ExtendPlus Extend Plus lisagarantii.

ExtendPlus

Extend Plus on Mercedes-Benz mudelitele Sprinter, Vito ja Viano kehtiv 3-nda kasutusaasta lisagarantii, mis mõeldud täiendama Mercedes-Benz tootjagarantiid. Extend Plus garantiitingimused põhinevad eelmainitud tootjagarantii üldtingimustel, sisaldades allpool toodud erisusi. ExtendPlus garantii annab katte mehaaniliste, elektriliste ja elektrooniliste osade rikete eest, mis garantiiaja jooksul ootamatult lakkavad töötamast.

Lisaks kuuluvad garantii alla järgmised komponendid:

 • Tihendid ja mansetid – plokikaanetihend, väntvõlli kaelusithendid, nukkvõllide kaelustihendid, vahevõllide kaelustihendid, käigukasti tagumine kaelustihend, veovõllide kaelustihendid, diferentsiaali kaelustihend, kõik tihendid ja mansetid, mis on vajavad vahetust mootori, käigukasti või diferentsiaali remondi korral.
 • Radiaator/kondensaator – radiaatorid ja kondensaatorid hüvitatakse juhul, kui esineb ühenduste või jahutuskärje äkkpurunemine (korrosiooni ja väliste mõjude poolt tekitatud kahjud garantii alla ei kuulu).
 • Soojusvaheti – soojusvaheti puhul kuuluvad garantii alla ühenduste või kärje äkkpurunemise tagajärjel tekkinud kahjustused.
 • Õlijahuti – õlijahuti puhul kuuluvad garantii alla ühenduste või kärje äkkpurunemise tagajärjel tekkinud kahjustused (korrosiooni ja väliste mõjude poolt tekitatud kahjud garantii alla ei kuulu).
 • Korpused – juhul, kui mõne garantiilise detaili rikke tagajärjel saab kahjustada agregaadi korpus.

Garantii alla ei kuulu:

 • Mercedes-Benz’i poolt mitte heakskiidetud detailid ja osad
 • Töövedelikud ning lisamaterjalid nagu näiteks kütus, puhastuskeemia, filtrid, jahutusvedelik, hüdraulikavedelikud, õlid, määrded jne.
 • Hooldustööd, kaasa arvatud filtrite ja kiilrihmade vahetus, kuluosad, sh piduriosad, siduriosad, samuti rehvid, veljed ning korrosiooni poolt tekitatud kahjustused, kivi- ning teedel asetseva prahi poolt tekitatud täkked. Samuti ei kuulu garantii alla väliste õli- ja kütuselekete likvideerimine.

Garantii alla ei kuulu järgmised sõiduki detailid ning osad:

 • Ennetavad hooldus- ja remondiööd: ennetavad hooldus- või remonditööd, sõiduki osade modifitseeritud versioonide vast välja vahetamine , muudatused, töövedelike tasemete kontroll, filtrid, õlid ja määrded ei kuulu garantii korras hüvitamisele.
 • Üldine: garantii alla ei kuulu keredetailid, värvkatte kahjustused, välised ja sisemised liistud ning kattematerjalid, istmekatted, peeglikorpused ja klaasid, kõik klaaspinnad, järelpaigaldatud alarmsüsteemid, telefoni ning käedvaba- süsteemid, navigatsioonisüsteemi uuendused, järelpaigaldatud ning mitte originaalvarustuses multimeediasüsteemid, klaasipuhasti harjad, lõdvikud, toruühendused, torud, lisaajamite rihmad. Samuti ei kuulu garantii raames hüvitamisele regulaarsete hoolduste käigus vahetatavad detailid, reguleerimistööd ning tarkvara uuendamised juhul kui ükski sõiduki detail ei ole kahjustatud, mutrite-poltliideste ülepingutamine, veelekked sõiduki salongis, testisõidud, kõrvaliste salongihelide kõrvaldamine ning komponentide saatekulud.
 • Väljalaskesüsteem: garantii alla ei kuulu väljalasketorustik, kinnitused ning mürasummutuselemendid.
 • Sidur: Kulunud ja ülekuumenenud siduriosad.
 • Esi- ja tagavedrustus: Sõiduki rataste seadenurkade reguleerimine ja seadistamine, rataste balansseerimine, vedrustuse seadistamine, tihendite ja torustiku kahjustused, amortisaatorid.
 • Kütusesüsteem: Diiselmootori kübemefilter, tihendid, süsteemi puhastamine ja reguleerimine.
 • Vedrustus: Rehvid, veljed ning rataste balansseerimine.
 • Elektriosa: Kesklukustuse juhtpuldi patareid, hõõglambid, Xenon-gaaslahendusega pirnid ning valgustusseadmed.
 • Piduriosad: garantii alla ei kuulu piduritorud, kettad, trumlid, klotsid ning korrosiooni või detailide kinnikiilumise tõttu tekkinud kahjustuste likvideerimine.
 • Detailide loomulik kulumine.

Garantii alla ei kuulu järgmistel juhtudel tekkinud kahjustused:

 • Avarii tagajärjel tekkinud kahjustused, see tähendab otsese välise jõu mõjul tekkinud kahjustused.
 • Kahjustused, mis on põhjustatud pahatahtliku tegutsemise tagajärjel , eelkõige varguse ja omavolilise kasutamise, röövimise, pettuse tagajärjel. Samuti otseselt tormi, rahe, pikne, maavärinate või üleujutuste, tulekahju või plahvatuse tagajärjel tekkinud kahjustused.
 • Sõja, streikide, rahutuste tagajärjel tekkinud kahjustused.
 • Kahjustused, mis tekivad kolmanda osapoole poolt toodetud või tarnitud osadele.

Garantii ei kata järgmisi kahjustusi:

 • Mis on tekkinud võidusõidu või treeningu, ringrajal sõitmise ja proovisõitude või katsetuste tulemusel.
 • Mis on tekkinud sõiduki ülekoormamisel.
 • Mis on tekkinud ebakvaliteetsete määrdeainete ning töövedelike kasutamisest või töövedelike liiga madala taseme tagajärjel.
 • Sõiduki originaalkomplektsuse muutmisest tulenevad kahjustused (näiteks chip-tuunimine) või kolmanda osapoole poolt paigaldatud ning Mercedes-Benzi poolse heakskiiduta lisaseadmete poolt põhjustatud rikked
 • Ilmselge rikkega sõiduki kasutamisest tulenevad lisakahjustused, välja arvatud juhtudel, kus on kindlalt tõendatav, et mainitud rike ei põhjustanud sõlme või detaili remondivajadust või kui sõiduki rike on ajutiselt kõrvaldatud, võimaldamaks sõiduki transporti lähimasse volitatud teenindusjaama.
 • Eelpool mainitud juhud on kehtivad kui rikked on põhjustatud sõiduki kasutaja teadliku valiku poolt või hooletusest.

Lisaks ei kuulu garantii alla:

 • Kahjustused, mis on tekkinud sõiduki korralise hoolduse tegemata jätmisest või Mercedes-Benzi volitatud teenindusjaama nõuannete või juhtnööride mittejärgimisest. Erandjuhtudel on võimalik hooldustöid teostada ka garantii võtja oma töökojas, juhul kui selline kokkulepe on sõlmitud garantiiperioodi alguses ning kasutatakse Mercedes-Benz originaalvaruosi.
 • Kahjustused, millest ei teavitatud esimesel võimalusel või ei võimaldatud sõiduki kohest remonti.
 • Kasutusjuhendis toodud informatsiooni mittejärgimise tulemusena tekkinud kahjustused.


Garantii ulatus:

Käesolev garantii kehtib Mercedes-Benz volitatud esindusest uuena soetatud sõidukile kogu mandri-Euroopas. Juhul kui sõidukit kasutatakse ajutiselt väljaspool mandri-Euroopat (välja arvatud Venemaal), kehtib garantii ka kõnealuses riigis.

ExtendPlus garantii kaotab kehtivuse, kui sõiduk registreeritakse alaliselt väljaspool Eestit.

Title
Title
Strapline Content
Title
Strapline Content
Title
Strapline Content
  Korrosioonigarantii V-klassi ja kaubikute korrosioonigarantii. Button
  3G lisagarantii Lisagarantii tarbesõidukitele. Button
  ExtendPlus Extend Plus on Mercedes-Benz mudelitele Sprinter, Vito ja V-klass kehtiv 3-nda kasutusaasta lisagarantii, mis mõeldud täiendama Mercedes-Benz tootjagarantiid. Button
  Mercedes-Benz ServiceCare Maintenance + Wear&Tear. See toode kombineerib hooldus ja kulutoodete eelised – minimeerides seisakuaja riske ja tagades teile piiramatu mobiilsuse. See pakett annab teile täiendavad teenused ja veel atraktiivsemad tingimused. Ehk teisisõnu, veel rohkem teenuseid veelgi väiksema kulu eest.

  Maintenance + Wear&Tear toode pakub teile kuluosade remondikaitset (nt piduriklotsid, vedrustus jne), lisaks kogu hooldustööde hulka, mis on ära toodud ASSYST’is (Active Service System) või Mercedes-Benz’i hoolduslehel, sisaldades nii varuosi kui ka õlisid.
  Button
  Title
  Strapline Content Button
  Safety & Comfort Find everything from the ideal carrier system to that special extra. Perfection is the goal. That’s why accessories should also be a perfect match for your Mercedes model. With our selection of products for safety and comfort, our carrier systems, the car charging infrastructure or even the styling extras, you can be sure: you get the quality you are used to, perfectly matched to your star.
  Mercedes-Benz Service Select Covers all scheduled maintenance costs specified by the manufacturer, including filters, operational liquids, and labor. Transparent and plannable maintenance costs.

  The Service Select Package gives you the chance to purchase the maintenance services your vehicle will need, over the chosen duration and mileage, at a convenient price.

  It covers the cost of parts, labor and operational fluids needed for the scheduled maintenance operations. You therefore receive clearly defined services with transparent costs.
  Button
  Mercedes-Benz Service Select Plus Convenient maintenance and selected wear-and-tear repairs.

  The Service Select Plus Package offers a higher level of cost security since, supplementary to the maintenance work, it includes the most important wear-and-tear parts:

  - brake pads and brake discs
  - windshield wiper blades
  - V-belt

  You can expect extensive service benefits with transparent costs on the one hand, and on the other hand, be assured that foreseeable repairs are already covered by a one-off payment.
  Button
  Mercedes-Benz Extended Warranty Laiendatud garantii kaitseb teid ootamatute remondikulude eest pärast Mercedes-Benzi standardgarantii lõppemist. Button