Intro
Mudelid
Välisdisain
Sõitjateruum
Tehnoloogia
AMG
Võtke meiega ühendust
  Polar White valge
  Night Black must
  Spectral Blue Metallic sinine
  Rosé Gold Metallic kuldne
  Mountain Grey Metallic hall
  Iridium Silver Metallic hõbedane
  Hyper Blue Metallic sinine
  Cosmos Black Metallic must
  Digital White Metallic valge
  MANUFAKTUR Mountain Grey Magno hall
  MANUFAKTUR Patagonia Red Metallic punane
  Mudel CLA Shooting Brake
  Meie mudelid
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Close X
  Järgmine
  Eelmine
   CLA 180 Shooting Brake
   CLA 180 d Shooting Brake
   CLA 200 Shooting Brake
   CLA 200 d Shooting Brake
   CLA 220 d Shooting Brake
   CLA 250 e Shooting Brake
   CLA 250 4MATIC Shooting Brake
   Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake
   Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake

   Mercedes-AMG

   Close X
   Järgmine
   Eelmine
    Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake
    Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake

    Mercedes-EQ

    Close X
    Strapline Content

    Mercedes-Maybach

    Close X
    Strapline Content
    Exterior Uue CLA Shooting Brake'i välisdisain. Uue Mercedes-Benz CLA Shooting Brake'i disaini tähelepanuväärsete elementide hulka kuuluvad uued kerevärvid, uue disainiga veljed ja uue disainiga esi- ja tagakaitseraud. Erinevate varustuspakettidega saate oma autole anda oma isikupärase stiili – alates rikkalikust standardvarustusest kuni Progressive’i[1] ja AMG Line’ini[1].

    [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
    LeftRight

    Varustuspaketid ja disain

    Tähelepanuväärne disain ja varustus

    Close X
    Järgmine
    Eelmine
     Uue disainiga esituled Koos uue kaitserauaga püüavad tähelepanu lisavarustusse kuuluvad uue siseosaga MULTIBEAM LED esituled[1]. Sama kehtib LED High Performance esitulede kohta, mis kuuluvad nüüd standardvarustusse. Auto avamisel või lukustamisel reageerivad mõlemat sorti esituled lühikese valgusmänguga.

     [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
     Avatav panoraamkatuseluuk Kas avatud või suletud: avatav panoraamne katuseluuk[1] tagab autos vaimustava vabadustunde ja meeldivalt helge atmosfääri. Suur panoraamkatuseluuk jätab unikaalse visuaalse mulje ka auto välimuses, lisades disainile kergust ja eksklusiivsust.

     [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
     CLA Shooting Brake'i disain CLA Shooting Brake võlub oma defineeritud pindade, vähendatud joonte ja täiuslike proportsioonidega: pikendatud teljevahe ja lai kere väljendavad sportlikkust ning standardvarustusse kuuluvad aknaraamita ja kroomitud liistudega uksed lisavad veelgi ajatut elegantsi.
     Uue disainiga tagaosa CLA atleetlik siluett lõppeb sportlikult elegantse GT-liku tagaosaga. Uus difuusoridisainiga tagumine kaitseraud ja uued täis-LED-tagatuled muudavad auto oleku veelgi enesekindlamaks – kaasaegsel ja progressiivsel kujul.
     Uued valuveljed Näidake oma personaalset stiili: näiteks AMG Line'i[1] ja aerodünaamiliselt optimeeritud 19-tolliste paljukodaraliste valuvelgedega[1]. Või samuti aerodünaamiliselt optimeeritud viie topeltkodaraga 17-tolliste valuvelgedega, mis kuuluvad standardvarustusse.

     [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
     Standardvarustus Standardvarustuse peamine varustus:
     - Võimsusest rääkivate kühmudega kapott
     - Läikivmust Mercedes-Benzi mustriga iluvõre, kroomelementidega matthall pikiliist
     - Hõbedaste viimistluselementidega esimese kaitseraua alaosa
     - Kroomitud vööjoone- ja aknaliistud
     - Viie topeltkodaraga 17-tollised valuveljed
     - LED High Performance esituled
     Progressive Lisavarustuspaketi peamine varustus:
     - Mercedes-Benzi mustriga iluvõre, kroomitud ja kõrgläikega, matthall kroomelementidega pikiliist.
     - Kroomitud dekoratiivelemendiga esimese kaitseraua alaosa
     - Teralist musta värvi tagumise kaitseraua alaosa, nähtavad summutiotsad ja kroomviimistlus
     - 18-tollised kümne kodaraga valuveljed, aerodünaamiliselt optimeeritud
     AMG Line Lisavarustuspaketi peamine varustus:
     - AMG disain, mis hõlmab kroomsplitteriga AMG esikaitserauda, AMG küljelaiendeid ja nähtavate summutiotste ning kroomelementidega AMG tagakaitserauda.
     - Kroomitud Mercedes-Benzi mustriga esivõre, üks kroomelemendiga pikiliist
     - Kõrgläikega alumiiniumist vööjoone- ja aknaliistud
     - 18-tollised viie topeltkodaraga AMG valuveljed
     Interior Uue CLA Shooting Brake'i sõitjateruum. Uue Mercedes-Benz CLA Shooting Brake'i sõitjateruum on oma küllusliku ruumikuse ja täisdigitaalse juhikohaga tähelepanuväärne isegi standardvarustusega. Istmete, polstri ja palju muu isikupärastamiseks on lisaks standardvarustusele saadaval ka Progressive ja AMG varustuspaketid.
     LeftRight

     Varustuspaketid ja disain

     Tähelepanuväärne disain ja varustus

     Close X
     Järgmine
     Eelmine
      Multifunktsionaalne sportrool Kasutage oma autot sama intuitiivselt nagu nutitelefoni. Uusima põlvkonna rool mõistab sõrmeliigutusi veelgi täpsemalt ning muudab funktsioonide kasutamise puudutuse abil lihtsamaks. Uus Hands-On Detection tuvastab ka rooliratta puudutamist ning suudab vajadusel hädaolukorras hoiatada.
      Widescreen Cockpit Nüüd kuulub standardvarustusse 10,25-tolline meediaekraan armatuurlaual. Kui keskekraani kombineeritakse 10,25-tollise täisdigitaalse näidikupaneeliga, moodustavad need ühise klaasipinna all muljet avaldava laiekraani.
      Uue disainiga keskkonsool Uus disain muudab keskkonsooli veelgi kenamaks, pakkudes samal ajal rohkem hoiuruumi. Uue paigutusega juhtseadmed on alati intuitiivselt käeulatuses.
      Dolby® Atmos ruumilise heliga Burmester® audiosüsteem 12 kõlarit, 60-vatine bassikõlar ja 590-vatine koguvõimsus: kogege rohkem võimsust ja eksklusiivsust legendaarse Burmester® heliga. Elegantse kirjaga kõlarid tagavad esmaklassilise ruumilise heli, mida saate eraldi optimeerida esi- ja tagaistmel sõitjate jaoks. Muusikat saab esitada Dolby® Atmos kvaliteediga.[1]

      [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
      Külluslik ruumikus CLA Shooting Brake jagab interjööri modernse ja tippkvaliteediga Coupéga, pakkudes muu hulgas digitaalset, disainiga integreeritud juhikohta. Samas on CLA Shooting Brake'i eeliseks tänu kohandatavale panipaigale rohkem ruumi külgsuunas.
      Pakiruum ja mugav laadimine Igapäevaseks kasutamiseks praktiline: tagaistme seljatugede kokkuklappimisel tekib kuni 1310-liitrine pakiruum ning kaheosalised tagatuled muudavad lihtsamaks suurema pagasi laadimise. Pakiruumi käed-vabad avamine HANDS-FREE ACCESS muudab CLA Shooting Brake'i asjade laadimise ja mahalaadimise mugavaks ja pingevabaks.
      Uued istmepolstrid CLA Shooting Brake'i sõitjateruumis on modernne elegants viidud uuele tasemele, kuni väikseimate detailideni välja: uued, näiteks Sage Grey hallid ARTICO kunstnahast polstrid[1] muudavad interjööri ilme veelgi kvaliteetsemaks ning on ka väga mugavad.

      [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
      Varustus Tähelepanuväärne disain ja varustus.
      Järgmine
      Eelmine
       Uue põlvkonna MBUX Uusima põlvkonna MBUX multimeediasüsteemi saabumisega muutub CLA Shooting Brake'i interjöör veelgi digitaalsemaks ja intelligentsemaks. LCD-ekraanid võimaldavad auto funktsioone intuitiivselt juhtida hääle, puudutuse ja käeliigutusega, samal ajal õpib süsteem kogu aeg natuke juurde. Ekraanidel näidatavat saab isikupärastada kolme kuvastiili ja kolme režiimiga (Navigation, Assistance, Service).
       Nutitelefoni integreerimine Nutitelefoni integreerimine[1] ühendab juhtmevabalt mobiiltelefoni multimeediasüsteemiga Apple CarPlay™ või Android Auto™ kaudu. See annab mugava ligipääsu teie nutitelefoni kõige olulisematele rakendustele. Kiiresti ja lihtsalt saate kasutada ka kolmanda osapoole teenusepakkujate rakendusi - näiteks Spotify'd.

       [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
       Meelelahutussüsteem MBUX Entertainment Eelinstalleeritud MBUX Entertainment toob teie autosse muusika voogedastusteenused, nagu näiteks Amazon Musicu, Apple Musicu, Spotify ja TIDALI. TuneIn annab aga ligipääsupaljudele internetiraadiotele ja podcastidele. Sõltuvalt teenusest võib selleks vaja minna kasutajakontot. Saadavus sõltub auto mudelist ning võib igal hetkel muutuda.[1][2][3]

       [1] See Mercedes me connect teenus on saadaval MBUX multimeediasüsteemiga autodele. Kasutamiseks on vajalik aktiivne Mercedes me connect kasutajakonto. Lisaks peab auto olema ühendatud kasutajakontoga ning "Online Music" teenus peab olema aktiveeritud. Ühtlasi peab teenuse kasutamiseks olemas olema voogedastusteenuse pakkuja konto. Voogesituse pakkujad võivad erineda sõltuvalt turust.

       [2] Pakkumine kehtib valitud riikides. Palun kontrollige teenusepakkujate saadavust oma riigis. MBUX Entertainmenti eelinstalleering nõuab aktiivset internetiühendust. Seda saate teha, kui aktiveerite kolmanda osapoolena mobiilsideoperaatori andmesideteenuse*.

       [3] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
       Rajahoidik Active Lane Keeping Assist Active Lane Keeping Assist jälgib tähelepanelikult: kui te kaldute kogemata oma sõidurajalt välja või satute teistele liiklejatele ohtlikult lähedale, suudab see süsteem teid rooli pöörates tagasi oma sõidurajale tuua. Kui auto liigub sõidurajalt siiski välja, järgneb rooli värisemise näol lisahoiatus.[1]

       [1] Meie juhiabisüsteemid ning abiseadmed on ainult toetamiseks ja need ei vabasta teid vastutusest juhina. Palun tutvuge kasutusjuhendis oleva info ja seal kirjeldatud süsteemipiirangutega.
       Piduriassistent Active Brake Assist Piduriassistent Active Brake Assist aitab vältida kokkupõrget teie ees liikuva või seisva sõidukiga, vastutuleva sõidukiga, kui teete pööret, ja samuti liikuva jalakäija ning jalgratturiga. Lisaks pikivahe- ja kokkupõrkehoiatusele on selle süsteemi ülesanne aidata vastavalt olukorrale pidurdamisega – kuni automaatse hädapidurduseni välja.[1]

       [1] Meie juhiabisüsteemid ning abiseadmed on ainult toetamiseks ja need ei vabasta teid vastutusest juhina. Palun tutvuge kasutusjuhendis oleva info ja seal kirjeldatud süsteemipiirangutega.
       Adaptiivne kiirushoidik Active Distance Assist DISTRONIC Active Distance Assist DISTRONICU[2] pakutava mugavuse eest olete tänulik kõikuva kiirusega ning peatumiste-startimistega liikluses. Süsteem muudab sõidu pingevabaks, kohandades automaatselt auto kiirust ees aeglasemalt liikuvate sõidukite kiirusega. Soovitud ohutut pikivahet saab määrata mitmeastmeliselt.[1]

       [1] Meie juhiabisüsteemid ning abiseadmed on ainult toetamiseks ja need ei vabasta teid vastutusest juhina. Palun tutvuge kasutusjuhendis oleva info ja seal kirjeldatud süsteemipiirangutega.

       [2] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
       Pimenurgaassistent Active Blind Spot Assist Pimenurgaassistent Active Blind Spot Assist[2]hoiab teie eest ümbritseval hoolikalt pilgu peal – tehes seda eriti tähelepanelikult, kui lülitate sisse suunatule. Süsteem suudab anda nähtava ja kuuldava hoiatuse, kui pimenurgas tekib kokkupõrkeoht teise liiklejaga. Sõidu lõpetamisel jääb süsteem aktiivseks ning hoiatab, kui avate ukse valel ajal.[1]

       [1] Meie juhiabisüsteemid ning abiseadmed on ainult toetamiseks ja need ei vabasta teid vastutusest juhina. Palun tutvuge kasutusjuhendis oleva info ja seal kirjeldatud süsteemipiirangutega.

       [2] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
       MBUX liitreaalsusega navigeerimine Et leiaksite tee ka kõige keerulisemas liikluses, ühendab MBUX liitreaalsusega navigeerimine virtuaalse maailma ja pärismaailma. See tehnoloogia liidab graafilised navigeerimisjuhendid ja liiklusinfo pärismaailma piltidega. Nii jõuate kohale kiiresti, ohutult ja stressivabalt.
       Parkimissüsteemid Parkimissüsteemide uusim põlvkond[2] aitab auto ära parkida ning parkimiskohalt lahkuda nii edas- kui ka tagurpidi sõites. Parkimisabisüsteemid annavad ülevaate lähiümbruses tuvastatud parkimiskohtadest, tagavad 360° vaate ja aitavad eri viisidel auto ka ära parkida. Parkimiskohalt ärasõitmisel suudab süsteem hoiatada ka läheneva ristilisuunalise liikluse eest.[1]

       [1] Meie juhiabisüsteemid ning abiseadmed on ainult toetamiseks ja need ei vabasta teid vastutusest juhina. Palun tutvuge kasutusjuhendis oleva info ja seal kirjeldatud süsteemipiirangutega.

       [2] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
       KEYLESS-GO mugavuspakett Maksimaalne mugavus iga päev: KEYLESS-GO mugavuspaketiga[1] saate autot avada, käivitada ja lukustada lihtsalt võtit kaasas kandes. HANDS-FREE ACCESS avab pakiruumi luugi, kui teete kaitseraua all kerge löögiliigutuse - väga kasulik, kui tulete poest rohkete ostudega.

       [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
       Automaatne kliimaseade THERMOTRONIC THERMOTRONIC[1] kontrollib temperatuuri kahes tsoonis. Juht ja kaassõitja saavad üksteisest sõltumatult meeldiva temperatuuri valida. Ning täiendavat reguleerimist pole kunagi vaja, sest tundlikud andurid tuvastavad ka muutunud tingimusi, näiteks päikesepaistet.

       [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
       Istmete mugavuspakett Istmete mugavuspakett[1] puhul võimaldavad paljud reguleerimisvõimalused leida täiusliku isteasendi. Kõik juhid leiavad täpselt endale sobiva ergonoomilise isteasendi. Pikendatav istmepadi on eriti hea pikematele juhtidele. See pikendab reietuge kuni kuue sentimeetri võrra.

       [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
       EASY-PACK tagaluuk Tõeliselt praktiline: EASY-PACK tagaluuki[1] saab elektriliselt avada ja sulgeda ning see muudab laadimise ja mahalaadimise veelgi mugavamaks. Avamis- ja sulgemisprotsessi saab alustada mugavalt ühe nupuvajutusega ja selle igal ajal katkestada uuesti nuppu vajutades.

       [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
       GUARD 360 ° Vehicle Protection Plus sõidukikaitse GUARD 360 ° Vehicle Protection Plus sõidukikaitse[1] pakub kogu auto ümbruse jälgimist. Tänu ärandamisvastasele alarmsüsteemile ja hädaolukorras võtme deaktiveerimisele* saate kiiresti reageerida. Kui auto on teel, teavitab kokkupõrke tuvastamise süsteem* teid telefonirakenduse kaudu. Ärandatud auto abiteenus* (Stolen Vehicle Help) suurendab võimalust, et saate oma vara ärandamise korral tagasi.

       [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
       Tagumised külgturvapadjad Tugeva külgkokkupõrke korral kaitsevad tagumised külgturvapadjad[1] äärmistel kohtadel sõitjate rindkeret. Koos standardvarustusse kuuluvate turvakardinatega tagavad need vigastuste vältimise ja vähendamise optimaalse potentsiaali. Õhkpadjad rakenduvad sõitja ning ukse vahel.

       [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
       PRE-SAFE® süsteem PRE-SAFE® süsteem kasutab teie kaitseks ära vahetult ähvardavale liiklusõnnetusele eelnevaid hetki. Süsteem suudab kasutusele võtta terve hulga meetmeid, et vähendada kokkupõrkel mõjuvaid koormusi. Uuenduslik PRE-SAFE® Sound süsteem tekitab kõlaritega heli, mis on võimeline käivitama kaitserefleksi: kuulmine lülitub korraks välja, et kaitsta end valju kokkupõrkemüra eest.
       Adaptiivvedrustus Adaptiivvedrustus[1] võimaldab valida maksimaalse sõidudünaamika ja suurepärase mugavuse vahel - et sõiduomadused vastaks teele ja teie personaalsele sõidustiilile. Selleks valige amortisaatorite jäikust alates "Comfordist" kuni "Spordini". Dünaamilisemat sõidustiili soosivad ka madalam vedrustus ja sportlik roolisüsteem.

       [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
       DYNAMIC SELECT Sõitke täpselt nii, nagu teile meeldib. DYNAMIC SELECT võimaldab nupuvajutusega valida erinevaid sõidurežiime, mis muudavad näiteks mootori, käigukasti, vedrustuse ja roolisüsteemi seadistust. Näiteks "Sport" režiimis olete teel tunduvalt dünaamilisemalt, vaikeseade "Comfortiga" on auto omadused aga eriti tasakaalukad. "ECO" fookuses on efektiivsus, mis säästab kütust ja raha.
       MERCEDES-AMG Mercedes-AMG CLA Shooting Brake Mercedes-AMG CLA Shooting Brake ühendab sportliku auto võimsad proportsioonid pika katuse, suure tagaluugi ja varieeritava interjööriga. Väljendusrikas disain koos vilka sõidudünaamika ja paindliku pakiruumiga muudavad CLA Shooting Brake'i aktiivsele individualistile nüüd veel ahvatlevamaks – olles ka täiuslik sissejuhatus AMG Driving Performance'i põnevasse maailma.
       LeftRight

       Välisdisain

       Sõitjateruumi disain

       Tähelepanuväärne välisdisain

       Close X
       Järgmine
       Eelmine
        Uus AMG esiosa ja MULTIBEAM LED esituled [CLA 35 4MATIC Shooting Brake] Spetsiaalse AMG iluvõrega AMG esiosa ning uued MULTIBEAM LED esituled[1] väljendavad dünaamilisust.

        [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
        AMG valiveljed ja eriti võimekas AMG pidurisüsteem [CLA 35 4MATIC Shooting Brake] Teie Mercedes-AMG välimuse muudavad veel dünaamilisemaks viie topeltkodaraga 19-tollised AMG valuveljed ning eriti võimekas AMG pidurisüsteem, lisavarustusena punaste pidurisadulatega.
        AMG spoiler [CLA 35 4MATIC Shooting Brake] Standardvarustusse kuuluv, autoga sama värvi AMG spoiler muudab teie auto visuaaselt atraktiivsemaks ning lisab survejõudu.
        Spetsiaalne AMG tagaosa [CLA 35 4MATIC Shooting Brake] Difuusoridisainiga kaitseraua alaosa, uue disainiga tagatuled ja AMG väljalaskesüsteemi ümarad summutiotsad rõhutavad visuaalselt auto dünaamilisust.
        AMG esiosa ja MULTIBEAM LED esituled [CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake) Isikupärane kombinatsioon spetsiaalsest AMG iluvõrega AMG esiosast, laiadest AMG tiibadest ja uutest MULTIBEAM LED esituledest[1].

        [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
        AMG valuveljed ja eriti võimekas AMG pidurisüsteem [CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake] 19-tollised ristkodaratega AMG sepisveljed ning punaste pidurisadulatega eriti võimekas AMG pidurisüsteem köidavad kõikide tähelepanu.
        AMG spoiler [CLA 45 4MATIC+ Shooting Brake] Tunnuslik AMG spoiler pakiruumi luugil lisab veelgi visuaalset naudingut, muutes auto välimuse kompromissitult dünaamiliseks.
        Spetsiaalne AMG tagaosa [CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake] Uued tagatuled, difuusoridisainiga AMG tagumise kaitseraua alaosa ja AMG väljalaskesüsteem muudavad iga lahkumise mõjuvaks.
        Erimudel: AMG Street Style Edition Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake tuleb ka ekstravertse disaniga Street Style Edition erimudelina: MANUFAKTUR Mountain Grey Magno kerevärviga, mida täiendavad tumehallid ja fluorestseeruvad oranžid kleebised. Sellega kombineeritakse mattmusti, kõrgläikega servaga AMG velgi ning spetsiaalseid AMG pidurisadulaid.
        AMG aerodünaamikapakett AMG aerodünaamikapakett[1] on välja töötatud tuuletunnelis, et parandada juhitavust suurtel kiirustel ja tagada veelgi suurem sõidunauding. Eemaldatavad keredetalilid lisavad surujõudu. Läikivmusta värvi AMG lisaspoiler katusespoileri servas räägib selget keelt soovist saavutada kompromissitu sooritusvõime.

        [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
        AMG Night pakett AMG Night paketi[1] puhul on välisdisaini valitud elemendid läikivmusta viimistlusega. Sõltuvalt valitud kerevärvist on tulemuseks kas tugevad kontrastid või sujuvad üleminekud. Põnevad elemendid või enesekindel vaoshoitus: mõlemal puhul näitate, et hindate isikupärast dünaamilist disaini.

        [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
        AMG Night II pakett AMG Night pakett II[1] on täiuslik valik inimesele, kes hindab tipptasemel disainidetaile. Teie Mercedes-AMG muudavad tõeliseks pilgupüüdjaks elemendid, nagu näiteks musta kroomi värvi mudelitähised ja iluvõre ribid.

        [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
        Punast värvi pidurisadulad Punaseks värvitud ning musta "AMG" kirjaga atraktiivsed pidurisadulad[1] püüavad pilku ja rõhutavad teie auto pidurisüsteemi võimekust.

        [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
        AMG kütusepaagi kork Demonstreerige oma stiilitunnetust – isegi peidus olevate detailidega: hõbedase kroomiga AMG kütusepaagi kork[1] AMG logo ja mustade disainielementidega näitab, et pöörate tähelepanu detailidele. Kütusepaagi kork jõuab teieni kvaliteetses karbis, millel on reljeefne AMG embleem. Paigaldamine on lihtne: tehke see ise või võtke ühendust edasimüüjaga.

        [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.

        Tähelepanuväärne sõitjateruum

        Close X
        Järgmine
        Eelmine
         Nappa naha / MICROCUT mikrokiuga AMG Performance rool AMG Performance roolil[1] on mootorispordile iseloomulik sirge alaserv ning see on kaetud libisemisvastase nappa-naha ja spetsiaalse MICROCUT[1] mikrokiuga. See tagab täiusliku haarde ning näeb ka eksklusiivne välja.

         [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
         AMG Performance istmed ARTICO / musta värvi MICROCUT mikrokiust ja oranžide kontrastõmblustega AMG Performance istmed[1] tagavad sportliku isteasendi, täiusliku külgtoe ning parimad tingimused dünaamiliseks sõiduks. Need istmed on ka visuaalselt võidusõiduautolikud ning nende erinevate mugavusfunktsioonide ja individuaalse polstri kombinatsioon tagab parima võimaliku mugavuse.

         [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
         Uuendatud MBUX multimeediasüsteem, spetsiaalsete AMG kuvastiilidega Uue põlvkonna MBUX multimeediasüsteem võlub sportliku disaini ning innovaatilise kasutus- ja kuvakontseptsiooni täiusliku kombinatsiooniga. Spetsiaalsed AMG näidikud räägivad auto dünaamilisest fookusest, täisdigitaalsel näidikupaneelil saate valida kolme AMG kuvastiili vahel.
         Spetsiaalsed AMG viimistluselemendid Sõitjateruumile annavad sportliku premium-välimuse AMG tumeda alumiiniumi/oranži Street Style Editioni[1] või alumiiniumist AMG Design mustad / hõbedased[1] viimistluselemendid. Need annavad auto interjöörile isikupärase ja kompromissitult dünaamilise ilme.

         [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
         Avatav panoraamkatuseluuk Kogege lahtise katuse pakutavat ehedat sõidurõõmu, peaaegu nagu kabrioletis või rodsteris – värskendavat ja tuuletõmbuseta. Lihtsalt avage panoraamkatuseluuki nii palju nagu soovite[1]. Ja isegi siis, kui avatav panoraamkatuseluuk on suletud, muudab see interjööri valgusküllasemaks ja avaramaks.

         [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
         AMG Performance Seat Package Advanced istmed AMG Performance esiistmed tagavad ideaalse külgtoe isegi eriti dünaamilisel sõidul. Istmete küljetugesid saab multikontuurfunktsiooniga seadistada just nii toetavaks nagu soovite ja isteasendit reguleerida elektrooniliselt täpselt oma maitse järgi. Lõõgastava soojuse tagab integreeritud istmesoojendus.[1]

         [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
         AMG Performance High-End istmepakett Täiuslik külgtugi dünaamilisel sõidul, mis on kombineeritud esteetika ja mugavusega – AMG Performance High-End[1] istmed on igas olukorras tasemel. Seadistage istme küljetugesid multikontuurfunktsiooniga ja reguleerige isteasendit elektriliselt. Valida saab ka integreeritud soojendusega individuaalse nahkpolstri.

         [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
         Valgustuse ja "AMG" kirjade lävepakud, mille katet saab vahetada Isegi autosse sisenemine ja väljumine muutub omaette kogemuseks. Kvaliteetsetel roostevabast terasest viimistluskatetel on valgustusega AMG kiri. Lävepaku viimistluskatted saate soovi korral asendada muude atraktiivsete Mercedes-AMG või Mercedes-Benzi originaalkatetega.
         Kliimakontrolliga esiistmed Istmete kliimaseade[1] ventileerib ja jahutab esiistmeid, reguleerides nii ka niiskust. Jahedama ilmaga soojendab istmesoojendus istmepõhja ja seljatoe kiiresti meeldiva temperatuurini. Te ei soovi meeldivast istmekliimast enam kunagi loobuda.

         [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
         Erimudel: AMG Street Style Edition Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake tuleb Street Style Edition mudelina. Sõitjateruumis avaldavad muljet oranžide dekoratiivõmblustega musta värvi AMG Performance istmed ja AMG Performance rool, spetsiaalsed viimistluselemendid ning punase valgustusega lävepakud.
         Kogege seda kõike teel Tehke proovisõit CLA Shooting Brake'iga. Andke meile teada, et soovite teha CLA Shooting Brake'iga proovisõitu ja me võtame teiega peagi ühendust.
         Sellesse vormi sisestatud andmeid töödeldakse, salvestatakse ja kasutatakse vastavalt meie Privaatsuspoliitikas seatud tingimustele. Isikuandmete andmine on vabatahtlik ja vajalik proovisõidu broneerimiseks, läbiviimiseks ning järeltegevuseks, kohtumise kokkuleppimiseks, hinnapakkumise või brošüüri esitamiseks. Alljärgnevas loetelus märke tegemisega nõustute oma Isikuandmete töötlemisega eelnevalt loetelus toodud eesmärkidel. Teil on õigus igal ajal nõusolek tagasi võtta, esitades sellekohase taotluse ettevõtte kontaktisikule e-posti aadressil klienditeenindus@veho.ee või Veho AS esindustes. Nõusoleku tagasivõtmine ei mõjuta enne nõusoleku tagasivõtmist toimunud Isikuandmete töötlemise seaduslikkust.