Esimene vaade: uus eSprinter kaubik. Tutvuge esimeste faktidega kõige mitmekülgsema Mercedes-Benz eVani kohta.

Vaimustav mitmekülgsus.

Kaks võimsust, kolme tüüpi kõrgepingeakud ja kaks kerepikkust. Sõiduulatus kuni 500 kilomeetrit[1][2][3] (WLTP). Elektriline sõiduulatus, mis põhineb WLTP tsüklit kasutaval simulatsioonil, on kuni 400 kilomeetrit. Linnatsüklis on WLTP-l põhinevate simulatsioonide järgi võimalik sõiduulatus kuni 500 kilomeetrit.

Välisdisain

Võimas alusmaterjal, hämmastav hulk võimalusi.

Kohandage uus eSprinter täpselt sobivaks oma ettevõttele ja kasutusele. Valikuvõimalused on laiemad kui ühelgi varasemal elektrilisel Mercedes-Benzi kaubikul. Kaks pikkust, kolme suurusega aku ja suur kandevõime muudavad uue eSprinteri atraktiivseks valikuks väga paljude ülesannete jaoks.


Kolme erineva mahutavusega kõrgepingeaku

Valige kolme akuvariandi hulgast, mille kasutatav mahutavus on 56, 81 või 113 kWh, ning leidke oma vajadustele vastav sõiduulatuse, kandevõime ja kulude parim tasakaal.

Eelrakendatav kliimaseade

Nautige meeldivat temperatuuri kohe, kui alustate sõitu. Soovi korral võib eelrakendatav kliimaseade autot jahutada või soojendada laadimise ajal, nii et sõitu alustades oleks aku täis laetud.​

Vahelduvvoolu laadimine 115 kW

Laadige oma auto kõrgepingeakut eriti kiiresti kuni 115 kW[1] võimsusega ja taastage pikk sõiduulatus pikema ootamiseta.

Sõitjateruum

Tutvuge MBUX-i andekusega.

Uus eSprinter avaldab muljet ka digitaalsuse ja multimeediasüsteemiga: see on varustatud innovaatilise Mercedes-Benz User Experience (MBUX) uusima põlvkonna tarkvaraga, mis oli varem tuttav vaid Mercedes-Benzi sõiduautodelt. Igapäevaelu elektriautoga teevad lihtsamaks paljud funktsioonid ja teenused.

Elektrilise intelligentsusega navigeerimine

Elektrisõiduks optimeeritud teejuhtimine: marsruudi arvutamisel võetakse arvesse nii jooksvat energiakulu kui ka marsruuti ning planeeritakse nutikalt teele jäävad laadimispeatused.[1]

Multifunktsionaalne rool

Multifunktsionaalse rooli Touch Control nuppude või tavanuppudega saab pardaarvutit, auto funktsioone ja multimeediasüsteemi mugavalt juhtida käsi roolilt ära võtmata.

10,25-tollise puuteekraaniga MBUX multimeediasüsteem

MBUX on intelligentne multimeediasüsteem, mida saab juhtida puuteekraani, multifunktsionaalse rooli Touch Control nuppude ja "Hey Mercedes" hääljuhtimisega abil.

Loodud efektiivseks.

Uus eSprinter on loodud selleks, et viia energia teele. Selle uus sünkroon-elektrimootor tagab suure võimsustiheduse ja kõrge efektiivsuse. Võimas rekuperatsioonisüsteem salvestab gaasipedaali vabastamisel energiat – vastavalt sõiduolukorrale.

Rekuperatsioonitase DAUTO

Rekuperatsioonitasemel DAUTO reguleerib eSprinter automaatselt ja dünaamiliselt energiasalvestust vastavalt hetke liiklusolukorrale.

Elektrimootor 100 kW[1]

Kõrge kasutegur igapäevaseks kasutamiseks: 100 kW (136 hj) elektrimootor on loodud just selleks.


Elektrimootor 150 kW[1]

Nautige oma auto eriti võimsa elektrimootori eeliseid.