Mercedes-Benz teeninduspaketid. Usaldage oma uus Mercedes teeninduseks, hoolduseks ja remondiks parimatesse kätesse: oma usaldusväärse Mercedes-Benz partneri juurde. Teie vajadustele vastav teeninduspakett, mis ühtlasi tagab teile planeerimiskindluse ja kontrolli kulude üle. Selle käigus saad kaitsta oma sõiduki väärtust, kasutades remondiks Mercedes-Benz originaalvaruosi.
Mercedes-Benz teeninduspaketid Läbipaistvad hoolduskulud ilma üllatusteta. Mercedes-Benz teeninduspakettide kaudu viime läbi kõik regulaarsed hooldustoimingud ja muudame teie auto teeninduskulud läbipaistvaks. Sõltuvalt valitud paketi kestvusest ja läbisõidust kehtib fikseeritud hind, mis katab kõik hoolduskulud. Sel teel saate ülevaate pidamiskuludest ja säästate ennast ebameeldivatest üllatustest.
Mercedes-Benz Service Select Katab kõik regulaarsed hoolduskulud, mida tootja on ette näinud, sh filtrid, töövedelikud ja tunnitasud. Läbipaistvad ja planeeritavad hoolduskulud.

Service Select pakett annab teile mugava võimaluse valida sõidukile vajalikud hooldusteenused valitud perioodi ja läbisõidu kestel meeldiva hinnaga.

See katab varuosade maksumuse, töö hinna ja vedelikud, mida läheb regulaarsete hoolduste käigus tarvis. Seega on tagatud selged teenused läbipaistvate kuludega.
Button
Mercedes-Benz Service Select Plus Mugav hoolduspakett, mis sisaldab valitud kuluosasid.

Service Select Plus pakett pakub veelgi suuremat stabiilsust kulude osas, sest lisaks hooldustöödele kuuluvad paketti ka peamised kuluosad:

- piduriklotsid ja -kettad
- tuuleklaasipuhastid
- generaatoririhm

Pakett pakub ulatuslikku hooldus- ja remondimahtu, olles läbipaistvate kuludega ning andes kindluse, et ettetulevad remondid on ühtse maksega juba varakult kaetud.
The Service Select Plus Package offers a higher level of cost security since, supplementary to the maintenance work, it includes the most important wear-and-tear parts:

- brake pads and brake discs
- windshield wiper blades
- V-belt

You can expect extensive service benefits with transparent costs on the one hand, and on the other hand, be assured that foreseeable repairs are already covered by a one-off payment.
Button
Mercedes-Benz pikendatud garantii Pikendatud garantii kaitseb teid ootamatute remondikulude eest siis, kui Mercedes-Benzi standardgarantii on läbi saanud. Button
Strapline Content Button
Kõik kategooriad Valige oma Mercedesele sobivad paketid.