Intro
Mudelid
Välisdisain
Sõitjateruum
Tehnoloogia
AMG
Võtke meiega ühendust
  Polar White valge
  Night Black must
  Spectral Blue Metallic sinine
  Rosé Gold Metallic kuldne
  Mountain Grey Metallic hall
  Iridium Silver Metallic hõbedane
  Hyper Blue Metallic sinine
  Cosmos Black Metallic must
  Digital White Metallic valge
  MANUFAKTUR Mountain Grey Magno hall
  MANUFAKTUR Patagonia Red Metallic punane
  Meie mudelid
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Close X
  Järgmine
  Eelmine
   CLA 180 d Coupé
   CLA 200 d Coupé
   CLA 220 4MATIC Coupé
   CLA 220 d Coupé
   CLA 250 e Coupé
   CLA 250 4MATIC Coupé
   Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Coupé
   Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Coupé

   Mercedes-AMG

   Close X
   Järgmine
   Eelmine
    Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Coupé
    Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Coupé

    Mercedes-EQ

    Close X
    Strapline Content

    Mercedes-Maybach

    Close X
    Strapline Content
    Exterior Uue CLA Coupé välisdisain. Uue Mercedes-Benz CLA Coupé disain püüab tähelepanu: uued kaitserauad ja veljed on harmooniliselt kombineeritud raamideta küljeakendega elegantse kupeeliku siluetiga. Ühtlasi on nüüd saadaval Spectral Blue metalliksinine kerevärv[1].

    [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
    LeftRight

    Varustuspaketid ja disain

    Tähelepanuväärne disain ja varustus

    Close X
    Järgmine
    Eelmine
     Uue disainiga esiosa Veidi ettepoole kaldu olev, uue disainiga kaitserauaga esiosa ning võimsusele vihjavad kühmud kapotil edastavad dünaamilisuse sõnumit isegi siis, kui auto on paigal. Tähelepanu väärib ka kolmemõõtmelise Mercedes-Benzi mustriga uus iluvõre.
     Avatav panoraamkatuseluuk Kas avatud või suletud: avatav panoraamne katuseluuk tagab autos vaimustava vabadustunde ja meeldivalt helge atmosfääri. Suur panoraamkatuseluuk jätab unikaalse visuaalse mulje ka auto välimuses, lisades disainile kergust ja eksklusiivsust.[1]

     [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
     Coupé disain Väljendusrikas disain, mis toob esile teie individuaalsuse – kirgliku disainiga kupee katusejoon, sportlikult lai rööbe ja põnev GT tagaosa – kaunilt ümber nelja aknaraamideta ukse.
     Uue disainiga tagaosa CLA Coupé atleetlik siluett lõppeb sportlikult elegantse GT-liku tagaosaga. Uus difuusoridisainiga tagumine kaitseraud ja uued täis-LED-tagatuled muudavad auto oleku veelgi enesekindlamaks – kaasaegsel ja progressiivsel kujul.
     Uued valuveljed Näidake oma personaalset stiili: näiteks AMG Line'i ja aerodünaamiliselt optimeeritud 19-tolliste paljukodaraliste valuvelgedega[1]. Või samuti aerodünaamiliselt optimeeritud viie topeltkodaraga 17-tolliste valuvelgedega, mis kuuluvad standardvarustusse.[1]

     [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
     Standardvarustus Standardvarustuse peamine varustus:
     - Läikivmust Mercedes-Benzi mustriga iluvõre, kroomelementidega matthall pikiliist
     - Hõbedase viimistluselemendiga esimese kaitseraua alaosa
     - Kroomitud vööjoone- ja aknaliistud
     - Viie topeltkodaraga 17-tollised valuveljed
     - LED High Performance esituled
     PROGRESSIVE Lisavarustuspaketi peamine varustus:
     - Mercedes-Benzi mustriga iluvõre, kroomitud ja kõrgläikega, matthall kroomelementidega pikiliist.
     - Kroomitud dekoratiivelemendiga esimese kaitseraua alaosa
     - Teralist musta värvi tagumise kaitseraua alaosa, nähtavad summutiotsad ja kroomviimistlus
     - 18-tollised kümne kodaraga valuveljed, aerodünaamiliselt optimeeritud
     AMG Line Lisavarustuspaketi peamine varustus:
     - AMG disain, mis hõlmab kroomsplitteriga AMG esikaitserauda, AMG küljelaiendeid ja nähtavate summutiotste ning kroomelementidega AMG tagakaitserauda.
     - Kroomitud Mercedes-Benzi mustriga iluvõre, Mercedese embleem, kroomelemendiga pikiliist
     - Kõrgläikega alumiiniumist vööjoone- ja aknaliistud
     - 18-tollised viie topeltkodaraga AMG valuveljed
     Interior Uue CLA Coupé sõitjateruum. Uue Mercedes-Benz CLA Coupé interjöör avaldab muljet avangardse ruumi ja kõrgtasemel juhtseadmetega. Lisaks rohkele standardvarustusele, kuhu kuulub ka MBUX multimeediasüsteem, saate lisavarustuse Progressive ja AMG paketiga isikupärastada paljusid elemente, nagu näiteks uut multifunktsionaalset sportrooli, istmeid ja polstrit.
     LeftRight

     Varustuspaketid ja disain

     Tähelepanuväärne disain ja varustus

     Close X
     Järgmine
     Eelmine
      Multifunktsionaalne sportrool Kasutage oma autot sama intuitiivselt nagu nutitelefoni. Uusima põlvkonna rool mõistab puudutust veelgi täpsemalt ning muudab funktsioonide kasutamise sõrmeliigutuse ja -vajutuse abil lihtsamaks. Uus Hands-On Detection tuvastab ka rooliratta puudutamist ning suudab vajadusel hoiatada.
      Widescreen Cockpit Nüüd kuulub standardvarustusse 10,25-tolline meediaekraan armatuurlaual. Kui keskekraani kombineeritakse 10,25-tollise täisdigitaalse näidikupaneeliga[1], moodustavad need ühise klaasipinna all muljet avaldava laiekraani.

      [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
      Dolby® Atmos ruumilise heliga Burmester® audiosüsteem 12 kõlarit, 60-vatine bassikõlar ja 590-vatine koguvõimsus: kogege rohkem võimsust ja eksklusiivsust legendaarse Burmester® heliga. Elegantse kirjaga kõlarid tagavad esmaklassilise ruumilise heli, mida saate eraldi optimeerida nii esi- kui ka tagaistmel sõitjate jaoks. Muusikat saab esitatada Dolby® Atmos kvaliteediga.[1]

      [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
      Uued, vedrustusega komfortistmed Uue CLA Coupé standardvarustuses on kõrgeimal tasemel mugavus. AMG Line paketiga[1] kaasnevad integreeritud peatugede ja optimeeritud külgtoega sportistmed - lisavarustusena ka näiteks erinevate uute polstritega, milles kombineeritakse ARTICO kunstnahka / MICROCUT Bahia pruuni värvi mikrokiudu[1] või ARTICO Sage halli kunstnahka[1]. Standardvarustuses naudite ARTICO kunstnahast / musta värvi Bertrix kangast polstriga kvaliteetseid komfortistmeid. Bertrix kangas on 100 % tehtud taaskasutatud materjalidest.

      [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
      Uue disainiga keskkonsool Kõik mugavalt käeulatuses - ja kasutamiseks valmis. Uus keskkonsool pakub rohkem panipaigaruumi ning juhtnupud on paigutatud veelgi intuitiivsemalt.
      Varustus Uue CLA Coupé tähelepanuväärne varustus.
      Järgmine
      Eelmine
       Uusima põlvkonna MBUX Uusima põlvkonna MBUX multimeediasüsteemi saabumisega muutub CLA Coupé interjöör veelgi digitaalsemaks ja intelligentsemaks. LCD-ekraanid võimaldavad auto funktsioone intuitiivselt juhtida hääle, puudutuse ja käeliigutusega, samal ajal õpib süsteem kogu aeg natuke juurde. Ekraanidel näidatavat saab isikupärastada kolme kuvastiili ja kolme režiimiga (Navigation, Assistance, Service).
       Nutitelefoni integreerimine 360-kraadi kaameraga parkimispakett muudab lihtsamaks nii parkimiskoha leidmise kui ka parkimiskohale manööverdamise ja sealt lahkumise. Nutitelefoni integreerimine[1] ühendab mobiiltelefoni juhtmevabalt multimeediasüsteemiga Apple CarPlay™ või Android Auto™ kaudu. See annab mugava ligipääsu teie nutitelefoni kõige olulisematele rakendustele. Kiiresti ja lihtsalt saate kasutada ka kolmanda osapoole teenusepakkujate rakendusi - näiteks Spotify'd.

       [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
       MBUX entertainment MBUX Entertainmenti eelinstallimine toob teie autosse muusika voogedastusteenused, nagu näiteks Amazon Musicu, Apple Musicu, Spotify ja TIDALI. TuneIn annab aga ligipääsupaljudele internetiraadiotele ja podcastidele. Sõltuvalt teenusest võib selleks vaja minna kasutajakontot. Saadavus sõltub auto mudelist ning võib igal hetkel muutuda.[1][2][3]

       [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.

       [2] Pakkumine kehtib valitud riikides. Palun kontrollige teenusepakkujate saadavust oma riigis. MBUX Entertainmenti eelinstalleering nõuab aktiivset internetiühendust. Seda saate teha, kui aktiveerite kolmanda osapoolena mobiilsideoperaatori andmesideteenuse*.

       [3] See Mercedes me connect teenus on saadaval MBUX multimeediasüsteemiga autodele. Kasutamiseks on vajalik aktiivne Mercedes me connect kasutajakonto. Lisaks peab auto olema ühendatud kasutajakontoga ning "Online Music" teenus peab olema aktiveeritud. Ühtlasi peab teenuse kasutamiseks olemas olema voogedastusteenuse pakkuja konto. Voogesituse pakkujad võivad erineda sõltuvalt turust.
       Rajahoidik Active Lane Keeping Assist Active Lane Keeping Assist jälgib tähelepanelikult: kui te kaldute kogemata oma sõidurajalt välja või satute teistele liiklejatele ohtlikult lähedale, suudab see süsteem teid rooli pöörates tagasi oma sõidurajale tuua. Kui auto liigub sõidurajalt siiski välja, järgneb rooli värisemise näol lisahoiatus.[1]

       [1] Meie juhiabisüsteemid ning abiseadmed on ainult toetamiseks ja need ei vabasta teid vastutusest juhina. Palun tutvuge kasutusjuhendis oleva info ja seal kirjeldatud süsteemipiirangutega.
       Piduriassistent Active Brake Assist Piduriassistent Active Brake Assist aitab vältida kokkupõrget teie ees liikuva või seisva sõidukiga, vastutuleva sõidukiga, kui teete pööret, ja samuti liikuva jalakäija ning jalgratturiga. Lisaks pikivahe- ja kokkupõrkehoiatusele on selle süsteemi ülesanne aidata vastavalt olukorrale pidurdamisega – kuni automaatse hädapidurduseni välja.[1]

       [1] Meie juhiabisüsteemid ning abiseadmed on ainult toetamiseks ja need ei vabasta teid vastutusest juhina. Palun tutvuge kasutusjuhendis oleva info ja seal kirjeldatud süsteemipiirangutega.
       Adaptiivne kiirushoidik Active Distance Assist DISTRONIC Active Distance Assist DISTRONICU[2] pakutava mugavuse eest olete tänulik kõikuva kiirusega ning peatumiste-startimistega liikluses. Süsteem muudab sõidu pingevabaks, kohandades automaatselt auto kiirust ees aeglasemalt liikuvate sõidukite kiirusega. Soovitud ohutut pikivahet saab määrata mitmeastmeliselt.[1]

       [1] Meie juhiabisüsteemid ning abiseadmed on ainult toetamiseks ja need ei vabasta teid vastutusest juhina. Palun tutvuge kasutusjuhendis oleva info ja seal kirjeldatud süsteemipiirangutega.

       [2] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
       Pimenurgaassistent Active Blind Spot Assist Pimenurgaassistent Active Blind Spot Assist
       [2] hoiab teie eest ümbritseval hoolikalt pilgu peal – tehes seda eriti tähelepanelikult, kui lülitate sisse suunatule. Süsteem suudab anda nähtava ja kuuldava hoiatuse, kui pimenurgas tekib kokkupõrkeoht teise liiklejaga. Sõidu lõpetamisel jääb süsteem aktiivseks ning hoiatab, kui avate ukse valel ajal.[1]

       [1] Meie juhiabisüsteemid ning abiseadmed on ainult toetamiseks ja need ei vabasta teid vastutusest juhina. Palun tutvuge kasutusjuhendis oleva info ja seal kirjeldatud süsteemipiirangutega.

       [2] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
       MBUX liitreaalsusega navigeerimine Et leiaksite tee ka kõige keerulisemas liiklusolukorras, ühendab MBUX liitreaalsusega navigeerimine[2] virtuaalmaailma ja pärismaailma. See tehnoloogia liidab graafilised navigeerimisjuhendid ja liiklusinfo pärismaailma piltidega. Nii jõuate kohale kiiresti, ohutult ja stressivabalt.

       [2] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
       Parkimissüsteemid Parkimissüsteemide uusim põlvkond aitab auto ära parkida ning parkimiskohalt lahkuda nii edas- kui ka tagurpidi sõites. Parkimisabisüsteemid annavad ülevaate lähiümbruses tuvastatud parkimiskohtadest, tagavad 360° vaate ja aitavad eri viisidel auto ka ära parkida. Parkimiskohalt ärasõitmisel suudab süsteem hoiatada ka läheneva ristisuunalise liikluse eest.[1][2]

       [1] Meie juhiabisüsteemid ning abiseadmed on ainult toetamiseks ja need ei vabasta teid vastutusest juhina. Palun tutvuge kasutusjuhendis oleva info ja seal kirjeldatud süsteemipiirangutega.

       [2] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
       Elektriliselt reguleeritav, mälufunktsiooniga juhiiste Mälufunktsioon[1] võimaldab mugavalt salvestada istme kolm asendit ning nende vahel valida. Istme elektriline liigutamine täpselt õigesse asendisse käib väga lihtsalt. Kui olete loonud kasutajaprofiili, peate selle meediaekraanilt aktiveerima - siis pääsete ligi oma personaalsetele seadistustele.

       [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
       KEYLESS-GO mugavuspakett Alati mugav ligipääs ja pakiruumi kasutamine: KEYLESS-GO mugavuspaketiga[1] saate auto avada või lukustada, puudutades lihtsalt ukse käepidet. HANDS-FREE ACCESS avab pakiruumi luugi, kui teete kaitseraua all löögiliigutuse. See on eriti kasulik, kui tulete poest raskete kottidega.


       [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
       Automaatne kliimaseade THERMOTRONIC THERMOTRONIC[1] kontrollib temperatuuri kahes tsoonis. Juht ja kaassõitja saavad üksteisest sõltumatult meeldiva temperatuuri valida. Ning täiendavat reguleerimist pole kunagi vaja, sest tundlikud andurid tuvastavad ka muutunud tingimusi, näiteks päikesepaistet.

       [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
       Istmete mugavuspakett Istmete mugavuspaketi[1] puhul võimaldavad paljud reguleerimisvõimalused leida täiusliku isteasendi. Kõik juhid leiavad täpselt endale sobiva ergonoomilise isteasendi. Vastu tulles pikkade juhtide soovile: pikendatav istmepõhi. See pikendab reietuge kuni kuue sentimeetri võrra.

       [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
       GUARD 360 ° Vehicle Protection Plus sõidukikaitse GUARD 360° Plus sõidukikaitse* tagab teie auto ümbruse igakülgse jälgimise. Tänu ärandamisvastasele alarmile ja hädaolukorras võtme deaktiveerimisele saate kiiresti reageerida. Kui auto on teel, teavitab kokkupõrke tuvastamise süsteem* teid telefonirakenduse kaudu. Ärandatud auto abiteenus* (Stolen Vehicle Help) suurendab võimalust, et saate oma vara ärandamise korral tagasi.
       Tagumised külgturvapadjad Tugeva külgkokkupõrke korral kaitsevad tagumised külgturvapadjad[1] äärmistel kohtadel sõitjate rindkeret. Koos standardvarustusse kuuluvate turvakardinatega on vigastuste ärahoidmiseks või leevendamiseks tagatud optimaalne ohutuspotentsiaal. Õhkpadjad rakenduvad sõitja ning ukse vahel.

       [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
       PRE-SAFE® süsteem PRE-SAFE® süsteem kasutab teie kaitseks ära vahetult ähvardavale liiklusõnnetusele eelnevaid hetki. Süsteem suudab kasutusele võtta terve hulga meetmeid, et vähendada kokkupõrkel mõjuvaid koormusi. Uuenduslik PRE-SAFE® Sound süsteem tekitab kõlaritega heli, mis on võimeline käivitama kaitserefleksi: teie kuulmine lülitub korraks välja, et end valju kokkupõrkemüra eest kaitsta.
       Adaptiivvedrustus Adaptiivvedrustus[1], võimaldab valida maksimaalse sõidudünaamika ja suurepärase mugavuse vahel - et sõiduomadused vastaks teele ja teie personaalsele sõidustiilile. Selleks seadistage amortisaatorite jäikust alates "Comfordist" kuni "Spordini". Dünaamilisemat sõidustiili soosivad ka madalam vedrustus ja sportlikum roolisüsteem.

       [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
       DYNAMIC SELECT Lihtsalt sõitke nii, nagu teile meeldib. DYNAMIC SELECT võimaldab nupuvajutusega valida erinevaid sõidurežiime, mis muudavad näiteks mootori, käigukasti, vedrustuse ja roolisüsteemi seadistust. Näiteks "Sport" režiimis sõidab auto eriti dünaamiliselt, vaikeseadet "Comfort" iseloomustab aga äärmine tasakaalukus. "ECO" fookuses on efektiivsus, mis säästab kütust ja raha.
       MERCEDES-AMG Mercedes-AMG CLA Coupé. Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC ja Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ jätkavad väljendusrikka disainiikoonina ka uuendatud kujul. Mõlemal on nüüd ühesugune, vertikaalsete ribidega AMG iluvõre, AMG embleem kapotil ja AMG esikaitseraud, mis räägivadselgelt kuulumisest AMG Performance perekonda. Lisaks on teravama kujuga esituled, uued AMG valuveljed[1] ja uue disainiga tagatuled.
       LeftRight

       Välisdisain

       Sõitjateruumi disain

       Tähelepanuväärne välisdisain

       Close X
       Järgmine
       Eelmine
        Uus AMG esiosa ja MULTIBEAM LED esituled [CLA 35 4MATIC Coupé] Spetsiaalse AMG iluvõrega AMG esiosa ning lisavarustusse kuuluvad uued MULTIBEAM LED esituled[1] muudavad välimuse veel dünaamilisemaks.

        [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
        AMG spoiler [CLA 35 4MATIC Coupé] Standardvarustusse kuuluv, autoga sama värvi AMG spoiler muudab teie auto visuaalselt atraktiivsemaks ning lisab survejõudu.
        AMG valiveljed ja eriti võimekas AMG pidurisüsteem [CLA 35 4MATIC Coupé] Auto välimuse muudavad veel dünaamilisemaks viie topeltkodaraga[1] 19-tollised AMG valuveljed ning eriti võimekas AMG pidurisüsteem. Punast värvi pidurisadulad[1] on samuti lisavarustusena saadaval.

        [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
        Spetsiaalne AMG tagaosa [CLA 35 4MATIC Coupé] Uued tagatuled, difuusoridisainiga AMG tagumise kaitseraua alaosa ja ümarate otstega AMG väljalaskesüsteem püüavad kõigi tähelepanu.
        AMG esiosa ja MULTIBEAM LED esituled [CLA 45 S 4MATIC+ Coupé] Isikupärane kombinatsioon spetsiaalsest AMG iluvõrega esiosast, laiadest AMG tiibadest ja uutest MULTIBEAM LED esituledest[1].

        [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
        AMG spoiler [CLA 45 S 4MATIC+ Coupé] Tunnuslik AMG spoiler pakiruumi luugil lisab veelgi visuaalset naudingut, muutes auto välimuse kompromissitult dünaamiliseks.
        AMG ristikodaratega sepisveljed ja eriti võimekas AMG pidurisüsteem [CLA 45 S 4MATIC+ Coupé] 19-tollised ristkodaratega AMG sepisveljed[1] ning punaste pidurisadulatega eriti võimekas AMG pidurisüsteem tagavad dünaamilise välisilme.

        [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
        Spetsiaalne AMG tagaosa [CLA 45 S 4MATIC+ Coupé] Uued tagatuled, difuusoridisainiga AMG tagumise kaitseraua alaosa ja isikupärane AMG väljalaskesüsteem püüavad kõigi tähelepanu.
        AMG Street Style Edition: võidusõiduradade elegants maailma tänavatele The AMG Street Style Edition avaldab muljet suurejoonelise disainiga. Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ välisdisainis avaldavad muljet MANUFAKTUR Mountain Grey Magno hall kerevärv koos fluorestseeruv-oranžide detailidega, kõrgläikega servadega mattmustad AMG veljed, AMG pidurisadulad, AMG Night pakett ja lisavarustuse AMG aerodünaamika Plus pakett.
        AMG aerodünaamikapakett AMG aerodünaamikapakett[1] on välja töötatud tuuletunnelis, eesmärgiga parandada juhitavust suurtel kiirustel ja tagada veelgi suurem sõidunauding. Eemaldatavad keredetailid lisavad surujõudu. Suurem AMG spoiler tagaluugil räägib selget keelt soovist saavutada kompromissitu sooritusvõime.

        [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
        AMG aerodünaamikapakett Plus AMG aerodünaamikapakett Plus[1] laiendab aerodünaamikapaketti fikseeritud tagatiivaga. See tekitab tagasillale võimsa negatiivse tõstejõu ja parandab juhitavust suurtel kiirustel. Efektne AMG tagatiib tagab ka väljendusrikka disaini, mis räägib kompromissitust võidusõidumeeleolust.

        [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
        AMG Night pakett AMG Night paketi[1] puhul on välisdisaini valitud elemendid läikivmusta viimistlusega. Sõltuvalt valitud kerevärvist on tulemuseks kas tugevad kontrastid või sujuvad üleminekud. Põnevad elemendid või enesekindel vaoshoitus: mõlemal puhul näitate, et hindate isikupärast dünaamilist disaini.

        [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
        AMG Night II pakett AMG Night pakett II[1] on täiuslik valik inimesele, kes hindab tipptasemel disainidetaile. Teie Mercedes-AMG muudavad tõeliseks pilgupüüdjaks elemendid, nagu näiteks musta kroomi värvi mudelitähised ja radiaatorivõre ribid.

        [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
        AMG kütusepaagi kork Demonstreerige oma stiilitunnetust – isegi peidus olevate detailidega: hõbedase kroomiga AMG kütusepaagi kork[1] AMG logo ja mustade disainielementidega näitab, et pöörate tähelepanu detailidele. Kütusepaagi kork jõuab teieni kvaliteetses karbis, millel on reljeefne AMG embleem. Paigaldamine on lihtne: tehke see ise või võtke ühendust edasimüüjaga.

        [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.

        Tähelepanuväärne sõitjateruum

        Close X
        Järgmine
        Eelmine
         Nappa naha / MICROCUT mikrokiuga AMG Performance rool AMG Performance roolil[1] on mootorispordile iseloomulik sirge alaserv ning see on kaetud libisemisvastase nappa-naha ja spetsiaalse MICROCUT[1] mikrokiuga. See tagab täiusliku haarde ning näeb ka eksklusiivne välja.

         [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
         AMG Performance istmed ARTICO / musta värvi MICROCUT mikrokiust ja oranžide kontrastõmblustega AMG Performance istmed[1] tagavad sportliku isteasendi, täiusliku külgtoe ning parimad tingimused dünaamiliseks sõiduks. Need istmed on ka visuaalselt võidusõiduautolikud ning nende erinevate mugavusfunktsioonide ja individuaalse polstri kombinatsioon tagab parima võimaliku mugavuse.

         [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
         Uuendatud MBUX multimeediasüsteem, spetsiaalsete AMG kuvastiilidega Uue põlvkonna MBUX multimeediasüsteem võlub sportliku disaini ning innovaatilise kasutus- ja kuvakontseptsiooni täiusliku kombinatsiooniga. Spetsiaalsed AMG näidikud räägivad auto dünaamilisest fookusest, täisdigitaalsel näidikupaneelil saate valida kolme AMG kuvastiili vahel.
         Spetsiaalsed AMG viimistluselemendid Sõitjateruumile annavad sportliku premium-välimuse AMG tumeda alumiiniumi/oranži Street Style Editioni[1] või alumiiniumist AMG Design mustad / hõbedased[1] tviimistluselemendid. Need annavad auto interjöörile isikupärase ja kompromissitult dünaamilise ilme.

         [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
         Avatav panoraamkatuseluuk Kogege lahtise katuse pakutavat ehedat sõidurõõmu, peaaegu nagu kabrioletis või rodsteris – värskendavat ja tuuletõmbuseta. Lihtsalt avage panoraamkatuseluuki nii palju nagu soovite[1]. Ja isegi siis, kui avatav panoraamkatuseluuk on suletud, muudab see interjööri valgusküllasemaks ja avaramaks.

         [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
         AMG Performance Seat Package Advanced istmed AMG Performance esiistmed tagavad ideaalse külgtoe isegi eriti dünaamilisel sõidul. Istmete küljetugesid saab multikontuurfunktsiooniga seadistada just nii toetavaks nagu soovite ja isteasendit reguleerida elektrooniliselt täpselt oma maitse järgi. Lõõgastava soojuse tagab integreeritud istmesoojendus.[1]

         [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
         AMG Performance High-End istmepakett Täiuslik külgtugi dünaamilisel sõidul, mis on kombineeritud esteetika ja mugavusega – AMG Performance High-End[1] istmed on igas olukorras tasemel. Seadistage istme küljetugesid multikontuurfunktsiooniga ja reguleerige isteasendit elektriliselt. Valida saab ka integreeritud soojendusega individuaalse nahkpolstri.

         [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
         Valgustuse ja "AMG" kirjade lävepakud, mille katet saab vahetada Isegi autosse sisenemine ja väljumine muutub omaette kogemuseks. Kvaliteetsetel roostevabast terasest viimistluskatetel on valgustusega AMG kiri. Lävepaku viimistluskatted saate soovi korral asendada muude atraktiivsete Mercedes-AMG või Mercedes-Benzi originaalkatetega.[1]

         [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
         AMG nahapakett Kvaliteet, mida tunnete puudutusel ja isegi lõhnast: AMG nahapakett[1] muudab AMG Line interjööri veelgi kvaliteetsemaks. Kahetoonilise nahkpolstriga istmed näevad head välja ja on lisaks eriti kulumiskindlad. Tähelepanu püüavad ka nähtavate õmblustega armatuurlaud ja küljejoon.

         [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
         Kliimakontrolliga esiistmed Istmete kliimaseade[1] ventileerib ja jahutab esiistmeid, reguleerides nii ka niiskust. Jahedama ilmaga soojendab istmesoojendus istmepõhja ja seljatoe kiiresti meeldiva temperatuurini. Te ei soovi meeldivast istmekliimast enam kunagi loobuda.

         [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
         AMG Street Style Edition: võidusõiduradade sära maailma tänavatele The AMG Street Style Edition avaldab muljet suurejoonelise disainiga. Sõitjateruumist leiab muljet avaldavad oranžide dekoratiivõmblustega musta värvi AMG Performance istmed ja AMG Performance rooli, spetsiaalsed viimistluselemendid ning punase valgustusega lävepakud.
         Tehke proovisõit CLA Coupéga. Registreeruge proovisõidule! Andke meile teada, et soovite teha CLA Coupéga proovisõitu ja me võtame teiega peagi ühendust.
         Sellesse vormi sisestatud andmeid töödeldakse, salvestatakse ja kasutatakse vastavalt meie Privaatsuspoliitikas seatud tingimustele. Isikuandmete andmine on vabatahtlik ja vajalik proovisõidu broneerimiseks, läbiviimiseks ning järeltegevuseks, kohtumise kokkuleppimiseks, hinnapakkumise või brošüüri esitamiseks. Alljärgnevas loetelus märke tegemisega nõustute oma Isikuandmete töötlemisega eelnevalt loetelus toodud eesmärkidel. Teil on õigus igal ajal nõusolek tagasi võtta, esitades sellekohase taotluse ettevõtte kontaktisikule e-posti aadressil klienditeenindus@veho.ee või Veho AS esindustes. Nõusoleku tagasivõtmine ei mõjuta enne nõusoleku tagasivõtmist toimunud Isikuandmete töötlemise seaduslikkust.

         *Uus EQV ei ole veel proovisõiduks saadaval.