Sprinter Tourer | Mercedes-Benz tarbesõiduk

Ruumikas, mugav ja ohutu: Sprinter Tourer.

Konfiguraator

Suunanäitaja, tõhus, usaldusväärne.

Ääretult mitmekülgne, tänu millele leiate oma veovajadustele parima lahenduse ja suurepärane välimus, mis jääb kõigile meeldivalt silma. Uuel Sprinter Toureril on muljetavaldav valik: 3 sõiduki pikkust, 2 katuse kõrgust ja kuni 3 istmerida. Selle mitmete sõiduki variantide ja varustuste hulgast leiate ökonoomseid baasmudeleid, aga ka kvaliteetselt varustatud komfort-istmete ja luksusliku vooderdusega Tourereid.

Esimest korda saadavalolevatel komfort-istmetel saavad teie reisijad individuaalselt reguleerida seljatoe nurka ja komfort-peatugede asendit - see on tõeline mugavus. Juhid saavad kasu intelligentsest juhtimis- ja näidikukontseptsioonist ning samuti modulaarsest mahalaadimiskontseptsioonist, mida saab samuti täiuslikult sõiduki kasutusega kohandada, nagu ka multimeedia- ja abisüsteemide valikuid.

Sellega seab Sprinter tänu uuenduslikkusele ja enam kui 20-aastasele kogemusele uue tähise kui tuleviku suunda näitava, tõhusa ja usaldusväärse mobiilsuslahendusena, mis aitab teie ettevõttel edasi liikuda.

Eelised.

  1. Toote kontseptsioon
  2. Ühenduvus
  3. Valdkonnapõhised lahendused
  4. Turvalisus
  5. Ökonoomsus
Täielikult veenev.

Juba visuaalselt on uus Sprinter Tourer väga silmatorkav: sõiduki disain järgib uudset Mercedes-Benzi disainikontseptsiooni Sensual Purity. Ka juhiruum kujundati ümber ning avaldab muljet nii kõrgetasemelise disaini kui ka suurepärase funktsionaalsuse poolest. Näiteks intelligentse modulaarse mahalaadimiskontseptsiooni ja KEYLESS-START võtmevaba käivitusega.

Lisavarustuses olev kõrgetehnoloogiline kliimaseade tagab teie reisijatele meeldiva temperatuurikontrolli. Täielikult sisustatud salongis on soovi korral iga istmerea jaoks saadaval ka USB-laadimisfunktsiooniga hoidik nutitelefonide jaoks.

Sõltuvalt kasutusprofiilist ja soovitud sõidukäitumisest, saate oma Sprinter Tourer’i tellida, kas taga- või nelikveolisena 1. Käigukastiks on kas 6-käiguline manuaalkäigukast2 või 7G-TRONIC PLUS automaatkäigukast. 

Teie mobiilsus 4.0.

Selleks, et muuta tööd võimalikult ökonoomseks ja meeldivaks, on Sprinter’i jaoks soovi korral saadaval erinevad raadiod, multimeediumsüsteemid ja ühenduvuslahendused. Vastavalt vajadusele on saadaval pakkumised alates raadio, Bluetooth®-i liidesega ja valjuhääldiga nutitelefoni hoidikust kuni kõrge resolutsiooniga puutekraani ning kiire kõvaketta navigeerimisega multimeediasüsteemini koos 3D-kaartide ja nutitelefoni integreerimisfunktsiooniga3. Nende kasutamine on just selline nagu olema peab: lihtne. Multimeediasüsteeme saab kasutada näiteks kõrge resolutsiooniga puuteekraanilt või mitmeotstarbelise rooliratta puutetundliku juhtimisnupuga. Kõik juht- ja näidikuelemendid on kergesti kättesaadavad ja loetavad.
Kuna tänapäeva töömaailma juurde kuuluvad digitaalsed lahendused, oleme varustanud Sprinter’i integreeritud sidemooduliga, mis loob tehnilise aluse sõiduki püsiva internetiühenduse jaoks. See võimaldab praeguste ja tulevaste Mercedes PRO teenuste kasutamist. Nende eelised ulatuvad alates ettenägelikust hooldushaldusest tingitud minimaalsetest rikkeaegadest kuni digitaalse sõiduraamatuni, mis muudab paberimajanduse üleliigseks.

Täpselt tööülesannetele vastav.

Sprinter Tourer võimaldab palju: 3 sõiduki pikkust, 2 katuse kõrgust ja kuni 4 pingirida loovad muljetavaldava aluse valikuvõimalustele. See võimaldab teil seadistada eriti tugevaid sõidukeid, näiteks ehitusplatsil kasutamiseks, samuti luksuslikult varustatud VIP shuttle’ks – just nii nagu seda oma töö jaoks vajate. Parema reisijate mugavuse tagamiseks on kõik kahe- ja kolmekohalised istmed komfort-istmed, millel on reguleeritavad seljatoed ja mugavad peatoed. Nii tunnevad end kuni 8 reisijat pluss juht Sprinter Tourer’s hästi.

Vajadusel saab lisada kuni 3500 kg ulatuses pagasit, materjali või tööriistu. Enam kui 600 erivarustusega, nende seas näiteks erilised autopargi- ja šassiilahendused, saab Sprinter Tourer’t veel täpsemalt teie vajadustega sobitada.

Turvavarustuse eeskujulik tase.

Sprinter on ehitatud mõeldes ohutusele. Tugeva aluse selle jaoks moodustab keretoorik, mis on oma konstruktsiooni ja materjalikoostiste tõttu eriti stabiilne.
Sellele lisanduvad mitmed abisüsteemid, sest ka kõige kogenum juht võib sattuda olukordadesse, kus abi on teretulnud ja kasulik. Pakkumine ulatub standardsest küljetuule abisüsteemist Crosswind Assist kuni aktiivse pidurdusabi Active Brake Assist ja sõidurajal püsimise abini Lane Keeping Assist – viimsed kaks on suurema kui 3500 kg lubatud täismassiga sõidukite standardvarustuses. Kolm kaameralahendust – näiteks tagurduskaamera sisepeeglil, mis näitab ka 360° pilti – parandavad soovi korral niigi head nähtavust juhikohalt. Pimedas valgustavad lisavarustusse kuuluvad LED High Performance esituled teed heledalt ja kaugele.
Liiklusõnnetuse korral kaitsevad juhti baasvarustusse kuuluvad turvapadjad. Soovi korral on juhile ja kaassõitjale saadaval veel viis turvapatja. Soovi korral pakub lisakaitset Secondary Collision Mitigation: pärast tuvastatud kokkupõrget aktiveerib see süsteem iseseisvalt pidureid ja aitab sellega ära hoida järgnevaid õnnetusi.

Ökonoomne igas valdkonnas.

Sprinteri näol valite sõiduki, mis on oma ökonoomsust muljetavaldavalt tõestanud üle 20 aasta. Uus Sprinter jätkab edulugu, pakkudes juba tuntud kvaliteeti ja vastupidavust. Teie naudite ökonoomsust alates esimestest hetkedest: paljude konfigureerimisvõimalustega ja atraktiivse hinnaga esiveoliste sõidukite näol, mille puhul tellite ainult seda, mida tõesti vajate.

Kuna soovime muuta hea veelgi paremaks, oleme täiendavalt optimeerinud oma diiselmootorite kütusekulu ja teinud avara ruumikontseptsiooni veelgi kasutatavamaks. Sprinter ühendab madala kütusekulu ja intelligentse funktsionaalsuse, pakkudes igas mõttes ökonoomset transpordilahendust.

1

Nelikvedu on eeldatavasti saadaval alates 2018. aasta neljandast kvartalist.

2

Baasvarustuse 6-käiguline manuaalkäigukast on koos OM642 V6 diiselmootoriga eeldatavalt saadaval alates 2018. aasta neljandast kvartalist.

3

Nutitelefoni integreerimise süsteem on eeldatavalt saadaval alates 2018. aasta neljandast kvartalist.

Abivalmis paljudes situatsioonides.

Pikad kiirteelõigud, ridade vahetamine tihedas liikluses, manööverdamine kitsastes oludes: juhiabisüsteemid toetavad paljudes situatsioonides. Sprinteri varustuse saab valida vastavalt selle kasutuse iseloomule. Kõikidel juhiabisüsteemidel on midagi ühist: tipptehnoloogia. Näiteks adaptiivne kiirushoidik Active Distance Assist DISTRONIC, mis suudab pikad sõidud muuta palju pingevabamaks, hoides eessõitva autoga eelseadistatud pikivahet. Või parkimispakett 360° kaameraga, Parking Assist ja Drive Away Assist, tänu millele on juhil manööverdades ja parkides ümbritsevast hea ülevaade.

Sprinter Tourer, aktiivne pidurdusabi

Pidurdusassistent Active Brake Assist

Sprinter Tourer, 360°-kaameraga parkimispakett

Parkimispakett 360° kaameraga

Sprinter Tourer, aktiivne pikivaheabi DISTRONIC

Adaptiivne kiirushoidik Active Distance Assist DISTRONIC

Sprinter Tourer, tagurduskaamera näiduga tahavaatepeegel

Tagurduskaamera näiduga tahavaatepeegel

Sprinter Tourer, pimenurgaabi

Rear Cross Traffic Alert’ga pimenurgaabi

Sprinter Tourer,sõidurajal püsimise aktiivne abisüsteem

Sõidurajal püsimise aktiivne abisüsteem

Esiosa disaini põhiomadused.

Sprinter Tourer, kroomitud jahutusvõre

Kroomviimistlusega radiaatorivõre

Sprinter Tourer, sõiduki värvis jahutusvõre raam

Kerevärvi radiaatorivõre raam

Sprinter Tourer, värvitud põrkeraud

Värvitud esimest kaitseraud

Sprinter Tourer, raadio eelvalmidus

Raadio eelvalmidus

Sprinter Tourer, navigeerimine

navigeerimine

Sprinter Tourer, puutetundlik 10,25-tolline MBUX multimeediasüsteem

Puutetundlik 10,25-tolline MBUX multimeediasüsteem

Sprinter Tourer, digitaalraadio (DAB)

Digitaalraadio (DAB)