Arendab ettevõtet: Vito Tourer.

Hind alates 25 380 eurot

Vito. Tahab, oskab ja teeb ära.

Soovite alati valmis olla? Ei suuda uutele katsumustele vastu panna? Seate otsusekindlusest endale prioriteediks? Siis sobite Vitoga ideaalselt kokku. Vito viib teid edasi - nii teel kui ka teie ettevõtte edu suunas. Ökonoomsuse ja kvaliteedi poolest on kaubik sama eeskujulik kui paindlikkuse ja turvalisuse osas. Vito on tõeline tarbesõidukite spetsialist.

Toureri puhul on valikus kolm baasversiooni: BASE, PRO ja SELECT. Variantide valik on lai, alustades lihtsamast reisijate veoks mõeldud sõidukist ja lõpetades äriklassi reisijate veoks mõeldud Vitoga. Vito on saadaval kahe teljevahega, kolmes pikkuses ja kuni neljas erinevas täismassi-variandis.

Mercedes-Benzi partnerite tihe võrgustik hoolitseb arvukate teenustega selle eest, et teie Vito püsiks pikka aega töökindel. Usaldage hooldus ja remont oma Mercedes-Benzi teenindusele. Tema tunneb teie sõidukit kõige paremini. Nii jääb Vito pikaks ajal teie väärtuslikuks partneriks.

Eelised.

  1. Kvaliteet
  2. Ökonoomsus
  3. Turvalisus
  4. Paindlikkus
  5. Mugavus
Rohkem võimalusi.

Oma Vitot hakkate partnerina kiiresti hindama. Seetõttu teeme kõik pika ja usaldusväärse suhte säilitamiseks. Tarnega saate täiesti valmis sõiduki Mercedes-Benzi kvaliteediga, mis on edukalt läbinud arvukaid katseid ja pidanud vastu 5,5 miljonit test kilomeetrit. Vito on arendatud silmas pidades ärivaldkonnas kasutatavaid sõidukite rangeid nõudmisi. Mitmekülgne korrosioonikaitse koos täistsingitud kerega tagab ka pärast mitmeid aastaid teie ettevõtte hea ilme.

Nii palju on kindel: Vito näol teete otsuse sõiduki kasuks, millele saate igas olukorras kindel olla. Vito toetab teid oma parima kasutatavusega kõikjal teie ülesannete täitmisel. Sest meie jaoks on Mercedes-Benzi hüüdlause "Born to run“ mitte vaid moto, vaid lubadus.

Otsast lõpuni töökindel.

Need, kes oma ressurssidega säästlikult ümber käivad, on ettevõtluses alati meelepärased partnerid. Vitol on olemas kõik, et teie ettevõtet tänu oma ökonoomsusele edukaks muuta.

Olete teel olles säästlik - väärtus, mis võiks olla eeskujuks kõigile. Just nagu Mercedes-Benzile omane töökindlus ja vastupidavus. Vito on teie jaoks olemas, kui te teda vajate. Sellele aitavad ka kaasa pikad, kuni 40 000 km hooldusvälbad. Üleüldse on silmapaistev tootmiskvaliteet parim eeldus, et hoida hooldus- ja remonditööde eelarve väike. Vito Toureri hea vormi säilitamiseks mitmeks aastaks, oleme kaasa andnud silmapaistva korrosioonikaitse, sealhulgas täistsingitud kere.

Eeskujuliku ohutusvarustusega.

Vito laiast ohutus- ja abisüsteemidest valikust saavad kõik kasu: teie, teie kaassõitja ja isegi teised liiklejad. Näiteks standardvarustuses olevad abisüsteemid, nagu külgtuuleassistent Crosswind Assist ja tähelepanuassistent ATTENTION ASSIST, ESP® elektrooniline stabiilsuskontroll ja kuni 6 turvapatja sõitjate kaitseks1. QR-koodiga päästekleebis juhib sõiduki õige päästekaardi juurde.

Lisavarustusena on saadaval kokkupõrke vältimise abisüsteem Collision Prevention Assist, mis annab märku liiga väikesest pikivahest ja hoiatab võimaliku kokkupõrke eest. Soovi korral on saadaval ka turvakardinad ja juhi ja kaassõitja turvapadjad, samuti ennetav reisijakaitsesüsteem PRE-SAFE®. Kui te soovite oma Vito turvavarustust veelgi enam täiustada, leiate lisavarustus2 alt kindlasti midagi meelepärast. Üks on kõigil abisüsteemidel ühine: need aitavad teil turvaliselt sihtkohta jõuda.

Täis võimalusi.

Olenemata sihtkohast: Vito Tourer toetab teid, et jõuaksite edukalt kohale. Vito 3 mudelit BASE, PRO ja SELECT võimaldavad kaubiku kohandada just teie ja teie reisijate vajadustele. Kui te vajate väga mugavat sõidukit reisibüroo jaoks või hotelli külastajate transpordiks, on parim valik Vito Tourer SELECT 2 reguleeritava 3-kohaliste istepinkidega. Lisavarustuses olev panoraamkatuseluuk tekitab oma avarusega ja vaatega reisijatele meeldiva sõiduelamuse. Kas soovite silmapaistvalt mitmekülgset taksot või ühistranspordisõidukit? Siis peaksite õppima tundma Vito Tourer PRO-d. Kui soovite oma meeskonda sihtkohta toimetada, siis pakub seda funktsionaalne Vito Tourer BASE.

Olenevalt sõiduki pikkusest saate sõitjateruumi paigutada 2 või ekstra-pika versiooni korral lausa 3 istmerida 2- ja 3-kohaliste istepinkidega. Vitol on saadaval maksimaalselt 9 istekohta, valige kas 3 istmerida sõitjateruumis (2-2-3 istmete paigutus) või otsustage kaassõitja esimese istme ja kahe 3-kohalise istme kasuks auto tagareas. 

Vito Toureris saate oma tööd nautida.

Vito muudab oma ruumika salongiga teie töötuju suurepäraseks. Istmete vastupidav tekstiilkate ja ergonoomiline polster muudavad ka pikad sõidud mugavaks. Külmal aastaajal on  juhi- ja kaassõitja lisavarustusse kuuluv valikuline istmesoojendus väärtuslik lisa teie kaubikule. Kui vajate ees ruumi kahele kaassõitjale, saate tellida lisavarustuses oleva kaassõitja istme.

Tänu elektromehaanilisele roolivõimendile ja püsikiirusehoidjale “Tempomat”, reguleeritava roolisambaga multifunktsionaalsele roolile ja sõiduarvesti valikutele, püsite oma ülesannete tipus. Ka lisavarustuses olev kliimaseade või kliimaautomaatika aitab säilitada selget pead

Lisavarustuse valikus olev audiosüsteem tagab sõidu ajal parima ühenduse ja hea suhtluse, samuti hoolitsevad navigeerimissüsteem Audio 40 või Becker® MAP PILOT3 selle eest, et te kiiremini sihtkohta jõuaksite. Kui soovite Vito Toureri väärtust veelgi enam suurendada, tellige lisavarustuses olev interjööri kroompakett4. Ja kuna iga edukas ettevõte saab alguse headest panipaikadest, on Vito Tourer varustatud arvukate praktiliste hoiukohtadega.

1

Juhi ja kaassõitja turvapadi kuulub kõigi Vito Tourerite puhul standardvarustusse. Lisaks on saadaval rindkere ja vaagna piirkonda kaitsvad külgturvapadjad, turvakardinad ees ning turvakardinad nii ees kui ka taga.

2

Lisainfot leiate ohutuse standard- ja lisavarustustest, samuti veebiaadressilt www.mercedes-benz.de.

3

Navigeerimissüsteem Becker® MAP PILOT(ainult koos Audio 15 süsteemiga).

4

Salongi kroompakett kuulub Vito Tourer SELECTi varustusse.

Jõuab turvaliselt kohale.

PRE-SAFE® süsteem

Parkimisassistent Active Parking Assist

Esituleassistent Headlamp Assist

Rajahoidik Active Lane Keeping Assist

Kokkupõrke vältimise abisüsteem Collision Prevention Assist

Pimenurgaassistent Blind Spot Assist

Sama mitmekülgne kui teie teekonnad.

Kohale jõuavad kõik - Vitoga jõuate edasi. Vito Toureri valikus 3 tugevat mootorit, valida saab tagaratta- ja nelikveo vahel. Olenevalt sellest, mis teid ees ootab ja kuhu sõidate: valige omale sõiduk, mis vastab teie kasutusprofiilile ja soovitud sõidukäitumisele.

Teel olles säilitab lisavarustuses olev 7-käiguline automaatkäigukast 7G-TRONIC PLUS hea sõidumugavuse ja hoiab kütusekulu madala. Ka standardvarustuses olev 6-käiguline käigukast üllatab oma väleduse ja tõhususega. Millise veosüsteemi kasuks te ka ei otsustaks: standardvarustuses oleva elektromehaanilise roolivõimendiga ja mugava veermiku kohandamisega, naudite Vito Toureris selle  sõiduauto tasemel olevat tõhusust ja sõidumugavust.

Lorem Ipsum