Marco Polo | Mercedes-Benz sõidukelamu

Marco Polo. Heaolu pakkuv sõidukelamu.

Make your Move.

Konfigureerimine

MBUX ja MBAC: uued standardid infotainmenti ja meelelahutussüsteemi ning sõiduki käsitsemise osas.

MBUX toob teabe, meelelahutuse ja ühenduvuse teie Marco Polosse. See on nii lihtne, et õpite seda kiirelt kasutama, ja seda moodulitena, et te saaksite osta täpselt need funktsioonid, mida vajate.

Ainult sõidukelamutele on saadaval Mercedes-Benz Advanced Control (MBAC). Selle abil juhite sõidukelamu olulisi funktsioone ja saate vaadata kasulikku teavet – enne reisi, matkal olles või pärast seda. Ka käsitsemine on paindlik: MBAC-d saate juhtida nii puuteekraani kui ka nutitelefoni rakenduse kaudu.

MBUX ja Mercedes-Benz Advanced Control (MBAC)

Te pole kunagi varem olnud oma sõidukiga nii tihedalt seotud: MBUX ja MBAC avavad teile täiesti uued võimalused teabe vaatamiseks ja sõiduki funktsioonide juhtimiseks – seda ka nutitelefoni rakenduse kaudu.

Marsruudivaliku ja puutetundlikkusega MBUX

Mõne puudutusega sihtkohta: suure eraldusvõimega puuteekraani on lihtne käsitseda – teie Marco Polo saab teile näidata parimat teed sihtkohta.

Mercedes me rakendus

MBUXi saate juhtida ka rakenduse kaudu. See on eriti praktiline näiteks siis, kui soovite eemal olles sõiduki täitetasemeid kontrollida.

Targemalt reisimine

Mercedes-Benz Advanced Control (MBAC) võimaldab mugavalt juhtida selliseid olulisi sõidukelamu elektrilisi komponente, nagu soojendus, katus või jahutuskast, ning vaadata kasulikku teavet.

Mercedes-Benz Advanced Controli (MBAC) rakendus

 

MBAC rakenduse abil saate nutitelefonis vaadata olulist teavet oma sõidukelamu varustuse kohta. Nii saate näiteks enne teeleasumist hõlpsalt kontrollida, kas stardiks on kõik valmis.

MBAC katuse juhtimine

 

Ülestõstetava katuse elektriline juhtimine on suur pluss mugavuse osas. MBAC rakendusega saate selle nii avada kui ka sulgeda isegi oma mobiilsideseadmest.

Mõne MBUXi ja Mercedes-Benz Advanced Controli (MBAC) teenuse kasutamiseks on vaja lisavarustusse kuuluvaid ja tasulisi teenuseid, mis tuleb juurde tellida Mercedes me kaudu.

Toob teie seiklusesse veelgi enam stiili.  

Erimudelite seeria ArtVenture.

Võtke endale vabadus ja nautige seiklusi uues erimudelis ArtVenture. Tänu kolmele valitavale sõiduki külgede mustrile – kõik suursuguse mati musta värvi ja akvamariinivärvi kontrastosadega – ning samuti akvamariinivärvi kaitsekummiga reisite alati individuaalse stiiliga. Lisaks on erimudeli ArtVenture ülestõstetaval katusel suur eesmine aken. Sellele lisandub täiendav disaini- ja mugavusvarustus nagu EASY-PACKi tagaluuk. Olgu see Marco Polo, Marco Polo HORIZON või Marco Polo ACTIVITY – selle erimudeliga on teil alati kaasas oma individuaalne kostüüm.

Metallikvärvid

Erimudel on saadaval värvides grafiithall metallik, seleniithall metallik ja mäekristallvalge metallik.  

Värviline kaitsekumm  

Dekoratsiooniga sobivalt on kaitsekumm akvamariinivärvi.  

Suursugune dekoratsioon  

Sõiduki külgedele on saadaval kolm valikulist mustrit – kõik mati musta värvi ja akvamariinivärvi kontrastosadega.

Suur eesmine aken ülestõstetaval katusel

Suur eesmine aken laseb ülestõstetava katuse alla palju värsket õhku.  

Muu disaini- ja mugavusvarustus, valikuline

Erimudeli varustuse kõrgpunktide hulka kuuluvad elektriliselt avatav EASY-PACKi tagaluuk ja kööginurga alumise ääre taustavalgustus.  

[*] Edasise info ametliku uute sõiduautode kütusekulu ja ametliku spetsiifilise CO₂-emissiooni kohta leiate jaotisest „Suunised sõiduautode kütusekulu, CO₂-emissiooni ja elektrikulu kohta“, mis on tasuta saadaval kõigis müügipunktides ja ettevõtte DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de) veebilehel.

Lorem Ipsum