Originaal vs plagiaat äriklientidele | Mercedes-Benzi kaubik
Mercedes-Benzi originaalvaruosad versus plagiaadid

Mercedes-Benzi originaalvaruosad versus plagiaadid.

Vale kuningas. Tõeliset naljakas. Võltsitud varuosa. Üldse mitte naljaks.

Võltsitud varuosad on turvarisk.

Teie turvalisus on meie suurim prioriteet. Seetõttu on Mercedes-Benz Group AG toote võltsimise vastu. Sest erinevalt võltsitud kelladest või luksuskäekottidest ohustavad varuosade plagiaadid mitte ainult kaubamärgi omaniku mainet, vaid ka kliendi turvalisust.

Petlikult tõeline.

Esmapilgul näevad originaal- ja võltsitud varuosad sageli peaaegu identsed välja. Nii ei saa võltsitud varuosasid mõnikord visuaalselt peaaegu üldse Mercedes-Benzi originaalvaruosadest eristada - ja see võib olla väga ohtlik. Sest sellel, mida te otsustate, on mingil määral tõsised tagajärjed teie ohutusele. See saab selgeks põhjalikes tootetestides, mida Mercedes-Benz teostab regulaarselt erinevatele võltsingutele Tulemused on hirmuäratavad. Seetõttu selgitab ülemaailmne Mercedes-Benzi esindusmeeskond tootepiraatlust ja tuvastab imitatsioone.

Kriminaalne pettus.

Võltsinguäri taga on praeguseks hiiglaslikud kriminaalsed tööstused, mis põhjustavad suurt majanduslikku kahju: võltsijad ei tasu makse, ei pea kinni töötingimustest ja ohustavad originaalvaruosade tootjate töökohti.

Nii saate end kaitsta.

Mitmetel juhtudel ei saa plagiaati visuaalselt peaaegu üldse originaalvaruosast eristada ja ka hind ei ole alati turvaline kriteerium. Te saate aga siiski pidada silmas, kellelt te varuosa tellite.

  • Usaldage Mercedes-Benzi originaalvaruosade korral oma volitatud Mercedes-Benzi edasimüüjat või hoolduspartnerit.
  • Olge ettevaatlik küsitavate toodete või kahtlaste pakkumiste suhtes. Plagiaate pakutakse sageli internetis. Ilmselged ja agressiivselt reklaamitavad kauplemispakkumised võivad olla sageli võltsingu tunnused.
  • Teavitage plagiaadijuhtudest Mercedes-Benz Group AG kaubamärgi kaitsemeeskonda. Nii aitate meil võidelda jätkuvalt tootevõltsingute vastu ning tagada endale ja teistele klientidele turvalisuse.

Kui te märkate plagiaati, siis teatage palun e-postaadressil dialog@mercedes-benz.com, märkides teemaks „Registreeritud kaubamärk“.

Palju tänu koostöö eest!