eSprinter kaubik | Teenindus | Ettevõtlus | Mercedes-Benz.

Teenused eSprinter kaubikule.

Mercedes-Benzi teenindus

Algusest peale hästi kindlustatud – eSprinter koos hoolduspaketi ja akusertifikaadiga.

Integreeritud hoolduspakett

Tasuta hoolduspakett katab esimese viie aasta jooksul esimese nelja hoolduse hoolduskulud hooldusvihiku ja tootja andmete kohaselt. Tänu regulaarsele ja asjatundlikule kõrgepingekomponentide ja muude sõidukiosade, samuti sõidukifunktsioonide kontrollile saate oma kaubiku kasutusvalmidusele ja väärtuse säilimisele kindel olla. Nii täna kui ka tulevikus.

Akusertifikaat

Tasuta akusertifikaadiga võtab Mercedes-Benz AG enda kanda klassikalise seadustest tuleneva garantii alusel järgmiseks 8 aastaks või kuni 160 000 km koguläbisõiduks kulud, mis on seotud kõrgepingeakuga. Peale selle garanteeritakse Mercedes-Benz eSprinteri ostjale, et kõrgepingeakude maksimaalne mahutavus ei ole väiksem kui 66 Ah (35 kWh aku korral) ja 88 Ah (47 kWh aku korral).

Mercedes-Benz Service24h ja MobiloVan.

Juhuks, kui te siiski peaksite teele jääma, toetab teid sihtkohta jõudmisel professionaalne Mercedes-Benzi Service24h. Mobiilsusgarantiiga Mercedes-Benz MobiloVan1 saate iga uue Mercedes-Benz kaubikuga standardvarustusena kaasa selle ja veel paljud kasulikud teenused.

1

MobiloVan kehtib kõikidele uutele Mercedes-Benz Vito, Sprinter ja Citan sõidukitele, mis on soetatud Mercedes-Benzi Eesti volitatud müügivõrgu kaudu ja siin esmaselt registreeritud alates 1. oktoobrist 2012.

Peale kahe kasutusaasta möödumist pikendatakse teel juhtuva tehnilise rikke puhul tasuta autoabi ja mobiilsuslahenduste pakkumise või käivitusprobleemide juhtumite korral kehtivat MobiloVan mobiilsusteenust iga volitatud Mercedes-Benz töökojas teostatud korralise hoolduse järel kuni järgmise tehnilise hoolduseni ja nii kuni 30 aasta möödumiseni.

Mudelitele V-klass, X-klass, Marco Polo ja Marco Polo HORIZON kehtib Mercedes-Benz Mobilo.