Marco Polo | Tehnilised andmed | Mercedes-Benz
Marco Polo

Marco Polo tehnilised andmed, mõõtmed ja massid.

Hinnakiri ja brošüür.

Mõõtmed ja massid.

Jõuülekanne
Sõiduki tüüp
Lubatav kogumass (zGG)

Mootorid. Sõidurõõmu pakkuja.

Ajamiehitus koos tugeva jõumomendiga pluss tõhusus.

3 tugeva tõmbega neljasilindrist diiselmootorit [kombineeritud kütusekulu: 6,1–6,9 l / 100 km; CO2-heide: 161–182X g/km]1, [*] muudavad sõitmise erksate sõiduomaduste ja kokkuhoidliku kütusekuluga naudinguks. Eriti just 176 kW (239 hj) tippmootor [kombineeritud kütusekulu: 6.1 l / 100 km; CO2-heide: 162 g/km]2, [*] lubab palju sõidurõõmu. ECO start-stopp funktsiooni ja 12 V 95 Ah geelakuga pakett BlueEFFICIENCY on sõiduki standardvarustuses. Eriliselt tulevikku vaatav: mootorid täidavad juba emissiooniklassi Euro 6d-TEMP nõudeid.

1

Marco Polo: kombineeritud kütusekulu: 6,1–6,9 l / 100 km; CO2-heide: 161–182 g/km. Tegelik kütusekulu sõltub muuhulgas sõiduki kaalust ja valitud varustusest.

2

Marco Polo 300 d automaatkäigukastiga 9G-TRONIC. Kombineeritud kütusekulu: 6.1 l / 100 km; CO2-heide: 162 g/km.  

Mootorid ja kuluväärtused.

Sõiduki tüüp
Jõuülekanne
Erivarustus ja originaaltarvikud (näiteks katusereeling, jalgrattahoidik jne) võivad muuta olulisi sõiduki omadusi, näiteks massi, veere- ja õhutakistust ning peale selle võivad need liiklus- ja ilmastikuolude kõrval mõjutada kütusekulu ja sõidujõudlust.

Kogege Marco Polot.

Konfiguraator.

Lisateavet mootorite ning nende heitkoguste ja tarbimisväärtuste kohta leiate konfiguraatorist.

Marco Polo

Konfigureerige soovitud mudel.

[*] Edasise info ametliku uute sõiduautode kütusekulu ja ametliku spetsiifilise CO₂-heite kohta leiate jaotisest „Suunised sõiduautode kütusekulu, CO₂-heite ja elektrikulu kohta“, mis on tasuta saadaval kõigis müügipunktides ja ettevõtte DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de) veebilehel.