Marco Polo. Heaolu pakkuv matkaauto.

Algusest peale mugav.

Marco Pologa kuulutate oma sõltumatust.

Mugav sõidukelamu nõudlikele reisijatele.

Marco Polo on kompaktne matkaauto kõikidele, kellel on ka reisil olles oluline parim välimus ja suurim mugavus. Sõidukil on palju omadusi, mis on vajalikud, et sõita, elada ja magada väga heades tingimustes. Salongis on läbimõeldud sisustus koos esmaklassilise köögi ja kappidega, ülestõstetav katus magamisasemega katuseosas ja kahekohaline iste comfort asemena, nii et 4 inimest saavad mõnusalt magada. Kõrgetasemelise varustuse ja oma intuitiivse teabe- ja meelelahutuskontseptsiooniga võlub nii argipäevas kui reisidel. Ja liiklusesse toob Marco Polo oma väikese kütusekulu ja samal ajal suure veojõuga mootoritega uusi mõõtmeid mitte üksnes oma välimusega. Isegi kui te veel täna ei tea, kuhu homme sõidate, annab Marco Polo teile selleks vabad käed.

Eelised.

  1. Elamine & magamine
  2. Turvalisus
Teiseks koduks reisil olles.

Marco Polo muudab peaaegu iga sihtkoha reisil teiseks koduks. Tänu moodsale mööblikontseptsioonile, mis hõlmab riidekappi ja istmete all olevaid panipaiku, samuti eksklusiivseid sisustusvahendeid nagu purjekastiilis põrandakate, reisite te väga stiilselt. Ja kuna enda valmistatud toit maitseb vahel veel kõige paremini, ei tohi teie Marco Polost puududa korralikult varustatud kööginurk koos integreeritud külmiku ja praktiliste sahtlite ning suure klapplauaga. Peale korralikku kehakinnitust ja järgmise sihtkoha poole teele asumist, saate meeldiva taustavalgustusega komfortasemel või katuseosa magamisasemel ennast välja puhata1.

Palju ruumi ohutuse tagamiseks.

Ükskõik, kuhu te teel olete, on ohutus tänu standardvarustuses olevale tähelepanuassistendile ATTENTION ASSIST ja külgtuuleassistendile Crosswind Assist, teie parim reisisaatja. Eeskujulikku ohutust suurendavad täiendavalt uuenduslikud lisavarustuses olevad abi- ja ohutussüsteemid, nagu nt aktiivne pikivaheabi DISTRONIC2, Marco Polo pidurdusassistent Active Brake Assist,, COLLISION PREVENTION ASSIST Marco Polo ACTIVITYle, rajahoidik Active Lane Keeping Assist ja pimenurgaassistent Blind Spot Assist ning LED Intelligent Light System. Nii muutuvad Marco Polo matkaautod oma klassi tulevikku vaatavateks sõidukiteks, mille abil saate koos oma kaaslastega igat sõitu nautida. TÜV Rheinland andis sõidukile kõrge ohutustaseme eest salongis sertifikaadi „Sõitjate kaitse sertifitseeritud”3.

1

Saadaval lisavarustusena.

2

Aktiivne pikivaheabi DISTRONIC on saadaval üksnes Marco Polo ja Marco Polo HORIZONi jaoks.

3

TÜV Rheinlandi määratletud õnnetuse stsenaariumis tõendati reisijate kaitset koorma eest ja sisseehitatud mööbli stabiilsust. Selle testi tegemisel võttis sõiduki struktuur kokkupõrkel, mis toimus kiirusel 56 km/h, tekkivad jõud vastu ilma salongi olulise deformeerumiseta. Sisseehitatud osad jäid kahjustamata ja mööbliuksed suletuks.

Magamine. Puhketsoon.

Mugavad magamiskohad kuni 4 inimesele.

Marco Polos saab uutest seiklustest und näha 4 inimest. Ülestõstetav katus pakub ruumika magamiskoha kahele inimesele. Eriti meeldivad on punktelastsed vedruelemendid vahtmadratsi all, mis ei lase koduigatsusel tekkida. Kahekohaline iste liigub elektriliselt lamamisasendisse ja tühjendab samaaegselt seljatoe ja istmepatjade pneumaatilised küljepõsed, mis pakuvad sõidu ajal küljetuge. Koos asemepikendusega tekib sel viisil meeldiv tasane lamamispind kahele inimesele.

Kõik hea une jaoks.

  • Katuseosa magamisase kahele inimesele (mõõtmed 2,05 m × 1,13 mm, u 200 kg kogukoormus) ja kaitsevõrk. Kvaliteetne, punktelastsete vedruelementidega ergonoomiline vahtmadrats katuseosa magamisaseme jaoks, hoolitseb hea õhutuse ja meeldiva magamismugavuse eest
  • Kahekohaline iste asemepikendusega comfort asemena kahele inimesele (mõõtmed 2,03 m × 1,13 m)
  • Rulood tagaaknal ja esiklaasi kardin, millega saab magamisruumi pimedamaks muuta
  • Elektriliselt reguleeritavad aknad, taga paremal
  • Värvilised klaasid (must klaas) tagaosas, mis kaitsevad uudishimulike pilkude eest ja vähendavad päikesepaistest põhjustatud soojenemist.

Lorem Ipsum