Citan Tourer | Mercedes-Benzi kaubikud

Uus Citan Tourer. Tundub hiiglaslik.

Uus Citan Tourer.

Soovite suure salongiga kompaktset kaubikut, mis sõidab erksalt ja mugavalt ja tuleb hästi toime ka kitsastes liiklusoludes? Teie kaubik peab teie tööd lihtsustama, olema teie ettevõtte visiitkaart ega tohi teha mingeid kompromisse turvavarustuse osas? Tutvuge uue Citan Toureriga.

Uus Citan: International Van of the Year Award 2022 võitja.

Mercedes-Benz Citan seab uusi standardeid: selle kvaliteedid kategooriates tõhusus, turvalisus, jätkusuutlikkus ja keskkond veensid auhinna 25-liikmelist žüriid. Žürii liikmed, erialased ajakirjanikud pea kõigist Euroopa riikidest ja Venemaalt, testisid ja hindasid 14 uut tarbesõidukite segmendi mudelit. Tulemuseks oli ühehäälne otsus: esimene koht Citanile!

Silmapaistvad omadused.

  1. Kvaliteet
  2. Funktsionaalsus
  3. Ohutus
  4. Töökindlus
Kaubamärgile vastav kvaliteet, mida saate nii näha kui tunda.

Atraktiivne välimus ja suur mugavus käivad uue Citani puhul käsikäes. Selle iseloomulik välisdisain eristub massist. Sisse istudes tervitab teid stiilselt kujundatud salong. Ka paljud kaubamärgile tüüpilised mugavusvarustused, mis on tuntud juba teistest seeriatest, teevad uuest Citanist tõelise Mercedes-Benzi kaubiku.

Muudab teie igapäevatöö lihtsamaks.

Uus Citan Tourer on mõeldud selleks, et teie tööd hõlbustada: alates ruumikast, paindlikult kasutatavast salongist koos mugava tagumise istepingiga Fold & Load kuni ergonoomilise juhikohani. Siin ootavad teid meeldivad istmed, lihtne käsitsemine ja palju hästi juurdepääsetavaid panipaiku, näiteks armatuurlaual.

Ulatuslik turvavarustus juba standardvarustuses.

Citan Toureris olete teie ja teie kaassõitjad ohutult teel. Ulatuslik sõitjate kaitse koos 7 turvapadja ja 5 abisüsteemiga on juba standardvarustuses. Sellega on uus Citan Tourer parimal viisil ette valmistatud, et teid nagu iga teine Mercedes-Benz aktiivselt liikluses toetada ja õnnetuse korral igati kaitsta.

Alati teie jaoks olemas.

Enne teie juurde saabumist on meie kompaktne kaubik tõestanud oma vastupidavust nõudlikes Mercedes-Benzi suve- ja talvekatsetes ning karmides korrosioonikatsetes. Seepärast on see nii töökindel, nagu ühelt Mercedes-Benzi kaubikult võib oodata.

Väljast kompaktne, seest ruumikas.

Uues Citan Toureris tunnevad teie reisijad ennast väga hästi: sisenemine toimub mugavalt mõlema standardvarustuses lükandukse kaudu, mille väljapoole avanevad aknad tagavad hea õhutuse. Kõik istmed on kaetud vastupidava kangaga. Seljatugesid saab vajaduse korral suhtes 1/3 : 2/3 tasaseks laadimispõrandaks ümber pöörata.
Salongikohad
Kaubaruumi maht
Kaubaruumi maht max
Max kandevõime

3

 

517 l
2390 l
539 kg

Toob digitaalse maailma kaubikusse.

Soovite veeta oma tööpäevi nii produktiivselt ja stressivabalt kui võimalik ning jääda kättesaadavaks ka teel olles? Uue Citani modulaarselt üksteisel põhinevad infotainment-varustused toetavad teid seejuures täpselt nende funktsioonidega, mis on teile olulised. Silmapaistev komponent on navigeerimise ja nutitelefoni integreerimisega multimeediumsüsteem MBUX.

Mercedes-Benz User Experience

MBUX võimaldab teil multimeediat uuel viisil kogeda. See kehtib nii mahukate funktsioonide ja ühendamisvõimaluste kui ka arvukate lahenduste kohta, kuidas saate oma multimeediumsüsteemi käsitseda.

Puuteekraan

Kõrge resolutsiooniga 17,8 cm (7-tollise) diagonaaliga puuteekraanil saate käsitseda multimeediumsüsteemi, nagu olete harjunud seda tegema oma mobiilsete seadmete kaudu. Lisaks saate kasutada multifunktsionaalse rooliratta puutetundlikke nuppe.

„Hey Mercedes“

„Hey Mercedes“ on piisav, et alustada ulatuslikku hääljuhtimist ja selle abil multimeediumsüsteemi mugavalt juhtida.

Nutika ühenduvusega produktiivsem töötamine.

Uue Citani infotainment-varustusel on pea kõigele lahendus: soovite teel olles ajakohaste liiklusandmetega kiiremini sihtkohta jõuda ja oma mobiilset seadet juhtmevabalt laadida? Või soovite oma valikulist multimeediumsüsteemi MBUX kõrge resolutsiooniga puuteekraani, mitmefunktsioonilise rooliratta nuppude või häälkäsklustega juhtida? Kõik on võimalik. Uued on ka Mercedes me ühenduvusteenused, mis pakuvad teie väikekaubikule pea piiramatuid võimalusi seoses teabe ja meelelahutusega ning ka lisaturvalisust.

Citani furgoonauto

MBUX multimeediumsüsteem

Citani furgoonauto

Mercedes me connect teenused1

Citani furgoonauto

Juhtmevaba laadimissüsteem kaasaskantavatele seadmetele

1

Teenuste kasutamiseks tuleb Mercedes me portaalis registreerida kasutajakonto ning nõustuda Mercedes me teenuste kasutamistingimustega. Peale selle tuleb sõiduk siduda kasutajakontoga. Pärast algse kehtivusaja möödumist saab teenuseid tasuliselt pikendada. Esmakordne teenuste aktiveerimine on võimalik ühe aasta jooksul alates esmasest registreerimisest või kliendipoolsest kasutuselevõtust, olenevalt sellest, kumb varem toimub.

Kogege nüüd Citan Tourerit.

Proovisõidu broneerimise ikoon

Proovisõidu broneerimine.

Registreeru ja alusta proovisõitu
Rohkem teavet
Edasimüüja otsimise ikoon

Otsi edasimüüjat.

Läheduses oleva edasimüüja leidmine
Rohkem teavet
Sõiduki konfigureerimise ikoon

Kaubiku konfigureerimine.

Kujunda oma kaubik
Rohkem teavet
Veho AS
Kas soovite Citan Toureri kohta rohkem infot?
Konfigureerige täpselt enda ettevõtte vajadustele vastav kaubik ja küsige pakkumist või tulge proovisõidule Veho esindustesse!
Veho AS
Kas soovite Citan Toureri kohta rohkem infot?
Konfigureerige täpselt enda ettevõtte vajadustele vastav kaubik ja küsige pakkumist või tulge proovisõidule Veho esindustesse!