Intro
Mudelid
Välisdisain
Sõitjateruum
Tehnoloogia
AMG
Võtke meiega ühendust
  Yellowstone Solid kollane
  Polar White valge
  High-Tech Silver Metallic hõbedane
  Obsidian Black Metallic must
  Cashmere White MAGNO valge
  Spectral Blue MAGNO sinine
  Classic Grey Solid hall
  Red Metallic punane
  Rubellite Red Metallic punane
  Kalahari Gold MAGNO kuldne
  Mudel Mercedes-AMG GT 4-Door Coupé
  Meie mudelid
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Close X
  Järgmine
  Eelmine
   Mercedes-AMG GT 43 4MATIC
   Mercedes-AMG GT 53 4MATIC+

   Mercedes-AMG

   Close X
   Järgmine
   Eelmine
    Mercedes-AMG GT 43 4MATIC
    Mercedes-AMG GT 53 4MATIC+

    Mercedes-EQ

    Close X
    Strapline Content

    Mercedes-Maybach

    Close X
    Strapline Content
    Exterior Mercedes-AMG GT 4-Door Coupé välisvarustus. Mercedes-AMG GT 4-Door Coupé: rohkem ruumi individuaalsusele. Rohkem paindlikkust. Rohkem Driving Performance'it.
    LeftRight

    Varustuspaketid ja disain

    Tähelepanuväärne disain ja varustus

    Close X
    Järgmine
    Eelmine
     Sportlik disain Mercedes-AMG GT 4-Door Coupé kannab AMG disainifilosoofiat: sensuaalne ehedus, efektsed proportsioonid ja mahukas kere. Nautige uutes dimensioonides sõidukogemust.
     Spetsiaalne AMG esiosa Juba Mercedes-AMG GT 4-Door Coupé kupee esiosa vaigistab igasugused kahtlused. Kitsad MULTIBEAM LED esituled, kaks kapotikühmu ja spetsiaalne AMG iluvõre näitavad, et auto on lahinguks valmis.
     Klassikaline Coupé disain Elegants kohtub eheda ja sportliku karakteriga: raamita küljeaknad ja terava nurga all pikk tuuleklaas on klassikalise kupee disainielemendid.
     Jõuline tagaosa Eriti kitsad LED tagatuled koos dünaamilise suunatulega, tüüpiline laadimisserva joon ning mitmeastmeliselt kergitatav või lisavarustusena fikseeritud tagaspoiler tekitavad emotsioone.
     Panoraamkatus Panoraamkatus tagab autos eriti helge ja kutsuva atmosfääri. Klaasmoodul ulatub üle kogu katuse, luues mulje terviklikust klaasipinnast alates tuuleklaasist kuni tagaaknani. Tugeva päikesevalguse eest kaitseb elektriliselt liigutatav päikesesirm.
     V8 Exterior Dynamic pakett Parim mõlemast maailmast: V8 välispaketiga on teie autol väljendusrikkam disain ja see erineb võimsamatest ja prestiižsematest kaheksasilindrilistest mudelitest vaid väikeste detailide poolest. Samas naudite kuuesilindriliste ridamootorite väiksemat kütusekulu.
     AMG Exterior Night pakett AMG Night paketiga on välisdisaini valitud elemendid läikivmusta viimistlusega. Sõltuvalt kerevärvist tekitab see kas julgeid kontrastsed või sujuvad üleminekud. Mõlemal juhul näitate, et hindate individuaalset, dünaamilist disaini ja väljendusrikast sportlikkust.
     AMG Exterior Chrome kroomipakett AMG Chrome paketiga näeb teie auto välja eriti elegantne ja stiilne. Kõrgläikega kroomitud elemendid lisavad elegantsi ja loovad sõltuvalt auto värvist kas kontraste või täiustavad tervikut.
     AMG aerodünaamikapakett AMG aerodünaamikapakett on välja töötatud tuuletunnelis, eesmärgiga parandada juhitavust suurtel kiirustel ja tagada veelgi suurem sõidunauding. Keremanused suurendavad negatiivset tõstejõudu, vähendades samal ajal tuuletakistust. Fikseeritud asendiga tagaspoiler näitab selget pühendumust kompromissitule sooritusvõimele.
     AMG valgustus Teie auto annab uudse logoprojektoriga igale pinnale tõelise mootorispordi hõngu. Küljekarpidesse paigaldatud projektor kuvab kirja "AMG" ning viib teid ja teie kaasreisijad õigesse meeleolusse juba enne teele asumist – see on äärmiselt pilkupüüdev funktsioon, eriti öösel ja hämaras.
     Interior Mercedes-AMG GT 4-Door Coupé sõitjateruumi varustus. Teistest ees. Isegi tagaistmel.
     LeftRight

     Varustuspaketid ja disain

     Tähelepanuväärne disain ja varustus

     Close X
     Järgmine
     Eelmine
      Kahe kodaraga AMG Performance rool Standardvarustuse isikupärane kahe kodara ja sujuvalt integreeritud juhtnuppudega AMG Performance rool pakub tunnetatavat ja nähtavat lisaväärtust. Ümarad AMG roolinupud avaldavad muljet kaunite näidikute ja nende täiusliku pööra-vajuta kasutusloogikaga. See võimaldab juhtida olulisi sõidufunktsioone ja kõiki sõidurežiime käsi roolilt võtmata.
      Spetsiaalsete hübriidmudeli näitudega MBUX multimeediasüsteem Standardvarustusse kuuluv Widescreen Cockpit hõlmab MBUX multimeediasüsteemi koos AMG hübriidmudeli-spetsiifiliste näitude ja funktsioonidega. Juht näeb oma ekraanilt elektrilist sõiduulatust, elektrikulu, elektrimootori võimsust ja pöördemomenti ning aku ja elektrimootori temperatuure.
      Süsinikkiust matt AMG viimistluselement See viimistlus muudab teie auto sõitjateruumi isikupärasemaks. See sulandub harmooniliselt interjööriga, tekitades samas põnevaid kontraste. Sel moel tugevdab ja ilmestab see sõitjateruumi disaini. Samal ajal räägib viimistlus kestvast kvaliteedist ning maksimaalse hoolikusega valmistatud premium-tootest.
      Kolmekohaline iste Kolmekohaline tagaiste muudab teie auto interjööri mitmekülgsemaks ja teeb sellest mugava viiekohalise. Täissuuruses keskmist istet võib kasutada ka tagareisijate käetoena. Praktiline: kui vajate rohkem veoseruumi, saab istmed mugavalt pakiruumist alla klappida suhtes 40:20:40.
      Technology Mercedes-AMG GT 4-Door Coupé tähelepanuväärne tehnoloogia.
      Järgmine
      Eelmine
       MBUX liitreaalsusega navigeerimine Et leiaksite tee ka kõige keerulisemas liikluses, ühendab MBUX liitreaalsusega navigeerimine virtuaalse maailma ja pärismaailma. See tehnoloogia liidab graafilised navigeerimisjuhendid ja liiklusinfo päris piltidega. Nii jõuate kohale kiiresti, ohutult ja stressivabalt.
       MBUX sõitjateruumi assistent Nautige puutevaba kasutusmugavust: see uuenduslik süsteem tuvastab ja tõlgendab teie käeliigutusi. See tähendab, et saate teatud funktsioone aktiveerida loetud sekunditega. Süsteem suudab vahet teha juhil ja kaassõitjal – et saaksite kasutada just neid menüüsid, mida soovite.
       360° kaameraga parkimispakett Hoides ümbrusel pilku peal: eriti muljet avaldav on 360° kaamera kogu auto ümbrust kuvav vaade, sh virtuaalne linnulennultvaade. Tänu nelja kaamera intelligentsele koostööle näete meediaekraanil ka takistusi, mis on väljaspool teie vaatevälja. See teeb parkimise veel lihtsamaks.
       Tuuleklaasinäidik Valmis sportlikuks sõiduks! Tuuleklaasinäidik muudab teie auto esiklaasi osaks põnevast digitaalsest juhikohast. See tähendab, et teil on kõige olulisem info alati silme ees. Teie tähelepanu püsib teel ja liiklusolukorral.
       AMG RIDE CONTROL+ vedrustus Kogege vedrustust, mis suudab võrdselt pakkuda äärmuslikku sportlikkust ja lõõgastavat mugavust. Mitmekambrilise ehitusega AMG RIDE CONTROL+ vedrustus rõõmustab teid oma selgelt tuntava mitmekülgsusega. Selle osana kohandub innovaatiline amortisatsioonisüsteem mitte ainult sõidutingimustega, vaid ka auto koormusega.
       Standardvarustuses kõikidel kuuesilindrilise mootoriga mudelitel.
       AMG DYNAMIC PLUS pakett AMG DYNAMIC PLUS pakett tähistab maksimaalset sõidurõõmu ja erakordselt elavat juhitavust. Atraktiivne pakett ühendab paljusid lisavarustusse kuuluvaid komponente, mis viivad sõidudünaamika veelgi kõrgemale tasemele. Need kõik annavad kokku emotsionaalselt mõjuvama sõidukogemuse.
       Mercedes-AMG GT 63 S E PERFORMANCE AMG Driving Performance järgmine tase. Mercedes-AMG GT 63 S E PERFORMANCE on uue põlvkonna ülima suure jõudlusega neljaukseliste kupeede eesotsas. Jõudlusele orienteeritud ja ülitõhus AMG hübriidtehnoloogia kohtub end tõestanud AMG tehnoloogiaga, mis on tipptasemel. Nii jõuab Performance Luxury järgmisele tasemele.
       LeftRight

       Välisdisain

       Sõitjateruumi disain

       Tähelepanuväärne välisdisain

       Close X
       Järgmine
       Eelmine
        Model designation highlighted in red An announcement of power: exclusive identification features at the rear include the hybrid-specific rear apron with integrated plug-in charging flap and the red model designation on the boot lid.
        E PERFORMANCE badge on the wings Perfectly clear: the "E PERFORMANCE" wing badge on the side of the car indicates the powerful and forward-looking hybrid drive concept.
        AMG twin tailpipe trims in unique S Model design Powerful sound in a new design: externally fluted AMG twin tailpipe trims as standard.
        AMG ceramic high-performance composite brake system Come to standstill when you really want it: powerful and particularly fade-resistant AMG ceramic high-performance composite brake system as standard for uncompromising declaration.
        AMG light-alloy wheels with new design Professional performance: new 50.8 cm (20-inch) AMG light-alloy wheels and 53.3 cm (21-inch) AMG forged wheels in two color variants, titanium grey and black, for the best road contact and individual appearance.
        Hybrid-specific rear apron with cover for vehicle socket Unexpectedly sustainable: an exclusive distinguishing feature at the rear is the hybrid-specific rear apron with integrated plug-in charging flap.

        Tähelepanuväärne sõitjateruum

        Close X
        Järgmine
        Eelmine
         Instrument cluster with hybrid-specific displays The standard widescreen cockpit features the MBUX multimedia system with integrated AMG hybrid-specific displays and functions. In the instrument cluster, you can see the electric range, power consumption, output and torque of all power units as well as the temperatures of all relevant components directly in front of you at all times.
         Multimedia display including special energy floe displays High-quality graphics in the multimedia display visualise the power flow of the entire drive system as well as the speed, power and torque of the electric motor. In addition, the current temperatures of the high-voltage battery and electric motor are clearly displayed in a situational context.
         Multimedia display in the High-Class rear suite In addition to luxurious individual comfort seats and a functional business center console, rear-seat passengers also get a multimedia display for access to extensive infotainment functions and comfort features in conjunction with the optional High-Class rear suite.
         All-electric drive mode Select the all-electric drive mode via AMG DYNAMIC SELECT and you will receive a powerful hallmark AMG start-up sound as acoustic feedback. Because at the push of a button the plug-in hybrid is on its way with zero local emissions- which is not only an advantage in inner cities with access restrictions.
         Kogege seda kõike teel Tehke proovisõit Mercedes-AMG GT 4-Door Coupéga. Andke meile teada, et soovite teha Mercedes-AMG GT 4-Door Coupéga proovisõitu ja me võtame teiega peagi ühendust.
         Sellesse vormi sisestatud andmeid töödeldakse, salvestatakse ja kasutatakse vastavalt meie Privaatsuspoliitikas seatud tingimustele. Isikuandmete andmine on vabatahtlik ja vajalik proovisõidu broneerimiseks, läbiviimiseks ning järeltegevuseks, kohtumise kokkuleppimiseks, hinnapakkumise või brošüüri esitamiseks. Alljärgnevas loetelus märke tegemisega nõustute oma Isikuandmete töötlemisega eelnevalt loetelus toodud eesmärkidel. Teil on õigus igal ajal nõusolek tagasi võtta, esitades sellekohase taotluse ettevõtte kontaktisikule e-posti aadressil klienditeenindus@veho.ee või Veho AS esindustes. Nõusoleku tagasivõtmine ei mõjuta enne nõusoleku tagasivõtmist toimunud Isikuandmete töötlemise seaduslikkust.