Tõhusam elektriajam, kombineerituna end tõestanud sõiduki tugevate külgedega.

Konfigureeri

Kuni 421 km12 lokaalsete heitmete vaba sõitmine.

eVito Tourer PRO on täpselt nii funktsionaalne, turvaline ja mugav, nagu seda Mercedes-Benz Vito puhul võib oodata. Äärmiselt tõhus elektrimootor pakub maksimaalselt 150 kW (204 hj) juures [eVito Tourer PRO sõiduauto registreeringuga (M1). Voolutarve kombineeritud testitsüklis 26,2 kWh/100 km, CO2 heide 0 g/km]1 [*] ja selle pöördemoment on kuni 362 Nm.

Jääkläbisõiduga kuni 421 km12 saate sõita ka linnakeskkonnast kaugemale. Kasutatav aku võimsus on 90 kWh ja selle saab kiirlaadimisjaamas kuni 110 kW juures umbes 45 minutiga3 10-st kuni 80% täis laadida. Mahukas, kuni 8 istekoha ja juhikohaga salongis ei tekita elektriajam teile mingeid piiranguid.

 

1

Voolutarbimine ja jääkläbisõit on kindlaks määratud määruse 692/2008/EÜ alusel. Voolutarbimine ja jääkläbisõit olenevad sõiduki konfiguratsioonist, eelkõige valitud kiirusepiirajast.

 

Voolutarve ja jääkläbisõit on kindlaks määratud määruse 2017/1151/EL alusel. Voolutarbimine ja jääkläbisõit olenevad sõiduki konfiguratsioonist, eelkõige valitud kiirusepiirajast.

2

Seega oleneb tegelik jääkläbisõit individuaalsetest sõiduvõtetest, teede olukorrast ja liiklustingimustest, välistemperatuurist, kliimaseadme/kütte kasutusest jne ning võib seetõttu varieeruda.

3

Aku laetuse kestus sõltub laadimise infrastruktuurist.

Silmapaistvad omadused.

Mercedes PRO: lihtsustab ja kiirendab teie äri.

Leidke sobivad lahendused oma Vitole.

Tulevik sõidab elektri jõul: avastage enda jaoks uus eVan ökosüsteem.

eVan ökosüsteem

Andke oma ärile särtsu. Meie arveldame, teie võrdlete.

Laadimislahendused

Mercedes-Benzi laadimislahendused teie eVanile.

Jääkläbisõit

Äpiga eVAN Ready App virtuaalsele proovisõidule.

Kõik käitamiskulud

Millal tasub elektrisõiduk ennast ära?

eVAN KKK.

[*] Edasise info ametliku uute sõiduautode kütusekulu ja ametlike spetsiifiliste CO₂-emissioonide kohta leiate jaotisest „Suunised sõiduautode kütusekulu, CO₂-emissioonide ja elektrikulu kohta“, mis on tasuta saadaval kõigis müügipunktides ja ettevõtte DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de) veebilehel.

Lorem Ipsum