Vito Tourer | Mercedes-Benzi kaubik

Vito Tourer. Teie edu kiirendaja.

Konfigureeri

Professionaalne inimesteveo spetsialist.

Vito Tourer võtab peale kuni 8 inimest peale juhi. See keskmise suurusega kaubik pakub teile palju rohkem: kulusoodsad mootorid panustavad iga kilomeetriga teie majanduslikku edusse. Mercedes-Benzile kohaselt on Vito Toureri turvavarustus koos tehniliselt viimistletud abisüsteemidega eeskujulikul tasemel. Uusimal tasemel on ka 3 audiosüsteemi, mis toovad digitaalse maailma teie Vitosse.

Silmapaistvad omadused.

  1. Ühenduvus
  2. Ökonoomsus
  3. Ohutus
Jääge ka teel olles võrguga ühendatuks.

Vitoga võtate digitaalse maailma lihtsalt kaasa! Valikulised audiosüsteemid pakuvad vabakäeseadme funktsiooni ja muusika voogedastust Bluetooth®-i kaudu ning võimaldavad osaliselt nutitelefonide integreerimist. Sellega saab teha tööd võimalikult ökonoomselt ja meeldivalt – ka tänu lihtsale käsitsemisele.

Usaldusväärne äripartner.

Need, kes oma ressurssidega säästlikult ümber käivad, on ettevõtluses alati teretulnud partnerid. Vito Toureri 5 diiselmootori hulgast leiate oma ülesannete täitmiseks kindlasti ökonoomse lahenduse. Mercedes-Benzi tüüpiline usaldusväärsus ja pikk tööiga tagavad selle, et Vito Tourer on teie jaoks olemas, kui teda vajate. Sellele aitavad kaasa pikad, kuni 40 000 km hooldusintervallid.

Jõudke oma sihtkohta ohutult.

Vito Toureri eesrindlikest ohutus- ja abisüsteemidest võivad saada kasu kõik: teie, teie kaassõitjad ja teised liiklejad. Standardse turvavarustuse hulka kuuluvad Vitol näiteks külgtuule abisüsteem ja tähelepanuhoidja ATTENTION ASSIST. Standardvarustuses oleva juhi turvapadja kõrval on lisavarustusena saada ka kõrvalistuja1 turvapadi, samuti rindkere-vaagna külgturvapadi ja eesmised turvakardinad. Soovi korral toetavad teid aktiivne pidurdusabi ja aktiivne pikivaheabi DISTRONIC ning sõidurajal püsimise ja pimenurgaabi.

Mercedes-Benzi elektrikaubikud: igapäevaseks kasutamiseks, ökonoomsed ja valdkonnaspetsiifilised.

Kogege Vito Tourerit ka elektriajamiga.

Siin saate oma tööd nautida.

Vito Tourer
Veho AS
Kas soovite Vito Toureri kohta rohkem infot?
Konfigureerige täpselt enda ettevõtte vajadustele vastav kaubik ja küsige pakkumist või tulge proovisõidule Veho esindustesse!
Veho AS
Kas soovite Vito Toureri kohta rohkem infot?
Konfigureerige täpselt enda ettevõtte vajadustele vastav kaubik ja küsige pakkumist või tulge proovisõidule Veho esindustesse!
[*] Täiendavat teavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja ametlike spetsiifiliste CO2-emissioonide kohta leiate brošüürist „Uute sõiduautode kütusekulu, CO2-emissioonid ja elektritarbimine“, mis on tasuta saadaval kõikides müügipunktides ja DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH aadressil (www.dat.de).