Meie väikekaubik on valmis suurteks tegudeks!

Meie väikekaubik on valmis suurteks tegudeks!

06.12.2021

Väikese kaubiku suur saavutus: tänavu augustikuus esitletud uus Citan võitis rahvusvahelise aasta kaubiku tiitli International Van of the Year 2022. Auhinna võttis vastu Marcus Breitschwerdt, Mercedes-Benz Vansi juht.


Rahvusvahelist aasta kaubiku tiitlit on välja antud alates 1992. aastast, selle saab igal aastal oma segmendi parim väike tarbesõiduk. Seega tähistatakse tänavu selle konkursi 30. sünnipäeva. Auhinnasaajate hulgas on ka Mercedes-Benz, kellele on seekordne aasta kaubiku tiitel juba neljas. Praegu koosneb žürii 25 Euroopa vastava segmendi juhtiva väljaande ajakirjanikust. Novembrikuus toimus Hamburgis pressile korraldatud proovisõiduüritus, kus ajakirjanikud said uut Citani põhjalikult katsetada. Tulemus on nüüd teada! Uus Citan tunnistati konkurentidest paremaks ning see võitis aasta kaubiku tiitli (välja anti ka teine esikoht, mille sai Renault Kangoo).


"Meil on väga hea meel, et uus Mercedes-Benz Citan võitis aasta kaubiku tiitli. Sel aastal müügile jõudnud Citan on täiesti uus mudel, mis loodi professionaalide poolt professionaalidele ning see täiendab suurepäraselt Mercedes-Benz Vansi mudelivalikut. Nii kaubikuversioon kui ka Tourer pakuvad meie klientidele laia valikut kasutusvõimalusi ja kõrget funktsionaalsust – koos erakordse sõidumugavuse ning end tõestanud Mercedes-Benzi ohutusstandardiga. Citan täiendab tõelise Mercedes-Benzina meie kaubikuperekonda. Tahaksin tänada meie kõrgelt kvalifitseeritud meeskonda, kes on selle suurepärase sõiduki arendamisesse pannud kõik oma oskused, südame ja hinge."

- Marcus Breitschwerdt, Mercedes-Benz Vansi juht.