ServiceCare Maintenance eraklientidele | Mercedes-Benz
Mercedes-Benz ServiceCare Maintenance

Mercedes-Benz ServiceCare Maintenance.

Mercedes-Benz ServiceCare Maintenance.

Professionaalne hooldus. Kõik parima kvaliteediga.

Olulisimate sõidukiosade ja -funktsioonide regulaarne ja korrektne kontroll tagab teie kaubiku jõudluse ja usaldusväärsuse. Hooldus kaitseb ebavajalike remondikulude eest ja tagab minimaalse, kalkuleeritud seisaku. Toode Mercedes-Benz ServiceCare Maintenance tagab sõiduki väärtuse püsimise ja suurendab seega ka edasimüügiväärtust.

Mercedes-Benz ServiceCare Maintenance ülevaatlikult:

Teenused

Kõik hooldused vastavalt ASSYSTile (aktiivne hooldussüsteem) või hoolduslehele Mercedes-Benzi raamil, kaasa arvatud varuosad ja õlid. Lepingut sisaldab Mercedes-Benz Mobilo1. Hoolduste arv on vabalt valitav: 2, 4 või 6

Läbisõit

läbisõidupiirangut pole.

Läbisõit

koguläbisõidupiirangut pole.

 

1

Mercedes-Benz Mobilo kehtib hetkel V-klassi, X-klassi, Marco Polo ja Marco Polo HORIZON mudelitele. Mobilo kehtib kõikidele sõidukitele, mis on esmaselt registreeritud alates 1. jaanuarist 2012. Peale kahe kasutusaasta möödumist pikendatakse kehtivat Mobilot Mercedes-Benzi autoteeninduses teostatud korralise hoolduse järel kuni järgmise tehnilise hoolduseni ja nii kuni 30 aasta möödumiseni. Mercedes-Benz MobiloVan teenused kehtivad Vito, Citan ja Marco Polo ACTIVITY sõidukitele.

Lorem Ipsum