Välisdisain Uue Mercedes-AMG G-klassi välisdisain. Uuest Mercedes-AMG G 63-st õhkub ehedat jõudu ja esinduslikkust. Tema disain on harmooniline segu ekstravertsest elegantsist ja sportlikkusest. Selles räägib kõik – alates muljet avaldavast mõjukusest kuni rafineeritud detailideni – AMG pühendumisest sooritusvõimele ja luksusele.
Järgmine
Eelmine
  Spetsiaalne AMG iluvõre Elegants kohtub sooritusvõimega: spetsiaalne AMG iluvõre püüab tähelepanu võimsate vertikaalsete liistudega.

  Brändi embleemi projektsiooniga ümbrusvalgustus Tunnuslik varustus: brändi embleemi projektsiooniga ümbrusvalgustus kuvab maapinnale prestiižika AMG logo.


  22-tollised AMG paljukodaralised sepisveljed Elegantse disainiga ja mõjuvad võimsalt: AMG paljukodaralised sepisveljed mõõduga 22 tolli võluvad nii efektse esteetika kui ka suurepärase sooritusvõimega.[1]


  [1]Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.

  Spetsiaalne musta värvi AMG väljalaskesüsteem Rohkem kui stiil – spetsiaalne musta värvi AMG väljalaskesüsteem[1][2] on sooritusvõime sümbol, mis pakub erinevaid mootorihelisid: need sobivad iga sõidumeeleoluga, alates tasasest nurrumisest kuni sportliku möirgamiseni.

  [1]Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.

  [2] Saadaval ainult koos MANUFAKTUR musta värvi astmelaudadega.


  MANUFAKTUR musta värvi astmelauad Elegants kohtub praktilisusega: MANUFAKTUR musta värvi astmelauad[1][2] tagavad lihtsa sisenemise ja väljumise..


  [1]Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.

  [2]Saadaval ainult koos spetsiaalse AMG musta värvi väljalaskesüsteemiga.
  Süsinikdetailid AMG Exterior süsinikupakett[1] lisab sportlikkust, modernset elegantsi ja dünaamilisust, andes auto esteetikasse kergekaalulist jõulisust.

  [1]Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.


  Interjöör Uue Mercedes-AMG G-klassi interjöör.

  Süsinikkiu disaini / MICROCUT mikrokiu ja AMG nuppudega AMG Performance rool

  Close

  Süsinikkiu disaini / MICROCUT mikrokiu ja AMG nuppudega AMG Performance rool

  Süsinikkiu disainiga kaunistatud AMG Performance roolil on MICROCUT mikrokiuga viimistletud haardeala. Alumiiniumist käiguvahetuslabad ja selge "kella 12" märgistus roolil lisavad uue Mercedes-AMG G 63 interjööri autentset võidusõidutunnet.[1]

  [1]Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.

  Spetsiaalsete AMG ekraanistiilidega MBUX

  Close

  Spetsiaalsete AMG ekraanistiilidega MBUX

  Uue põlvkonna MBUX multimeediasüsteem on täiuslik kombinatsioon sportlikust disainist ning innovaatilisest töö- ja kuvakontseptsioonist. Spetsiaalsed AMG näidikud räägivad auto dünaamilisest fookusest, täisdigitaalsel näidikupaneelil saate valida spetsiaalsete AMG kuvastiili vahel.

  Süsinikkiust AMG viimistluselemendid

  Close

  Süsinikkiust AMG viimistluselemendid

  Lisage oma uuele Mercedes-AMG G 63-le võidusõiduhõngu. AMG süsinikkiust viimistluselemendid sulanduvad harmooniliselt interjööriga, lisades sinna eksklusiivsust ja kontrastset ilu.

  Burmester® 3D Surround Sound System helisüsteem

  Close

  Burmester® 3D Surround Sound System helisüsteem

  Sukelduge teid ümbritsevasse uude helimõõtmesse Burmester® 3D ruumilise helisüsteemiga, millel on kuni 31 kõlarit. See pole lihtsalt kuulamine; see on reis helide maailma.

  Spetsiaalne AMG istmedisain

  Close

  Spetsiaalne AMG istmedisain

  Tundke laiendatud, perforeeritud ja AMG-spetsiifilise mustriga nappa nahast polsterduse elegantset viimistlust. Äärmise hoolikusega valmistatud istmed pakuvad suurepärast mugavust ja tuge ning tagavad, et iga sõit mõjub erilisena.

  AMG lävepakud

  Close

  AMG lävepakud

  AMG lävepakkudest kiirgab rafineeritud helendust, mis tekitab autosse sisenemisel kutsuva õhkkonna.

  Sooritusvõime Võimsus, pärand ja ainulaadne sooritusvõime. Uus Mercedes-AMG G 63 ühendab vaimustava sooritusvõime ja eksklusiivse disaini. V8-mootor, mida täiendab AMG Performance väljalaskesüsteem, pakub sütitavat võimsust ja sõidunaudingut nii siledal maanteel kui ka karmil maastikul. Auto sees kohtuvad luksus ja funktsionaalsus. G 63 uue esikaitseraua õhuvõtuavade juures on võimsad vertikaalsed liistud, mis täiustavad auto dünaamilist stiili ja sobivad ideaalselt kokku ikooniliste külgtorudega.
  Järgmine
  Eelmine
   AMG neljaliitrine V-8 mootor Vabastage Mercedes-AMG G 63 vägi. Integreeritud startergeneraatoriga (ISG) AMG neljaliitrine V-8 on sooritusvõime ja efektiivsuse kehastus. See on mootoritehnoloogia meistriklass, mis hõlmab silindriridade vahel asuvat unikaalset "kuum-V" twin-scroll turbolaadureid.
   Kuni 100% diferentsiaalilukud Omast klassist: kolm sisselülitatavat kuni 100-protsendilise lukustuseega diferentsiaalilukku garanteerivad edasiliikumise isegi kõige ekstreemsemates off-road olukordades. G 63 liigub edasi ka siis, kui ainult üks ratas omab veel haardumist.

   AMG SPEEDSHIFT TCT 9G käigukast AMG SPEEDSHIFT TCT 9G tagab võimsuse, täpsuse ja tähelepandamatu käiguvahetuse, mis parandab dünaamikat, pakkudes vaimustavaid hetki iga sõidul.
   AMG ACTIVE RIDE CONTROL vedrustus AMG ACTIVE RIDE CONTROL vedrustus viib uue Mercedes-AMG G 63 sooritusvõime uutesse kõrgustesse. Maanteel pakub see ülimat veerejäikust, parandades sooritusvõimet ja lisades samal ajal mugavust. Maastikul tagab see erakordse haarduvuse ja veojõu, muutes teie seiklused veelgi mugavamaks.
   Spetsiaalne AMG väljalaskesüsteem AMG tunnusliku väljalaskesüsteemiga pole mootoriheli lihtsalt kõrvalprodukt; see on hoolikalt konfigureeritud meistriteos, mis väljendab auto erakordset sooritusvõimet.[1]

   [1]Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
   Võtke meiega ühendust Teie küsimused ja soovid seoses uue Mercedes-AMG G-klassiga. Kas teil on uue Mercedes-AMG G-klassi kohta küsimusi või lihtsalt kõige värskema infoga kursis olla? Siis võtke meiega ühendust.
   Sellesse vormi sisestatud andmeid töödeldakse, salvestatakse ja kasutatakse vastavalt meie Privaatsuspoliitikas seatud tingimustele. Isikuandmete andmine on vabatahtlik ja vajalik proovisõidu broneerimiseks, läbiviimiseks ning järeltegevuseks, kohtumise kokkuleppimiseks, hinnapakkumise või brošüüri esitamiseks. Alljärgnevas loetelus märke tegemisega nõustute oma Isikuandmete töötlemisega eelnevalt loetelus toodud eesmärkidel. Teil on õigus igal ajal nõusolek tagasi võtta, esitades sellekohase taotluse ettevõtte kontaktisikule e-posti aadressil klienditeenindus@veho.ee või Veho AS esindustes. Nõusoleku tagasivõtmine ei mõjuta enne nõusoleku tagasivõtmist toimunud Isikuandmete töötlemise seaduslikkust.

   *Uus EQV ei ole veel proovisõiduks saadaval.