ServiceCare Complete eraklientidele | Mercedes-Benz
Mercedes-Benz ServiceCare Complete

Mercedes-Benz ServiceCare Complete.

Mercedes-Benz ServiceCare Complete.

Täiesti muretu pakkumine on teie kaubiku olulisim kindlustus.

Mercedes-Benz ServiceCare Complete katab kõik töökoja tööd, kaasa arvatud kuluvosade remondi. Sõiduk on plaanipäraselt kasutusvalmis ja kulud on kindlalt kontrolli all. Täiesti muretu pakkumine kõigile, kes ei soovi jätta miskit juhuse hooleks ja toetuvad maksimaalsele läbipaistvusele ja kavandatausele.

Mercedes-Benz ServiceCare Complete ülevaatlikult:

Teenused

Kuluvosade vahetamine, samuti korrapärased hooldustööd vastavalt hooldusvihikule ja tootja eeskirjadele, samuti garantii pikendamine peaaegu kõigile osadele ja komponentidele (nt mootor, ülekanne, elektrisüsteem, teljed, kliimaseade). Lepingut sisaldab Mercedes-Benz Mobilo1. Lepingut saab sõlmida esimese 12 kuu jooksul pärast esmast registreerimist, kui max. läbisõit on 50 000 km, eeldusel, et hooldused on teostatud vastavalt hooldusvihikule ja tootja eeskirjadele.

Kehtivusajad

Kuni 7 aastat pärast esmast registreerimist.

Läbisõit

Kuni 300 000 km koguläbisõit.

1

Mercedes-Benz Mobilo kehtib hetkel V-klassi, X-klassi, Marco Polo ja Marco Polo HORIZON mudelitele. Mobilo kehtib kõikidele sõidukitele, mis on esmaselt registreeritud alates 1. jaanuarist 2012. Peale kahe kasutusaasta möödumist pikendatakse kehtivat Mobilot Mercedes-Benzi autoteeninduses teostatud korralise hoolduse järel kuni järgmise tehnilise hoolduseni ja nii kuni 30 aasta möödumiseni. Mercedes-Benz MobiloVan teenused kehtivad Vito, Citan ja Marco Polo ACTIVITY sõidukitele.

Lorem Ipsum