Välisdisain Uue Mercedes-Maybach GLS-i välisdisain. Mercedes-Maybach GLS-i disain kehastab maksimaalset luksust. Maybachile omane elegants kohtub maasturile iseloomuliku võimsusega. Külluslikud mõõtmed tagavad Maybachi kuvandile vastava välimuse. Tutvuge graveeritud Maybachi nimega uuendatud iluvõrel, uue disainiga õhuvõtuavade, kahevärvilise kere[1] ja Maybachi embleemi animeeritud projektsiooniga.

[1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
Järgmine
Eelmine
  Uue disainiga esiosa Muljet avaldav uus esiosa: uuendatud iluvõre, graveeritud Maybachi nimi ning stiilne esikaitseraud. Tähelepanuväärsed on ka eksklusiivsed Mercedes-Maybachi embleemid õhuvõtuavadel.
  Uued 23-tollised sepisveljed Luksus viimse detailini: elegantsele disainile annavad lõpliku lihvi uued 23-tollised sepisveljed, mis on inspireeritud varasematelt mudelitelt tuttavatest velgedest.
  Tagatuled ja summutiotsa viimistlus Uue disainiga efektsed tagatuled ja Maybachile omased dekoratiivsed, horisontaalse viiistluselemendiga ja kroomitud kõrgläikega summutiotsad väljendavad meisterlikku eksklusiivsust ja tagavad auto kuvandile vastava välimuse.
  Astmelauad Mercedes-Maybach GLS-i automaatselt väljaliikuvad astmelauad tagavad ohutu sisenemise ja väljumise ning lisavad auto välimusele stiilsust.
  Maybachi embleemi animeeritud projektsioon Autosse sisenemisel ja väljumisel tervitab teid Mercedes-Maybachi mustri animeeritud projektsioon maapinnal: muljet avaldav valgusmäng, mis tekitatakse arenenud LCD-tehnoloogiaga.
  Kahevärviline kere Mercedes Maybach GLS-ile pakutakse erinevates värvides kahetoonilist keret, mille puhul on värvid eraldatud delikaatse eraldusjoonega (nn pin stripe). See toob veel paremini esile auto eksklusiivse käsitöö-karakteri.
  Sõitjateruum Uue Mercedes-Maybach GLS-i sõitjateruum.

  Uusima põlvkonna rool

  Close

  Uusima põlvkonna rool

  Uusima põlvkonna rool võimaldab teil tunda, mida tähendab tõeline luksus: erakordse multitalendina pakub see ka innovaatilist kasutusmugavust. Ergonoomiliselt paigutatud Touch Control nupud võimaldavad intuitiivselt juhtida abisüsteeme, navigatsiooni, telefoni, kiirushoidikut ja meelelahutust.

  ENERGIZING AIR CONTROL

  Close

  ENERGIZING AIR CONTROL

  Hingake kergelt: ENERGIZING AIR CONTROL[1] jälgib saaste- ja peentolmuandurite abil õhukvaliteeti. Kaheastmeline filtreerimine vähendab tõhusalt peenosakeste ja suure osa õhus leiduvate saasteainete hulka. Sõltuvalt mõõtetulemusest valib teie Mercedes targalt värske õhu juurdevoolu ja õhuringlusrežiimi vahel.

  [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.

  Meeleoluvalgustus

  Close

  Meeleoluvalgustus

  Kohandage sõitjateruumi vastavalt oma personaalsele eelistusele või meeleolule. 64 värviga meeleoluvalgustus annab teile sõitjateruumi valgustamiseks peaaegu piiramatud võimalused ja õige taustavärvi igaks olukorraks. Igakülgne valgustus tagab kõrgendatud turvatunde, eriti sõitjateruumi tagaosas.

  Stiilsed polstrivärvid ja istmepolsterdus

  Close

  Stiilsed polstrivärvid ja istmepolsterdus

  Mercedes-Maybach GLS-i stiilsed polstrivärvid ja tippkvaliteediga polsterdus rõhutavad interjööri eksklusiivsust. Valige oma värv ja looge autosse oma personaalne luksuslik meeleolu. Mercedes-Maybachi spetsiaalsed teemandimustriga dekoratiivõmblused rõhutavad interjööri eksklusiivsust.

  Viimistluselemendid

  Close

  Viimistluselemendid

  Luksuslik esteetika kohtub muljet avaldava linnamaasturi karakteriga: Mercedes-Maybach GLS-i sõitjateruumi tipptasemel disainile annavad meisterliku lihvi on kõrgläikega musta klaverivärvi voolava joonega viimistluselemendid. Ekstravagantse kujuga viimistlusdetailid ning peened värvi- ja kroomipinnad harmoneeruvad kvaliteetse interjöörikontseptsiooniga.

  Esimese klassi tagaistmetega neljakohaline versioon

  Close

  Esimese klassi tagaistmetega neljakohaline versioon

  Teie mobiilne tervisespaa on alati teiega: esimese klassi tagaistmetega neljakohaline versioon võimaldab nupuvajutusega liigutada istmed mugavasse lamamisasendisse. Saadaval on ka eriti lai jalatugi ning teil on võimalus lasta end hellitada kuuma kivimassaaži ja istme kliimaseadmega.

  Šampanjaklaasid

  Close

  Šampanjaklaasid

  Mercedes-Maybach GLS pakub palju põhjuseid, miks tõsta tähistamiseks oma šampanjaklaase. Neljakohalisel versioonil asub selleks jaoks kahe tagaistme vahel jahekamber. Ja varustusse saab lisada hõbedase viimistlusega šampanjaklaasid[1].

  [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.

  Külmkapp auto tagaosas

  Close

  Külmkapp auto tagaosas

  Jahutatud joogid ja toit alati käeulatuses. 9,6-liitrine jahekamber[1] sulandub harmooniliselt tagumise käetoega. Tänu sellele naudite värskendavaid külmi jooke ka siis, kui väljas on palav.

  [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.

  Jalaruum

  Close

  Jalaruum

  Vabadus tähendab, et ei pea end piirama: Mercedes-Maybach GLS pakub eessõitjatele rohkelt jalaruumi ja kuni 43,5-kraadist seljatoe kaldenurka. See tähendab igal reisil, et võite rahulikult istmele nõjatuda, nautida ja lihtsalt lõõgastuda.

  MBUX system

  Close

  MBUX

  Nautige luksuslikku mugavust kõigi meeltega: Mercedes-Benz User Experience võimaldab teil avastada uuel moel kasutusmugavuse – iga pilgu, sõna ja puudutusega. Innovaatiline Widescreen Cockpit reageerib häälele, žestidele ja puutele ning tagab vaimustava kasutus- ja kuvakogemuse.

  Varustus Mercedes-Maybach GLS-i tähelepanuväärne varustus. Mercedes-Maybach GLS pakub premium-kogemust igal sõidul. Täisdigitaalse juhikoha tähelepanuväärse varustuse hulka kuuluvad näiteks eksklusiivsete värvidega "Maybachi" kuvastiil ning intensiivse kuulamiskogemuse tagav Burmester® 3D tippklassi helisüsteem, mis peegeldavad sõitjateruumi mugavuse kõrgtaset. MBUX multimeediasüsteem pakub luksuslikku kasutuskogemust.
  Järgmine
  Eelmine
   Kuvastiil "Maybach" Uue Mercedes-Maybach GLS-i täisdigitaalne juhikoht tutvustab spetsiaalset "Maybach" disaini. Teavet kuvatakse eksklusiivsetes roosakuldsetes ja sügavsinistes värvitoonides, mida kaunistavad numbrite, osutite ja raamide metalsed elemendid.
   Burmester® 3D ruumilise heli süsteem Burmester® 3D tippklassi ruumilise helisüsteemi kõlarid[1] tagavad unikaalse premium-helikogemuse. Istmetega integreeritud helimuundurid võimaldavad muusikat kogeda nii kõrvade kui ka kogu kehaga.

   [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
   MBUX + NTG7 telemaatika Uuel moel teostatud luksus: MBUX-i uusim NTG7 telemaatikapõlvkond ühendab multimeediaekraanid puutetundlikkusega, liitreaalsuse ja navigeerimise ning intelligentse nupu abil töötava hääljuhtimise.
   Avatav panoraamkatuseluuk Kas avatud või suletud: avatav panoraamkatuseluuk tagab autos vaimustava vabadustunde ja meeldivalt helge atmosfääri. Suur panoraamkatuseluuk jätab unikaalse visuaalse mulje ka auto välimuses, lisades disainile kergust ja eksklusiivsust.
   Akustilise mugavuse pakett Nautige sõites maksimaalset vaikust: akustilise mugavuse paketi mürasummutus vähendab oluliselt väliskeskkonnast autosse tungivaid helisid. Nii ei takista miski pingevaba vestlust, isegi kui sõidate suure kiirusega. Vaikne atmosfäär võimaldab ka paremini keskenduda ning aitab teil lõõgastunult sihtkohta jõuda.
   MBUX tagumise istme tippklassi meelelahutussüsteem Nautige esmaklassilist meelelahutust kahe täielikult integreeritud kõrgresolutsioonis 11,6-tollise ekraani abil. See tagab ka tagaistmel täieliku MBUX-i kogemuse ja ligipääsu auto funktsioonidele.
   Juhiabisüsteemide Plus pakett Juhiabisüsteemide Plus pakett pakub maksimaalset mugavust ja ohutust teel isejuhtivate autode poole. Juhiabisüsteemide paketiga koos saate Active Stop-and-Go Assisti, mis muudab lihtsamaks kiirteel sõitmise. Selle paketi järgmine eelis: PRE-SAFE® Impulse Side pakub lisakaitset teiste sõiduki põhjustatud külgkokkupõrke puhul.
   PRE-SAFE® Impulse Side Ihukaitsja teie kõrval: PRE-SAFE® Impulse Side suudab teid ja teie kaassõitjat külgsuunas liigutades kokkupõrkeks ette valmistada ning sellega vähendada vigastuste ohtu. Külgkokkupõrke puhul suudab süsteem teid liigutada löögi suunast auto keskosa poole. Sel võib külgkokkupõrke puhul olla positiivne mõju.
   Kaugtuleassistent Adaptive Highbeam Assist Plus Sõitke alati sisselülitatud kaugtuledega. Piltlikult öeldes muudab see öö päevaks ja muudab sõitmise pingevabaks. Suurepärane nähtavus kaasliiklejaid pimestamata – see on Adaptive Highbeam Assist Plusi põhimõte. Intelligentne süsteem jätab vastutuleva liikluse ja eessõitvad autod ülitäpsete LED-ide abil valgusvihust välja, tänu sellele pole teil endal vaja lähituledesid lülitada.
   E-ACTIVE BODY CONTROL Ülim sõidumugavus igas olukorras: E-ACTIVE BODY CONTROL ühendab mugavuse, täpsuse ja dünaamilisuse – mis on kombineeritud unikaalsete maastikusõiduomadustega. Kogege modernse ja täielikult adaptiivse vedrustuse tööd, mis on spetsiaalselt loodud tee ebatasasuste summutamiseks ja kaldumiste vähendamiseks. Nii kõikidel teedel kui ka väljaspool teid. Nii heades kui ka halbades sõiduoludes.
   MBUX liitreaalsusega navigeerimine Et leiaksite tee ka kõige keerulisemas liikluses, ühendab MBUX liitreaalsusega navigeerimine virtuaalse maailma ja pärismaailma. See tehnoloogia liidab graafilised navigeerimisjuhendid ja liiklusinfo pärismaailma piltidega. Nii jõuate kohale kiiresti, ohutult ja stressivabalt.
   Sõidurežiim "MAYBACH" Spetsiaalse "Maybach" sõidurežiimi fookuses on ainuüksi sõidumugavus. Muu hulgas tagab kere tagaosa vähese liikumise, sujuva gaasipedaali karakteristiku chauffeur-režiimis ja käigukasti häälestamise vähematele käiguvahetustele.
   Konditsioneeritud massaažiistmed Laske Mercedes-Maybach GLS-il end mitte ainult inspireerida, vaid ka hellitada: konditsioneeriga massaažistmetega saate korraks aja maha võtta ning lõõgastuda - igal sõidul ja igal ajal.
   Võtke meiega ühendust Esimene samm teie uue Mercedes-Maybach GLS-i poole. Kas teil on uue Mercedes-Maybach GLS-i kohta küsimusi, soovite kokku leppida proovisõidu või lihtsalt kõige värskema infoga kursis olla? Siis võtke meiega ühendust.

   Privaatsustingimused

   Sellesse vormi sisestatud andmeid töödeldakse, salvestatakse ja kasutatakse vastavalt meie Privaatsuspoliitikas seatud tingimustele. Isikuandmete andmine on vabatahtlik ja vajalik proovisõidu broneerimiseks, läbiviimiseks ning järeltegevuseks, kohtumise kokkuleppimiseks, hinnapakkumise või brošüüri esitamiseks. Alljärgnevas loetelus märke tegemisega nõustute oma Isikuandmete töötlemisega eelnevalt loetelus toodud eesmärkidel. Teil on õigus igal ajal nõusolek tagasi võtta, esitades sellekohase taotluse ettevõtte kontaktisikule e-posti aadressil klienditeenindus@veho.ee või Veho AS esindustes. Nõusoleku tagasivõtmine ei mõjuta enne nõusoleku tagasivõtmist toimunud Isikuandmete töötlemise seaduslikkust.