Intro
Välisdisaini
Mõõdud
Salong
Varustuspaketid
Video
Kontakti
  Lorándite Red punane
  Arctic White valge
  Nosean Blue sinine
  Magnetic Grey hall
  Limonite Yellow Metallic kollane
  Loparite Black Metallic must
  Chromite Gray Metallic hall
  Helvite Silver Metallic hõbedane
  Cavansite Blue Metallic sinine
  Mudel Citan kaubik
  Alates 23 090 €
  Välisdisain Õige valik igaks tööks.
  LeftRight

  Välisdisaini silmapaistvad detailid

  Close X
  Järgmine
  Eelmine
   Elektriliselt kokkuklapitavad ja reguleeritavad välispeeglid Elektriliselt reguleeritavad, soojendusega ja kokku klapitavad välispeeglid kaitsevad peeglikorpuseid kahjustuste eest.
   LED High Performance esituled LED High-Performance esituled muudavad öösel sõitmise ohutumaks ning näevad isikupärased välja.
   Lisavarustus.
   Exterior Dynamic pakett Exterior Dynamic paketiga annate oma autole personaalse ja dünaamilise välimuse.
   Lisavarustus.
   LED tehnoloogiaga udutuled ees LED-tehnoloogiaga eesmised udutuled aitavad parandada nähtavust halbades ilmastikutingimustes.
   Lisavarustus.
   Värvitud kaitserauad Andke oma autole veelgi esinduslikum välimus kerega sama värviga viimistletud esi- ja tagumise kaitseraua abil.
   Lisavarustus.
   Tagaluugi/tagaukse aken koos klaasipuhasti ja pesuriga Tagaluugi aken või klaasipuhasti ja pesuriga tagumiste uste aknad annavad teile parema ülevaate tahapoole, muutes manööverdamise ja tagurdamise lihtsamaks.
   Lisavarustus.

   Ligipääs ja laadimine

   Close X
   Järgmine
   Eelmine
    Liuguks vasakul ja paremal pool Auto mõlemal küljel asuv liuguks tagab suurema paindlikkuse peale- ja mahalaadimisel. Lükanduksed ei vaja avamiseks palju ruumi, mistõttu pääseb juht isegi kitsamatesse parkimiskohtadesse.
    Lisavarustus.
    Tagaluuk Teie auto tagaluuk avaneb ülespoole u 90° nurga alla. See tagab palju ruumi laadimiseks ja mahalaadimiseks. Integreeritud aken parandab nähtavust tahapoole.
    Lisavarustus.
    Kahetiivaline tagauks, 180 kraadi, aknaga Laialt avanevad kahetiivalised asümmeetrilise jaotusega tagauksed hõlbustavad raskete ja suurte esemete peale- ja mahalaadimist. Lisaks laseb aken autosse rohkem valgust ja parandab nähtavust tagurdamisel ja manööverdamisel.
    Lisavarustus.
    Kahetiivaline tagauks, 180 kraadi, aknata Asümmeetrilised kahetiivalised tagauksed pakuvad suurt avanemisnurka ning muudab suuremate veoste peale- ja mahalaadimise lihtsamaks – isegi kitsastes kohtades, laadimisrampidel ja tõstukite kasutamisel.
    Tagaluugi/tagaukse aken koos klaasipuhasti ja pesuriga Tagaluugi aken või klaasipuhasti ja pesuriga tagumiste uste aknad annavad teile parema ülevaate tahapoole, muutes manööverdamise ja tagurdamise lihtsamaks.
    Lisavarustus.
    Madala kuulpeaga veokonks Tehases eelpaigaldatud madala kuulpeaga veokonksu puhul saate oma auto tagumised uksed avada ka siis, kui haagis on auto külge haagitud. Et tagada veelgi turvalisem sõit, kuulub standardvarustusse ESP-ga integreeritud haagise stabiliseerimissüsteem Trailer Stability Assist.
    Lisavarustus.
    Lubatud haagise mass 1500 kg Lisavarustusse kuuluva veokonksu abil tohib Citan kaubik vedada kuni 1500 kg – eriti praktiline, kui aeg-ajalt tuleb transportida suuremat lasti.
    Lisavarustus.
    Risttala veokonksu jaoks Veokonksu jaoks mõeldud risttala võimaldab kuulpeaga veokonksu paigaldada ka hiljem.
    Lisavarustus.

    Equipment Lines

    Close X
    Järgmine
    Eelmine
     BASE[1] • 15-tollised ilukilpidega plekkveljed
     •Mustateralisest plastikust liugukse siini kate
     • LED päevasõidutuledega halogeenesituled
     • Kahetiivaline tagauks, 180 kraadi, aknata
     PRO[1] • Viie topeltkodaraga 16-tollised disainveljed
     • Auto kerega sama värvi uste käepidemed ja liugukse siini kate
     Tehnilised andmed ja mõõtmed Citan kaubiku
     tehnilised andmed ja mõõtmed
     LeftRight
     LeftRight
     Järgmine
     Eelmine
      Kaubaruumi maksimaalne pindala 2.35 m²
      Kaubaruumi maksimaalne maht 2.5 - 2.9 m³
      Kaubaruumi maksimaalne pikkus 1806 mm
      Maksimaalne kandevõime 782 kg
      LeftRight
      Järgmine
      Eelmine
       Kaubaruumi maksimaalne pindala 2.9 m²
       Kaubaruumi maksimaalne maht 3.24 m³
       Kaubaruumi maksimaalne pikkus 1903 mm
       Maksimaalne kandevõime 860 kg
       Järgmine
       Eelmine
        Järgmine
        Eelmine
         Sõitjateruum Interjöör, mis vastab kõige kõrgematele nõudmistele.
         LeftRight

         Salongi silmapaistvad detailid

         Close X
         Järgmine
         Eelmine
          Nahkkattega rool Nahkkattega rooliratas muudab sõitjateruumi esinduslikumaks Meeldiv nahkkate tagab hea haarde ja ergonoomilise kujuga roolivõru lisab tuntavalt mugavust.
          Lisavarustus.
          Automaatne kliimaseade THERMOTRONIC Kahetsooniline kliimaseade THERMOTRONIC võimaldab eraldi seadistada temperatuuri juhi ja kaassõitja jaoks. Lisaks temperatuurile saab nupuvajutusega juhtida õhuvoolu ja selle jaotust.
          Lisavarustus.
          MBUX multimeediasüsteem, mis sisaldab navigatatsioonisüsteemi & DAB-d Intuitiivselt juhitav ja laiendatav MBUX multimeediasüsteem: alates intelligentsetestnavigeerimisfunktsioonidest kuni "Hei, Mercedes" hääljuhtimise, nutitelefoni integreerimisega kaasneva liideste ja teabe- ja meelelahutuse valiku ning digitaalse DAB-raadioni.
          Lisavarustus.
          Juhtmevaba nutitelefoni laadimine Mobiilseadmete juhtmevaba laadimissüsteemiga laete reisi ajal mugavalt nutitelefone, mis toetavad induktiivlaadimist: seda kõike ilma kaablite, pistikute ja hoidikuteta – ja olenemata telefoni margist ning mudelist.
          Lisavarustus.
          Sõitjateruumi disainipakett Atraktiivsed kõrgläikega musta värvi ja kroomitud detailid – sõitjateruumi disainipakett täiustab visuaalselt teie auto interjööri ja ühendab isikupäraselt funktsionaalsuse ning suurepärase välimuse.
          Lisavarustus.

          Salong ja juhiala

          Close X
          Järgmine
          Eelmine
           LED tehnoloogiaga kaubaruumi valgustus Kaubaruumi valgustus kasutab LED-tehnoloogiat ja tagab pakiruumi hea valgustuse, võimaldades pimedas paremini orienteeruda ja muutes lihtsamaks kauba peale- ja mahalaadimise.
           Lisavarustus.
           Puitpõrand Mitmest liimitud ja kokkupressitud vineerikihist valmistatud 9 mm paksune puitpõrand kaitseb teie auto kaubaruumi põrandat kahjustuste eest. Seda on lihtne puhastada ning see parandab soojus- ja heliisolatsiooni.
           Lisavarustus.
           Kaubaruumi seinte kattepaneelid katuseni (puit) Kuni laeservani ulatuv pakiruumi puitviimistlus kaitseb metallipindu kahjustuste eest, mis on põhjustatud näiteks sõidu ajal liikuma pääsenud lastist. Viimis muudab ka kaubaruumi puhastamise lihtsamaks ja parandab müra- ja soojusisolatsiooni. Viimistlus on nii külgseintel kui ka lükand- ja tagaustel.
           Lisavarustus.
           Sõitjateruumi premium-viimistlus Siseviimistluse premium-versioon kaitseb kauba- või sõitjateruumi seinu kahjustuste eest ja täiustab interjööri visuaalselt.
           Lisavarustus.
           Sünteetiline pakiruumi/kaubaruumi põrand Kaubaruumi põrand on kaitstud mattmusta tekstuuriga sünteetilise kattega, mis parandab ka heli- ja soojusisolatsiooni. Sünteetiline pind muudab kaubaruumi põranda eriti kergesti puhastatavaks.
           Lisavarustus.
           Kaubaruumi ettetõmmatav kaitsevõre, kaassõitja pool Kaubaruumi ettetõmmatav kaitsevõre suudab kaitsta juhti ja kaassõitjat liikuva kauba eest. Eriti pikkade esemete transportimisel saab kaitsevõret kaassõitja poolel 90° võrra liigutada. Kaitsevõre pööratav osa tehakse lukustusest lahti, pööratakse 90° juhiistme poole ja lukustatakse taas.
           Lisavarustus.
           Täisulatuses vahesein Sõitjate- ja kaubaruumi vahel olev täisulatuses vahesein hõlbustab koorma korralikku kinnitamist - koos pakiruumi põrandal olevate kinnitusaasadega. Vahesein võib kaitsta teid ja teie kaassõitjat libiseva kauba eest ning on kaitseks ka müra ja mustuse vastu.
           Täisulatuses vahesein, aknaga Kahe aknaga, täislaiuses sõitjate- ja kaubaruumi vahesein võimaldab koormat visuaalselt kontrollida. Koos pakiruumi põrandal olevate kinnitusaasadega aitab see koormat korralikult kinnitada.
           Lisavarustus.
           Kahekohaline kõrvaliste Kolmekohaline esirida. Kahekohaline kõrvaliste lisab esiritta veel ühe sõitjakoha. Mõlemad kaassõitja istmed on varustatud kolmepunkti-turvavööde ja reguleeritavate peatugedega. Keskmist seljatuge saab ka eraldi alla klappida ning kasutada töölaua või -pinnana, kui auto seisab.
           Lisavarustus.
           Kokkuklapitav kõrvaliste Kokkuklapitav kõrvaliste muudab auto veelgi paindlikumaks. Sest istme seljatoe saab kaubaruumi suurendamiseks alla klappida.
           Lisavarustus.
           Panipaigaga käetugi Juhiistme ja kaassõitja istme vahel on käetugi ja selle all panipaik, mis pakub asjade hoiustamiseks lisaruumi.
           Lisavarustus.
           Panipaik armatuurlaual Praktiline kaanega panipaik asub otse armatuurlaual. Selles on integreeritud USB-C pesa, mida saate kasutada mobiilseadmete laadimiseks.
           Lisavarustus.
           Nutitelefoni hoidik Näidikupaneeli kohal asub nutitelefonihoidik, tänu millele on teie mobiiltelefonil sõidu ajal kindel koht ning mis tagab telefonist hea ülevaade, ilma et see häiriks oluliselt liiklusele keskendumist.
           Lisavarustus.

           Equipment Lines

           Close X
           Järgmine
           Eelmine
            BASE[1] •Halogeentehnoloogiaga sõitjateruumi valgustus
            •Elektrilised esiaknad
            •Raadio eelvalmidus, DAB-võimekusega
            •Kütteseade
            •Täisulatuses vahesein
            PRO[1] •LED tehnoloogiaga sõitjateruumi valgustus
            •MB audiosüsteem, DAB-ga
            •Konditsioneer
            •Mugavusfunktsiooniga esimesed elektriaknad
            •Panipaigaga käetugi
            •Kindalaegas kaassõitja pool, kaanega
            •Plastikust pakiruumi/kaubaruumi põrand
            •LED tehnoloogiaga kaubaruumi valgustus
            Varustus Citan kaubiku tähelepanuväärne varustus.
            LeftRight

            Tehnoloogia

            Close X
            Järgmine
            Eelmine
             Strapline Content
             Strapline Content
             Strapline Content
             Strapline Content

             Digilisad

             Close X
             Järgmine
             Eelmine
              MBUX multimeediasüsteem, mis sisaldab navigatatsioonisüsteemi & DAB-d Intuitiivselt juhitav ja laiendatav MBUX multimeediasüsteem: alates intelligentsetestnavigeerimisfunktsioonidest kuni "Hei, Mercedes" hääljuhtimise, nutitelefoni integreerimisega kaasneva liideste ja teabe- ja meelelahutuse valiku ning digitaalse DAB-raadioni.
              Lisavarustus.
              MBUX-i täiustatud funktsioonid Kasutage autos veedetud aega tõhusamalt kui kunagi varem. Tänu tehisintellektile ja MBUX-i (Mercedes-Benz User Experience) täiustatud funktsioonidele kohandub multimeediasüsteem teie personaalsete soovide ja eelistustega. Öelge lihtsalt "Hei, Mercedes" ja MBUX-süsteem ootab teie käske.
              Lisavarustus.
              MBUX multimeediasüsteem koos DAB-ga MBUX-iga (Mercedes-Benz User Experience) naudite digitaalse, intuitiivselt juhitava ja laiendatava multimeediasüsteemi võlu ja intelligentsust. Tänu erinevatele liidestele ja suurele puuteekraanile pakub see rohkeid side- ja meelelahutusfunktsioone, alates nutitelefonide integreerimisest kuni digitaalse raadioni (DAB).
              Lisavarustus.
              Navigatsioonipakett Navigatsioonipaketiga on teie auto MBUX multimeediasüsteem ka täisfunktsionaalne navigatsioonisüsteem, mis muudab tänu intelligentsele teejuhatusele iga sõidu pingevabaks. Süsteem kasutab kõvakettaga kiiret navigeerimist ja ajakohaseid online-andmeid, et juhatada teid kiiresti sihtkohta. [2]
              Lisavarustus.
              Navigation Plus Navigatsiooni Plus pakett laiendab navigatsioonisüsteemi kasulike naviteenustega[2], mis pakuvad teel olles väärtuslikku teavet ja muudavad õige tee leidmise lihtsamaks. Selle tähelepanuväärseteks võimalusteks on näiteks vabade parkimiskohtade ja ilmaolude kuvamine auto multimeediasüsteemi puuteekraanil. [2]
              Lisavarustus.
              Tasuta kaardivärskendused kolme aasta jooksul Tasuta kaardivärskendused kolmeks aastaks tagavad teie navigatsioonisüsteemi täieliku potentsiaali ärakasutamise. Lisaks pakuvad uuendatud kaardid kauba transportimisel paremat teejuhatust. See teenus on sõidukipõhine ja kehtib kolm aastat pärast esmaregistreerimist. [2]
              Lisavarustus.
              Nutitelefoni integreerimine Nutitelefoni integreerimine ühendab teie mobiiltelefoni Apple CarPlay® või Android Auto® abil multimeediasüsteemiga. See annab mugava ligipääsu teie nutitelefoni kõige olulisematele rakendustele. Kiiresti ja lihtsalt saate kasutada ka kolmanda osapoole rakendusi - näiteks Spotify'd.
              Lisavarustus.
              Kaugteenuste Remote Services Plus eelvalmidus Kaugteenuste Remote Services Plus paketi[2] eelvalmidus võimaldab teil oma autot veel paremini ja paindlikumalt kasutada. Sellega on teie kasutuses lai valik Mercedese digilisasid, mis muudavad igapäevaelu autoga turvalisemaks, mugavamaks, lihtsamini planeeritavaks ja seega ka efektiivsemaks. [2]
              Lisavarustus.
              Live Traffic Informationi eelvalmidus Te ei taha liiklusummikute tõttu aega kaotada – ja soovite valida parima marsruudi, et võimalikult kiiresti kohale jõuda. Live Traffic Information funktsiooni eelvalmidus tagab tehnilise valmisoleku, mida läheb tarvis ajakohase ja täpse liiklusinfo saamiseks, mille abil optimaalselt sihtkohta jõuda ning teada täpset saabumise aega.[2]
              Lisavarustus.
              Mercedes me connecti eelvalmidus Mercedes me connecti[2] eelvalmidus võimaldab teil kasutada paljusid teenuseid: alates kasulikest ohutus- ja hooldusteenustest kuni navigatsioonifunktsioonide valikuni. Need muudavad teie sõidud ohutumaks, mugavamaks ja veelgi paremini ühendatuks: kokkuvõtes argielu oma autoga palju lihtsamaks. [2]
              Lisavarustus.

              Charging

              Close X
              Strapline Content

              Driver Assistance

              Close X
              Järgmine
              Eelmine
               Active Safety pakett Active Safety pakett hõlmab nelja juhiabisüsteemi, mis vähendavad juhi koormust ja muudavad sõitmise ohutumaks. Need süsteemid on piduriassistent Active Brake Assist, pimenurgaassistent Blind Spot Assist, rajahoidik Active Lane Keeping Assist ja kiirusepiiranguassistent Speed Limit Assist. Lisaks hõlmab see koos navigeerimispaketiga liiklusmärgituvastust Traffic Sign Assist. [3]
               Lisavarustus.
               Piduriassistent Active Brake Assist Piduriassistent Active Brake Assist aitab vältida õnnetusi, näiteks ees liikuvale sõidukile, ristisuunas liikuvale sõidukile ja teed ületavale jalakäijale otsasõitmist ning vähendada seda tüüpi õnnetuste tagajärgi. See aitab suurendada nii teie kui ka teiste liiklejate ohutust.[3]
               Lisavarustus.
               Pimenurgaassistent Blind Spot Assist Pimenurgaassistent Blind Spot Assistiga naudite turvalisemat sõitu, eriti sõidurada vahetades. Süsteem kasutab radaritehnoloogiat, et jälgida ala, mida välispeeglitest ei näe. Teid hoiatatakse visuaalsete ja heliliste hoiatuste abil võimaliku külgkokkupõrke eest teiste liiklejatega. [3]
               Lisavarustus.
               Rajahoidik Active Lane Keeping Assist Rajahoidik Lane Keeping Assist aitab vältida õnnetusi, mis on põhjustatud tahtmatust oma sõidurajalt väljakaldumisest. Kui süsteem tuvastab, et sõiduk on juhi soovita sõidurajalt kõrvale kaldunud, hoiatab see roolivibratsiooni abil. See annab juhile märku vajadusest õigele sõidurajale naasta. [3]
               Lisavarustus.
               Kiirusepiiranguassistent Speed Limit Assist Kiirusepiiranguassistent Speed Limit Assist aitab teil kiirusepiiranguid järgida. Kus vähegi võimalik, näitab süsteem, mis on lubatud: kaamera abil tuvastatakse kehtiv kiiruspiirang ning kuvatakse see näidikuplokis.[3]
               Lisavarustus.
               Liiklusmärkide tuvastus Traffic Sign Assist Traffic Sign Assist muudab lihtsamaks kiiruspiirangute ja muude liiklusmärkide järgimise. See lisab ohutust. [3]
               Lisavarustus.
               Kaugtuleassistent Highbeam Assist Highbeam Assist lülitab vastavalt liiklusolukorrale automaatselt sisse ja välja kaugtulesid, vabastades juhi kaug- ja lähitulede vahel edasi-tagasi lülitamisest.[3]
               Külgtuuleassistent Crosswind Assist Külgtuuleassistent Crosswind Assist tuvastab auto kõrvalekaldumise tugeva külgtuule puhangu korral ja aitab juhil oma sõidurajas püsida. Auto äkiline külgsuunaline liikumine võib juhi panna rooliga ka ülereageerima.[3]
               Tähelepanuassistent ATTENTION ASSIST Tähelepanuassistent ATTENTION ASSIST suudab juhti aegsasti väsimuse ja mikroune eest hoiatada. Süsteem annab panuse liiklusohutusele tõstmisesse, eriti öösel ja pikematel sõitudel. ATTENTION ASSISTI näit kuvatakse juhi ette ekraanile tahhomeetri ja spidomeetri vahele.[3]
               Nõlvalt startimise abisüsteem Hill Start Assist Nõlvalt startimise abisüsteem Hill Start Assist võib hõlbustada tõusul kohaltvõttu, takistades autol mõnda aega tahapoole veeremast.[3]

               Safety

               Close X
               Järgmine
               Eelmine
                Vargusevastane signalisatsioon Vargusevastane signalisatsioon (ATA) pakub tõhusat kaitset nii auto kui ka selle veose varguse vastu. Signalisatsioon aktiveerub automaatselt, kui võtmepuldilt sõiduki uksed lukustatakse. Signalisatsioon käivitub kohe, kui mõni ustest avatakse või kui mõni uks autost seestpoolt lukust lahti tehakse.
                Lisavarustus.
                Rehvirõhu jälgimissüsteem esi- ja tagasillal, juhtmevaba Teie auto rehvirõhu jälgimise süsteem võib aidata suurendada sõiduohutust ning vähendada rehvide kulumist ja kütusekulu.
                Lisavarustus.
                Mercedes-Benzi hädakõnesüsteem Mercedes-Benzi hädakõnesüsteem võib hädaolukorras kokku hoida elutähtsaid hetki. Õnnetuse puhul teeb oma SIM-kaardiga sidemoodul automaatselt hädaabikõne, mis võib lühendada päästeteenistuse saabumiseks kuluvat aega. Alternatiivina saab hädaabikõne teha ka omal soovil.
                Lisavarustus.
                Kuus turvapatja Kokkupõrke puhul võivad eesmised turvapadjad kaitsta juhi ja esiistmel sõitjate pead ja ülakeha. Lisaks aitavad need stabiliseerida tervet keha. Seega pakuvad turvapadjad kõrgel tasemel kaitset, vähendades nii võimalike pea- näo- ja rindkere vigastuste riski kui ka tõsidust.

                Comfort

                Close X
                Järgmine
                Eelmine
                 KEYLESS-GO KEYLESS-GO-ga varustatud auto võti võib jääda teile taskusse. Auto tunneb teid ära tänu automaatsele juurdepääsu ja sõitmise autoriseerimisele ning avab ukselukud autole lähenemisel või ukselingil oleva nupu vajutamisel, ilma et võtit peaks puutuma.
                 Lisavarustus.
                 Light pakett Light pakett suudab oluliselt parandada sõiduohutust pimedas ja halva nähtavuse tingimustes. Lisaks muudab see teie auto välisilme veelgi atraktiivsemaks ja efektsemaks.
                 Lisavarustus.
                 Parkimispakett Parkimist oleks raske muuta veel turvalisemaks ja mugavamaks – parkimispakett ühendab Active Parking Assisti eelised ja tagurduskaamera pakutava ülevaate. See aitab teil parkimiskohta leida ning optimaalselt auto ära parkida ja ka ära hiljem sõita.
                 Lisavarustus.
                 Tagurduskaamera Tagurduskaamera on teile abiks parkimisel ja manööverdamisel. See tagab tagurdamisel suurema ohutuse ning aitab vältida parkimis- ja manööverduskahjustusi. Sõltuvalt auto varustusest kuvatakse tagurduskaamera kõrge eraldusvõimega pilt kas multimeediasüsteemi ekraanil või laepeeglis.
                 Lisavarustus.
                 Tagurduskaamera, mille pilt kuvatakse tahavaatepeeglile Tagurduskaamera muudab nähtavaks otse auto taga oleva ala - kaamera pilt kuvatakse laepeeglile. See muudab parkimise ja manööverdamise ohutumaks – eriti piiratud liiklusoludes – ning võib aidata vältida auto kahjustamist.
                 Lisavarustus.
                 Seat Comfort pakett Selle paketiga naudite teie ja teie kaasreisijad eriti mugavat sõitu. Pakett sisaldab hulgaliselt varustust, muu hulgas istmesoojendust ja istme kõrguse reguleerimist juhile ja kaassõitjale ning juhiistme nimmetuge. Need lisavad istumis- ja sõidumugavust, eriti pikematel reisidel.
                 Lisavarustus.
                 Istmesoojendus juhile ja kaassõitjale Suurepärane heaolutunne, eriti külmematel kuudel: istmesoojendus soojendab külmad istmepinnad kiiresti, tagades meeldiva istmetemperatuuri kohe pärast autosse istumist.
                 Lisavarustus.
                 Reguleeritava kõrguse ja nimmetoega juhiiste Reguleeritava kõrguse ja nimmetoega juhiiste võimaldab valida ergonoomilise, seljasõbraliku istumisasendi. Lisaks istme kaugusele ja seljatoe kaldenurgale saate vastavalt oma soovile nüüd kohandada ka istme kõrgust ja nimmetuge.
                 Lisavarustus.
                 Kiirushoidik Kiirushoidik aitab muuta juhi töö lihtsamaks, hoides valitud kiirust, ilma et gaasipedaali peaks vajutama. Ühtlase kiirusega sõitmine võimaldab ökonoomset sõitu ja aitab kütust säästa. [2]
                 Lisavarustus.

                 Üldine lahtiütlus:


                 - Tegu on "WLTP CO₂ näitajatega", mis on määratud vastavalt rakendusmääruse (EL) 2017/1153 artikli 2 lõikele 3. Kütusekulu on arvutatud nende näitajate põhjal. Näitajad ei põhine üksiksõidukil ega ole osa tootepakkumisest; need on esitatud ainult erinevate mudelite võrdlemiseks. Näidud erinevad sõltuvalt valitud lisavarustusest.


                 - Võimsus ja pöördemoment vastavalt määrusele (EÜ) nr 715/2007.


                 [1] Piltidel võib olla näidatud lisavarustus.

                 [2] Märgitud on digilisad. Nende kasutamiseks läheb vaja personaalset Mercedes me ID-d ja nõustumist Mercedes digilisade kasutustingimustega. Lisaks peab auto olema ühendatud vastava kasutajakontoga. Esialgse tähtaja möödumisel saab teenuseid tasu eest uuendada tingimusel, et neid siis antud sõidukile veel pakutakse. Digilisade esmakordne aktiveerimine on võimalik ühe aasta jooksul pärast esmaregistreerimist või kliendi poolt kasutuselevõttu, olenevalt sellest, kumb saabub varem.

                 [3] Meie juhiabi- ja ohutussüsteemid on ainult abivahendid ja need ei vabasta teid juhina vastutusest. Võtke arvesse kasutusjuhendis olevat teavet ja selles kirjeldatud süsteemipiiranguid.

                 Kogege Citani sõitmas Leppige kokku Citani proovisõit Andke meile teada, et soovite teha Citaniga proovisõitu ja me võtame teiega peagi ühendust.
                 Sellesse vormi sisestatud andmeid töödeldakse, salvestatakse ja kasutatakse vastavalt meie Privaatsuspoliitikas seatud tingimustele. Isikuandmete andmine on vabatahtlik ja vajalik proovisõidu broneerimiseks, läbiviimiseks ning järeltegevuseks, kohtumise kokkuleppimiseks, hinnapakkumise või brošüüri esitamiseks. Alljärgnevas loetelus märke tegemisega nõustute oma Isikuandmete töötlemisega eelnevalt loetelus toodud eesmärkidel. Teil on õigus igal ajal nõusolek tagasi võtta, esitades sellekohase taotluse ettevõtte kontaktisikule e-posti aadressil klienditeenindus@veho.ee või Veho AS esindustes. Nõusoleku tagasivõtmine ei mõjuta enne nõusoleku tagasivõtmist toimunud Isikuandmete töötlemise seaduslikkust.