Marco Polo HORIZON | Mercedes-Benz sõidukelamu
Marco Polo HORIZON

Marco Polo HORIZON. Stiilne seikleja.

Make your Move.

Konfigureeri

Nautige seda, millest teised unistavad.

Stiilne vabaajasõiduk seiklejatele.

Marco Polo HORIZON on avastus kõigi jaoks, kellele meeldib minna spontaanselt ja stiilselt seiklusreisile. Uue intuitiivselt käsitsetava multimeediumsüsteemi MBUX abil viib see teid pingevabalt teie unistuste sihtkohtadesse. Selle sõiduki läbimõeldud heaolusalong lausa kutsub reisil olles uut jõudu koguma. Kosutava une eest hoolitsevad kuni viis mugavat magamiskohta. Peale ulatusliku standardvarustuse on Marco Polo HORIZONi jaoks saadaval ka hulgaliselt lisavarustust, mille abil saate sõidukit veelgi oma isiklike vajaduste järgi kohandada.

Toob teie seiklusesse veelgi enam stiili.  

Erimudelite seeria ArtVenture.

Võtke endale vabadus ja nautige seiklusi uues erimudelis ArtVenture. Tänu kolmele valitavale sõiduki külgede mustrile – kõik suursuguse mati musta värvi ja akvamariinivärvi kontrastosadega – ning samuti akvamariinivärvi kaitsekummiga reisite alati individuaalse stiiliga. Lisaks on erimudeli ArtVenture ülestõstetaval katusel suur eesmine aken. Sellele lisandub täiendav disaini- ja mugavusvarustus nagu EASY-PACKi tagaluuk. Olgu see Marco Polo, Marco Polo HORIZON või Marco Polo ACTIVITY – selle erimudeliga on teil alati kaasas oma individuaalne kostüüm.

Metallikvärvid

Erimudel on saadaval värvides grafiithall metallik, seleniithall metallik ja mäekristallvalge metallik.  

Värviline kaitsekumm  

Dekoratsiooniga sobivalt on kaitsekumm akvamariinivärvi.  

Suursugune dekoratsioon  

Sõiduki külgedele on saadaval kolm valikulist mustrit – kõik mati musta värvi ja akvamariinivärvi kontrastosadega.

Suur eesmine aken ülestõstetaval katusel

Suur eesmine aken laseb ülestõstetava katuse alla palju värsket õhku.  

Muu disaini- ja mugavusvarustus, valikuline

Erimudeli varustuse kõrgpunktide hulka kuuluvad elektriliselt avatav EASY-PACKi tagaluuk ja kööginurga alumise ääre taustavalgustus.  

[*] Täiendavat teavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja ametliku spetsiifilise CO2-emissiooni kohta leiate brošüürist „Uute sõiduautode kütusekulu, CO2-emissioon ja elektritarbimine“, mis on tasuta saadaval kõikides müügipunktides ja DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH aadressil (www.dat.de).