Marco Polo | Mercedes-Benzi sõidukelamu
Marco Polo

Marco Polo. Heaolu pakkuv sõidukelamu.

Tehke oma samm.

Konfigureeri

Tulevikku suunatud info- ja meelelahutussüsteem.

Koos MBUX-iga (Mercedes-Benz User Experience) saate Marco Polos kasutada multimeediumsüsteemi, mis täidab pea kõik soovid. Õpivõimeline ja modulaarse ülesehitusega süsteem on intuitiivselt juhitav ning individuaalselt laiendatav: alates nutitelefoni-integratsioonist ja hääljuhtimisest ning lõpetades Mercedes-Benzi navigatsiooniga. Marco Pologa reisimise teeb veelgi meeldivamaks eksklusiivselt Marco Polosse integreeritud rakendus MBAC (Mercedes-Benz Advanced Control), millega saab juhtida tähtsaid matkafunktsioone. Lisaks kuuluvad MBUX-teenuste hulka erinevad standard- ja erivarustusse kuuluvad Mercedes me connecti teenused.

MBUX ja MBAC

Te pole kunagi varem olnud oma sõidukiga nii tihedalt seotud: MBUX ja MBAC avavad teile täiesti uued võimalused teabe vaatamiseks ja sõiduki funktsioonide juhtimiseks – seda ka nutitelefoni rakenduse kaudu.

MBUXiga navigeerimine

Mõne puudutusega sihtkohta: suure eraldusvõimega puuteekraani on lihtne käsitseda ja teie Marco Polo näitab teile parimat teed sihtkohta.

Mercedes me rakendus

MBUXi saate juhtida ka rakenduse kaudu. See on eriti praktiline näiteks siis, kui soovite eemal olles sõiduki täitetasemeid kontrollida.

MBAC: targemalt reisimine

Mercedes-Benz Advanced Controli (MBAC) abil saate mugavalt juhtida sõidukelamu selliseid olulisi elektrilisi komponente nagu soojendus, elektriline lükatav ja tõstetav klaasist katuseluuk või jahutuskast.

MBAC-rakendus

Tänu rakendusele MBAC saate telkimise ajal hõlpsasti jahutuskasti jahutusastet muuta, elektrilist ülestõstetavat katust kasutada või enne teele asumist kontrollida, kas veepaak on puhkuseks valmis.

AIRMATIC – kahtlemata esmaklassiline sõidumugavus.

Mugav

Olenevalt sõiduolukorrast, kiirusest ja teekattest reguleeritakse iga ratta amortisatsioon automaatselt ning vajaduse korral langetatakse või tõstetakse sõidukit.

Iseseisev

Kas kiir- või metsateel: AIRMATICu õhkvedrustusega saate nautida eriti mugavat ja ohutut sõidukogemust, täiustatud maastikusuutlikkust ja rohkem sportlikkust.

Kindel

Näiteks on teil suurem kliirens metsateedel või kergel maastikul ja madalal kiirusel. Suurema kiiruse korral, näiteks kiirteel, lastakse sõiduk veidi alla.

Toob teie seiklusesse veelgi enam stiili.

Kas soovite muuta oma sõidukelamu sama ainulaadseks kui teie reisid? Kolme Marco Polo mudeli erivarustuse abil saate seda teha täiesti oma stiiliga. Akvamariinivärvi ülestõstetava katuse lõõts on tõeline pilgupüüdja. Kuid vaade pole kaunis mitte ainult väljast – ülestõstetava katuse eesmine ava pakub teile katuse magamisasemelt täiesti uusi vaateid. Lõõtsaga sobivalt on külgedele saadaval akvamariinvärvi aktsentidega elegantsed mattmustad dekoratiivkiled. Need on saadaval olenevalt teie maitsest kolmes erinevas kujunduses ja suuruses.

Dekoratiivkiled

Lisavarustuses olevate dekoratiivkiledega saab välispinna muuta individuaalsemaks ja veelgi atraktiivsemaks, suurused – väike, keskmine ja suur.

Eest avanev ülestõstetav katus

Veelgi parem uni: külgmistele avadele lisaks on ülestõstetav katus saadaval ka suure esiaknaga.

Akvamariinsinine lõõts

Akvamariinivärvilise lõõtsaga saate oma Marco Polo kämpinguauto atraktiivse välimuse muuta veelgi individuaalsemaks ja väljendusrikkamaks ning rõhutate samal ajal oma isiklikku elustiili.

Muu disaini- ja mugavusvarustus, lisavarustus

Erimudeli varustuse kõrgpunktide hulka kuuluvad elektriliselt avatav EASY-PACK tagaluuk ja kööginurga alumise ääre taustavalgustus.

Tutvuge kohe Marco Pologa.

Proovisõidu broneerimise ikoon

Proovisõidu broneerimine.

Registreeru ja alusta proovisõitu
Rohkem teavet
Edasimüüja otsimise ikoon

Otsi edasimüüjat.

Läheduses oleva edasimüüja leidmine
Rohkem teavet
Sõiduki konfigureerimise ikoon

Kaubiku konfigureerimine.

Kujunda oma kaubik
Rohkem teavet
[*] Edasise info ametliku uute sõiduautode kütusekulu ja ametliku spetsiifilise CO₂-heite kohta leiate jaotisest „Uute sõiduautode kütusekulu, CO₂-heide ja elektritarbimine“, mis on tasuta saadaval kõigis müügipunktides ja ettevõtte DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de) veebilehel.