Mercedes-Benz Citan | Mercedes-Benz tarbesõiduk

Uus Citan. Tundub hiiglaslik.

Uus Citan: International Van of the Year Award 2022 võitja.

Mercedes-Benz Citan seab uusi standardeid: selle kvaliteet kategooriates tõhusus, turvalisus ja jätkusuutlikkus veensid rahvusvahelise aasta kaubiku tiitli 25-liikmelist žüriid. Žürii liikmed, erialased ajakirjanikud pea kõigist Euroopa riikidest ja Venemaalt, testisid ja hindasid 14 uut tarbesõidukite segmendi mudelit. Tulemuseks oli ühehäälne otsus: esimene koht Citanile!

Suurte võimalustega väike kaubik.

Kui otsite ruumikat kaubikut, millega saate ka kesklinnas mugavalt ja sujuvalt sõita, siis on uus Citan teile täpselt see õige. Sisenege ja avastage lisavarustuses saadaval olev multimeediumsüsteem MBUX (Mercedes-Benz User Experience) ja nutikate ühenduvuslahenduste võimalused. Sõidu ajal võivad teid toetada arvukad ettenägelikud abisüsteemid. Uued on mõlemad varustusastmed BASE ja PRO, millega saate oma kompaktse kaubiku just nii varustada, nagu te seda vajate. Need on ainult mõned uuendused. Uurige lähemalt!

eCitan: elektrikaubikute uus pereliige.

Elektriline kõigis kaubikuklassides

2022. aasta teises pooles tuleb turule eCitan ehk Citani täiselektriline mudelivariant. Jääkläbisõit WLTP kohaselt on 285 kuni max 300 kilomeetrit. Sellega vastab see ärikasutaja vajadustele, kes kasutab seda mudelit sageli kuller- ja kohaletoimetamissõidukina linna piirides. Kiirlaadimisjaamades saab aku 40 minutiga kuni 80 protsendini täis laadida. Suur eelis: kaubaruumi mõõtude ja koorma osas ei ole vaja teha järeleandmisi, võrdluses tavapäraste mudelitega. Ka haakeseadis on eCitanile saadaval.

Uus MBUX multimeediumsüsteem

Uue Citani varustuses on pea kõigele lahendus: soovite teel olles ajakohaste liiklusandmetega kiiremini sihtkohta jõuda ja oma mobiilset seadet juhtmevabalt laadida? Või soovite oma valikulist multimeediumsüsteemi MBUX kõrge resolutsiooniga puuteekraani, mitmefunktsioonilise rooliratta nuppude või häälkäsklustega juhtida? Kõik on võimalik. Uued on ka Mercedes me ühenduvusteenused, mis pakuvad teie väikekaubikule pea piiramatuid võimalusi seoses teabe ja meelelahutusega ning lisades ka lisaturvalisust.
Citan, MBUX
 • 7-tolline MBUX multimeediumsüsteem

  7-tolline MBUX multimeediumsüsteem

  Kõrge resolutsiooniga 17,8 cm (7-tollise) ekraanidiagonaaliga puuteekraanil saate käsitseda multimeediumsüsteemi, nagu olete harjunud seda tegema oma mobiilsete seadmete kaudu. Lisaks saate kasutada multifunktsionaalse rooliratta puutetundlikke nuppe.
 • Nutitelefoni integreerimine

  Nutitelefoni integreerimine

  Nutitelefoni integreerimisel pääsete multimeediumsüsteemi kaudu mugavalt juurde oma mobiilse seadme valitud rakendustele.
 • C-tüüpi USB-liides

  C-tüüpi USB-liides

  C-tüüpi USB-liidese kaudu saate kasutada integreeritud Media Interface'i, millega saate näiteks nutitelefonist oma muusikat kuulata.
 • Hääljuhtimine

  Hääljuhtimine

  „Hey Mercedes“ on piisav, et alustada ulatuslikku hääljuhtimist ja selle abil multimeediumsüsteemi mugavalt juhtida.

Uue Citani sõiduki pilgupüüdjad

Citan, ATTENTION ASSIST

 • Tähelepanu abisüsteem ATTENTION ASSIST

Citan, katusereeling koos integreeritud põhikanduriga

 • Katusereeling koos integreeritud põhikanduriga

Citan, mobiilsete lõppseadmete juhtmevaba laadimissüsteem

Mobiilsete seadmete juhtmevaba laadimissüsteem