Välisdisain Mercedes-AMG GLE Coupé välisdisain. Uus Mercedes-AMG CLE Coupé ühendab eristuval ja võimsal viisil sportlikkuse ning dünaamilise disaini. Progressiivsele disainile annavad kuju kupeele omased proportsioonid. Pikka kapotti ja lühikesi ülendeid täiendavad margile omased detailid, mis annavad AMG-le iseloomuliku karakteri: näiteks iluvõre spetsiaalne viimistlus, esipõll, lävekarbid, tagapõll, spoiler, aga ka suured AMG valuveljed.
Järgmine
Eelmine
  Spetsiaalne AMG iluvõre Enesekindel alates esimesest pilgust: dünaamiliselt kaldus esiosa, spetsiaalne AMG iluvõre ja efektne AMG esipõll.
  20-tollised AMG valuveljed ja punased pidurisadulad Profiilis rõhutavad Mercedes-AMG tüüpilist välimust 20-tollised AMG Y-kodaratega valuveljed. Aerodünaamiliselt optimeeritud, mattmustad ja kõrgläikega viimistlusega servaga.
  Spetsiaalne AMG tagaosa Omanäoline ja kordumatu: kaheosaliste tagatulede, üksteisest kaugel asuvate tagarataste ja kalduvate C-piilaritega tagaosa on üheaegselt visuaalselt laiem ja elegantne.
  Coupé profiil Täiuslik iga nurga alt: vööjoon ja madalad raamita küljeaknad harmoneeruvad täiuslikult dünaamiliselt kaldus katusejoone ja suurte ratastega.
  Sõitjateruum Mercedes-AMG GLE Coupé sõitjateruum.

  AMG Performance rool

  Close

  AMG Performance rool

  AMG Performance rool viib teid otsekui võidusõiduautosse. AMG roolinupud võimaldavad täpselt juhtida kõiki seadistusi. Peen nappa nahk ja hästi haarduv MICROCUT mikrokiud [3] tagavad täiusliku haardumise ning täpse roolitavuse.

  [3]Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.

  AMG näidikupaneel

  Close

  AMG näidikupaneel

  Täpne fookus kõige olulisemal: optimeeritud näidikupaneel pakub spetsiaalseid AMG kuvastiile ja kasulikke funktsioone. Lisaks kuvab tuuleklaasinäidik [3] projektsioone, et tagada pingevaba ülevaade igast olukorrast.​

  [3]Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.

  AMG Performance istmed

  Close

  AMG Performance istmed

  AMG Performance istmed [3] võimaldavad teil AMG meeleolu täielikult kogeda. Integreeritud peatoed, toekad küljepolstrid, spetsiaalsed istmepinnad ja elektriline seljatoe reguleerimine – esimesest hetkest on tunne, et istute otsekui võidusõiduautos.

  [3]Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.

  MBUX multimeediasüsteem

  Close

  MBUX multimeediasüsteem

  Sportlik ja intuitiivne: uus MBUX multimeediasüsteem [3] visualiseerib auto dünaamilist karakterit AMG-spetsiifiliste näidikutega ning digitaalne juhipaneel võimaldab valida kolme AMG kuvastiili vahel.

  [3]Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.

  Süsinikkiust AMG viimistluselemendid

  Close

  Süsinikkiust AMG viimistluselemendid

  ​Stiilsus tänu süsinikkiu-disainile: AMG süsinikkiust viimistluselemendid [3] täiustavad sõitjateruumi, tekitades sportlikult eksklusiivse õhkkonna. Lisaks loovad need põnevaid kontraste ja rõhutavad AMG eksklusiivset välimust.

  [3]Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.

  AMG lävepakud

  Close

  AMG lävepakud

  Täiuslik välimus ja eksklusiivsus: kvaliteetsetel roostevabast terasest viimistluskatetel on valgustusega AMG kiri. Katted saab igal ajal välja vahetada alternatiivsete AMG originaalosade vastu.

  Sooritusvõime Loodud tippsoorituseks. Sooritusvõime, mis tuleb seest ja viib uutesse kõrgustesse: Mercedes-AMG CLE Coupé südameks on uus ja võimas reaskuuene turbomootor. See toob teedele muljet avaldava AMG CLE sooritusvõime.
  Järgmine
  Eelmine
   Kolmeliitrine R-6 turbomootor Puhas adrenaliin: kolmeliitrine R-6 turbomootor. AMG-le omase sõidudünaamika tagab uus elektrifitseeritud kolmeliitrine mootor – kahe turboülelaaduri ja elektrilise abikompressoriga. Integreeritud startergeneraator salvestab rekuperatsiooniga energiat.

   Pööravad tagarattad Maksimaalselt vilka juhitavuse nimel: lisaks väiksemale pöörderingile tagab tagarataste pööramine parima sõidudünaamika ja suurepärase stabiilsuse. Tänu sellele säilitate auto üle kontrolli igas kurvis ja suurtel kiirustel.
   AMG Performance 4MATIC+ nelikvedu Maksimaalne sooritusvõime: suutlikkusele orienteeritud AMG Performance 4MATIC+ nelikvedu ühendab kõrgeimal tasemel sõidudünaamika ja ohutuse. Kiirendamisel tagab turvalisuse optimaalne haarduvus ning dünaamilise sõidu sünonüüm on veojõu fookus tagasillal.
   AMG DYNAMIC SELECT Valik ühe nupuvajutusega: Mercedes-AMG CLE iseloomu saab konfigureerida ja intensiivsemaks muuta AMG DYNAMIC SELECTI abil – täpselt vastavalt teie soovile. Avastage lisaks eelvalitud seadistustele ka individuaalselt salvestatavad kombinatsioonid. Näiteks võimas-sportlik seade race-režiimis, teie otsustate.
   AMG SPEEDSHIFT TCT 9G AMG SPEEDSHIFT TCT 9G käigukast avaldab muljet dünaamilise käiguvahetuse ja emotsionaalselt mõjuva vahegaasifunktsiooniga. Sõltuvalt sõidurežiimist pakub see kiireid ja sportlikke või mugavaid ning vaevumärgatavaid käiguvahetusi – ja mitme käigu korraga allavahetamise funktsioon tagab eriti äkilise kiirenduse.
   Võtke meiega ühendust Esimene samm teie uue Mercedes-AMG CLE Coupé poole. Kas teil on uue Mercedes-AMG CLE Coupé kohta küsimusi, soovite kokku leppida proovisõidu või lihtsalt värske infoga kursis olla? Siis kasutage meie kontaktvormi.

   Consumer Information

   We would like to stay in touch with you to keep up to date with our latest product news, marketing services and offers. If you would prefer not to receive future information by either of the methods below please indicate by un-selecting the option. All information provided will be used in accordance with our Privacy and Cookie Policy and not shared with any 3rd party company.