Intro
Välisdisaini
Mõõdud
Salong
Varustuspaketid
Video
Kontakti
  Lorándite red punane
  Arctic white valge
  Nosean Blue sinine
  Magnetic Grey hall
  Limonite Yellow Metallic kollane
  Loparite Black Metallic must
  Chromite Gray Metallic hall
  Helvite Silver Metallic hõbedane
  Cavansite Blue Metallic sinine
  Mudel eCitan kaubik
  Alates 39 660 €
  Välisdisain Atraktiivne uustulnuk.
  LeftRight

  Välisdisaini silmapaistvad detailid

  Close X
  Järgmine
  Eelmine
   LED High Performance esituled LED High Performance esituled muudavad öösel sõitmise ohutumaks ning näevad isikupärased välja.
   Lisavarustus.
   Elektriliselt kokkuklapitavad ja reguleeritavad välispeeglid Elektriliselt reguleeritavad, soojendusega ja kokku klapitavad välispeeglid kaitsevad peeglikorpuseid kahjustuste eest.
   Lisavarustus.
   Exterior Dynamic pakett Exterior Dynamic paketiga annate oma autole personaalse ja dünaamilise välimuse.
   Lisavarustus.
   Värvitud kaitserauad Andke oma autole veelgi esinduslikum välimus kerega sama värviga viimistletud esi- ja tagumise kaitseraua abil.
   Lisavarustus.
   LED tehnoloogiaga udutuled ees LED-tehnoloogiaga eesmised udutuled aitavad parandada nähtavust halbades ilmastikutingimustes.
   Lisavarustus.
   Klaasipuhasti ja pesuriga tagaluugi/tagaukse aken Tagaluugi aken või klaasipuhasti ja pesuriga tagumiste uste aknad annavad teile parema ülevaate tahapoole, muutes manööverdamise ja tagurdamise lihtsamaks.
   Lisavarustus.

   Ligipääs ja laadimine

   Close X
   Järgmine
   Eelmine
    Liuguks vasakul ja paremal pool Auto mõlemal küljel asuv liuguks tagab suurema paindlikkuse autosse sisenemisel ja väljumisel ning kauba peale- ja mahalaadimisel. Lükanduksed ei vaja avamiseks palju ruumi, mistõttu saab kasutada ka kitsamaid parkimiskohti.
    Lisavarustus.
    Tagaluuk Teie auto tagaluuk avaneb ülespoole u 90° nurga alla. See tagab palju ruumi laadimiseks ja mahalaadimiseks. Integreeritud aken parandab nähtavust tahapoole.
    Lisavarustus.
    Kahetiivaline tagauks, 180 kraadi, aknaga Laialt avanevad kahetiivalised ja asümmeetrilise jaotusega tagauksed hõlbustavad suurte ja raskete esemete peale- ning mahalaadimist. Lisaks laseb aken autosse rohkem valgust ning parandab nähtavust tagurdamisel ja manööverdamisel.
    Lisavarustus.
    Kahetiivaline tagauks, 180 kraadi, aknata Asümmeetrilised kahetiivalised tagauksed pakuvad suurt avanemisnurka ning muudab suuremate veoste peale- ja mahalaadimise lihtsamaks – isegi kitsastes kohtades, laadimisrampidel ja tõstuki kasutamisel.
    Fikseeritud kuulpeaga veokonks Tehases eelpaigaldatud veokonks võimaldab haagisega vedada koormat vastavalt antud sõiduki puhul lubatud massile. Et tagada veelgi turvalisem sõit, kuulub standardvarustusse ESP-ga integreeritud haagise stabiliseerimissüsteem Trailer Stability Assist.
    Lisavarustus.
    Madala kuulpeaga veokonks Tehases eelpaigaldatud madala kuulpeaga veokonksu puhul saate oma auto tagumised uksed avada ka siis, kui haagis on auto külge haagitud. Et tagada veelgi turvalisem sõit, kuulub standardvarustusse ESP-ga integreeritud haagise stabiliseerimissüsteem Trailer Stability Assist. Lisavarustus.
    Risttala veokonksu jaoks Veokonksu jaoks mõeldud risttala võimaldab kuulpeaga veokonksu paigaldada ka hiljem.
    Lisavarustus.

    Equipment Lines

    Close X
    Järgmine
    Eelmine
     BASE[1] • 16-tollised ilukilpidega plekkveljed
     • Dünaamilise disainiga iluvõre, kolme liistu ja
     ja Mercedese embleemiga keskel
     • LED päevasõidutuledega halogeenesituled
     • Kahetiivaline tagauks, mis avanevad 180 kraadi, aknata
     PRO[1] • Viie topeltkodaraga 16-tollised veljed
     (standardpikkusega autol) või 16-tollised plekkveljed, ilukilpidega (pikk kereversioon)
     • Auto kerega sama värvi uste käepidemed ja liugukse siini kate
     Tehnilised andmed ja mõõtmed eCitan kaubiku
     tehnilised andmed ja mõõtmed
     LeftRight
     LeftRight
     Järgmine
     Eelmine
      Kaubaruumi maksimaalne pikkus 717 mm
      Kaubaruumi maksimaalne pindala 2,35 m²
      Kaubaruumi maksimaalne maht 2.9 m³
      Maksimaalne kandevõime 520 kg
      LeftRight
      Järgmine
      Eelmine
       Kaubaruumi maksimaalne pikkus 1715 mm
       Kaubaruumi maksimaalne pindala 2,9 m²
       Kaubaruumi maksimaalne maht 3.7 m³
       Maksimaalne kandevõime 722 kg
       Sõitjateruum Tuttav välimus, uus kogemus.
       LeftRight

       Salongi silmapaistvad detailid

       Close X
       Järgmine
       Eelmine
        Nahkkattega rool Nahkkattega rooliratas muudab sõitjateruumi esinduslikumaks Meeldiv nahkkate tagab hea haarde ja ergonoomilise kujuga roolivõru lisab tuntavalt mugavust.
        Lisavarustus.
        Automaatne kliimaseade THERMOTRONIC Kahetsooniline kliimaseade THERMOTRONIC võimaldab temperatuuri seadistada eraldi juhi ja kaassõitja jaoks. Lisaks temperatuurile saab nupuvajutusega juhtida õhuvoolu ja selle jaotust.
        Lisavarustus.
        MBUX multimeediasüsteem, mis sisaldab navigatatsioonisüsteemi & DAB-d Intuitiivselt juhitav ja laiendatav MBUX multimeediasüsteem: alates intelligentsetest navigeerimisfunktsioonidest kuni "Hei, Mercedes" hääljuhtimise, nutitelefoni integreerimisega kaasneva liideste ning teabe- ja meelelahutuse valiku ja digitaalse DAB-raadioni.
        Lisavarustus.
        Juhtmevaba nutitelefoni laadimine Mobiilseadmete juhtmevaba laadimissüsteemiga laete reisi ajal mugavalt nutitelefone, mis toetavad induktiivlaadimist: seda kõike ilma kaablite, pistikute ja hoidikuteta – ja olenemata telefoni margist ning mudelist.
        Lisavarustus.
        Sõitjateruumi disainipakett Atraktiivsed kõrgläikega musta värvi ja kroomitud detailid – sõitjateruumi disainipakett täiustab visuaalselt teie auto interjööri ja ühendab isikpäraselt funktsionaalsuse ning suurepärase välimuse.
        Lisavarustus.

        Salong ja juhiala

        Close X
        Järgmine
        Eelmine
         Sõitjaid kaitsev pakiruumi eraldusvõrk Ohutusvõrk eraldab pakiruumi sõitjateruumist ja võib sõitjaid kaitsta kinnitamata, autos liikuma hakanud kergemate esemete eest. Sõltuvalt vajadustest saab pagasivõrgu selle kinnitada kahes erinevas asendis kas esiistmete või tagumise pinkistme taha.
         Lisavarustus.
         LED tehnoloogiaga sõitjateruumi valgustus Laes asuva juhtpaneelil asuva lülitiga LED-sisevalgustus tagab autos hea valgustuse ja lihtsama kasutamise pimedas. Kaks integreeritud kohtvalgustit pakuvad juhile ja kõrvalistujale lugemiseks meeldivaid olusid.
         Lisavarustus.
         Puitpõrand Mitmest liimitud ja kokkupressitud vineerikihist valmistatud 9 mm paksune puitpõrand kaitseb teie auto kaubaruumi põrandat kahjustuste eest. Seda on lihtne puhastada ning see parandab soojus- ja heliisolatsiooni.
         Lisavarustus.
         Kaubaruumi seinte kattepaneelid katuseni (puit) Kuni laeservani ulatuv pakiruumi puitviimistlus kaitseb metallipindu kahjustuste eest, mis on põhjustatud näiteks sõidu ajal liikuma pääsenud lastist. Viimis muudab ka kaubaruumi puhastamise lihtsamaks ja parandab müra- ja soojusisolatsiooni. Viimistlus on nii külgseintel kui ka lükand- ja tagaustel.
         Lisavarustus.
         Sõitjateruumi premium-viimistlus Siseviimistluse premium-versioon kaitseb kauba- või sõitjateruumi seinu kahjustuste eest ja täiustab interjööri visuaalselt.
         Lisavarustus.
         Sünteetiline pakiruumi/kaubaruumi põrand Kaubaruumi põrand on kaitstud mattmusta tekstuuriga sünteetilise kattega, mis parandab ka heli- ja soojusisolatsiooni. Sünteetiline pind muudab kaubaruumi põranda eriti kergesti puhastatavaks.
         Lisavarustus.
         Täisulatuses vahesein Sõitjate- ja kaubaruumi vahel olev täisulatuses vahesein hõlbustab koorma korralikku kinnitamist - koos pakiruumi põrandal olevate kinnitusaasadega. Vahesein võib kaitsta teid ja teie kaassõitjat libiseva kauba eest ning on kaitseks ka müra ja mustuse vastu.
         Täisulatuses vahesein, aknaga Kahe aknaga, täislaiuses sõitjate- ja kaubaruumi vahesein võimaldab koormat visuaalselt kontrollida. Koos pakiruumi põrandal olevate kinnitusaasadega aitab see koormat korralikult kinnitada.
         Lisavarustus.
         Kahekohaline kõrvaliste Kolmekohaline esirida. Kahekohaline kõrvaliste lisab esiritta veel ühe sõitjakoha. Mõlemad kaassõitja istmed on varustatud kolmepunkti-turvavööde ja reguleeritavate peatugedega. Keskmist seljatuge saab ka eraldi alla klappida ning kasutada töölaua või -pinnana, kui auto seisab.
         Lisavarustus.
         Kokkuklapitav kõrvaliste Kokkuklapitav kõrvaliste muudab auto veelgi paindlikumaks. Sest istme seljatoe saab kaubaruumi suurendamiseks alla klappida.
         Lisavarustus.
         Panipaigaga käetugi Juhiistme ja kaassõitja istme vahel on käetugi ja selle all panipaik, mis pakub asjade hoiustamiseks praktilist lisaruumi.
         Lisavarustus.
         Panipaik armatuurlaual Praktiline kaanega panipaik asub otse armatuurlaual. Selles on integreeritud USB-C pesa, mida saate kasutada mobiilseadmete laadimiseks.
         Lisavarustus.
         Nutitelefoni hoidik Näidikupaneeli kohal asub nutitelefonihoidik, tänu millele on teie mobiiltelefonil sõidu ajal kindel koht ning mis tagab telefonist hea ülevaade, ilma et see häiriks oluliselt liiklusele keskendmist.
         Lisavarustus.

         Equipment Lines

         Close X
         Järgmine
         Eelmine
          BASE[1] • Piksel-maatriksekraaniga näidikupaneel
          •Elektrilised esiaknad
          •Raadio eelvalmidus, DAB-võimekusega
          • Eelrakendatav kliimaseade
          • Kahe topsihoidiku ja libisemisvastase ning müra summutava viimistlusega panipaigaga keskkonsool
          • Täisulatuses vahesein
          PRO[1] • MB audiosüsteem, DAB-ga
          • Automaatne kliimaseade THERMOTRONIC
          • Mugavusfunktsiooniga esimesed elektriaknad
          • Panipaigaga käetugi
          • Kindalaegas kaassõitja pool, kaanega
          • Plastikust pakiruumi/kaubaruumi põrand
          • LED tehnoloogiaga sõitjateruumi ja kaubaruumi valgustus
          Varustus eCitan kaubiku tähelepanuväärne varustus.
          LeftRight

          Tehnoloogia

          Close X
          Järgmine
          Eelmine
           90 kW elektrimootor Väga efektiivne elektrimootor, mis arendab maksimaalselt 90 kW (122 hj) võimsust ja kuni 245 Nm pöördemomenti, avaldab muljet oma kiirendusvõime ja sujuva tööga.
           Kõrgepingeaku (45 kWh) Kõrgepinge-akusüsteem mahutavusega 45 kWh pakub küllalt suurt sõiduulatust – autos ruumi piiramata.
           Rekuperatsioonitaseme valimine Kahe sõidurežiimi ja kolme rekuperatsioonitaseme abil saate määrata, mil määral tuleks sõidukäitumist efektiivsemaks muuta ja kui tugevalt peaks auto aeglustuma, kui võtate jala gaasipedaalilt.
           Elektriajami automaatkäigukast Käsitsilülitamise võimaluseta automaatkäigukast on spetsiaalselt kohandatud sõiduulatust pikendama ja efektiivseks rekuperatsiooniks.
           Eelrakendatav kliimaseade Tänu eelrakendatavale kliimaseadmele ootab teid sõitu alustades autos meeldiv temperatuur. See on märkimisväärne mugavuseelis, eriti kui väljas on väga kuum või külm.
           Lisavarustus.

           Digilisad

           Close X
           Järgmine
           Eelmine
            Remote & Navigation teenuste eelvalmidus Remote & Navigation Services teenuste eelvalmidus tagab tehnilised tingimused spetsiaalselt e-kaubikute jaoks loodud digilisade kasutamiseks. Nende hulka kuulub ka eelrakendatav kliimaseade, tänu millele saate sõitu alustada meeldiva temperatuuriga autos.[4]
            Lisavarustus.
            Kaugteenuste Remote Services Plus eelvalmidus Kaugteenuste Remote Services Plus paketi eelvalmidus võimaldab teil oma autot veel paremini ja paindlikumalt kasutada. Sellega on teie kasutuses lai valik Mercedese digilisasid, mis muudavad igapäevaelu autoga turvalisemaks, mugavamaks, lihtsamini planeeritavaks ja seega ka efektiivsemaks.[4]
            Lisavarustus.
            Live Traffic Informationi eelvalmidus Te ei taha liiklusummikute tõttu aega kaotada – ja soovite valida parima marsruudi, et võimalikult kiiresti kohale jõuda. Live Traffic Information funktsiooni eelvalmidus tagab tehnilise valmisoleku, mida läheb tarvis ajakohase ja täpse liiklusinfo saamiseks, mille abil optimaalselt sihtkohta jõuda ning teada täpset saabumise aega.[4]
            Lisavarustus.
            Mercedes me connecti eelvalmidus Mercedes me connecti eelvalmidus võimaldab teil kasutada paljusid teenuseid: alates kasulikest ohutus- ja hooldusteenustest kuni navigatsioonifunktsioonide valikuni. Need muudavad teie sõidud ohutumaks, mugavamaks ja veelgi paremini ühendatuks: kokkuvõttes argielu oma autoga palju lihtsamaks.[4]
            Lisavarustus.
            MBUX multimeediasüsteem, mis sisaldab navigatatsioonisüsteemi & DAB-d Intuitiivselt juhitav ja laiendatav MBUX multimeediasüsteem: alates intelligentsetest navigeerimisfunktsioonidest kuni "Hei, Mercedes" hääljuhtimise, nutitelefoni integreerimisega kaasneva liideste ning teabe- ja meelelahutuse valiku ja digitaalse DAB-raadioni.
            Lisavarustus.
            MBUX-i laiendatud funktsioonid Kasutage autos veedetud aega tõhusamalt kui kunagi varem. Tänu tehisintellektile ja MBUX-i (Mercedes-Benz User Experience) täiustatud funktsioonidele kohandub multimeediasüsteem teie personaalsete soovide ja eelistustega. Öelge lihtsalt "Hei, Mercedes" ja MBUX-süsteem ootab teie käske.
            Lisavarustus.
            MBUX multimeediasüsteem koos DAB-ga MBUX-iga (Mercedes-Benz User Experience) naudite digitaalse, intuitiivselt juhitava ja laiendatava multimeediasüsteemi võlu ja intelligentsust. Tänu erinevatele liidestele ja suurele puuteekraanile pakub see rohkeid side- ja meelelahutusfunktsioone, alates nutitelefonide integreerimisest kuni digitaalse raadioni (DAB).
            Lisavarustus.
            Navigatsioonipakett Navigatsioonipaketiga on teie auto MBUX multimeediasüsteem ka täisfunktsionaalne navigatsioonisüsteem, mis muudab tänu intelligentsele teejuhatusele iga sõidu pingevabaks. Süsteem kasutab kõvakettaga kiiret navigeerimist ja ajakohaseid online-andmeid, et juhatada teid kiiresti sihtkohta [4]
            Lisavarustus.
            Navigatsiooni Plus pakett Navigatsiooni Plus pakett laiendab navigatsioonisüsteemi kasulike naviteenustega, mis pakuvad teel olles väärtuslikku teavet ja muudavad õige tee leidmise lihtsamaks. Selle tähelepanuväärseteks võimalusteks on näiteks vabade parkimiskohtade või ilmaolude kuvamine auto multimeediasüsteemi puuteekraanil.[4]
            Lisavarustus.
            Navigatsioon Tänu MBUX multimeediasüsteemiga integreeritud navigatsioonisüsteemile on sihtkohta jõudmine lapsemäng. Säästke aega kiire Mercedes-Benzi navigatsiooniga, mida juhitakse paindlikult puuteekraani või kõnega. See intelligentne süsteem juhatab teid usaldusväärselt sihtkohta, toetudes nii kohalikule kui ka ajakohasele veebiteabele.
            Lisavarustus.
            Tasuta kaardivärskendused kolme aasta jooksul Tasuta kaardivärskendused[4] kolmeks aastaks võimaldavad teie navigatsioonisüsteemi potentsiaali täielikult ära kasutada. Lisaks pakuvad uuendatud kaardid sõidus olles paremat teejuhatust. See teenus on sõidukipõhine ja kehtib kolm aastat pärast esmaregistreerimist.[4]
            Lisavarustus.
            Nutitelefoni integreerimine Nutitelefoni integreerimine ühendab teie mobiiltelefoni Apple CarPlay® või Android Auto® abil multimeediasüsteemiga. See annab mugava ligipääsu teie nutitelefoni kõige olulisematele rakendustele. Kiiresti ja lihtsalt saate kasutada ka kolmanda osapoole rakendusi - näiteks Spotify'd.
            Lisavarustus.

            Charging

            Close X
            Järgmine
            Eelmine
             AC laadimine 22 kW / DC laadimine 75 kW Tänu maksimaalsele alalisvoolu laadimisvõimsusele 75 kW ja vahelduvvoolu laadimisvõimsusele kuni 22 kW naudite oma auto kõrgepingeaku laadimisel suurt paindlikkust: CCS pistikupesaga (Combo 2) laete oma Mercedest nii wallbox-laadija ja vahelduvvoolu laadimisjaamades kui ka alalisvoolu kiirlaadimisjaamades.[3]
             Lisavarustus.
             AC laadimine 11 kW Vahelduvvoolu laadimissüsteemiga laete oma autot kiiresti ja lihtsalt kuni 11 kW võimsusega (3 faasi). See võimaldab laadimist wallboxiga, paljudes avalikes laadimisjaamades ja kodusest pistikupesast. Laadimispesa asub Mercedese embleemi taga iluvõre keskel.
             Mercedes-Benzi kodulaadija Wallbox Home Wallbox laadimisvõimsusega kuni 22 kW laeb eCitani akut umbes neli korda kiiremini, kui see oleks võimalik koduse pistikupesaga. See ühildub kõigi Type 2 pistikuga elektrisõidukitega.[4][5] [6]
             Paindlik laadimissüsteem Mugav, ohutu ja efektiivne laadimine – igal pool ja igal ajal: selle käepärase komplektiga, mis koosneb vaid ühest juhtmest ja mitmest adapterist, on teil õige laadimislahendus alati käepärast. Sõltumata sellest, kas soovite kasutada üldist vooluvõrku või avalikku laadimisjaama. Küsige lisateavet oma volitatud Mercedes-Benzi esindusest.[5]
             Telefonirakendus Electric Ready App Kas olete elektromobiilsuseks valmis? Avastage ise. Tasuta telefonirakendus näitab, kas elektriautole üleminek oleks teie jaoks praktiline valik. Selleks jälgib telefonirakendus teie igapäevaseid sõite – sõltumata auto margist – kasutades teie nutitelefoni.

             Driver Assistance

             Close X
             Järgmine
             Eelmine
              Active Safety pakett Active Safety pakett hõlmab nelja juhiabisüsteemi, mis vähendavad juhi koormust ja muudavad sõitmise ohutumaks. Need süsteemid on piduriassistent Active Brake Assist, pimenurgaassistent Blind Spot Assist, rajahoidik Active Lane Keeping Assist ja kiirusepiiranguassistent Speed Limit Assist ning ka navigeerimispaketiga koos liiklusmärgituvastus Traffic Sign Assist.[7]
              Piduriassistent Active Brake Assist Piduriassistent Active Brake Assist aitab vältida õnnetusi, näiteks ees liikuvale sõidukile, ristisuunas liikuvale sõidukile ja teed ületavale jalakäijale otsasõitmist ning vähendada seda tüüpi õnnetuste tagajärgi. See aitab suurendada nii teie kui ka teiste liiklejate ohutust.[7]
              Lisavarustus.
              Pimenurgaassistent Blind Spot Assist Pimenurgaassistent Blind Spot Assistiga naudite turvalisemat sõitu, eriti sõidurada vahetades. Süsteem kasutab radaritehnoloogiat, et jälgida ala, mida välispeeglitest ei näe. Teid hoiatatakse visuaalsete ja heliliste hoiatuste abil võimaliku külgkokkupõrke eest teiste liiklejatega.[7]
              Lisavarustus.
              Rajahoidik Active Lane Keeping Assist Rajahoidik Lane Keeping Assist aitab vältida õnnetusi, mis on põhjustatud tahtmatust sõidurajalt väljumisest. Kui süsteem tuvastab, et auto on juhi soovita oma sõidurajalt kõrvale kaldunud, hoiatab see juhti roolivibratsiooni abil. See annab juhile märku vajadusest õigele sõidurajale naasta.[7]
              Lisavarustus.
              Kiirusepiiranguassistent Speed Limit Assist Kiirusepiiranguassistent Speed Limit Assist aitab teil kiirusepiiranguid järgida. Kus vähegi võimalik, näitab süsteem, mis on lubatud: kaamera abil tuvastatakse kehtiv kiiruspiirang ning kuvatakse see näidikuplokis.[7]
              Lisavarustus.
              Liiklusmärkide tuvastus Traffic Sign Assist Traffic Sign Assist muudab lihtsamaks kiiruspiirangute ja muude liiklusmärkide järgimise. See lisab ohutust.[7]
              Lisavarustus.
              Kaugtuleassistent Highbeam Assist Highbeam Assist lülitab vastavalt liiklusolukorrale automaatselt sisse ja välja kaugtulesid, vabastades juhi kaug- ja lähitulede vahel edasi-tagasi lülitamisest. Süsteemi juhib esiklaasi taga asuv kaamera, mis jälgib kogu aeg auto ees olevat liiklusolukorda.[7] Lisavarustus.
              Külgtuuleassistent Crosswind Assist Külgtuuleassistent Crosswind Assist tuvastab varakult auto kõrvalekaldumise tugeva külgtuule puhangu korral ja aitab juhil oma sõidurajas püsida. Auto äkiline külgsuunaline liikumine võib juhi panna rooliga ka ülereageerima.[7]
              Tähelepanuassistent ATTENTION ASSIST Tähelepanuassistent ATTENTION ASSIST suudab juhti aegsasti väsimuse ja mikroune eest hoiatada. Süsteem annab panuse liiklusohutusele tõstmisesse, eriti öösel ja pikematel sõitudel. ATTENTION ASSISTI näit kuvatakse juhi ette ekraanile tahhomeetri ja spidomeetri vahele.[7]
              Nõlvalt startimise abisüsteem Hill Start Assist Nõlvalt startimise abisüsteem Hill Start Assist[7] võib hõlbustada tõusul kohaltvõttu, takistades autol ajutiselt tahapoole veeremast.[7]

              Safety

              Close X
              Järgmine
              Eelmine
               Vargusevastane signalisatsioon Vargusevastane signalisatsioon (ATA) pakub tõhusat kaitset nii auto kui ka selle veose varguse vastu. Signalisatsioon aktiveerub automaatselt, kui võtmepuldilt sõiduki uksed lukustatakse. Signalisatsioon käivitub kohe, kui mõni ustest avatakse või kui mõni uks autost seestpoolt lukust lahti tehakse.
               Lisavarustus.
               Rehvirõhu jälgimissüsteem esi- ja tagasillal, juhtmevaba Teie auto rehvirõhu jälgimise süsteem võib aidata suurendada sõiduohutust, vähendada rehvide kulumist ja optimeerida sõiduulatust. See jälgib rehvirõhku kõigil neljal rattal. Süsteem annab visuaalse hoiatuse minimaalse rõhukao või suurema rõhuerinevuse korral.
               Lisavarustus.
               Mercedes-Benzi hädakõnesüsteem Mercedes-Benzi hädakõnesüsteem võib hädaolukorras kokku hoida elutähtsaid hetki. Õnnetuse puhul teeb oma SIM-kaardiga sidemoodul automaatselt hädaabikõne, mis võib lühendada päästeteenistuse saabumiseks kuluvat aega. Alternatiivina saab hädaabikõne teha ka omal soovil.
               Lisavarustus.
               Kuus turvapatja Kokkupõrke puhul võivad eesmised turvapadjad kaitsta juhi ja esiistmel sõitjate pead ja ülakeha. Lisaks aitavad need stabiliseerida tervet keha. Seega pakub turvapadi parimat võimalikku kaitset, vähendades nii võimalike pea- näo- ja rindkere vigastuste riski kui ka tõsidust.

               Comfort

               Close X
               Järgmine
               Eelmine
                KEYLESS-GO KEYLESS-GO-ga varustatud auto võti võib jääda teile taskusse. Auto tunneb omaniku ära tänu automaatsele juurdepääsu ja sõitmise autoriseerimisele ning avab ukselukud autole lähenemisel või ukselingil oleva nupu vajutamisel, ilma et võtit peaks puutuma.
                Lisavarustus.
                Light pakett Valgustuspakett suudab oluliselt parandada sõiduohutust pimedas ja halva nähtavuse tingimustes. Lisaks muudab see teie auto välisilme veelgi atraktiivsemaks ja efektsemaks.
                Lisavarustus.
                Parkimispakett Parkimist oleks raske muuta veel turvalisemaks ja mugavamaks – parkimispakett ühendab Active Parking Assisti eelised ja tagurduskaamera pakutava ülevaate.
                Lisavarustus.
                Tagurduskaamera Tagurduskaamera on teile abiks parkimisel ja manööverdamisel. See tagab tagurdamisel suurema ohutuse ning aitab vältida parkimis- ja manööverduskahjustusi.
                Lisavarustus.
                Tagurduskaamera, mille pilt kuvatakse tahavaatepeeglile Sisepeegliga integreeritud tagurduskaamera muudab nähtavaks otse auto taga oleva ala, mida muidu ei näe - tagasikäigu lülitamisel kuvatakse kaamerapilt peeglile.
                Lisavarustus.
                Seat Comfort pakett Selle paketiga naudite teie ja teie reisijad eriti mugavat sõitu. Pakett sisaldab hulgaliselt varustust, muu hulgas istmesoojendust ja istme kõrguse reguleerimist juhile ja kaassõitjale ning juhiistme nimmetuge.
                Lisavarustus.
                Istmesoojendus juhile ja kaassõitjale Elektriline istmesoojendus lisab mugavust ja heaolu külmadel päevadel ja jahedatel öödel, lülitudes tööle kohe peale mootori käivitamist.
                Lisavarustus.
                Reguleeritava kõrguse ja nimmetoega juhiiste Reguleeritava kõrguse ja nimmetoega juhiiste võimaldab valida ergonoomilise, seljasõbraliku istumisasendi. Lisaks saate vastavalt oma soovile nüüd kohandada ka istme kõrgust ja nimmetuge.
                Lisavarustus.
                Kiirushoidik Kiirushoidik aitab muuta juhi töö lihtsamaks, hoides valitud kiirust, ilma et gaasipedaali peaks vajutama. Ühtlase kiirusega sõitmine võimaldab ökonoomset sõitu ja aitab maksimeerida sõiduulatust. [7]
                Lisavarustus.
                Roolisoojendus Meeldiv soojus kuni sõrmeotsteni – suur eelis eriti külmadel päevadel. Otsekontakt soojendab käsi eriti kiiresti, mis võib lisada roolimismugavust ja -ohutust. Lisaks võib punktküttel olla positiivne mõju sõiduulatusele, kui võrrelda õhu soojendamisega. Lisavarustus.

                Üldine lahtiütlus:

                - Sõiduulatus on kindlaks määratud vastavalt direktiivile (EU) Nr. 2017/1151. Sõiduulatus sõltub auto varustusest.

                - Laadimisaeg akumahust 10 kuni 80%-ni alalisvoolu-laadimisjaamas pingega 400 V, voolutugevusega 500 A.

                - Võimsus ja pöördemoment vastavalt määrusele (EÜ) nr 715/2007.

                [1] Piltidel võib olla näidatud lisavarustus.

                [2] Märgitud on digilisad. Nende kasutamiseks läheb vaja personaalset Mercedes me ID-d ja nõustumist Mercedes digilisade kasutustingimustega. Lisaks peab auto olema ühendatud vastava kasutajakontoga. Esialgse tähtaja möödumisel saab teenuseid tasu eest uuendada tingimusel, et neid siis antud sõidukile veel pakutakse.Digilisade esmakordne aktiveerimine on võimalik ühe aasta jooksul pärast esmaregistreerimist või kliendi poolt kasutuselevõttu, olenevalt sellest, kumb saabub varem.

                [3] Maksimaalne alalisvoolu laadimisvõimsus

                Maksimaalne laadimisvõimsus DC laadimisjaamas pingega 400 volti, voolutugevusega 300 A; maksimaalne laadimisvõimsus sõltub paljudest faktoritest nagu välistemperatuur ja akutemperatuur, samuti ka aku laetusest laadimisprotsessi alguses.

                [4] Kasutamaks Mercedes Benz Wallboxi kaugfunktsioone ja võtta vastu üle-õhu-uuendusi, on tarvilikud Mercedes me äpp, personaalne Mercedes me ID ja nõustumine digilisade kasutustingimustega. Võtmaks vastu üle-õhu-uuendusi peate nõustuma vastava uuendusega Mercedes me äpi kaudu või lubama Mercedes me äpile üldise nõusoleku kõigi tulevaste uuenduste vastuvõtuks.

                [5] Ei sisaldu tarnes.

                [6] 22 kW laadimine võib eeldada spetsiaalvarustust "AC laadimissüsteem (AC laadimine 22 kW)" sõltuvalt tootjast ja sõidukist. Kui see nii pole, siis laetakse sõidukit automaatselt wallboxi või paindliku laadimissüsteemi kaudu maksimaalse võimaliku laadimisvõimsusega. Laadimiskoha maksimaalne laadimisvõimsus peab olema kooskõlas elektrisüsteemi põhiomadustega (kaabli ristlõige ja kaitserüüs).

                [7] Meie juhiabi- ja ohutussüsteemid on ainult abivahendid ja need ei vabasta teid juhina vastutusest. Võtke arvesse kasutusjuhendis olevat teavet ja selles kirjeldatud süsteemipiiranguid.
                Kogege eCitani sõitmas Leppige kokku eCitan kaubiku proovisõit Andke meile teada, et soovite teha eCitaniga proovisõitu ja me võtame teiega peagi ühendust.
                Sellesse vormi sisestatud andmeid töödeldakse, salvestatakse ja kasutatakse vastavalt meie Privaatsuspoliitikas seatud tingimustele. Isikuandmete andmine on vabatahtlik ja vajalik proovisõidu broneerimiseks, läbiviimiseks ning järeltegevuseks, kohtumise kokkuleppimiseks, hinnapakkumise või brošüüri esitamiseks. Alljärgnevas loetelus märke tegemisega nõustute oma Isikuandmete töötlemisega eelnevalt loetelus toodud eesmärkidel. Teil on õigus igal ajal nõusolek tagasi võtta, esitades sellekohase taotluse ettevõtte kontaktisikule e-posti aadressil klienditeenindus@veho.ee või Veho AS esindustes. Nõusoleku tagasivõtmine ei mõjuta enne nõusoleku tagasivõtmist toimunud Isikuandmete töötlemise seaduslikkust.