Muutke oma Mercedes-Benz enda jaoks veel kasulikumaks. Mercedes me on teie võti Mercedes-Benzi digitaalmaailma ja paljude kasulike võimalusteni.
Mercedes me Avastage võimalusi täis digitaalmaailm. Kas soovite igal sõidul oma Mercedes-Benziga rohkem kogeda või muuta ümbritsevat enda jaoks lihtsamaks? Pole probleemi, tänu Mercedes me ID-le, meie digilisadele ja Mercedes me äppidele olete oma autoga pidevalt ühenduses[1]. Kogete veelgi rohkem mugavust, teenindust ja turvalisust isegi siis, kui te ei istugi oma Mercedes-Benzis.
  Mercedes me ID Sinu võti Mercedese digimaailma.

  Mercedes me ID [1][2] võimaldab teile keskset juurdepääsu Mercedes-Benzi ja meie koostööpartnerite teenustele. Mercedes me ID-ga vajate tulevikus veel ainult ühte sisselogimist ja võite oma isiklikke andmeid keskselt hallata.

  [1] Kasutamaks Mercedes me ühenduvusteenuseid, peate esmalt looma Mercedes me ID ja nõustuma Mercedes me ühenduvusteenuste kasutustingimustega. Kuvatavad teenused ja nende saadavus ning funktsioonid sõltuvad kestvusest, sõiduki mudelist, tootmisaastast, valitud lisavarustusest ja asukohariigist.
  [2] Teenuste kasutamiseks on nõutav personaalne Mercedes me ID ja nõustumine Mercedes me ühenduvusteenuste kasutustingimustega. Sõiduk peab olema seotud vastava kasutajakontoga. Pärast algse kasutusperioodi lõppu saab teenused tasu eest taaskäivitada, eeldades, et need on kõnealusele mudelile konkreetsel ajahetkel veel saadaval. Teenuste esmane aktiveerimine peab toimuma ühe aasta jooksul alates sõiduki esmasest registreerimisest või kliendile üleandmisest, arvestades varasemast. Vajalik on ka andmelepingu sõlmimine Comfort andmemahu kohta kolmandalt osapoolelt. Alternatiivina ja sõltuvalt teie multimeediasüsteemi vanusest, peab andmemaht olema interneti kaudu saadaval autos või võimalusel tuleb jagamise teel kasutada teie enda andmemahtu.
  Button
  Kuidas registreeruda teenuse Mercedes me connect kasutajaks? Teenuse Mercedes me connect kasutamiseks vajate Mercedes me ID-d. Registreerimiseks järgi alltoodud samme:

  1. Laadige oma telefoni App Store'ist või Google Playst alla rakendus Mercedes me.
  2. Sisestage oma mobiiltelefoni number või e-posti aadress ja vajutage "Edasi".
  3. Täitke oma isikuandmed.
  4. Lugege läbi kasutustingimused ja nõustuge nendega.
  5. Klõpsake "Registreeri".
  6. Registreerimise lõpetamiseks sisestage SMS-i või meili teel saadud kinnitusnumber.
  Button
   Mercedes me rakendused Mercedes me rakendus

   Ühenduge oma Mercedes-Benziga ja seadistage Mercedes me äpi avakuva, et leiaksite oma lemmikfunktsioonid veel kiiremini ja lihtsamalt. Isegi kui soovite vaid rehvirõhke kontrollida või veenduda kütusevarus paagis või elektrivarus akudes - tänu Mercedes me äpile saate oma Mercedes-Benzil igal ajal silma peal hoida.
   Button
   Mercedes me rakendused Mercedes me Store rakendus

   Leidke oma auto jaoks kõik digitaalsed lisad ilma Mercedes me Store'is pikalt otsima. Kõik uued äpid ja vajalik info on siin selgelt kuvatud, ühtlasi ka kasutustingimused ja teie lepingud. Siitkaudu saab tellimusi mõistagi ka uuendada.
   Button
   Mercedes me rakendused Mercedes me Service rakendus

   Mercedes me Service on teie isiklik abiline teie Mercedes-Benziga seoses. Näiteks tuletab äpp piisava ajavaruga teie järgmist hooldusaega meelde ning hoolitseb hooldusaja broneerimise eest teie Mercedes-Benzi esinduses peaaegu iseseisvalt. Kasutussoovitustega videod pakuvad kasulikke nõuandeid oma sõiduki hooldamisel ja kasutamisel.
   Button
   Mercedes me rakendused Mercedes me Eco Coach rakendus

   Mercedes me Eco Coach on teie personaaltreener loodussõbraliku sõidu alal, aidates sõita veelgi ökonoomsemalt, kombineerides säästu sõidulustiga ja tunnustades teid keskonnasõbraliku sõidustiili, parkimise ja laadimise puhul.
   Button
   Mercedes me rakendused Mercedes me ENERGIZING rakendus

   Kasutage Mercedes me ENERGIZING äppi ühendamaks oma Mercedes-Benziga Garmin Venu 2® ja 2S® nutikellasid või muid Garmini mudeleid. Äppi saate kasutada jälgimaks oma pulssi auto keskekraanil. Sellele infole tuginedes saab teie Mercedes-Benz aru, kas olete pinges või väsinud ning soovitab sel juhul puhkepausi või virgutusprogrammi.
   Button
   Mercedes me rakendused Mercedes me Remote Parking Assist rakendus

   Parkige oma Mercedes-Benz mugavalt ja lihtsalt kasutades nutitelefoni. Kogu protsess on pidevalt teie enda kontrolli all, te võite autost parkimise ajaks väljuda ning lõpetada manöövri, keerates oma nutitelefoni küljele. Mõistagi saate naastes oma sõiduki samamoodi ka parkimiskohalt välja manööverdada, istuda seejärel mugavalt autosse ja haarata taas rooli.[1]

   [1] Distantsparkimisvõimekusega parkimissüsteemid on vaid abivahend. Need ei asenda juhti ümbritsevat jälgimast. Juht jääb manöövri eest vastutavaks kogu parkimisprotsessi kestel, sekkudes kui vajalik. Juht peab veenduma, et sõiduki teele ei jääks inimesi, loomi või muid objekte. Järgida tuleb Saksa liiklusseadust ja kui vajalik, asukohariigi spetsiifilisi nõudeid.
   Button
   Tangi & maksa Tankige, makske kontaktivabalt ja jätkake sõitu.

   Tänu digimaksele otse teie Mercedesest või Mercedes me rakenduse kaudu[1].

   Kasutage tangi & maksa süsteemi kütuse eest maksmisel mugavalt ja digitaalselt – ilma vajaduseta autost väljuda ja maksma minna. Innovaatilist teenust saab hallata otse sõidukist kas Mercedes me äpi kaudu või pardasüsteemi MBUX kaudu.

   [1]Kasutamaks Mercedes me ühenduvusteenuseid, peate esmalt looma Mercedes me ID ja nõustuma Mercedes me ühenduvusteenuste kasutustingimustega. Kuvatavad teenused ja nende saadavus ning funktsioonid sõltuvad kestvusest, sõiduki mudelist, tootmisaastast, valitud lisavarustusest ja asukohariigist.
   Button
    MBUX hääljuhtimine "Hey Mercedes"

    Rääkige oma Mercedes-Benziga ja õppige seda tundma paremini kui kunagi varem. MBUX kõneabiline kuulab, mida te ütlete. Häälkäsklusi ei ole vaja eelnevalt õppida. See digitaalne lisa on juba teie Mercedes-Benzi installeeritud, kui te esimest korda mootori käivitate. Seejärel peate vaid MBUX kõneabilise oma autos aktiveerima. Teie auto oskab tekstsõnumeid valjusti ette lugeda, kontrollib ilmateadet sihtkohas, leiab kiireima marsruudi või sobivaima raadiojaama - "Hey Mercedes" on kõik, mida tuleb alustuseks öelda.
    Button
    Nutikodu integreerimine Hallake oma nutikodu häälkäskluste kaudu oma Mercedes-Benzist.

    Püsige oma nutikoduga mugavalt ühenduses ka sõidu ajal - tänu MBUX kõneabilisele teie Mercedeses. Hallake häälkäskluste teel nutikodu pakkujate tooteid lihtsalt ja kiirelt. Sel moel, pelgalt ühe päringuga, saate kontrollida, kas sulgesite kodus kõik aknad - hoides käsi samal ajal turvaliselt roolirattal ja silmi liikluses. Ja teel koju saate edastada põgusa teate, et nutikodu seaks teie saabumise ajaks end valmis. Registreeruge kohe, et aktiveerida MBUX kõneabilise teenus. Seejärel saate oma nutikodu pakkuja konto linkida oma Mercedes me kontoga.
    Button
    Digitaalsed lisad Natuke rohkem teie Mercedes-Benzile. Avastage oma Mercedes-Benz uuesti ja nautige tänu digitaalsetele lisadele veel rohkem mugavust, teenuseid ja turvalisust. Kasutage oma nutitelefoni haldamaks oma autot distantsilt. Seadistage oma Mercedes-Benzi paljusid funktsioone, hoidke sõidukil pidevalt pilk peal, laadige mugavalt akusid jne.