Intro
Mudelid
Välisdisain
Sõitjateruum
Tehnoloogia
AMG
Võtke meiega ühendust
  Onyx Black Kalahari Gold Metallic must
  Mojave Silver hõbedane
  Onyx Black must
  Graphite Grey Metallic hall
  Nautic Blue metallic sinine
  Selenite Grey hall
  Emerald Green roheline
  Kalahari Gold kuldne
  Diamond White Bright valge
  Rubellite Red Kalahari Gold Metallic punane
  Mudel Mercedes-Maybach S-klass
  Meie mudelid
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Close X
  Järgmine
  Eelmine
   Mercedes-Maybach S 580 4MATIC
   Mercedes-Maybach S 680 4MATIC

   Mercedes-AMG

   Close X
   Strapline Content

   Mercedes-EQ

   Close X
   Strapline Content

   Mercedes-Maybach

   Close X
   Järgmine
   Eelmine
    Mercedes-Maybach S 580 4MATIC
    Mercedes-Maybach S 680 4MATIC
    Exterior Mercedes-Maybach S-klassi välisvarustus Erakordne esteetika ja luksuslik avarusetunne täiuslikus harmoonias: sensuaalse eheduse disainikeel Mercedes-Maybach S-klassi tõlgenduses. Maksimaalne ruumikus ja avarus, mille tagavad pikem kere ja pikem teljevahe, aga samuti ka laiemad tagauksed ja C-piilaris olev kolmas küljeaken.
    LeftRight

    Tähelepanuväärne disain ja varustus

    Close X
    Järgmine
    Eelmine
     Esinduslikkuse ja staatuse võrdkuju Mercedes-Maybachi disain on ühemõtteliselt väljendusrikas ja väljendab kõrget kvaliteeti. Selles on üks kõige iseloomulikumaid elemente kroomitud, vertikaalsete ribidega iluvõre.
     Eksklusiivne: Mercedes-Maybachi veljevalik Stiililt sobivad veljed on auto välisdisaini asendamatu element. Mercedes-Maybach S-klassi eksklusiivsed, kerega tasapinda paigutatud veljed pole erand.
     Võimas finaal Sujuvalt kitsenevate C-piilaritega isikupärane tagaosa lõppeb iseloomuliku valguse ja diskreetse paigutusega kaheosaliste tagatuledega.
     MANUFAKTUR MANUFAKTUR võimaldab autot personaliseerida eksklusiivsete värvide ja sõitjateruumi parima kvaliteediga viimistluselementidega. Valitud materjalid ja meisterlik viimistlus lihvivad teie Mercedes-Benzi disaini ja tagavad tõeliselt erilise tunnetusliku kogemuse. Te saate erilise väärtusega auto – mis on valmistatud vastavalt teie soovidele ja nõudmistele.
     Interior Mercedes-Maybach S-klassi sõitjateruum. Mercedes-Maybach S-klass ühendab laia valiku parimaid materjale, peene pinnaviimistluse ja eri istmeversioonid, mille abil muuta auto täpselt endale sobivaks. Lisaks veetleb Mercedes-Maybach S-klass nii tööks kui ka meelelahutuseks rohke uuendusliku tehnoloogia ja kõrge eraldusvõimega ekraanidega kasutus- ning kuvakontseptsiooniga.
     LeftRight

     Tähelepanuväärne disain ja varustus

     Close X
     Järgmine
     Eelmine
      First Class tagaiste First Class tagaistmel reisite sama mugavalt nagu eralennukiga. Äri-keskkonsool on tagaistmel reisijatele nauditav visuaalselt ja väga kasulik funktsionaalselt. Näiteks hellitab see neid temperatuuri hoidvate topsihoidikute ja elektriliselt avaneva katte all olevate panipaikadega. Oma nutitelefoni saate laadida käetoe all induktiivselt ja seega juhtmevabalt.
      Exclusive pakett Nautige Exclusive paketi pakutavat fantastilist atmosfääri. Peaaegu kõik pinnad on viimistletud peene Nappa nahaga, laepolster on kvaliteetsest DINAMICA mikrokiust. Erakordset tippklassi atraktiivsust lisavad täiendavad viimistluselemendid.
      High-End Interior pakett Kogege autotööstuse luksust, mis läheneb täiuslikkusele. Elektrilised komfortuksed annavad ligipääsu teie First-Class tagaistme sviidile, kus teid hellitab Burmesteri 4D ruumilise helisüsteemi hämmastav helikvaliteet. Innovaatiline varustus loob eksklusiivse atmosfääri: näiteks aktiivne meeleoluvalgustus ja MBUX High-End tagaistme meelelahutussüsteem.
      Exclusive Trim pakett Exclusive Trim pakett muudab teie auto interjööri personaalseks. Dramaatilisi kontraste saab tekitada esiistmete tagakülgede ja tagaistme keskkonsooli lisaviimistlusega, lisavarustusena ka tagumise käetoe viimistlusega. Tagaistmel sõitjad naudivad veelgi kõrgemat kvaliteeti.
      MANUFAKTUR nahapakett MANUFAKTUR nahapakett viib teie Mercedes-Maybachi interjööri heaoluatmosfääri ja elegantsi uuele tasemele. Luksus, mida on näha, tunda ja isegi nuusutada. Terves autos ümbritseb teid parim nappa nahk – alates Executive istmete eksklusiivsest polstrist kuni efektsete dekoratiivõmblustega laepolstrini.
      Polsterdatud padi "Maybachi" logoga Meie autode tähelepanuväärne omadus on alati olnud istumismugavus kõigil istmetel. Pikkadel reisidel kuluvad heaolu lisamiseks mõnikord ära eraldi padjad: näiteks S-klassi kaks nahkpolstri, teemanttepingu ja "Maybachi" logoga patja (osa MANUFAKTUR paketist).
      Kokkuklapitavad lauad tagaistmel Looge oma autost mobiilne kontor kahe lauaga tagaistmel. Ärikonsooli kaks kokkupandavat lauda muudavad First-Class tagumise rea kiiresti mugavaks tööalaks. Panipaigad pakuvad ruumi märkmikule ja dokumentidele. Et need vastaks auto interjööri viimistluse värvile.
      Technology Mercedes-Maybach S-klassi tähelepanuväärne tehnoloogia.
      Järgmine
      Eelmine
       MBUX liitreaalsusega tuuleklaasinäidik Tuuleklaasinäidik kuvab visuaalse teabe sinu vaatevälja, häirimata autojuhtimist. Näiteks hõljuvad ristmike kohal suured virtuaalsed nooled, mis näitavad, kuhu suunas pöörata. Te teate hetkega, mida teha.
       Juhiabisüsteemide pakett Toob teid sihtkohta turvaliselt ja lõõgastunult: tänu intelligentselt koos töötavatele moodsatele andursüsteemidele naudite paljusid osalise isejuhtimise eeliseid. Paljud juhiabiseadmed on teile abiks vastavalt olukorrale, hoiatades kokkupõrkeohu eest ja sekkudes, kui tarvis – kõigi liiklejate ohutuse nimel.
       Kaugparkimisfunktsioonidega parkimispakett* Valet Service App: see rakendus võimaldab tulevikus autosse mugavalt siseneda ja autost väljuda väljaspool parkimiskohta – süsteem manööverdab teie Mercedesega automaatselt ruumi sisse ja sealt jälle välja. Teie jälgite parkimisprotsessi autost väljas ja saate seda nutitelefoniga juhtida. See muudab parkimise oluliselt pingevabamaks ja aitab vältida uste avanemisest tekkivaid väiksemaid kahjustusi.

       * Teenuste kasutamiseks tuleb registreeruda Mercedes me portaalis (saadaval ainult AÜE-s) ning nõustuda Mercedes me connect teenuste kasutustingimustega. Lisaks peab auto olema ühendatud kasutajakontoga. Esialgse tähtaja möödumisel saab teenuseid tasu eest uuendada. Teenuste esmakordne aktiveerimine on võimalik ühe aasta jooksul pärast esmaregistreerimist või kliendi poolt kasutuselevõttu, olenevalt sellest, kumb saabub varem.
       DIGITAL LIGHT esituled DIGITAL LIGHT esituledega naudite täiuslikke valgusolusid – mis kohanduvad pidevalt teiste liiklejate ja ümbritsevate oludega. Lisaks suudab DIGITAL LIGHT teele kuvatavate sõnumitega abiks olla.
       Active Noise Control mürasummutus Innovaatiline sõidumüra kompenseerimine summutab tüütu rehvimüra ja muudab uue Mercedes-Maybach S-klassi vaikuse oaasiks. Kas linnas või pikkadel reisidel: te kuulete autos lisavarustusena pakutava Burmester® 4D ruumilise helisüsteemiga tõesti ainult seda, mida kuulda soovite.
       "Maybach" sõidurežiim Spetsiaalse "Maybach" sõidurežiimi fookuses on tagaistmel sõitjate mugavus, samas pakub "Comfort" režiim tasakaalustatud sõidumugavust nii esi- kui tagaistmel reisijatele. "Maybach" režiimis hoolitsetakse, et autokere liikumine oleks tagaistmel minimaalselt tuntav. Muud seaded hõlmavad eriti sujuvalt töötavat gaasipedaali "Chauffeur" režiimis, vähemate käiguvahetustega käigukasti tööd ja teise käiguga startimist.
       MERCEDES-AMG Mercedes-AMG C-Class. The Mercedes-AMG C-Class models represent an ideal point of entry to the world of Mercedes-AMG as well as absolute peak performance.
       LeftRight

       Välisdisain

       Sõitjateruumi disain

       Tähelepanuväärne välisdisain

       Close X
       Strapline Content

       Tähelepanuväärne sõitjateruum

       Close X
       Strapline Content
       Kogege Mercedes-Maybach S-klassi sõitmas. Registreeruge proovisõidule! Andke meile teada, et soovite teha Mercedes-Maybach S-klassiga proovisõitu ja me võtame teiega peagi ühendust.
       Sellesse vormi sisestatud andmeid töödeldakse, salvestatakse ja kasutatakse vastavalt meie Privaatsuspoliitikas seatud tingimustele. Isikuandmete andmine on vabatahtlik ja vajalik proovisõidu broneerimiseks, läbiviimiseks ning järeltegevuseks, kohtumise kokkuleppimiseks, hinnapakkumise või brošüüri esitamiseks. Alljärgnevas loetelus märke tegemisega nõustute oma Isikuandmete töötlemisega eelnevalt loetelus toodud eesmärkidel. Teil on õigus igal ajal nõusolek tagasi võtta, esitades sellekohase taotluse ettevõtte kontaktisikule e-posti aadressil klienditeenindus@veho.ee või Veho AS esindustes. Nõusoleku tagasivõtmine ei mõjuta enne nõusoleku tagasivõtmist toimunud Isikuandmete töötlemise seaduslikkust.