Arendab ettevõtet: Vito Tourer.

Hind alates 25 380 eurot

Vito. Tahab, oskab ja teeb ära.

Soovite alati valmis olla? Ei suuda uutele katsumustele vastu panna? Seate otsusekindlusest endale prioriteediks? Siis sobite Vitoga ideaalselt kokku. Vito viib teid edasi - nii teel kui ka teie ettevõtte edu suunas. Ökonoomsuse ja kvaliteedi poolest on kaubik sama eeskujulik kui paindlikkuse ja turvalisuse osas. Vito on tõeline tarbesõidukite spetsialist.

Toureri puhul on valikus kolm baasversiooni: BASE, PRO ja SELECT. Variantide valik on lai, alustades lihtsamast reisijate veoks mõeldud sõidukist ja lõpetades äriklassi reisijate veoks mõeldud Vitoga. Vito on saadaval kahe teljevahega, kolmes pikkuses ja kuni neljas erinevas täismassi-variandis.

Mercedes-Benzi partnerite tihe võrgustik hoolitseb arvukate teenustega selle eest, et teie Vito püsiks pikka aega töökindel. Usaldage hooldus ja remont oma Mercedes-Benzi teenindusele. Tema tunneb teie sõidukit kõige paremini. Nii jääb Vito pikaks ajal teie väärtuslikuks partneriks.

Eelised.

  1. Ühenduvus
  2. Ökonoomsus
  3. Ohutus
Jääge ka teel olles võrguga ühendatuks.

Vitoga võtate digitaalse maailma lihtsalt kaasa! Valikulised audiosüsteemid pakuvad vabakäeseadme funktsiooni ja muusika voogedastust Bluetooth®-i kaudu ning võimaldavad osaliselt nutitelefonide integreerimist. Sellega saab teha tööd võimalikult ökonoomselt ja meeldivalt – ka tänu lihtsale käsitsemisele.

Usaldusväärne äripartner.

Need, kes oma ressurssidega säästlikult ümber käivad, on ettevõtluses alati teretulnud partnerid. Vito Toureri 5 diiselmootori hulgast leiate oma ülesannete täitmiseks kindlasti ökonoomse lahenduse. Mercedes-Benzi tüüpiline usaldusväärsus ja pikk tööiga tagavad selle, et Vito Tourer on teie jaoks olemas, kui teda vajate. Sellele aitavad kaasa pikad, kuni 40 000 km hooldusintervallid.

Jõudke oma sihtkohta ohutult.

Vito Toureri eesrindlikest ohutus- ja abisüsteemidest võivad saada kasu kõik: teie, teie kaassõitjad ja teised liiklejad. Standardse turvavarustuse hulka kuuluvad Vitol näiteks külgtuule abisüsteem ja tähelepanuhoidja ATTENTION ASSIST. Standardvarustuses oleva juhi turvapadja kõrval on lisavarustusena saada ka kõrvalistuja1 turvapadi, samuti rindkere-vaagna külgturvapadi ja eesmised turvakardinad. Soovi korral toetavad teid aktiivne pidurdusabi ja aktiivne pikivaheabi DISTRONIC ning sõidurajal püsimise ja pimenurgaabi.

Jõuab turvaliselt kohale.

Sama mitmekülgne kui teie teekonnad.

Kohale jõuavad kõik - Vitoga jõuate edasi. Vito Toureri valikus 3 tugevat mootorit, valida saab tagaratta- ja nelikveo vahel. Olenevalt sellest, mis teid ees ootab ja kuhu sõidate: valige omale sõiduk, mis vastab teie kasutusprofiilile ja soovitud sõidukäitumisele.

Teel olles säilitab lisavarustuses olev 7-käiguline automaatkäigukast 7G-TRONIC PLUS hea sõidumugavuse ja hoiab kütusekulu madala. Ka standardvarustuses olev 6-käiguline käigukast üllatab oma väleduse ja tõhususega. Millise veosüsteemi kasuks te ka ei otsustaks: standardvarustuses oleva elektromehaanilise roolivõimendiga ja mugava veermiku kohandamisega, naudite Vito Toureris selle  sõiduauto tasemel olevat tõhusust ja sõidumugavust.

Lorem Ipsum