Mercedes-Benz ja Maybach. Lõputu luksus.
Meie mudelid
LeftRight

Hatchbacks

Close X
Strapline Content

Sedans

Close X
Järgmine
Eelmine
  Mercedes-Maybach S 580 4MATIC Loe lisaks
  Mercedes-Maybach S 680 4MATIC Loe lisaks
  Mercedes-Maybach GLS 600 4MATIC Loe lisaks

  SUVs & Crossovers

  Close X
  Strapline Content

  Coupés

  Close X
  Strapline Content

  Cabriolet & Roadsters

  Close X
  Strapline Content

  Estates

  Close X
  Strapline Content
  Tähelepanuväärsed omadused. See muudabki Mercedes-Maybach nii eriliseks. Vaid Mercedes-Maybach pakub sel tasemel luksuslikkust.
   Vaid Mercedes-Maybach pakub sel tasemel luksuslikkust. Mercedes-Maybach ühendab Mercedes-Benzi innovaatilisuse Maybach’i unikaalse luksuslikkusega. See tähendab, et jõudlus kohtub siin eksklusiivsusega. Traditsiooniline käsitöö kombinatsioonis modernsete digitehnoloogiatega. Üks näide: Mercedes-Maybach GLS, maastikuauto ja luksussedaani süntees. Button
   Mercedes-Maybachi selgelt äratuntav iluvõre onerakordsele disainile iseloomulik. Maybachi brändi iseloomustav tunnusmärk on võimas mootorikate koos iluvõrega, mida ehivad tihedad püstised kroomliistud. Button
   Maybachi esteetika. Maybach kuni ratasteni välja: brändi eristuv stiil tuleneb selle suursugusest ilust, esteetikast ja pidulikkusest. Midagi erilist tähtsateks hetkedeks. Button
   Luksusjaht, büroo, heaoluoaas. Standardvarustuse Executive-iste kujutab endast reisimugavuse tipptaset. Nupuvajutusel saab selle reguleerida täiesti lamavasse asendisse, luues võrreldamatu istumismugavuse. Selle osaks on ka piisavalt lai jalatugi ning te saate nautida nii kuumade kividega istmemassaaži ja istmeventilatsiooni. Button
   Strapline Content Button
   Strapline Content Button
   Strapline Content Button
   Strapline Content Button
   Mudelivalik

   Mercedes-Maybach mudelid.

   Avastage kõik Mercedes-Maybach mudelid.

   The Mercedes-Maybach GLS.

   Avaruse ja mugavuse tipp peitub vaid GLS-i pardal.

   GLS kannab oma nimes uhkelt S-tähte. Nagu ei ükski teine auto maailmas kombineerib see luksusmaasturi võimsuse S-klassi sisemiste väärtustega unustamata ka tippklassi turvalisust. Astugem pardale ja kogegem suursugust luksust vaevu usutaval tasemel.

   Loe lisaks

   Mercedes-Maybach S-klass.

   Rikkalikult vabadust.

   Järgides legendaarse tippklassi luksusauto traditsioone, defineerime me ülivõrdeis luksuse seninägematul moel. Astugem pardale ja kogegem eksklusiivsust, innovatsioone ja täiuslikkust nagu ei eales varem.

   Loe lisaks   Mudelivalik

   Night Series.

   Avastage Mercedes-Maybach Night Series mudelid.

   Mercedes-Maybach S-klass Night Series.

   The Night Series[1] varustusega Mercedes-Maybach S-klass tuleb eriti atraktiivse esteetikaga, mis kombineerib tagasihoidlikkuse müstilise tumedusega. Koge sensuaalselt minimalismi valitud detailide kujul, mis viimistletakse tumeda kroomi või mustaga, spetsiaalseid polstrivärve, julgeid kontraste ning eksklusiivseid sisedetaile. Enesekindlale ilmele panevad punkti eridisainiga Maybachi veljed.

   Loe lisaks

   Mercedes-Maybach GLS Night Series.

   Kombinatsioonis Night Series[1] varustuspaketiga köidab Mercedes-Maybach GLS SUV oma unikaalselt üleva, eksklusiivse olekuga. Koge sensuaalselt minimalismi valitud detailide kujul, mis viimistletakse tumeda kroomi või mustaga, spetsiaalseid polstrivärve, julgeid kontraste ning eksklusiivseid sisedetaile. Enesekindlale ilmele panevad punkti eridisainiga Maybachi veljed.

   Loe lisaks

   Mercedes-Maybach EQS SUV Night Series.

   The Night Series[1] versioonis avaldab Mercedes-Maybach EQS SUV muljet ülimusliku sportlikkuse ja müstilise elegantsiga. Valitud detailid viimistletuna tumeda kroomi või mustaga, spetsiaalsed polstrivärvid, julged kontrasid ning erakordse kujustusega veljed annavad varustuspaketile eksklusiivse ilme. Avastage väljapeetud disaini personaalne luksus.

   Loe lisaks

   [1] Lisana valitav varustus sõltuvalt konfiguratsioonist.

   The range Mercedes-Benz Electric cars. Driving with electricity. And all your senses: the all-electric Mercedes-Benz EQ not only adapts to your needs, but also learns with every meter and gets to know you better and better.
   Strapline Content Button