Citan kaubik | Mercedes-Benz tarbesõiduk

Uus Citani kaubik. Tundub hiiglaslik.

Uus Citan kaubik.

Uus Citan kaubik üllatab teid oma paljude annetega: kompaktsete välismõõtude juures on sellel mahukas kauba- ja juhiruum. Suur kandevõime kombineeritud särtsaka sõidukäitumisega. Ergonoomiliselt kujundatud juhikoht ja paljud võimalused, mis lihtsustavad teie tööd.

Uus Citan: International Van of the Year Award 2022 võitja.

Mercedes-Benz Citan seab uusi standardeid: selle kvaliteedid kategooriates tõhusus, turvalisus, jätkusuutlikkus ja keskkond veensid auhinna 25-liikmelist žüriid. Žürii liikmed, erialased ajakirjanikud pea kõigist Euroopa riikidest ja Venemaalt, testisid ja hindasid 14 uut tarbesõidukite segmendi mudelit. Tulemuseks oli ühehäälne otsus: esimene koht Citanile!

Silmapaistvad omadused.

  1. Kvaliteet
  2. Funktsionaalsus
  3. Ohutus
  4. Töökindlus
Kaubamärgile vastav kvaliteet, mida saate nii näha kui tunda.

Atraktiivne välimus ja suur mugavus käivad uue Citani puhul käsikäes. Selle iseloomulik välisdisain eristub massidest. Sisse istudes tervitab teid stiilselt kujundatud salong. Ka paljud kaubamärgile tüüpilised mugavusvarustused, mis on tuntud juba teistest seeriatest, teevad uuest Citanist tõelise Mercedes-Benzi kaubiku.

Lahendab kõik teie transpordiprobleemid.

Uues Citan kaubikus on peidus palju häid ideid, mis teie tööd lihtsustavad – erinevalt kasutatav kaubaruum on suure mahu ja suure kandevõimega. Eriti ergonoomiline on salong – alates vastupidavatest istmetest kuni lihtsasti käsitsetavate ja praktiliste hoiukohtadeni.

Professionaal ka turvalisuse vallas.

Citan kaubikus olete teie ja teie kaassõitjad ohutult teel. Ulatuslik sõitjatekaitse, mille seas on näiteks 6 turvapatja, on sõiduki standardvarustuses. Soovi korral saate teha valiku paljude aktiivsete abisüsteemide seast.

Teie jaoks olemas, kui teda vajate.

Uus Citan kaubik on nii töökindel, nagu ühelt Mercedes-Benzilt võib oodata. Kaubik avaldab muljet vastupidavate materjalide ning kõrge töötlemiskvaliteediga. Enne teie juurde saabumist on see tõestanud oma vastupidavust nõudlikes Mercedes-Benzi suve- ja talvekatsetes ning karmides korrosioonikatsetes.

Kompaktse ruumi ime.

Uue Citan kaubiku kaubaruumil on hästi juurdepääsetav madal laadimisserv, mille tõttu saate veelgi paremini laadida ja tühjendada. Tänu rattakoobaste vahelisele suurele kaubaruumi laiusele saate näiteks kaubaaluseid kergemini laadida. Standardvarustusega Citan kaubikut laadite läbi asümmeetriliste, kahe tiivaga tagumiste pöörduste. Liswavarustuses on saadaval lükanduksed vasakul ja paremal ning aknad päraustes ja aknaga tagaluuk.
Kaubaruumi pindala
Kaubaruumi maht
Kaubaruumi pikkus
Max kandevõime
2,35 m2
2,5 – 2,9 m3
1 806 mm
782 kg

Palju häid ideid pingevabaks töötamiseks.

Citan kaubiku paindlikkust näitab ilmekalt selle kõrvalistujaruum: kui sõidate sageli kolmekesi, tellige kaheistmeline kõrvalistujapink. Kui vajate aeg-ajalt koorma jaoks rohkem ruumi, võimaldab valikuline kokkupandav koormakaitsevõrega kõrvaliste laadida ka pikki esemeid. Niisama pingevabalt juhite oma kaubikut intuitiivse Mercedes-Benzi juhtimis- ja näidikukontseptsiooniga.

  

Toob digitaalse maailma kaubikusse.

Soovite veeta oma tööpäevi nii produktiivselt ja stressivabalt kui võimalik ning jääda kättesaadavaks ka teel olles? Uue Citani modulaarselt üksteisel põhinevad infotainment-varustused toetavad teid seejuures täpselt nende funktsioonidega, mis on teile olulised. Silmapaistev komponent on navigeerimise ja nutitelefoni integreerimisega multimeediumsüsteem MBUX.

Mercedes-Benz User Experience

MBUX võimaldab teil multimeediat uuel viisil kogeda. See kehtib nii mahukate funktsioonide ja ühendamisvõimaluste kui ka arvukate lahenduste kohta oma multimeediumsüsteemi käsitsemiseks.

Puuteekraan

Kõrge resolutsiooniga 17,8 cm (7-tollise) diagonaaliga puuteekraanil saate käsitseda multimeediumsüsteemi, nagu olete harjunud seda tegema oma mobiilsete seadmete kaudu. Lisaks saate kasutada multifunktsionaalse rooliratta puutetundlikke nuppe.

„Hey Mercedes“

„Hey Mercedes“ on piisav, et alustada ulatuslikku hääljuhtimist ja selle abil multimeediumsüsteemi mugavalt juhtida.

Nutika ühenduvusega produktiivsem töötamine.

Uue Citani infotainment-varustusel on pea kõigele lahendus: soovite teel olles ajakohaste liiklusandmetega kiiremini sihtkohta jõuda ja oma mobiilset seadet juhtmevabalt laadida? Või soovite oma valikulist multimeediumsüsteemi MBUX kõrge resolutsiooniga puuteekraani, mitmefunktsioonilise rooliratta nuppude või häälkäsklustega juhtida? Kõik on võimalik. Uued on ka Mercedes me ühenduvusteenused, mis pakuvad teie väikekaubikule pea piiramatuid võimalusi seoses teabe ja meelelahutusega ning ka lisaturvalisust.

Citani furgoonauto

MBUX multimeediumsüsteem

Citani furgoonauto

Mercedes me connect teenused1

Citani furgoonauto

Juhtmevaba laadimissüsteem kaasaskantavatele seadmetele

1

Teenuste kasutamiseks tuleb Mercedes me portaalis registreerida kasutajakonto ning nõustuda Mercedes me teenuste kasutamistingimustega. Peale selle tuleb sõiduk siduda kasutajakontoga. Pärast algse kehtivusaja möödumist saab teenuseid tasuliselt pikendada. Esmakordne teenuste aktiveerimine on võimalik ühe aasta jooksul alates esmasest registreerimisest või kliendipoolsest kasutuselevõtust, olenevalt sellest, kumb varem toimub.

Kogege nüüd Citan kaubikut

Proovisõidu broneerimise ikoon

Proovisõidu broneerimine.

Registreeru ja alusta proovisõitu
Rohkem teavet
Edasimüüja otsimise ikoon

Otsi edasimüüjat.

Läheduses oleva edasimüüja leidmine
Rohkem teavet
Sõiduki konfigureerimise ikoon

Kaubiku konfigureerimine.

Kujunda oma kaubik
Rohkem teavet
Veho AS
Kas soovite Citani kohta rohkem infot?
Konfigureerige täpselt enda ettevõtte vajadustele vastav kaubik ja küsige pakkumist või tulge proovisõidule Veho esindustesse!
Veho AS
Kas soovite Citani kohta rohkem infot?
Konfigureerige täpselt enda ettevõtte vajadustele vastav kaubik ja küsige pakkumist või tulge proovisõidule Veho esindustesse!

* Lühend WLTP tähistab kontrollmeetodit Worldwide Harmonized Light-Duty Vehicle Test, mis vahendab sõiduki kulu- ja heitgaasiväärtuseid rullkatsestendil. Alates 01. septembrist 2017 viiakse WLTP sammhaaval sisse ja sellega asendatakse kontrollmeetod NEFZ. Uue sertifitseerimisprotsessi käigus mõõdetakse ka heitmeid reaalsel autorežiimil tänaval.

Uusimate heitmegaasi normide Euro 6c, Euro 6d-TEMP ja Euro 6d korral täiendatakse WLTP-sertifitseerimist laboris heitmete tänaval mõõtmisega.