graafilise navigeerimisjuhendi ja liiklusinfoga, mis muudab õige tee leidmise lihtsamaks.
       Juhtmevaba laadimine ja nutitelefoni integreerimine Nutitelefoni integreerimine ühendab mobiiltelefoni multimeediasüsteemiga Apple CarPlay™ või Android Auto abil. See annab mugava ligipääsu teie nutitelefoni kõige olulisematele rakendustele. Kiiresti ja lihtsalt saate kasutada ka kolmanda osapoole teenusepakkujate rakendusi - näiteks Spotify'd. Juhtmevaba laadimine auto esireas spetsiaalsel pinnal võimaldab vastava võimekusega nutitelefoni mugavalt sõidu ajal laadida.[1]

       [1] Nõutavad on spetsiaalsed telefonirakendused, mis on konkreetse tehnoloogia jaoks välja töötatud ja heaks kiidetud. Nutitelefoni saab eelpaigaldada peamiste rakenduste komplekti. Apple CarPlay™ ja Android Auto™ ei ole kõikides riikides saadaval. Mõned funktsioonid ja rakendused ei pruugi olla kõikides riikides saadaval. Et saada rohkem teavet Apple CarPlay™ kohta, vaadake palun: http://www.apple.com/ios/feature-availability/#applecarplay-applecarplay. Et saada rohkem teavet Android Auto™ kohta, vaadake palun: https://www.android.com/intl/en_en/auto/
       USB pistikud Laadige kiiresti oma nutitelefoni või tahvelarvutit – viis USB-C pistikut võimaldavad teil ja teie kaassõitjatel oma mobiilseadmeid lihtsalt laadida. Lisavarustusena on saadaval kaks võimsat, 100-vatist USB lisapistikut auto tagaosas.
       Burmester® Surround Sound System helisüsteem Uues dimensioonis helikogemus. Kogege esmaklassilist ruumilist heli tippkvaliteediga Burmester® 3D audiosüsteemiga. 13 võimsat kõlarit ja süsteemi koguvõimsus 590 vatti loovad muljetavaldava helitausta, muu hulgas toetab helisüsteem mitmekanalilist formaati, et tekitada erakordne ruumiline heli Dolby Atmosega®. Kuulamiskogemuse saate veelgi intensiivsemaks muuta, optimeerides helipilti eraldi esi- ja tagaistmel.
       Liiklusmärkide tuvastus Traffic Sign Assist Valvab teie eest: tänu intelligentsele kaamera- ja kaardiandmete ühendamisele suudab Traffic Sign Assist tuvastada nii kiiruspiiranguid ja möödasõidupiiranguid kui ka piirangute lõppu. Samuti suudab see kuvada sissesõidukeelde ja hoiatada ühesuunalisele teele vales suunas pööramise eest.[1]

       [1] Meie juhiabisüsteemid ning abiseadmed on ainult toetamiseks ja need ei vabasta teid vastutusest juhina. Palun tutvuge kasutusjuhendis oleva info ja seal kirjeldatud süsteemipiirangutega.
       360° kaameraga parkimispakett Laske end parkimiskoha leidmisel aidata. Active Parking Assisti ning 360° kaamera duo aitab parkimisel, tagurdamisel ja manööverdamisel. Süsteem suudab möödasõitmisel isegi vabu parkimiskohti tuvastada. Eriti muljetavaldav on 360° kaamera kogu auto ümbrust kuvav vaade, sh virtuaalne linnulennultvaade.[1]

       [1] Meie juhiabisüsteemid ning abiseadmed on ainult toetamiseks ja need ei vabasta teid vastutusest juhina. Palun tutvuge kasutusjuhendis oleva info ja seal kirjeldatud süsteemipiirangutega.
       Juhiabisüsteemide Plus pakett Turvaliselt teel isejuhtivate autode poole: Juhiabisüsteemide Plus pakett on vastavalt olukorrale abiks, kohandades kiirust, aidates roolida ja ka siis, kui tekib kokkupõrkeoht. Sellesse paketti kuulub mitmeid juhiabisüsteeme, nagu näiteks adaptiivne kiirushoidik Active Distance Assist DISTRONIC ja pikivaheassistent Active Tailback Assist. See vähendab õnnetuse juhtumise riski ja kaitseb tõhusalt nii autos reisijaid kui ka teisi liiklejaid. Et jõuaksite kohale ohutumalt ja lõõgastunult.[1]

       [1] Meie juhiabisüsteemid ning abiseadmed on ainult toetamiseks ja need ei vabasta teid vastutusest juhina. Palun tutvuge kasutusjuhendis oleva info ja seal kirjeldatud süsteemipiirangutega.
       Haagise manööverdusassistent Säästke manööverdamisel aega ja närve: haagise manööverdamisabiga saavad isegi haagiseveol vähem kogenud juhid tagurpidi manööverdada enesekindlalt ja pingevabalt – ka keerulistes olukordades.[1]

       [1] Meie juhiabisüsteemid ning abiseadmed on ainult toetamiseks ja need ei vabasta teid vastutusest juhina. Palun tutvuge kasutusjuhendis oleva info ja seal kirjeldatud süsteemipiirangutega.
       Adaptiivne kiirushoidik Active Distance Assist DISTRONIC Te ei taha loobuda Active Distance Assist DISTRONICU pakutavast mugavusest, kui sõidate teise auto taga. See kohandab automaatselt sõidukiirust ees liikuva sõiduki kiirusega. Soovitud ohutut pikivahet saab määrata mitmeastmeliselt. See tähendab, et tavasõidul ei pea te ise pidevalt pidurdama ega kiirendama, kui auto ees olev liiklus seda nõuab. See võimaldab teil nautida oluliselt lõõgastavamat teekonda.[1]

       [1] Meie juhiabisüsteemid ning abiseadmed on ainult toetamiseks ja need ei vabasta teid vastutusest juhina. Palun tutvuge kasutusjuhendis oleva info ja seal kirjeldatud süsteemipiirangutega.
       Piduriassistent Active Brake Assist Piduriassistent Active Brake Assist aitab vältida liikuvale või seisvale sõidukile tagant otsasõitmist, samuti kokkupõrget liikuva jalakäija või jalgratturiga. Lisaks pikivahe- ja kokkupõrkehoiatusele aitab see süsteem vastavalt olukorrale pidurdamisega – kuni automaatse hädapidurduseni välja.[1]

       [1] Meie juhiabisüsteemid ning abiseadmed on ainult toetamiseks ja need ei vabasta teid vastutusest juhina. Palun tutvuge kasutusjuhendis oleva info ja seal kirjeldatud süsteemipiirangutega.
       Adaptiivsed kaugtuled: Adaptive Highbeam Assist Plus Sõitke alati sisselülitatud kaugtuledega. Piltlikult öeldes muudab see öö päevaks ja muudab sõitmise pingevabaks. Nähke väga kaugele kaasliiklejaid pimestamata – see on Adaptive Highbeam Assist Plusi põhimõte. Intelligentne süsteem juhib LED-elementide tööd eriti täpselt, vältides selle abil eespool liikuvate ning vastu sõitvate juhtide pimestamistest. See tähendab, et kaugtulesid pole pidevalt vaja lähitulede vastu ümber lülitada.
       ENERGIZING Plus pakett ENERGIZING Plus pakett on unikaalne – pakub maksimaalset mugavust kõikidele meeltele. See ühendab luksusliku lisavarustuse töö mugavusprogrammidesse, mis suudavad teid kauem erksana hoida, lisada heaolu ja muuta seeläbi sõitmise ohutumaks. Kümneminutilised programmid juhivad kliimaseadet, meeleoluvalgustust, muusikat ja istmefunktsioone, nagu massaaž, soojendus ja ventilatsioon. See hoiab teid kauem erksana ja tagab erakordselt meeldiva sõidu.
       ENERGIZING AIR CONTROL Hingake sügavalt sisse ja lõdvestuge: ENERGIZING AIR CONTROL jälgib teie jaoks auto siseõhku spetsiaalsete õhukvaliteedi ja peenosakeste andurite abil. Kaheastmeline filtreerimine vähendab tõhusalt peenosakeste ja suure osa õhus leiduvate saasteainete hulka. Sõltuvalt mõõtetulemusest valib teie Mercedes targalt värske õhu juurdevoolu ja õhuringlusrežiimi vahel.
       AIR-BALANCE pakett AIR-BALANCE pakett pakub põnevat kogemust teie meeltele lisab autos heaolu. Võite arvestada lõhnaga, mis sobib täiuslikult teie sõiduki iseloomuga ja suudab anda oma panuse õhukvaliteedi parandamisesse autos. Kindalaekas asuvasse lõhnageneraatorisse saate panna oma soovile vastava spetsiaalse sõitjateruumi lõhnaaine Mercedes-Benzi Customer Solutions valikust. Standardvarustuses tervitab teid Mercedes-Benz SUV lõhn "Forest Mood".
       Soojusmugavuse pakett Meeldiv heaoluatmosfäär autos: soojusmugavuse pakett soojendab teatud sõitjateruumi detailid kiiresti sobiva temperatuurini. Teid ümbritseb igast küljest meeldiv soojus – istmed, keskkonsooli- ja esiuste käetoed ning uste keskpaneelid, kõik on soojendatavad.
       Multikontuuristmed Valminud rätsepatööna teie mugavuse nimel: need istmed ühendavad rohked seadistusvõimalused eksklusiivsete heaolulisadega. Ergonoomilised detailid tagavad täiusliku isteasendi. Innovaatilised küljepolstrid pakuvad suurepärast tuge. Astmeliselt reguleeritav istmekliima ja meeldiv massaaž muudavad iga reisi väga nauditavaks.
       PRE-SAFE® Impulse Side PRE-SAFE® Impulse Side suudab külgimpulsi abil teid ja teie kaassõitjat ette valmistada külgkokkupõrkeks ning vähendada vigastuste ohtu. Külgkokkupõrke puhul suudab süsteem teid liigutada löögi suunast auto keskosa poole. Sel võib külgkokkupõrke puhul olla positiivne mõju.
       GUARD 360 ° Vehicle Protection Plus sõidukikaitse GUARD 360° Vehicle Protection Plus sõidukikaitse jälgib auto ümbrust. Tänu ärandamisvastasele alarmsüsteemile ja hädaolukorras võtme deaktiveerimisele saate reageerida kiiresti. Kui auto on teel, teavitab Mercedes me kokkupõrke tuvastamise süsteem teid telefonirakenduse kaudu. Lisaks suurendab see teenus võimalust, et saate auto ärandamise puhul selle tagasi.[1]

       [1] Mercedes me connect teenuste kasutamiseks tuleb luua Mercedes me ID ja nõustuda Mercedes me connect teenuste kasutustingimustega. Kirjeldatud teenused ning nende saadavus ja funktsionaalsus sõltuvad eriti sõiduki mudelist, tootmisaastast, valitud varustusest ja riigist.
       Tagumised külgturvapadjad Tagumised külgturvapadjad kaitsevad tugeva külgkokkupõrke korral äärmistel kohtadel sõitjate rindkeret. Koos standardvarustusse kuuluvate turvakardinatega on seega vigastuste ärahoidmiseks või leevendamiseks olemas suur ohutuspotentsiaal. Õhkpadjad rakenduvad sõitja ning ukse vahel.
       AIRMATIC pakett AIRMATIC paketis kohtuvad modernne õhkvedrustus ning adaptiivvedrustus. Tulemuseks on intelligentselt mugav vedrustus, mis on suudab automaatselt kohanduda sõiduolude, -kiiruse ja koormusega. Sõitjad naudivad kohanduvat sõidustabiilsust ja esmaklassilist mugavust nii headel kui ka halbadel teedel.
       E-ACTIVE BODY CONTROL Intelligentne E-ACTIVE BODY CONTROL vedrustus suudab hinnata sõidukiirust, koormust ja sõiduolukorda ning reguleerida eraldi iga ratta amortiseerimist ja vedrustuse kõrgust. Tagades sellega suurepärase sõidumugavuse ja silmapaistva stabiilsuse – nii teel kui ka maastikul ning kuival, märjal või libedal pinnal.
       DYNAMIC SELECT Järgib teie sõidustiili: DYNAMIC SELECT kohandab GLE Coupé juhitavuse teie sõidueelistustega. Sõidurežiime valides saate muuta näiteks mootori, käigukasti, vedrustuse ja roolisüsteemi seadistust. GLE Coupé valikus on "Eco", "Comfort", "Sport", "Offroad" ja "Individual" sõidurežiimid.
       4MATIC nelikvedu Ole üle tuulest ja igast ilmast. 4MATIC nelikvedu tagab suurepärase haarduvuse ja veojõu vihmas ja märgades tingimustes, järskudel kallakutel ning teravates kurvides. Ja on usaldusväärne alus sportlikuks sõidunaudinguks.
       MERCEDES-AMG Mercedes-AMG GLE Coupé. GLE Coupé jätab alati dünaamilise mulje, eriti muidugi selle AMG mudel: teravam kupeedisain, eriline esimene kaitseraud koos spetsiaalse AMG iluvõrega ning kuni 22-tollised rattad.
       LeftRight

       Sõitjateruumi disain

       Tähelepanuväärne välisdisain

       Close X
       Järgmine
       Eelmine
        Uus AMG esipõll (GLE 53 4MATIC+ Coupé) Põnevalt eriline: uus AMG esipõll koos spetsiaalse AMG iluvõrega, uutmoodi lennukitiiva-kujulised õhuvõtuavad ja uue valgussignatuuriga MULTIBEAM LED-esituled.
        AMG ristikodaralised sepisveljed (GLE 63 S 4MATIC+ Coupé) Inspireeriv: auto isikupära toovad veel paremini esile Himalayas Grey halli värvi 22-tollised AMG sepisveljed. Veljematerjalide erilised omadused võimaldavad pakkuda filigraanset disaini, tagades samas väikese massi ning erakordse tugevus, mis muudab sõidudünaamika veelgi paremaks.
        AMG embleemiga kapott (GLE 53 4MATIC+ Coupé) Identiteediteadlik: uus kapotile asetatud märk tõstab AMG Affalterbachi embleemiga esile brändi identiteedi.
        Spetsiaalne AMG tagaosa (GLE 53 4MATIC+ Coupé) Dünaamiline tagaosa: sportlikkusest räägivad uued tagatuled, AMG tagapõll ja standardvarustusse kuuluv kahe ümara summutiotsaga AMG väljalaskesüsteem.
        AMG esipõll (GLE 63 S 4MATIC+ Coupé) Väljendab jõudu: uus AMG esipõll koos spetsiaalse AMG iluvõrega, uue valgussignatuuriga MULTIBEAM LED esituled ning Night paketi puhul musta värvi viimistluselementidega õhuvõtuavad.
        AMG ristikodaralised sepisveljed (GLE 63 S 4MATIC+ Coupé) Veelgi stiilsem: täiustage oma autot meisterlikult valmistatud mattmustade 22-tolliste AMG sepisvelgedega. Velgede spetsiaalne materjalikombinatsioon võimaldab pakkuda filigraanset disaini, väikest massi ja erakordset tugevust.
        AMG embleemiga kapott (GLE 63 S 4MATIC+ Coupé) Selge sõnum: uus AMG kapotiembleem näitab selgelt, et Mercedes-AMG GLE Coupé kuulub AMG perekonda.
        Spetsiaalne AMG tagaosa (GLE 63 S 4MATIC+ Coupé) Rõhutatult sportlik: GLE 63 S 4MATIC+ Coupé kõige efektsemad tunnusjooned on difuusoriga AMG tagumine kaitseraud, lisaspoiler ja standardvarustusse kuuluva kohandatava AMG Performance väljalaskesüsteemi välissoontega trapetsikujulised topeltsummutid.
        AMG Night pakett AMG Night paketiga on välisdisaini valitud elemendid läikivmusta viimistlusega. Sõltuvalt valitud kerevärvist on tulemuseks kas tugevad kontrastid või sujuvad üleminekud. Põnevad elemendid või enesekindel vaoshoitus: mõlemal puhul näitate, et hindate isikupärast dünaamilist disaini.
        22-tollised ristkodaratega AMG sepisveljed Ühendage eksklusiivne disain ja mootorispordist pärinev tehnoloogia, täiustades oma autot meisterlikult valmistatud AMG sepisvelgedega. Veljematerjalide erilised omadused võimaldavad pakkuda filigraanset disaini, väikest massi ning erakordset tugevust, mis muudab sõidudünaamika veelgi paremaks.
        AMG embleemi projektsiooniga auto ümbrusevalgustus Funktsioon, mis tekitab emotsioone. Ümbrusevalgustus muudab teie Mercedes-AMG ukseesiste ala vaimustavalt pilkupüüdvaks: nii esi kui ka tagauste avamisel projitseeritakse maapinnale AMG embleem.[1][2]

        [1] Mudelile Mercedes-AMG GLE 53 4MATIC+ ainult koos Premium Plus paketiga.

        [2] Saadaval standardvarustusena mudelil Mercedes-AMG GLE 63 S 4MATIC+.

        Tähelepanuväärne sõitjateruum

        Close X
        Järgmine
        Eelmine
         Uus rool Täiuslik ühendus juhi ja auto vahel: uut AMG Performance rooli iseloomustavad luksuslikud materjalid – näiteks süsinikkiud ja MICROCUT mikrokiud – ning sirge alaserv. AMG roolinuppudega saate muu hulgas mugavalt valida standardvarustusse kuuluvaid AMG sõidurežiime ja juhtida muid AMG funktsioone.
         Spetsiaalsete AMG ekraanistiilidega Widescreen Cockpit Intelligentne ja intuitiivne: näidikupaneel kuvab spetsiaalset AMG sisu, nagu näiteks standardvarustusse kuuluv TRACK PACE ja AMG käivitusmenüü, kõik teie personaalses stiilis. Lihtsalt valige, milline disain teile meeldib. Valikusse kuulub ka ainult AMG-lt leitav "Supersport".[1]

         [1] Saadaval standardvarustusena mudelil Mercedes-AMG GLE 63 S 4MATIC+.
         Burmester® Surround Sound System helisüsteem Kogege rohkem võimsust ja eksklusiivsust legendaarse Burmesteri heliga. Võimsad kõlarid tagavad esmaklassilise ruumilise heli. Standardvarustusse kuuluva Burmester® Surround Sound System helisüsteemi kogemust saab kohandada vastavalt oma eelistustele, nii et see pakub veelgi mõjuvamat ruumilist heli.
         Avatav panoraamkatuseluuk Kas avatud või suletud: avatav panoraamkatuseluuk tagab autos vaimustava vabadustunde ja meeldivalt helge atmosfääri. Suur avatav panoraamkatuseluuk jätab unikaalse visuaalse mulje ka välisdisainis, lisades autole kergust ja eksklusiivsust.
         Kliimaseadmega AMG sportistmed juhile ja kaassõitjale Näidates juhtpositsiooni: spetsiaalse AMG polstri ning jahutusega AMG sport-esiistmed, standardvarustusse kuuluv mälupakett, optimeeritud külgtugi ja AMG embleem esiistmete seljatugedel. Sõltuvalt mudelist: AMG nappa nahkpolster GLE 53 4MATIC+ Coupél ja AMG Exclusive nappa nahkpolster GLE 63 S 4MATIC+ Coupél erinevates värvides.
         Valgustusega AMG lävepakud Isegi autosse sisenemine ja väljumine muutub omaette kogemuseks. Kvaliteetsetel roostevabast terasest viimistluskatetel on valgustusega AMG kiri. Lävepaku viimistluskatted saate soovi korral asendada muude atraktiivsete Mercedes-AMG või Mercedes-Benzi originaalkatetega.
         AMG süsinikviimistlus Mootoripordimaailmast pärinev kõrgtehnoloogiline materjal toob teie autosse tähelepanuväärsed ja pilkupüüdvad elemendid. Süsinikule omane pinnastruktuur toob esile auto dünaamilise karakteri ning kõrge tehnoloogiastandardi. Kvaliteedist rääkiva välimuse ning hoolika viimistlusega süsinikupakett annab teie auto interjöörile sportlikult esindusliku ilme.
         AMG Track Pace AMG TRACK PACE muudab auto teie virtuaalseks võidusõiduinseneriks. Ringi-, sektori- ja kiirendusaegade ning valitud reaalaja-telemeetriaandmete abil saate väga sihipäraselt analüüsida ja parandada oma sõiduoskusi suletud ringradadel.[1][2]

         [1] Saadaval standardvarustusena mudelil Mercedes-AMG GLE 63 S 4MATIC+.

         [2] See varustus on saadaval ka tellitava funktsioonina hilisemaks aktiveerimiseks. Teenuste kasutamiseks tuleb registreeruda Mercedes me portaalis, nõustuda Mercedes me connect teenuste kasutustingimustega ja ühendada auto vähemalt ajutiselt kasutajakontoga. Lisaks on aktiveerimiseks vajalik andmesideühendus autoga ning autole paigaldatud vastav varustus. Siis aktiveeritakse valitud tellitav funktsioon autos kasutamiseks jäädavalt, isegi kui lõpetate hiljem Mercedes me connect teenuste kasutamise ja ühendate sõiduki kasutajakontost lahti. Tehniliste nõuetega saate lähemalt tutvuda Mercedes me või oma volitatud Mercedes-Benzi edasimüüja abil.
         Nappa naha / MICROCUT mikrokiuga AMG Performance rool AMG roolil on ühendatud peen nappa nahk ja hästi haarduv MICROCUT mikrokiud – see tagab täiusliku haardumise ja kindla kontrolli. Mootoripordist on üle võetud AMG-le iseloomulik lamedama kujuga rool, mis muudab kokpiti veel sportlikumaks. Ergonoomiliselt paigutatud puutepaneelid tagavad intuitiivsuse ja kasutusmugavuse ning aitavad juhtimisele keskenduda.
         Nappa nahaga AMG Performance rool See AMG rool on viimistletud peene nappa nahaga ning on haardealas perforeeritud. Mootoripordist on üle võetud AMG-le iseloomulik lamedama kujuga rool, mis muudab kokpiti veel sportlikumaks. Ergonoomiliselt paigutatud puutepaneelid tagavad intuitiivsuse ja kasutusmugavuse ning aitavad juhtimisele keskenduda.[3]

         [3] Saadaval standardvarustusena Mercedes-AMG GLE 53 S 4MATIC+ mudelil.
         AMG Style Exclusive nappa nahkpolster Nautige autos fantastilist meeleolu eksklusiivse nappa nahkpolstriga. AMG Exclusive nappa nahkpolster katab muu hulgas armatuurlaua ülemist osa, keskmisi käetugesid ja uksekäetugesid. Ühtlasi peegeldub siin kirg kvaliteetsete detailide vastu – näiteks AMG-spetsiifilise teemandidisaini ja erilise perforatsioonimustriga istmete näol.
         Kogege seda kõike teel Tehke proovisõit GLE Coupéga. Andke meile teada, et soovite teha GLE Coupéga proovisõitu ja me võtame teiega peagi ühendust.
         Sellesse vormi sisestatud andmeid töödeldakse, salvestatakse ja kasutatakse vastavalt meie Privaatsuspoliitikas seatud tingimustele. Isikuandmete andmine on vabatahtlik ja vajalik proovisõidu broneerimiseks, läbiviimiseks ning järeltegevuseks, kohtumise kokkuleppimiseks, hinnapakkumise või brošüüri esitamiseks. Alljärgnevas loetelus märke tegemisega nõustute oma Isikuandmete töötlemisega eelnevalt loetelus toodud eesmärkidel. Teil on õigus igal ajal nõusolek tagasi võtta, esitades sellekohase taotluse ettevõtte kontaktisikule e-posti aadressil klienditeenindus@veho.ee või Veho AS esindustes. Nõusoleku tagasivõtmine ei mõjuta enne nõusoleku tagasivõtmist toimunud Isikuandmete töötlemise seaduslikkust.