Intro
Välisdisaini
Mõõdud
Salong
Varustuspaketid
Video
Kontakti
  Arctic white valge
  Jupiter Red punane
  Blue Grey hall
  Steel Blue sinine
  Jet Black must
  Iridium Silver Metallic hõbedane
  Obsidian Black Metallic must
  Canvasite Blue Metallic sinine
  Tenorite Grey Metallic hall
  Selenite Grey Metallic hall
  Camper White valge
  Mudeli nimi Sprinter Tourer
  Alates 39 589 €
  Välisdisain Erakordselt sobiv ka visuaalselt
  LeftRight

  Välisdisaini silmapaistvad detailid

  Close X
  Järgmine
  Eelmine
   LED High Performance esituled LED High-Performance esituled valgustavad teed ühtlaselt ja täiustavad esiosa disaini.
   Lisavarustus.
   Kroomviimistlusega iluvõre Väljendusrikkalt jõulisele välimust täiustavad iluvõre kolm kroomitud viimistlusliistu.
   Lisavarustus.
   Kerevärvi iluvõre raam Kerega sama värv iluvõre raam muudab auto välisilme veelgi kvaliteetsemaks.
   Lisavarustus.
   360° kaameraga parkimispakett Erinevad kaameraperspektiivid ja Parking Assist parkimisabi funktsioonid aitavad tuvastada takistusi ja vältida kahjustusi. Lisavarustus.

   Ligipääs ja laadimine

   Close X
   Järgmine
   Eelmine
    Elektriliselt liigutatavad liuguksed Liuguksi saab mugavalt ja sujuvalt elektriliselt avada ning sulgeda – lihtsalt ühe nupuvajutusega. Juhtimisvõimalusi on mitu: näiteks lülitiga sõitjateruumis või kaugjuhtimispuldi abil.
    Lisavarustus.
    Liuguks vasakul pool Sõiduki vasakule küljele paigaldatud liuguks lisab oluliselt mugavust, pakkudes pakiruumile ligipääsu küljelt.
    Lisavarustus.
    Elektriliselt liikuv astmelaud liuguste ees Tugevast alumiiniumist ja terasplekist valmistatud suure, elektriliselt liikuv astmelaud muudab läbi külgmiste liuguste kaubaruumi sisse- ja väljapääsu lihtsamaks ning mugavamaks, kuna astuma ei pea enam nii kõrgele.
    Kahetiivalised tagauksed, avanevad kuni külgseinani Kahetiivalised tagauksed avanevad kuni külgseinani ning lukustuvad seal automaatselt. See muudab palju lihtsamaks kitsastes oludes laadimise, näiteks laadimisdokkides. Avatud uksed jäävad külgseina juurde lukustatuks, piirates seega tagurdamisel vaadet minimaalselt.
    Lisavarustus.
    Fikseeritud kuulpeaga veokonks Fikseeritud kuulpeaga veokonks võimaldab vedada haagist massiga kuni 2000 kg. Varustuse hõlmab 13-kontaktiga haagise pistikupesa ja jäigalt fikseeritud veokonksu.
    Lisavarustus.
    Eemaldatav kuulpeaga veokonks Eemaldatava kuulpeaga veokonks võimaldab vedada haagist massiga kuni 2000 kg. Veokonksu saab eemaldada, et muuta kauba laadimine ja mahalaadimine mugavamaks. See väldib end konksu vastu vigastamise ning riiete määrimise ohtu.
    Lisavarustus.

    Equipment Lines

    Close X
    Strapline Content
    Tehnilised andmed ja mõõtmed Sprinter Toureri
    tehnilised andmed ja mõõtmed
    LeftRight
    LeftRight
    Järgmine
    Eelmine
     Max. load compartment length 2597 mm
     Max. load compartment height 2356 mm
     Max. load compartment area 4.012 m²
     Max. load compartment volume 3.5 m³
     LeftRight
     Järgmine
     Eelmine
      Max. load compartment length 3262 mm
      Max. load compartment height 2659 mm
      Max. load compartment area 5.113 m²
      Max. load compartment volume 3.3 m³
      LeftRight
      Järgmine
      Eelmine
       Max. load compartment length 4297 mm
       Max. load compartment height 2633 mm
       Max. load compartment area 6.941 m²
       Max. load compartment volume 4.3 m³
       Järgmine
       Eelmine
        Max. load compartment length 4297 mm
        Max. load compartment height 2633 mm
        Max. load compartment area 6.941 m²
        Max. load compartment volume 4.3 m³
        Järgmine
        Eelmine
         Max. load compartment length 4297 mm
         Max. load compartment height 2633 mm
         Max. load compartment area 6.941 m²
         Max. load compartment volume 4.3 m³

         Kõrge katus on saadaval ainult standardversioonile ja pikale versioonile.

         Sõitjateruum Erakordne mugavus: viige oma sõiduelamus uuele tasemele.
         LeftRight

         Salongi silmapaistvad detailid

         Close X
         Järgmine
         Eelmine
          10,25-tollise puuteekraaniga MBUX multimeediasüsteem 10,25-tollise puuteekraaniga MBUX multimeediasüsteem ei jäta teabe- ja meelelahutuse, navigatsiooni ja kommunikatsiooni osas peaaegu midagi soovida.
          Lisavarustus.
          Multifunktsionaalne rool Multifunktsionaalse rooli Touch Control nuppude või tavanuppudega saab pardaarvutit, sõiduki funktsioone ja multimeediasüsteemi mugavalt juhtida käsi roolilt ära võtmata.
          Lisavarustus.
          Automaatne kliimaseade THERMOTRONIC Automaatne kliimaseade THERMOTRONIC tagab autos automaatselt püsiva heaolukliima isegi otsese päikesevalguse või väga kõrge või väga madala välistemperatuuri korral.
          Lisavarustus.
          Digitaalne tahavaatepeegel Digitaalse tahavaatepeegliga naudite tagurdamisel selget ülevaadet isegi siis, kui vaheseinad, uksed või koormad takistavad nähtavust. Kaamerapilt digitaalsel tahavaatepeeglil võimaldab teil paremini näha liiklusolukorda sõiduki taga, muutes manööverdamise ja parkimise lihtsamaks.
          Lisavarustus.
          Juhtmevaba laadimisega panipaik nutitelefonidele Lihtne laadimine, juhtmeta: juhtmevaba laadimissüsteem võimaldab mobiilseadmeid hoida keskkonsoolis ja laadida väga lihtsalt. Nõue selleks on, et seadmed toetaksid Qi 1.2 standardit või et see oleks võimalik järelpaigaldada.
          Lisavarustus.

          Salong ja juhiala

          Close X
          Järgmine
          Eelmine
           Armatuurlaua laadimispakett Laadimispakett laiendab oluliselt laadimisvõimalusi sõitjateruumis. See sisaldab kahte USB pesa pingega 5 V ja 12 V. Pakett lisab autosse USB-ühenduse ja 12 V pistiku armatuurlaua keskmises panipaigas ning keskkonsooli esiosa allservas.
           Lisavarustus.
           Hingedega kaas panipaigale Sõitjateruumi keskel asub praktiline, hingedega kaanega panipaik, mis mahutab turvaliselt isiklikud esemed, dokumendid – näiteks kauba saatedokumendid – ja mobiilseadmed, näiteks tahvelarvutid. Need on võõraste pilkude eest peidetud ja kaitstud ringilibisemise ning kukkumise eest.
           Lisavarustus.
           Hingedega kaaned panipaikadele nii paremal kui ka vasakul pool Armatuurlaua mõlemal pool asub praktiline panipaik, millel on hingedega kaaned ja mis on mõeldud isiklike esemete ning dokumentide, näiteks kauba saatedokumentide, aga ka mobiilseadmete hoidmiseks. See tagab, et need on sõidu ajal ohutult kindlas kohas ja vajadusel kiiresti ligipääsetavad.
           Lisavarustus.
           Väljumisvalgustus Väljapääsutuled süttivad automaatselt, kui avatakse esi- või lükanduksed. Tuled muudavad pimedal ajal autosse sisenemise ja sellest väljumise ohutumaks ja mugavamaks nii juhile ja kaassõitjale kui ka reisijatele.
           Lisavarustus.
           Panipaik armatuurlaua all Kaasreisija poolel armatuurlaua all asuv lai avatud panipaik mahutab umbes 8,5 liitrit. See on mõeldud isiklike esemete, dokumentide ja joogipakendite jaoks.
           Lisavarustus.
           Kahekohaline kõrvaliste Kõrvalistuja pool on üksikistme asemele paigaldatud kahekohaline iste. See annab esiritta ühe lisakoha. Mõlemad istmed on varustatud kolmepunkti-turvavööde ja peatugedega.
           Lisavarustus.
           2-kohaline comfortiste esimeses reas Tänu individuaalsetele seadetele mugav istumine. 2-kohaline comfortiste sõitjateruumi esimeses reas tagab tänu reguleeritavatele selja- ja peatugedele kahele reisijale individuaalset istumismugavust. Mõlemad istmed on varustatud kolmepunktiliste turvavööde ja ISOFIX lasteistme kinnitusega.
           Lisavarustus.
           3-kohaline comfortiste esimeses reas Sõitjateruumi 1., 2. või 3. reas asuv 3-kohaline luksuslik pinkiste pakub tänu individuaalselt reguleeritavatele istme seljatugedele ja mugavatele peatugedele individuaalset istumismugavust 3 inimesele. Kõik istmed on varustatud kolmepunkti turvavööde ja ISOFIX lapseistmete kinnituspunktidega kahel välimisel istmel.
           Lisavarustus.
           Topsihoidikud esiistmetel Keskkonsooli topsihoidikutes püsivad joogid sõidu ajal kindlalt paigal, manuaalkäigukasti puhul mahub neisse kaks tassi, pudelit või purki, automaatkäigukasti puhul neli. Topsihoidikuni ulatub lihtsalt nii juht kui ka kaasreisija. Topsihoidiku saab puhastamiseks eemaldada.
           Lisavarustus.
           Luksuslik vooderdus Luksuslik vooderdus annab salongile esindusliku õhkkonna ja parandab müraisolatsiooni ja soojustust. See koosneb kõrgekvaliteetsest plastikust, mis on integreeritud suure kangaga.
           Lisavarustus.
           Tagumiste pöörduste täisvooderdus, võrgust panipaik uksel Mõlema pöördukse sisepinna plastpaneel suurendab reisijate- või kaubaruumi atraktiivsust ja väärtust. Selle pealispind on kergesti puhastatav ja veekindel. Plastpaneeliga pöörduks on eriti soovitatav sõidukites, mida kasutatakse peamiselt reisijateveoks.
           Lisavarustus.
           Kaubaruumi parema liugukse täisvooderdus Parempoolse liugukse sisepinna plastpaneel suurendab reisijate- või kaubaruumi atraktiivsust ja väärtust. Pestava pealispinnaga plastpaneeliga lükanduks on eriti soovitatav sõidukites, mida kasutatakse peamiselt reisijateveoks.
           Lisavarustus.
           Tagumiste pöörduste täisvooderdus Tagumised uksed, mille sisepinnad on täielikult kaetud plastiga, tagavad meeldiva ja maineka välimuse reisijate- või kaubaruumis.
           Lisavarustus.

           Equipment Lines

           Close X
           Strapline Content
           Varustus Sprinter Toureri tähelepanuväärne varustus.
           LeftRight

           Tehnoloogia

           Close X
           Järgmine
           Eelmine
            Kohanduva momendijaotusega nelikvedu Kohanduv nelikveosüsteem jaotab veojõu vastavalt vajadusele esi- ja tagasilla vahel. Süsteem kohandub millisekundite jooksul automaatselt sõidutingimustega, tagades parema veojõu ja sõidumugavuse.
            Lisavarustus.
            9G-TRONIC automaatkäigukast 9G-TRONIC automaatkäigukastil on üheksa käiku, mis hoiavad mootori pöördeid igas olukorras võimalikult madalal. Laias vahemikus ülekandearvud muudavad auto vilkamaks, optimeerida igas situatsioonis veojõudu ning parandavad stardivõimekust.
            Lisavarustus.
            6-käiguline manuaalkäigukast Kuuekäiguline manuaalkäigukast ühendab suurepärase käiguvahetus- ja sõidumugavuse efektiivsuse ja vilka juhitavusega. Käigukangiga kasutamine on vaevatu ja käiguvahetus sujuv.
            Tugevdatud konstruktsiooniga halbade teede versioon Tugevdatud halva tee pakett on soovitatav, kui autot kasutatakse regulaarselt ehitustranspordis või metsanduses ja põllumajanduses. See on mõeldud sõitmiseks kehvadel, auklikel teedel või kõva katteta kruusaradadel.
            Lisavarustus.
            Mugavuse ja kauba turvalisuse tagav vedrustus Mugavusele ja koormakaitsele orienteeritud vedrustus on spetsiaalselt häälestatud amortisaatorite ning lisavedrude ning -kummipuksidega.
            Lisavarustus.

            Digilisad

            Close X
            Järgmine
            Eelmine
             10,25-tollise puuteekraaniga MBUX multimeediasüsteem 10,25-tollise puuteekraaniga MBUX multimeediasüsteem ei jäta teabe- ja meelelahutuse, navigatsiooni ja kommunikatsiooni osas peaaegu midagi soovida.
             Lisavarustus.
             7-tollise puuteekraaniga MBUX multimeediasüsteem 7-tollise puuteekraaniga MBUX multimeediasüsteem avaldab muljet mitmekülgsete kommunikatsiooni- ja teabe- ning meelelahutusvõimalustega. Selle funktsioone saab intuitiivselt juhtida kõrgresolutsioonis 17,8-tollise puutekraani või multifunktsionaalse rooli Touch Control puutepindadega.
             Lisavarustus.
             Navigatsioon Säästke aega tänu kiirele Mercedes-Benzi navigatsioonile, mida juhitakse paindlikult puuteekraani või kõnega. Lisavarustus
             Navigatsioonisüsteem haagisega sõitmise ja suurte sõidukite jaoks Jõudke sihtkohta sobival marsruudil: naviseade võtab optimaalse marsruudi arvutamisel arvesse Mercedes-Benz Sprinteri või sõiduki ja haagise kombinatsiooni mõõtmeid.
             Lisavarustus.
             Kaugteenuste Remote Services Plus eelvalmidus Kaugteenuste Remote Services Plus paketi eelvalmidus võimaldab teil oma autot veel paremini ja paindlikumalt kasutada. Sellega on teie kasutuses lai valik Mercedes me connect teenuseid, mis muudavad elu autoga turvalisemaks, mugavamaks, lihtsamini planeeritavaks ja seega ka efektiivsemaks.[1]
             Lisavarustus.
             Live Traffic Informationi eelvalmidus Te ei taha liiklusummikute tõttu aega kaotada – ja soovite valida parima marsruudi, et võimalikult kiiresti kohale jõuda. Live Traffic Information funktsiooni eelvalmidus tagab tehnilise valmisoleku, mida läheb tarvis ajakohase ja täpse liiklusinfo saamiseks, mille abil optimaalselt sihtkohta jõuda teada täpset saabumise aega. [1]
             Lisavarustus.
             2-suunalised kõlarid ees ja taga Kahesuunaline kõlarisüsteem pakub silmapaistvat helikvaliteeti tänu 12 või 13 kõlarile, mis on jaotatud üle kogu sõiduki.
             Lisavarustus.
             Kommunikatsioonimoodul (LTE) digilisade jaoks Püsivalt paigaldatud eSIM-iga kommunikatsioonimoodul (LTE) tagab tehnilised tingimused digilisade kasutamiseks ning pakub täiendavat turvalisust, mugavust ja ühenduvust.[1]
             Lisavarustus.

             Charging

             Close X
             HIDE HIDE

             Driver Assistance

             Close X
             Järgmine
             Eelmine
              Liiklusmärkide tuvastus Traffic Sign Assist Traffic Sign Assist kuvab näidikupaneelil ja meediaekraanil nii tuvastatud kiiruspiiranguid, sissesõidukeelde ja möödasõidupiiranguid kui ka piirangute lõppu ning hoiatab, kui sõidetakse läbi sissesõidukeelu märgi alt. See on eriti kasulik sageli muutuvate kiiruspiirangutega teedel, näiteks teetööde alas.[1]
              Lisavarustus.
              Traffic Sign Assist kuvab näidikupaneelil ja meediaekraanil nii tuvastatud kiiruspiiranguid, sissesõidukeelde ja möödasõidupiiranguid kui ka piirangute lõppu ning hoiatab, kui sõidetakse läbi sissesõidukeelu märgi alt. See on eriti kasulik sageli muutuvate kiiruspiirangutega teedel, näiteks teetööde alas Active Distance Assist DISTRONIC suudab säilitada juhi määratud pikivahe eesoleva sõidukiga, muutes sõitmise pingevabamaks ja olles abiks nii kiirteek kui ka peatustega liikluses. Süsteem kiirendab sõidukit ise ja pidurdab maksimaalselt kuni poole sõiduki pidurdusjõuga, et hoida ohutut vahemaad.[1]
              Lisavarustus.
              Rajahoidik Active Lane Keeping Assist Tähelepanematus ja väsimus võivad kaasa tuua oma sõidurajalt väljakaldumise. Rajahoidik Active Lane Keeping Assist suudab juhti hoiatada nii kuuldava kui ka nähtava signaaliga. Esi- ja tagaveoga sõidukitel antakse lisaks haptiline hoiatus rooli vibratsiooni näol.[1]
              Lisavarustus.
              Piduriassistent Active Brake Assist Piduriassistent Active Brake Assist aitab vältida ees liikuvale sõidukile ja teed ületavale jalakäijale või ratturile otsasõitmist või vähendada õnnetuse tagajärgi.[1]
              Lisavarustus.
              Pimenurgaassistent Active Blind Spot Assist Pimenurgaassistent Blind Spot Assist koos tagumise ristiliikluse hoiatusega Rear Cross Traffic Alert aitab kuuldava ja nähtava signaaliga vältida kokkupõrkeid sõiduraja vahetamisel ning parkimiskohast väljatagurdamisel. Kui Blind Spot Assist tuvastab pimenurgas sõiduki, kuvab see vastavas välispeeglis punase kolmnurgaga hoiatuse.[1]
              Lisavarustus.
              Tähelepanuassistent ATTENTION ASSIST Tähelepanuassistent ATTENTION ASSIST suudab juhti aegsasti väsimuse ja mikroune eest hoiatada. Süsteem annab panuse liiklusohutusele tõstmisesse, eriti öösel ja pikematel sõitudel. ATTENTION ASSISTI näit tekib juhi ette ekraanile tahhomeetri ja spidomeetri vahele.[1]
              Lisavarustus.
              Kaugtuleassistent Highbeam Assist Highbeam Assist lülitab vastavalt liiklusolukorrale automaatselt sisse ja välja kaugtulesid, vabastades nii juhi kaug- ja lähitulede vahel edasi-tagasi lülitamisest. Süsteemi juhib esiklaasi taga asuv kaamera, mis jälgib kogu aeg auto ees olevat liiklusolukorda.
              Lisavarustus.

              Safety

              Close X
              Järgmine
              Eelmine
               Adaptiivsed pidurituled Silmatorkavalt vilkuvad adaptiivsed pidurituled võivad oluliselt lühendada tagapool sõitjate reaktsiooniaega ja tänu sellele aidata vältida tagant otsasõitu. Vilkuvad ohutuled rakenduvad alates 50 km/h sõidukiirusest.
               Mercedes-Benzi hädakõnesüsteem Mercedes-Benzi hädakõnesüsteem võib hädaolukorras kokku hoida elutähtsaid hetki. Abi kutsumiseks võib hädaabikõne toimuda automaatselt, kuid selle saab teha ka omal soovil.
               Lisavarustus.
               Rehvide Premium-kaitse (3 aastat) Rehvide Premium-kaitse kaitseb teid ootamatute kulude eest. See katab tehases paigaldatud rehvide kahjustused, mille on põhjustanud näiteks rehvi tunginud esemed, äärekivide löögikahjustused, rehvide lõhkemine, vandalism või vargus. Garantiijuhtumi puhul hüvitatakse rehvi- ja paigalduskulud.
               Lisavarustus.
               Ärandamisvastase kaitse pakett Vargusvastane kaitsepakett pakub sõidukitele ja veostele põhjalikku kaitset. Kui auto on valve all, käivitub alarm kohe, kui mõni uks seestpoolt avatakse või lukust lahti tehakse.
               Lisavarustus.
               Gabariidituled külgedel Kui esituled on sisse lülitatud, lisavad kollased LED-gabariidituled sõiduki külgedel nähtavust nii sõidu ajal kui ka peatamisel ning aitavad parandada liiklusohutust. Need on Euroopa Liidus kohustuslikud sõidukite puhul, mille kogupikkus on kuus meetrit ja rohkem.
               Juhi- ja kaasreisija turvakardinad Külgkokkupõrke korral aitavad laepolstriga integreeritud külgturvapadjad kaitsta välimistel istmetel sõitjate pead, nägu ja rindkere. Need täiendavad eesmisi turvapatju, pakkudes kõrgel tasemel kaitset ja vähendades nii vigastuste riski kui ka nende tõsidust.
               Lisavarustus.
               Juhi turvapadi Kokkupõrke korral suudab rooliga integreeritud turvapadi kaitsta juhi pead ja rindkere. Seega pakub turvapadi kõrgel tasemel kaitset, mis vähendab nii võimalike peavigastuste riski kui ka tõsidust.
               Kaasreisija turvapadi Kokkupõrke korral võib eesmine turvapadi või topeltturvapadi, kui autos on topelt-kaasreisija iste, aidata kaitsta kaasreisijate pead ja rindkeret. Seega pakub turvapadi kõrgel tasemel kaitset, vähendades nii võimalike pea- näo- ja rindkere vigastuste riski kui ka tõsidust.
               Lisavarustus.
               Juhi ja kaassõitja rindkere/vaagna külgturvapadi Külgkokkupõrke korral võivad istme seljatoe välisküljel asuvad külgturvapadjad kaitsta sõitja rindkeret ja vaagnapiirkonda, avanedes ukse ja juhi või ukse ja kaasreisija vahel. Need täiendavad eesmisi turvapatju, pakkudes kõrgel tasemel kaitset ja vähendades nii vigastuste riski kui ka nende tõsidust.
               Lisavarustus.

               Comfort

               Close X
               Järgmine
               Eelmine
                Tagurduskaameraga parkimispakett Tagurduskaamera ja integreeritud Parking Assist assistendiga parkimispakett muudab juhi elu palju lihtsamaks, andes parkimisel ja manööverdamisel palju parema ülevaate auto taga toimuvast. Tagurduskaamera muudab nähtavaks otse auto taga oleva ala. See võimaldab parkimisel ja manööverdamisel takistusi märgata.
                Lisavarustus.
                Tagurduskaamera, mille pilt kuvatakse tahavaatepeeglile Sisepeegliga integreeritud tagurduskaamera muudab nähtavaks otse auto taga oleva ala, mida muidu ei näe - kaamera pilt kuvatakse peeglile. See muudab parkimise ja manööverdamise ohutumaks – eriti piiratud liiklusoludes – ning võib aidata vältida auto kahjustamist.
                Lisavarustus.
                Automaatne kliimaseade THERMOTRONIC Automaatne kliimaseade THERMOTRONIC tagab autos automaatselt püsiva heaolukliima isegi otsese päikesevalguse või väga kõrge või väga madala välistemperatuuri korral.
                Lisavarustus.
                Juhi ja kaasreisija luksusistmed Juhi luksusistme asendit, kõrgust ja kallet saab käsitsi reguleerida hoobade ja reguleerimisrataste abil ning kohandada seda vastavalt juhi ja kaasjuhi personaalsele mugavusvajadusele. Tänu paljudele reguleerimisvõimalustele saab mugavalt teha ka pikki sõite.
                Lisavarustus.
                Elektriliselt reguleeritavad esiistmed Elektriliselt reguleeritavat istet saab ühe nupuvajutusega kohandada endale täpselt mugavaks ning tänu suurepärasele ergonoomiale vastab see Aktion Gesunder Rückeni (AGR) kriteeriumidele. (Kampaania tervema selja nimel; Campaign for Healthier Backs). Istme asend pikisuunas, istme kõrgus, seljatoe ning istmepadja kaldenurk on samuti elektriliselt reguleeritavad.
                Lisavarustus.
                Juhi ja kaasreisija ristseljatugi Reguleerida saab ka seljatoe nimmetuge - vastavalt juhi ja kaasjuhi ergonoomilisele mugavusvajadusele. Mõlemat õhkpatja reguleeritakse pneumaatiliselt. Patjade kõrgust ja kumerust seadistatakse neljas suunas istme välisküljel oleva nupuga.
                Lisavarustus.
                Istmesoojendus juhile ja kaassõitjale Iste on varustatud kolmeastmelise soojendusega. Elektriline istmesoojendus lisab mugavust ja heaolu külmadel päevadel ja jahedatel öödel.
                Lisavarustus.
                Kiirushoidik Kiirushoidik võimaldab pingevaba ja ökonoomset sõitu, eriti pikkadel vahemaadel. See muudab juhi töö lihtsamaks, hoides eelnevalt valitud kiirust, ilma gaasipedaali peaks vajutama.
                Lisavarustus.
                WET WIPER SYSTEM klaasipuhastid Tuuleklaasipuhastite süsteem tagab parema nähtavuse ka siis, kui see töös on. Klaasipesuvedelikku pihustatakse otse klaasipuhasti ette ning pühitakse kohe ära. Tänu kontsentreeritud jaotusele väheneb oluliselt ka klaasipuhastusvedeliku kulu.
                Lisavarustus.

                Üldine lahtiütlus:

                - Tegu on "WLTP CO₂ näitajatega", mis on määratud vastavalt rakendusmääruse (EL) 2017/1153 artikli 2 lõikele 3. Kütusekulu on arvutatud nende näitajate põhjal. Näitajad ei põhine üksiksõidukil ega ole osa tootepakkumisest; need on esitatud ainult erinevate mudelite võrdlemiseks. Näidud erinevad sõltuvalt valitud lisavarustusest.


                - Võimsus ja pöördemoment vastavalt määrusele (EÜ) nr 715/2007.

                [1] Märgitud on digilisad. Nende kasutamiseks läheb vaja personaalset Mercedes me ID-d ja nõustumist Mercedes digilisade kasutustingimustega. Lisaks peab auto olema ühendatud vastava kasutajakontoga. Esialgse tähtaja möödumisel saab teenuseid tasu eest uuendada tingimusel, et neid siis antud sõidukile veel pakutakse. Digilisade esmakordne aktiveerimine on võimalik ühe aasta jooksul pärast esmaregistreerimist või kliendi poolt kasutuselevõttu, olenevalt sellest, kumb saabub varem.

                Kogege Sprinterit sõitmas Leppige kokku Sprinteri proovisõit Andke meile teada, et soovite teha Sprinteriga proovisõitu ja me võtame teiega peagi ühendust.
                Sellesse vormi sisestatud andmeid töödeldakse, salvestatakse ja kasutatakse vastavalt meie Privaatsuspoliitikas seatud tingimustele. Isikuandmete andmine on vabatahtlik ja vajalik proovisõidu broneerimiseks, läbiviimiseks ning järeltegevuseks, kohtumise kokkuleppimiseks, hinnapakkumise või brošüüri esitamiseks. Alljärgnevas loetelus märke tegemisega nõustute oma Isikuandmete töötlemisega eelnevalt loetelus toodud eesmärkidel. Teil on õigus igal ajal nõusolek tagasi võtta, esitades sellekohase taotluse ettevõtte kontaktisikule e-posti aadressil klienditeenindus@veho.ee või Veho AS esindustes. Nõusoleku tagasivõtmine ei mõjuta enne nõusoleku tagasivõtmist toimunud Isikuandmete töötlemise seaduslikkust.