Marco Polo HORIZON. Stiilne seikleja.

Reisil sama väärtuslik kui argipäevadel.

Nautige seda, millest teised unistavad.

Stiilne vabaajasõiduk seiklejatele.

Marco Polo HORIZON on leid kõigi jaoks, kellele meeldib spontaanselt ja stiilselt ringi reisida ning seigelda. Sõiduauto erksuse ja sõidumugavusega viib see teid muretult teie unistuste sihtkohtadesse. Sõiduki heaolusalong kutsub teid sisse, et koguda uut jõudu. Pärast elamusterohket päeva on tänu ülestõstetavale katusele teie teenistustes katuseosa magamisase ja comfort ase kuni viie magamiskohaga. Sama erakordsed nagu teie sihtkohad, on ka sõiduki sisustusvalikud: alustades mugavusest ja välimusest ning lõpetades multimeediumi ja abisüsteemidega. Ja parim on seejuures: tänu suurepärasele mugavusele, muudetavale ruumikontseptsioonile ja tavaliste garaažide jaoks sobivale kõrgusele, mis jääb alla 2 meetri, hindate te Marco Polo HORIZONi argipäeval sama palju kui vabaaja sõidukina.

Eelised.

 1. Elamine & magamine
 2. Turvalisus
Stiilselt teel.

Marco Polo HORIZONis saate te enam, kui ainult oma reisi vaatamisväärsusi nautida. Sest sõiduki täiusliku vormiga salongikujundus, mis on valmistatud suursugustest materjalidest ning stiilselt kujundatud juhiruum, on juba ise puhas silmailu. Eksklusiivse disainipaketiga saab salongi nahksisustuse ja ehisdetailidega muuta veelgi suursugusemaks. Tänu juhi ja kaassõitja ergonoomilistele ja hõlpsalt pööratavatele comfort istmetele võivad kõik koos istudes rõõmustada stiilse ruumi üle. Pärast elamusterikast päeva pakuvad comfort ase ja mugav katuseosa magamisase kuni 5 magamiskohta, et enda uueks päevaks välja puhata, sest elamusi saab kõige paremini koguda just väljapuhanult.

Palju ruumi ohutuse tagamiseks.

Ükskõik, kuhu te teel olete, on ohutus tänu standardvarustuses olevale tähelepanuassistendile ATTENTION ASSIST ja külgtuuleassistendile Crosswind Assist, teie parim reisisaatja. Eeskujulikku ohutust suurendavad täiendavalt uuenduslikud valikulised abi- ja ohutussüsteemid, nagu nt  aktiivne pikivaheabi DISTRONIC1, Marco Polo pidurdusassistent Active Brake Assist, COLLISION PREVENTION ASSIST Marco Polo ACTIVITYle, rajahoidik Active Lane Keeping Assist ja pimenurgaassistent Blind Spot Assist ning LED Intelligent Light System. Nii muutuvad Marco Polo matkaautod oma klassi tulevikku vaatavateks sõidukiteks, mille abil saate koos oma kaaslastega igat sõitu nautida. TÜV Rheinland andis sõidukile kõrge ohutustaseme eest salongis sertifikaadi „Sõitjate kaitse sertifitseeritud”2.

1

Aktiivne pikivaheabi DISTRONIC on saadaval üksnes Marco Polo ja Marco Polo HORIZONi jaoks.

2

TÜV Rheinlandi määratletud õnnetuse stsenaariumis tõendati reisijate kaitset koorma eest ja sisseehitatud mööbli stabiilsust. Selle testi tegemisel võttis sõiduki struktuur kokkupõrkel, mis toimus kiirusel 56 km/h, tekkivad jõud vastu ilma salongi olulise deformeerumiseta. Sisseehitatud osad jäid kahjustamata ja mööbliuksed suletuks.

Stiilne elamine.

Suursuguselt kujundatud ideeruum kuni 7 inimesele.

Marco Polo HORIZON vaimustab viimistletud salongikujundusega, mis on valmistatud suursugustest materjalidest ning stiilse juhiruumiga. Tänu ergonoomilistele ja hõlpsalt pööratavatele juhi ja kaassõitja comfort istmetele muutub salong mugavaks ja suhtlevaks istujate rühmaks, soovi korral võib lisada praktilise klapplaua.

Muudetav ruum stiilseks reisimiseks.

 • Pööratavad comfort istmed juhile ja kaassõitjatele võimaldavad kiiresti luua mõnusa, suhtleva istujate rühma
 • Klapplaud, mida saab hõlpsalt liigutada siinisüsteemi abil, 2 klapitavat lauaplaati, lisavarustuses
 • Salongi disainipakett täiustab salongi muuhulgas suursuguse nahksisustuse ja silmapaistvate ehisdetailidega ning annab sellele erakordse, sportliku iseloomu, lisavarustuses
 • Salongi preemiumpakett täiustab salongi muuhulgas suursuguse Nappa nahast sisustuse ja silmapaistvate ehisdetailidega ning annab sellele kvaliteetse ja elegantse välimuse, lisavarustuses
 • Poolautomaatselt juhitav kliimaseade TEMPMATIC
 • Taustavalgustus juhiruumis ja tagaosas või taustavalgustus juhiruumis, lisavarustuses
 • Seisukütteseadmega õhk-lisasoojendus, lisavarustuses
 • Vesi-lisasoojendus, lisavarustuses
 • Küljemarkiis, hõbedane või antratsiit, kaitseb katuse paremal küljel vihma ja päikese eest, lisavarustuses

Mugavad magamisasemed.

Kosutav uni kuni 5 inimesele.

See, kellel on aktiivne eluviis peaks saama nautida ka rahulikku puhkust. Sest ei ole midagi paremat, kui magada kohas, millest teised unistavad. Marco Polo HORIZON pakub kuni 5 seiklejale just seda võimalust. Mehhaaniline ülestõstetav katuse all olev voodi võimaldab kahel inimesel magada muretult „taevases voodis“ ja 3-kohaline iste, mis on lahtiklapitud comfort asemeks, pakub veel kolmele inimesele mõnusat magamisaset. Et nautida segamatut und, hoolitsevad pimenduskardinad salongi piisava pimendamise eest ja tagaosa avatavad aknad täiendava õhutuse eest.

Kõik kosutava une jaoks.

 • Mehhaaniline ülestõstetav katus koos voodiga (2,05 m × 1,13 m, üldkoormus u 200 kg) kahele inimesele ja kaitsevõrk
 • Katuseosa magamisase kvaliteetsed ergonoomilised punktelastsete vedruelementidega vahtmadratsid ja väga hea õhutus meeldivalt mugavaks magamiseks
 • Kolmekohaline iste voodipikendusega comfort asemena kuni 3 inimesele (1,93 m × 1,35 m)
 • Elektriliselt seadistatavad aknad tagaosas täiendavaks õhutuseks
 • Pimenduskardinad nii tagaosas kui ka ees, millega saab salongi pimedaks muuta.

Lorem Ipsum