Digitaalne hooldusraamat | Mercedes-Benz

Digitaalne hooldusraamat

Digitaalne hooldusraamat.

Hooldusandmed on Teile alati kättesaadavad.

Digitaalses hooldusraamatus on turvaliselt ning Teie mugavust silmas pidades kirjas kõik hooldustööd, mis on teostatud alates 2007. aastast. Digilahenduse eeliseks on, et kogu hooldusinfo sõiduki eluea jooksul salvestatakse turvaliselt Mercedes-Benzi andmebaasi. Me soovitame Teil alati alles hoida viimase hooldusraporti, näiteks juhuks kui peaksite otsustama sõiduki müüa. Kui aga hooldusraport kaob, saab iga autoriseeritud Mercedes-Benzi töökoda väljastada Teile informatsiooni sõiduki hooldusajaloo kohta. Kui vaja, saab töökoda omanikule väljastada ka sõiduki kogu hooldusajaloo.

Hooldusdokumendid on Mercedes-Benzi sõiduautode [1] puhul kasutusel alates 2008. aasta keskpaigast, Mercedes-Benzi kaubikute [2] mudeliperekondadel alates 2012. aasta oktoobrist.

Digitaalsel hooldusraamatul on palju eeliseid:

• infot Teie sõiduki juures teostatud korralise hoolduse tööde kohta hoitakse ja uuendatakse järjepidevalt elektroonilises keskkonnas;
• trükitud hooldusvihiku või digitaalse hoolduskaardi väljatrüki kadumisel on info kiiresti taastatav;
• info Teie sõiduki juures teostatud korralise hoolduse tööde kohta on kättesaadav ja kasutatav järgnevate hooldustööde täpseks planeerimiseks kõikides Mercedes-Benzi autoriseeritud esindustes Euroopas;
• sõiduki hooldusajalugu säilib järjepidevalt ja korrektselt olenemata külastatud teeninduse asukohast;
• sõiduki läbisõidu ja teostatud hooldustööde kohta käiva info usaldusväärsus on kindlustatud, mis tagab Teile sõiduki kõrgema hinna järelturul.