Intro
Mudelid
Välisdisain
Sõitjateruum
Tehnoloogia
AMG
Võtke meiega ühendust
  Mercedes benz GLE-SUV Gris sélénite
  Selenite Grey hall
  Polar White valge
  Obsidian Black Metallic must
  High-Tech Silver Metallic hõbedane
  Emerald Green roheline
  Sodalite Blue Metallic sinine
  MANUFAKTUR Hyacinth Red Metallic punane
  MANUFAKTUR Alpine Grey Solid hall
  MANUFAKTUR Diamond White Bright valge
  Meie mudelid
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Close X
  Järgmine
  Eelmine
   GLE 300 d 4MATIC
   GLE 350 de 4MATIC
   GLE 400 e 4MATIC
   GLE 450 d 4MATIC
   Mercedes-AMG GLE 53 4MATIC+
   Mercedes-AMG GLE 63 S 4MATIC+

   Mercedes-AMG

   Close X
   Järgmine
   Eelmine
    Mercedes-AMG GLE 53 4MATIC+
    Mercedes-AMG GLE 63 S 4MATIC+

    Mercedes-EQ

    Close X
    Strapline Content

    Mercedes-Maybach

    Close X
    Strapline Content
    Exterior GLE välisdisain. Uue GLE disain inspireerib palju enama kui ühe põneva detailiga: näiteks toob uue iluvõrega täiustatud esiosa paemini esile dünaamilise linnamaasturi iseloomu. Lisavarustusena pakutavad 22-tollised valuveljed ja särav panoraamkatuseluuk räägivad tipptasemel sõidumugavusest kohe esimesest pilgust. Laske esinduslikel detailidel endale muljet avaldada: uste avamisel projitseeritakse ümbrusevalgustusega maapinnale animeeritud Mercedes-Benzi muster.
    LeftRight

    Varustuspaketid ja disain

    Tähelepanuväärne disain ja varustus

    Close X
    Järgmine
    Eelmine
     Uue disainiga esiosa Muljet avaldav pilk: GLE esiosa on saanud uue vaimustava disaini. AMG Line paketi puhul iseloomustab GLE tähelepanuväärset ja džiibilikku disaini uus, Mercedes-Benzi kroommustriga iluvõre. Veelgi mõjuvamaks muudavad disaini uue kujuga õhuavad.
     22-tollised valuveljed Viivad teid mugavalt sihtkohta: GLE sportlikku ja elegantset disaini täiendab lai valik uue disainiga valuvelgi, mille mõõt on alates 19 kuni 22 tollini.
     Avatav panoraamkatuseluuk Tõeline vabaõhutunne: soovi korral laseb astmeteta elektriliselt avatav panoraamkatuseluuk autosse värsket õhku. Avanemiskõrgust saab automaatselt reguleerida vastavalt sõidukiirusele. Isegi suletuna tagab see autos meeldivalt valgusküllase õhkkonna.
     Mercedes-Benzi mustriga ümbrusvalgus Istuge autosse ja paistke silma: iga GLE-sse sisenemine ja väljumine on sündmus. Lisavarustusena pakutav ümbrusvalgustus kasutab võimekat LCD-tehnoloogiat, et projitseerida maapinnale Mercedes-Benzi animeeritud muster, kui uksed on avatud.
     Tagatuled Eredalt inspireeriv: uue disainiga tagatulede kahe horisontaalplokiga valgussignatuur toob veel paremini esile uue GLE efektse maasturi-iseloomu.
     MULTIBEAM LED esituled GLE adaptiivsed MULTIBEAM LED esituled vaimustavad uue disainiga ja tagavad individuaalselt juhitavate LED elementidega suurepärase nähtavuse. Lisaks silmale meeldivale sooja valgele valgusele avaldab süsteem muljet paljude intelligentsete valgustusfunktsioonidega.
     Night pakett Peamine varustus:
     - Mercedes-Benzi mustriga teemantesivõre, integreeritud Mercedes-Benzi embleem, mustal taustal läikivmust ja kroomelemendiga liist
     - Viie topeltkodaraga läikivmustad 20-tollised AMG valuveljed. Lisavarustusena on saadaval ka teised AMG veljed mõõduga kuni 22 tolli.
     - Sportlike õhuavade ja läikivmusta viimistlusliistuga AMG esikaitseraud.
     - Kõrgläikega musta värvi detailid esikaitseraua õhuavadel
     - Musta värvi difuusoridisainiga ja kõrgläikega musta värvi viimistlusliistuga AMG tagumise kaitseraua alaosa
     - Kõrgäikega musta värvi välispeeglite korpused
     - Soojusisolatsiooniga tumedad klaasid B-piilarist tagapool
     - Mattmusta värvi katusereelingud
     - Musta värvi vööjoone- ja aknaliistud
     Interior Uue GLE sõitjateruum. Uue GLE sõitjateruum inspireerib esmaklassilise mugavuse ja kvaliteetsete materjalidega, mis tagavad eksklusiivse heaolutunde. Uue kolme kodaraga multifunktsionaalse rooli ja uusima põlvkonna MBUX-iga GLE tagab juhile igal teekonnal suurepärase kasutusmugavuse.
     LeftRight

     Varustuspaketid ja disain

     Tähelepanuväärne disain ja varustus

     Close X
     Järgmine
     Eelmine
      Uus multifunktsionaalne rool Nahkpolstriga uue multifunktsionaalse rooliga juhite paljusid auto funktsioone: näiteks navigatsiooni, telefoni ja meelelahutust, ilma et peaksite käsi roolilt tõstma. Uus kasutuskontseptsioon ja võimekamad puutepinnad veenavad oma funktsionaalsusega ning on ka visuaalselt tähelepanuväärsed.
      Keskkonsool Kõik on kontrolli all: kahe käepidemega kõrge keskkonsool räägib maastikusõidu lustlikust poolest. Lisaks täiuslikule ergonoomikale jätavad nahkpinnad tõeliselt luksusliku mulje. Multimeediafunktsioone saab intuitiivselt juhtida integreeritud puuteplaadi abil.
      Uued polstrivärvid Uue GLE interjööri särab uutes kahetoonilistes värvikombinatsioonides Catalan beeži/musta ja Bahia pruuni/mustana. Tänu kvaliteetsele polstrile naudivad kõik sõitjad igal reisil eksklusiivset mugavust.
      Sõitjateruumi viimistlus GLE sõitkateruumis kohtub luksuslik disain progressiivse linnamaasturi iseloomuga: näiteks lisavarustuse uue MANUFAKTUR voolavate joontega läikivmusta klaverilaki-viimistlusega. Veel tähelepanuväärset disaini: uued nurgelised kroomservadega õhuavad.
      MBUX Uue põlvkonna multimeedia: MBUX-il on uus kasutajaliides, mis muudab GLE sõitjateruumi veel intelligentsemaks ja digitaalsemaks. Nautige veelgi suuremat mugavust ja intuitiivset juhtimist hääle, puudutuse või žestide abil.
      Varustus Uue GLE tähelepanuväärne varustus.
      Järgmine
      Eelmine
       Tuuleklaasinäidik Väga hea väljavaade sportlikuks sõiduks ja suurepäraseks sõiduelamuseks: tuuleklaasinäidik muudab teie auto esiklaasi osaks põnevast digitaalsest juhikohast. See tähendab, et teil on kõige olulisem info alati silme ees. Teie tähelepanu püsib teel ja eesootaval liiklusolukorral. Ekraani kõrgust ja heledust saab reguleerida vastavalt oma eelistustele.
       Nutikodu integreerimine "Hey Mercedes, kustuta kodus valgus!" Ühendage oma nutikodu süsteem GLE-ga ja juhtige oma ühilduvaid Smart Home seadmeid teel olles: näiteks temperatuuri, valgustust, aknakatteid ja elektriseadmeid. MBUX kõneassistendi[1] abil saab seda mugavalt teha hääljuhtimisega.

       [1] MBUX Voice Assistant on Mercedes me Connect teenuse "MBUX Voice Assistant" osa. Mercedes me connect teenuste kasutamiseks tuleb luua Mercedes me ID ja nõustuda Mercedes me connect teenuste kasutustingimustega. Kirjeldatud teenused ning nende saadavus ja funktsionaalsus sõltuvad eriti sõiduki mudelist, tootmisaastast, valitud varustusest ja riigist.
       MBUX liitreaalsusega navigeerimine MBUX liitreaalsus ühendab pärismaailma ja virtuaalse maailma ning navigeerib teid turvaliselt isegi läbi kõige segasemate liiklusolukordade. Esikaamera pilti kombineeritakse graafilise navigeerimisjuhendi ja liiklusinfoga, mis muudab õige tee leidmise lihtsamaks.
       Juhtmevaba laadimine ja nutitelefoni integreerimine Nutitelefoni integreerimine ühendab mobiiltelefoni multimeediasüsteemiga Apple CarPlay™ või Android Auto abil. See annab mugava ligipääsu teie nutitelefoni kõige olulisematele rakendustele. Kiiresti ja lihtsalt saate kasutada ka kolmanda osapoole teenusepakkujate rakendusi - näiteks Spotify'd. Juhtmevaba laadimine auto esireas spetsiaalsel pinnal võimaldab vastava võimekusega nutitelefoni mugavalt sõidu ajal laadida.
       USB pistikud Laadige kiiresti oma nutitelefoni või tahvelarvutit – viis USB-C pistikut võimaldavad teil ja teie kaassõitjatel oma mobiilseadmeid lihtsalt laadida. Lisavarustusena on saadaval kaks võimsat, 100-vatist USB lisapistikut auto tagaosas.
       Burmester® Surround Sound System helisüsteem Uues dimensioonis helikogemus. Kogege esmaklassilist ruumilist heli tippkvaliteediga Burmester® 3D audiosüsteemiga. 13 võimsat kõlarit ja süsteemi koguvõimsus 590 vatti loovad muljetavaldava helitausta, muu hulgas toetab helisüsteem mitmekanalilist formaati, et tekitada erakordne ruumiline heli Dolby Atmosega®. Kuulamiskogemuse saate veelgi intensiivsemaks muuta, optimeerides helipilti eraldi esi- ja tagaistmel.
       Liiklusmärkide tuvastus Traffic Sign Assist Valvab teie eest: tänu intelligentsele kaamera- ja kaardiandmete ühendamisele suudab Traffic Sign Assist tuvastada nii kiiruspiiranguid ja möödasõidupiiranguid kui ka piirangute lõppu. Samuti näitab see sissesõidukeelde ja hoiatab teid ühesuunalisele teele vales suunas pööramise eest.[1]

       [1] Meie juhiabisüsteemid ning abiseadmed on ainult toetamiseks ja need ei vabasta teid vastutusest juhina. Palun tutvuge kasutusjuhendis oleva info ja seal kirjeldatud süsteemipiirangutega.
       360° kaameraga parkimispakett Laske end parkimiskoha leidmisel aidata. Active Parking Assisti ning 360° kaamera duo aitab parkimisel, tagurdamisel ja manööverdamisel. Süsteem suudab möödasõitmisel isegi vabu parkimiskohti tuvastada. Eriti muljetavaldav on 360° kaamera kogu auto ümbrust kuvav vaade, sh virtuaalne linnulennultvaade.[1]

       [1] Meie juhiabisüsteemid ning abiseadmed on ainult toetamiseks ja need ei vabasta teid vastutusest juhina. Palun tutvuge kasutusjuhendis oleva info ja seal kirjeldatud süsteemipiirangutega.
       Juhiabisüsteemide Plus pakett Ohutult teel isejuhtiva liikluse poole: Juhiabisüsteemide Plus pakett on teile toeks vastavalt olukorrale, kohandades kiirust, aidates roolida ja tegutsedes ka siis, kui tekib kokkupõrkeoht. Sellesse paketti kuulub mitmeid juhiabisüsteeme, nagu näiteks adaptiivne kiirushoidik Active Distance Assist DISTRONIC ja pikivaheassistent Active Tailback Assist. See vähendab õnnetuse juhtumise riski ja kaitseb tõhusalt nii autos reisijaid kui ka teisi liiklejaid. Et jõuaksite kohale ohutult ja lõõgastunult.[1]

       [1] Meie juhiabisüsteemid ning abiseadmed on ainult toetamiseks ja need ei vabasta teid vastutusest juhina. Palun tutvuge kasutusjuhendis oleva info ja seal kirjeldatud süsteemipiirangutega.
       Haagise manööverdusassistent Säästke manööverdamisel aega ja närve: tänu haagise manööverdamisabile tagurdavad ka haagiseveol vähem kogenud juhid autot koos järelkäruga enesekindlalt ja pingevabalt – ka keerulistes olukordades.[1]

       [1] Meie juhiabisüsteemid ning abiseadmed on ainult toetamiseks ja need ei vabasta teid vastutusest juhina. Palun tutvuge kasutusjuhendis oleva info ja seal kirjeldatud süsteemipiirangutega.
       Adaptiivne kiirushoidik Active Distance Assist DISTRONIC Te ei taha loobuda Active Distance Assist DISTRONICU pakutavast mugavusest, kui sõidate teise auto taga. See kohandab automaatselt sõidukiirust vastavalt ees liikuvale sõidukile. Soovitud ohutut pikivahet saab määrata mitmeastmeliselt. See tähendab, et tavasõidul ei pea te ise pidevalt pidurdama ega kiirendama, kui auto ees olev liiklus seda nõuab. See võimaldab teil nautida oluliselt lõõgastavamat teekonda.[1]

       [1] Meie juhiabisüsteemid ning abiseadmed on ainult toetamiseks ja need ei vabasta teid vastutusest juhina. Palun tutvuge kasutusjuhendis oleva info ja seal kirjeldatud süsteemipiirangutega.
       Piduriassistent Active Brake Assist Sõitke intelligentselt ja ennetavalt: piduriassistent Active Brake Assist aitab vältida liikuvale või seisvale sõidukile tagant otsasõitmist, samuti kokkupõrget liikuva jalakäija või jalgratturiga. Lisaks pikivahe- ja kokkupõrkehoiatusele on selle süsteemi ülesanne aidata vastavalt olukorrale pidurdamisega – kuni automaatse hädapidurduseni välja.[1]

       [1] Meie juhiabisüsteemid ning abiseadmed on ainult toetamiseks ja need ei vabasta teid vastutusest juhina. Palun tutvuge kasutusjuhendis oleva info ja seal kirjeldatud süsteemipiirangutega.
       ENERGIZING Plus pakett Lõdvestunud ja värskendatud: lisavarustusena pakutav ENERGIZING Plus pakett suudab teid erksana hoida ning suurendada heaolu ning ohutust. Selle nimel ühendatakse nutikalt erinevate mugavusfunktsioonide töö ning koordineeritakse neid mugavusprogrammidega. Seadistatakse kliimaseadet, heli, meeleoluvalgustust, õhuvärskendajat ja istumismugavust – muu hulgas multikontuuristmete massaažifunktsiooni – ning sel moel pakutakse intelligentselt toimivaid mugavusprogramme.
       ENERGIZING AIR CONTROL Hingake sügavalt sisse ja lõdvestuge: ENERGIZING AIR CONTROL jälgib teie jaoks auto siseõhku spetsiaalse õhukvaliteedi ja peenosakeste andurite abil. Kaheastmeline filtreerimine vähendab tõhusalt peenosakeste ja suure osa õhus leiduvate saasteainete hulka. Sõltuvalt mõõtetulemusest valib teie Mercedes targalt värske õhu juurdevoolu ja õhuringlusrežiimi vahel.
       AIR-BALANCE pakett AIR-BALANCE pakett pakub teie meeltele põnevat kogemust lisab autos heaolu. Võite arvestada lõhnaga, mis sobib täiuslikult teie auto iseloomuga ja suudab anda oma panuse õhukvaliteedi parandamisesse. Kindalaekas asuvasse lõhnageneraatorisse saate panna oma soovile vastava spetsiaalse sõitjateruumi lõhnaaine Mercedes-Benzi Customer Solutions valikust. Standardvarustuses tervitab teid Mercedes-Benz SUV lõhn "Forest Mood".
       Soojusmugavuse pakett Meeldiv heaoluatmosfäär autos: soojusmugavuse pakett soojendab teatud sõitjateruumi detailid kiiresti sobiva temperatuurini. Teid ümbritseb igast küljest meeldiv soojus – istmed, keskkonsooli- ja esiuste käetoed ning uste keskpaneelid, kõik on soojendatavad.
       Tagaistme Plus mugavuspakett Selle paketiga muutub tagarida esimese klassi tagareaks. Tagaistme reisijad naudivad erilist mugavust tänu lisadele, nagu laiendatud keskmine käetugi ja keskkonsool. Nende käeulatuses on erinevad panipaigad, ühenduspistikud ja eemaldatav MBUX tagaistme tahvelarvuti. Tänu kvaliteetselt polsterdatud käetugedega luksuslikule keskmisele käetoele tunnevad tagaistmel reisijad end eriti mõnusalt. Luksuslike peatugede ülipehme viimistlus koos lisapatjadega tagab lõdvestunud pea, kaela ja õlgade asendi.
       PRE-SAFE® Impulse Side Kindlalt teie kõrval: PRE-SAFE® Impulse Side suudab teid ja teie kaassõitjat külgsuunas liigutades ette valmistada külgkokkupõrkeks ning sellega vähendada vigastuste ohtu. Külgkokkupõrke puhul suudab süsteem teid liigutada löögi suunast auto keskosa poole. Sel võib külgkokkuõrke puhul olla positiivne mõju.
       GUARD 360 ° Vehicle Protection Plus sõidukikaitse GUARD 360 ° Vehicle Protection Plus sõidukikaitse jälgib auto ümbrust. Tänu ärandamisvastasele alarmsüsteemile ja hädaolukorras võtme deaktiveerimisele saate reageerida kiiresti. Mercedes me kokkupõrke tuvastamise funktsioon teavitab teid telefonirakenduse kaudu. Lisaks suurendab see teenus võimalust, et saate auto ärandamise puhul selle tagasi.[1]

       [1] Mercedes me connect teenuste kasutamiseks tuleb luua Mercedes me ID ja nõustuda Mercedes me connect teenuste kasutustingimustega. Kirjeldatud teenused ning nende saadavus ja funktsionaalsus sõltuvad eriti sõiduki mudelist, tootmisaastast, valitud varustusest ja riigist.
       Tagumised külgturvapadjad Tugeva külgkokkupõrke korral kaitsevad tagumised külgturvapadja äärmistel kohtadel sõitjate rindkere. Koos standardvarustusse kuuluvate turvakardinatega tagavad need vigastuste vältimise ja vähendamise optimaalse potentsiaali. Õhkpadjad rakenduvad sõitja ning ukse vahel.
       Off-Road Engineering pakett Off-road Engineering paketiga saate täpselt vastavalt sõiduolukorrale kohandada nii nelikveo omadusi kui ka olulisi vedrustuse seadistusi. Tänu maastikul tähtsate omaduste seadistamisele, nagu näiteks muudetav kliirens, saate autolt rasketes maastikuolukordades aktiivset abi. See võimaldab teil lihtsalt hakkama saada ka näiteks järskudel laskumistel ja tõusudel, samuti lahtisel või libedal pinnal.
       E-ACTIVE BODY CONTROL Intelligentne E-ACTIVE BODY CONTROL vedrustus suudab hinnata sõidukiirust, koormust ja sõiduolukorda ning reguleerida eraldi iga ratta amortiseerimist ja vedrustuse kõrgust. Tagades sellega suurepärase sõidumugavuse ja silmapaistva stabiilsuse – nii teel kui ka maastikul ning kuival, märjal või libedal pinnal.
       DYNAMIC SELECT Teie auto, teie sõidustiil. DYNAMIC SELECT sõidurežiimid muudavad lihtsa nupuvajutusega teie GLE sõiduomadusi. Sõidurežiime valides kohandate vastavalt sõiduolukorrale näiteks mootori, käigukasti, vedrustuse ja roolisüsteemi seadistust. GLE sõidurežiimide valikus on "Eco", "Comfort", "Sport", "Offroad" ja "Individual".
       4MATIC nelikvedu 4MATIC nelikvedu kannab võimsate mootorite jõu muljet avaldavalt teele. Alati aktiivne süsteem parandab haarduvust ja juhitavust, eriti rasketes teeoludes. Tõeline ohutuseelis märjal, lumes ja jääl. Ja usaldusväärne alus sportlikuks sõidunaudinguks.
       MERCEDES-AMG Mercedes-AMG GLE. Uuest disainist õhkub vastupandamatut soovi liikumise järgi - ja seda juba esimesest pilgust. Muu hulgas räägivad sportlikkusest spetsiaalse AMG iluvõrega esimene kaitseraud ja kuni 22-tollised veljed. Järgmine AMG-spetsiifiline varustus on esiuste avamisel maapinnale proijtseeritav AMG embleem. Uued esituled tagavad, et juht näeks pimedas eriti hästi, tagatuled aga, et Mercedes-AMG GLE oleks kõigile nähtav.
       LeftRight

       Välisdisain

       Sõitjateruumi disain

       Tähelepanuväärne välisdisain

       Close X
       Järgmine
       Eelmine
        Uus AMG esipõll (GLE 53 4MATIC+) Järjekindel: uus AMG esipõll koos spetsiaalse AMG iluvõrega, uue valgussignatuuriga MULTIBEAM LED-esituled ning uutmoodi lennukitiiva-kujulised õhuvõtuavad, millel on Night paketi puhul musta värvi viimistlus.
        Viie topeltkodaraga AMG valuveljed (GLE 53 4MATIC+) Väljendusrikas: auto isikupära toovad veel paremini esile mattmustad 21-tollised AMG valuveljed.
        AMG embleemiga kapott (GLE 53 4MATIC+) Mercedes-AMG GLE kapotti kaunistav AMG embleem räägib auto legendaarsest päritolust.
        Spetsiaalne AMG tagaosa (GLE 53 4MATIC+) Võimas: sportlikkust rõhutavad uued tagatuled, AMG tagapõll ja standardvarustusse kuuluv kahe ümara summutiotsaga AMG Performance seadistatav väljalaskesüsteem.
        AMG esipõll (GLE 63 S 4MATIC+) Näitab jõudu: GLE 63 S 4MATIC+ sportlikku välimust iseloomustavad uus AMG esipõll koos spetsiaalse AMG iluvõrega, musta värvi õhuvõtuavad ja uue valgussignatuuriga MULTIBEAM LED esituled.
        AMG ristikodaralised sepisveljed (GLE 63 S 4MATIC+) Veelgi stiilsem: täiustage oma autot meisterlikult valmistatud Himalaya Grey halli värvi 22-tolliste AMG sepisvelgedega. Velgede spetsiaalne materjalikombinatsioon võimaldab pakkuda filigraanset disaini, väikest massi ja erakordset tugevust.
        AMG embleemiga kapott (GLE 63 S 4MATIC+) Ehe ajalugu: AMG kapotiembleem näitab kuulumist AMG perekonda.
        Spetsiaalne AMG tagaosa (GLE 63 S 4MATIC+) Rõhutades laiust: GLE 63 S 4MATIC+ kõige efektsemad tunnusjooned on difuusoriga AMG tagumine kaitseraud, lisaspoiler ja standardvarustusse kuuluva AMG Performance väljalaskesüsteemi välissoontega trapetsikujulised topeltsummutid.
        AMG Night pakett AMG Night paketiga on välisdisaini valitud elemendid läikivmusta viimistlusega. Sõltuvalt valitud kerevärvist on tulemuseks kas tugevad kontrastid või sujuvad üleminekud. Põnevad elemendid või enesekindel vaoshoitus: mõlemal puhul näitate, et hindate isikupärast dünaamilist disaini.
        22-tollised ristkodaratega AMG sepisveljed Ühendage eksklusiivne disain ja mootorispordist pärinev tehnoloogia, täiustades oma autot meisterlikult valmistatud AMG sepisvelgedega. Veljematerjali erilised omadused võimalda pakkuda filigraanset disaini ja samas ka väikest massi ning erakordset tugevust, mis muudab sõidudünaamika veelgi paremaks.
        Auto ümbrusevalgustus koos AMG embleemi projektsiooniga Funktsioon, mis tekitab emotsioone. Ümbrusevalgustus muudab teie Mercedes-AMG usteesise ala vaimustavalt pilkupüüdvaks: nii esi kui ka tagauste avamisel projitseeritakse maapinnale AMG embleem.[1]

        [1] Ainult Premium Plus paketiga.

        Tähelepanuväärne sõitjateruum

        Close X
        Järgmine
        Eelmine
         Uus rool Täiuslik ühendus juhi ja auto vahel: uut AMG Performance rooli iseloomustavad luksuslikud materjalid – näiteks nappa nahk – ja sirge alaserv. AMG roolinuppudega saate muu hulgas mugavalt valida standardvarustusse kuuluvaid AMG sõidurežiime ja juhtida muid AMG funktsioone.
         Spetsiaalsete AMG ekraanistiilidega Widescreen Cockpit Intuitiivselt sportlik: Widescreen Cockpit näidikuplokk kuvab AMG-spetsiifilist sisu, nagu näiteks standardvarustusse kuuluv TRACK PACE ja AMG käivitusmenüü, kõik teie personaalses stiilis: lihtsalt valige, milline teile meeldib. Valikusse kuulub ka ainult AMG-lt leitav "Supersport".[1]

         [1] Saadaval standardvarustusena mudelil Mercedes-AMG GLE 63 S 4MATIC+.
         Burmester® Surround Sound System helisüsteem Kogege rohkem võimsust ja eksklusiivsust legendaarse Burmesteri heliga. Võimsad kõlarid tagavad esmaklassilise ruumilise heli. Standardvarustusse kuuluva Burmester® Surround Sound System helikogemust saab kohandada vastavalt oma eelistustele, et see pakuks veelgi mõjuvamat ruumilist heli.
         Avatav panoraamkatuseluuk Kas avatud või suletud: avatav panoraamkatuseluuk tagab autos vaimustava vabadustunde ja meeldivalt helge atmosfääri. Suur avatav panoraamkatuseluuk jätab unikaalse visuaalse mulje ka välisdisainis, lisades autole kergust ja eksklusiivsust.
         Kliimaseadmega AMG sportistmed juhile ja kaassõitjale Selline näeb välja sportlik mugavus: mälupaketi ja kliimaseadmega AMG sportistmed[1] muudavad iga reisi lõõgastavaks. Lisaks optimeeritud külgtoele on selle taga luksuslikest materjalidest, näiteks AMG nappa nahast või AMG Exclusive nappa nahast polster. AMG-spetsiifiline polstrimuster ja AMG embleem istmete seljatugedel lisavad veelgi stiilsust.

         [1] Saadaval standardvarustusena mudelil Mercedes-AMG GLE 63 S 4MATIC+.
         Valgustusega AMG lävepakud Isegi autosse sisenemine ja väljumine muutub omaette kogemuseks. Kvaliteetsetel roostevabast terasest viimistluskatetel on valgustusega AMG kiri. Lävepaku viimistluskatted saate soovi korral asendada muude atraktiivsete Mercedes-AMG või Mercedes-Benzi originaalkatetega.
         AMG süsinikviimistlus Mootoripordimaailmast pärinev kõrgtehnoloogiline materjal toob teie autosse tähelepanuväärsed ja pilkupüüdvad elemendid. Süsinikule omane pinnastruktuur toob esile auto dünaamilise karakteri ning kõrge tehnoloogiastandardi. Kvaliteedist rääkiva välimuse ning hoolika viimistlusega süsinikupakett annab teie auto interjöörile sportlikult esindusliku ilme.
         AMG Track Pace AMG TRACK PACE muudab auto teie virtuaalseks võidusõiduinseneriks. Ringi-, sektori- ja kiirendusaegade ning valitud reaalaja-telemeetriaandmete abil saate väga sihipäraselt analüüsida ja parandada oma sõiduoskusi suletud ringradadel.[1][2]

         [1] See varustus on saadaval ka tellitava funktsioonina hilisemaks aktiveerimiseks. Teenuste kasutamiseks tuleb registreeruda Mercedes me portaalis, nõustuda Mercedes me connect teenuste kasutustingimustega ja ühendada auto vähemalt ajutiselt kasutajakontoga. Lisaks on aktiveerimiseks vajalik andmesideühendus autoga ning autole paigaldatud vastav varustus. Siis aktiveeritakse valitud tellitav funktsioon sõidukis kasutamiseks jäädavalt, isegi kui lõpetate hiljem Mercedes me connect teenuste kasutamise ja ühendate sõiduki kasutajakontost lahti. Tehniliste nõuetega saate lähemalt tutvuda Mercedes me või oma volitatud Mercedes-Benzi edasimüüja abil.

         [2] Saadaval standardvarustusena mudelil Mercedes-AMG GLE 63 S 4MATIC+.
         Nappa naha / MICROCUT mikrokiuga AMG Performance rool Sellel AMG roolil on ühendatud peen nappa nahk ja hästi haarduv MICROCUT mikrokiud – mis tagab täiusliku haardumise ja kindla kontrolli. Mootoripordist on üle võetud AMG-le iseloomulik lamedama kujuga rool, mis muudab kokpiti veel sportlikumaks. Ergonoomiliselt paigutatud puutepaneelid tagavad intuitiivsuse ja kasutusmugavuse ning aitavad juhtimisele keskenduda.[2]

         [2] Saadaval standardvarustusena mudelil Mercedes-AMG GLE 63 S 4MATIC+.
         Süsinikkiu / MICROCUT mikrokiudkangaga AMG Performance rool Sellel AMG roolil kombineeritakse efektselt süsinikkiudu ja MICROCUT mikrokiudu, mis tagab hea haarde – rool on eriline nii visuaalselt kui ka puudutusel. Mootoripordist on üle võetud AMG-le iseloomulik lamedam rooli kuju, mis muudab kokpiti veel sportlikumaks. Ergonoomiliselt paigutatud puutepaneelid tagavad intuitiivsuse ja kasutusmugavuse ning aitavad juhtimisele keskenduda.
         AMG Exclusive Style nappa nahkpolster Nautige autos fantastilist meeleolu eksklusiivse nappa nahkpolstriga. AMG Exclusive nappa nahkpolster katab muu hulgas armatuurlaua ülemist osa, keskmisi käetugesid ja uksekäetugesid. Ühtlasi peegeldub siin kirg kvaliteetsete detailide vastu – näiteks AMG-spetsiifilise teemandidisaini ja erilise perforatsioonimustriga istmete näol.
         Kogege seda kõike teel Tehke proovisõit GLE-ga. Andke meile teada, et soovite teha GLE-ga proovisõitu ja me võtame teiega peagi ühendust.
         Sellesse vormi sisestatud andmeid töödeldakse, salvestatakse ja kasutatakse vastavalt meie Privaatsuspoliitikas seatud tingimustele. Isikuandmete andmine on vabatahtlik ja vajalik proovisõidu broneerimiseks, läbiviimiseks ning järeltegevuseks, kohtumise kokkuleppimiseks, hinnapakkumise või brošüüri esitamiseks. Alljärgnevas loetelus märke tegemisega nõustute oma Isikuandmete töötlemisega eelnevalt loetelus toodud eesmärkidel. Teil on õigus igal ajal nõusolek tagasi võtta, esitades sellekohase taotluse ettevõtte kontaktisikule e-posti aadressil klienditeenindus@veho.ee või Veho AS esindustes. Nõusoleku tagasivõtmine ei mõjuta enne nõusoleku tagasivõtmist toimunud Isikuandmete töötlemise seaduslikkust.