Mercedes-Benz õnnetusjuhtumi- ja rikkeabi Ulatuslik kohapealne abikäsi.

Olgu tehniline rike või avariikahju. Kiire ja oskuslik tugi Mercedes-Benz'i kvaliteedis. 

Aitame teid tagasi õigele kursile olgu öö või päev.

Teie uue auto pardal sõidab miski teiega pidevalt märkamatult kaasas: turvatunne teel olles. Ebatõenäolisel puhul - kui midagi peaks teel olles siiski juhtuma - aitab professionaalne Mercedes-Benz Service teil ikkagi sihtkohta jõuda.


Mobilo

Mobiloga1 jõuate sihtkohta.

Rikke, õnnetusjuhtumi, väikese õnnetuse või vandalismi korral tagavad meie spetsialistid üle Euroopa, et saaksite teekonda jätkata. Olgu see kohapealne remont, vahetussõiduk või lennureis. Ja kui te soovite parema meelega oodata rahulikult oma sõiduki remondi lõppemist, maksame teie hotellitoa eest.  

Ühest kõnest piisab. Saate meiega alati ühendust telefonil1 00 800 3 777 7777 (tasuta) ja +372 88 01 588 (tasuline). Igaks elujuhtumiks moodustavad 40 Euroopa riigis üle 3000 volitatud Mercedes-Benzi hoolduspartnerit tihedaima hooldusvõrgu Euroopas.

Mobiilsuslahendus Mobilo2 on iga Mercedes-Benz sõiduauto varustuses ja seda uuendatakse tasuta pärast igat Mercedes-Benz hooldust – ja nii kuni 30 aastat.

Sõidukitele, mille esmane registreerimine jääb ajavahemikku 24.10.1998 kuni 31.03.2008, kehtib eelkäija MobiloLife.

Mobiilsusteenused ülevaatlikult.

 • Tehniku saabumine ja lahkumine: sõidukulude katmine õnnetuspaika.
 • Kohapealne abi: pisemad parandustööd tehakse kohe.
 • Pukseerimine: lähima Mercedes-Benzi hoolduspartneri juurde.
 • Takso, sõiduteenus ja ühistransport: lühiajaline lahendus teie mobiilsusele.
 • Sõiduki kohaletoomisteenus: 50 km raadiuses tuuakse teieni.
 • Asendusauto: parandustööde ajaks, kuni 3 tööpäeva.
 • Lennuk/rong: tasuta reisi jätkamine kõigile reisijatele.
 • Hotell: ööbimine teile ja kaasreisijatele, kuni 3 tööpäeva.
 • Sõidukite tagastamine: teie kodukoha Mercedes-Benzi hoolduspartneri juurde.
 • Tehniline abi: näiteks välismaal õigusküsimustes või keeleprobleemide korral.

Eesti piires tasuta. Mobiilsidevõrkudest tehtavate kõnede eest võidakse küsida tasu. Ühinemata Euroopa riikides: +49 (0)69 95 30 72 77. (tasustatakse lauatelefonitariifi kohaselt).


1 Eesti piires tasuta. Mobiilsidevõrkudest tehtavate kõnede eest võidakse küsida tasu. Ühinemata Euroopa riikides: +49 (0)69 95 30 72 77. (tasustatakse lauatelefonitariifi kohaselt).
2 Mercedes-Benz Mobilo kehtib kõikidele sõiduautodele, mis on esmaselt registreeritud alates 01.04.2008 (V-klassi, X-klassi, Marco Polo, ja Marco Polo HORIZON mudelitele esmaregistreerimisega alates 01.01.2012). Mobilo kehtib uuele sõidukile vaikimisi 2 aastat ja seejärel uuendatakse seda iga hooldusega volitatud Mercedes-Benzi teeninduspartneri juures kuni 30 aastani. Mercedes-Benz MobiloVani teenused kehtivad mudelitele Sprinter, Vito, Citan ja Marco Polo ACTIVITY.

Mercedes-Benz MobiloVan.

Kuni 30 aastat mobiilsust.

Mobiilsus on oluline ka tarbesõiduki puhul. Müügigarantii pakett MobiloVan on lisateenus Mercedes-Benzi kaubikutele ja mahtuniversaalidele, mis tagab mugavuse ja kindluse, et ka ootamatute juhtumite korral saate kiiresti abi pea kogu Euroopas.

MobiloVan kehtib automaatselt ilma läbisõidu piiranguta kahe esimese aasta jooksul arvates sõiduki esmaregistreerimisest või kasutusele võtmisest kõikidele uutele Mercedes-Benz sõidukitele, mis on soetatud Mercedes-Benzi Eesti volitatud müügivõrgu kaudu ja siin esmaselt registreeritud alates 1. oktoobrist 2012. Peale kahe kasutusaasta möödumist pikendatakse teel juhtuva tehnilise rikke puhul tasuta autoabi ja mobiilsuslahenduste pakkumise või käivitusprobleemide juhtumite korral kehtivat MobiloVan mobiilsusteenust iga volitatud Mercedes-Benz töökojas teostatud korralise hoolduse järel kuni järgmise tehnilise hoolduseni ja nii kuni 30 aasta möödumiseni. Eelduseks on, et sõidukit on alati õigeaegselt ja täpses vastavuses valmistajatehase juhenditega hooldatud Mercedes-Benzi volitatud töökodades ning auto asub teenuse vajamise hetkel kehtivuspiirkonnas. MobiloVaniga on võimalik igal ajal uuesti liituda isegi siis, kui viimane hooldus jääb mõne aasta taha.

Piiramatu mobiilsus.

Ükskõik millal, kus või kuidas: meie hoiame teid liikumises, et te usaldusväärselt kohale jõuaksite. Mercedes-Benz MobiloVan1 hõlmab kiiret ja pädevat abi tänu Service24h tehnikutele vahetult rikkekohas kuni teie asendusauto kohaletoimetamiseni. Need ja muud teenused sõidavad teiega standardselt Mercedes-Benz MobiloVaniga kaasas.

Olge üle kogu Euroopa liikumises.

Mercedes-Benz MobiloVaniga sõidate terves Euroopas alati turvaliselt. Tänu tihedale volitatud Mercedes-Benzi hoolduspartnerite hooldusvõrgustikule pakub Mercedes-Benz MobiloVan teile tõrgete korral kiiret kohapealset abil ja mitmeid teisi kasulikke teenuseid. Enamikel juhtudest paneme teie sõiduki sõidukorda juba rikkekohas.


Nende teenustega olete liikumises.

Millistele sõidukitele kehtib mobiilsusgarantii?

Mercedes-Benz MobiloVan kehtib ilma läbisõidupiiranguta kõigile Citanide, Sprinterite, Vitode ja Marco Polo ACTIVITY mudelitele2

 • esmase registreerimisega alates 01.10.2012,
 • mis on ostetud ja tarnitud Mercedes-Benz Group AG või Mercedes-Benzi lepingulise ettevõtte kaudu kehtivusalal
 • ja kasutuselevõtu ajahetkel selles riigis lubatud ja kasutatav.

Mercedes-Benz MobiloVan ei peatu piiride ees.

Piiritult mobiilne nii Euroopa-siseselt kui ka väljaspool.

Mercedes-Benz toimib tänu kõige tihedamale võrgustikule Euroopas. Umbes 3000 volitatud Mercedes-Benzi hoolduspartnerit aitavad teil igal ajal turvaliselt edasi - professionaalsed ja ööpäevaringselt teie jaoks olemas.

Euroopas on teil võimalik tellida Mercedes-Benz MobiloVani teenuseid pea kõikjal.13


1 MobiloVan kehtib kõikidele uutele Mercedes-Benz Vito, Sprinter ja Citan sõidukitele, mis on soetatud Mercedes-Benzi Eesti volitatud müügivõrgu kaudu ja siin esmaselt registreeritud alates 1. oktoobrist 2012.
Peale kahe kasutusaasta möödumist pikendatakse teel juhtuva tehnilise rikke puhul tasuta autoabi ja mobiilsuslahenduste pakkumise või käivitusprobleemide juhtumite korral kehtivat MobiloVan mobiilsusteenust iga volitatud Mercedes-Benz töökojas teostatud korralise hoolduse järel kuni järgmise tehnilise hoolduseni ja nii kuni 30 aasta möödumiseni.
Mudelitele V-klass, X-klass, Marco Polo ja Marco Polo HORIZON kehtib Mercedes-Benz Mobilo.
2 Pidage silmas kehtivad ühendusi. Nii ei kehti Mercedes-Benz MobiloVan näiteks hooletu sõidukäitumise korral. Detailse teabe saate meie volitatud Mercedes-Benzi teeninduspartnerilt või sõiduki lisajuhendist. Mercedes-Benz MobiloVan on praeguses versioonis kehtiv mudelitele Sprinter, Vito, Citan ja Marco Polo ACTIVITY. Kõikidele sõidukitele, mille esmane registreerimine on hiljem kui 01.10.2012, kehtib MobiloVan esialgu 2 aastat ilma teenusepakkumiseta ja seejärel uuendatakse seda iga hooldusega volitatud Mercedes-Benzi teeninduspartneri juures kuni 30 aastani. Mudelitele V-klass, X-klass, Marco Polo ja Marco Polo HORIZON kehtib Mercedes-Benz Mobilo praeguses ajakohases versioonis.
3 Ei kehti meretagustes osakondades ja -territooriumitel.Ööpäevaringne: Mercedes-Benz Service24h.

Me toome teid nii päeval kui ka ööl kursile tagasi.

Isiklik sõiduk tähendab vabadust ja sõidurõõmu, Mercedes-Benzi kaubamärk aga lisaks sajaprotsendilist kindlustunnet selles, et kui tehnika peaks siiski alt vedama, saabub abi kiiresti - seda nii öösel kui päeval.


Oleme Teie jaoks alati olemas.

Tasuta numbril 00 800 3 777 77771 ja tasulisel numbril +372 88 01 588 oleme me ööpäevaringselt ja aasta läbi üle kogu Euroopa kättesaadavad (alternatiivselt MB Contacti kaudu2 teie raadio aadressiraamatus). Mercedes-Benzi hooldustehnik aitab teid ja paneb teie sõiduki enamikul juhtudest juba rikkekohas tööle.

2022. aastal tähistab Service24h oma 50. juubelit!


Mercedes-Benz Mobilo.

Standardne Mercedes-Benz Mobilo3 mobiilsuslahendus tagab teie mobiilsuse ka siis, kui teie Mercedes-Benzi sõiduk edasi enam sõita ei saa. Tehniliste rikete, väikeste õnnetuste (näiteks võtmete kaotus), õnnetuste, vandalismi ja osade varastamise korral saate peaaegu üle kogu Euroopa kiiret ja usaldusväärset kohapealset abi - tasuta ja ööpäevaringselt.


1 Eesti piires tasuta. Mobiilsidevõrkudest tehtavate kõnede eest võidakse küsida tasu. Ühinemata Euroopa riikides: +49 (0)69 95 30 72 77. (tasustatakse lauatelefonitariifi kohaselt).
2 Eeldus: raadio on tehases ühendatud töövalmis mobiiltelefoniga. Lisandub vaid mobiilioperaatori tasu.
3 Mercedes-Benz Mobilo kehtib kõikidele sõiduautodele, mis on esmaselt registreeritud alates 01.04.2008 (V-klassi, X-klassi, Marco Polo, ja Marco Polo HORIZON mudelitele esmaregistreerimisega alates 01.01.2012). Mobilo kehtib uuele sõidukile vaikimisi 2 aastat ja seejärel uuendatakse seda iga hooldusega volitatud Mercedes-Benzi teeninduspartneri juures kuni 30 aastani. Mercedes-Benz MobiloVani teenused kehtivad mudelitele Sprinter, Vito, Citan ja Marco Polo ACTIVITY.

Päästekleebis

Pärast õnnetust loeb sõitjate päästmisel iga sekund. Seetõttu on Mercedes-Benz Group AG esimese sõidukitootjana avastanud väikse, kuid tõhusa uuenduse, et anda päästetöötajatele kiiret ja turvalisuspõhist teavet õnnetuskohast: QR-koodiga päästekleebise.


QR-koodi skaneerimisel nutitelefoni või tahvelarvuti abil kuvatakse sõiduki kehtivat päästekaarti1. Nii saavad päästetöötajad kohe näha, kus asuvad turvapadjad, aku, paagid, elektrijuhtmed, survesilindrid ja päästmiseks kriitilised komponendid. Päästetöötajatel on õnnetuskohal selle lihtsa, kuid tähtsa uuenduse tõttu oluline eelis ajaga võistlemisel. Tänu QR-koodile saavad nad kiireminii reageerida ja hädaolukorras võib aidata see kleebis elusid päästa.


Päästekleebise võib lihtsalt lisada ka vanematele kaubikutele alates väljalaskeaastast 1996 teie Mercedes-Benzi partneri juures.

Title
Title
Strapline Content
Title
Strapline Content
Title
Strapline Content
Strapline Content Button
Strapline Content Button
Title
Strapline Content Button
Safety & Comfort Find everything from the ideal carrier system to that special extra. Perfection is the goal. That’s why accessories should also be a perfect match for your Mercedes model. With our selection of products for safety and comfort, our carrier systems, the car charging infrastructure or even the styling extras, you can be sure: you get the quality you are used to, perfectly matched to your star.
Mercedes-Benz Service24h Tasuta numbril 00 800 3 777 7777* ja tasulisel numbril +372 88 01 588 oleme me ööpäevaringselt ja aasta läbi üle kogu Euroopa kättesaadavad

*Eesti piires tasuta. Mobiilsidevõrkudest tehtavate kõnede eest võidakse küsida tasu. Ühinemata Euroopa riikides: +49 (0)69 95 30 72 77. (tasustatakse lauatelefonitariifi kohaselt).
Button
SOS nupp. SOS-nupp asub kaubikus teie pea kohal oleval juhtpaneelil. Button
Mercedes me connect. Olge oma sõidukiga alati ühenduses – teil on kogu oluline teave ja kõik teie Mercedese praktilised funktsioonid alati käepärast. Button