Eriolukord

Silberauto Eesti teavitus klientidele ja koostööpartneritele

17.03.2020

Hea klient ja koostööpartner!

Kahjuks on olukord Eestis ja maailmas lühikese aja jooksul täiesti ettenägematult muutunud. Eestis kehtiva eriolukorra tõttu peame kõik panustama koroonaviiruse leviku takistamisse ning käituma ratsionaalselt ja läbimõeldult.

Täpsem info esinduste lahtiolekuaegade kohta ja nende võimalike muutuste kohta on leitav meie kodulehel www.silberauto.ee.

Juhul kui kahtlete oma tervislikus seisundis või Te ei tohi ettevaatusabinõude tõttu liikuda, siis juba varem tehtud broneeringud on Teil võimalik edasi lükata, teavitades meid sellest telefoni või e-kirja teel:

Silberauto Eesti Järve: 626 6000, teenindus.jarve@silberauto.ee
Silberauto Eesti Ülemiste: 605 6950, ylemiste@silberauto.ee
Silberauto Eesti Rakvere: 660 0152, teenindus.rakvere@silberauto.ee
Silberauto Eesti Jõhvi: 611 9733, teenindus.johvi@silberauto.ee
Silberauto Eesti Tartu: 730 0720, teenindus.tartu@silberauto.ee
Silberauto Eesti Viljandi: 435 4911, teenindus.viljandi@silberauto.ee
Silberauto Eesti Pärnu: 445 1990, teenindus.parnu@silberauto.ee
Silberauto Eesti Kuressaare: 453 1423, kuressaare@silberauto.ee
Silberauto Eesti Tänassilma: 6463356, tanassilma@silberauto.ee
Silberauto Eesti Maardu: 611 9700, teenindus.maardu@silberauto.ee

Soovime juhtida meie kõigi tähelepanu ettevaatusabinõudele ning oleme oma töötajate ja klientide parema ohutuse tagamiseks sisse viinud alljärgnevad abinõud:

  • Teenindust külastades ja proovisõiduauto tagastamisel on teil võimalik auto üle anda esindusse sisenemata pannes võtme esinduse seinal olevasse postkasti ja helistades kontakttelefonil (vastavad juhised on meie esinduste ustel).
  • Vajadusel tuleme ise teie teenindusse toodavale autole järele ja toome ära peale tööde teostamist. Täpsem info ja teenuse tellimine eespool olevatel kontaktidel.
  • Teostame kõikidele proovisõiduautodele ja teenindusest välja antavatele sõidukitele peamiste kontaktpindade desinfitseerivat puhastust.
  • Meie esindustesse sisenedes leiate niisked salvrätikud ja kätedesinfektsiooni vahendi, mida palume teil sisenedes kasutada.
  • Teostame koristust meie esindustes tavapärasest sagedamini ning lisaks tavapärasele koristusele desinfitseerime käepidemeid, töötasapindu ning tualettruume. Järgime distantsihoidmist ning väldime kehakontakti läbi kätlemise.


Oleme Teie jaoks kättesaadavad, et tagada jätkuvalt parim teenindus kehtestatud eriolukorra situatsioonis. Parima lahenduse leidmiseks ja tekkivate küsimuste lahendamiseks palume meiega ühendust võtta.

Meie kontaktid leiate kodulehelt www.silberauto.ee/kontakt/esindused/

Ametlikult kinnitatud infot ja juhiseid koroonaviiruse puhangu kohta leiate Terviseameti kodulehelt.