Intro
Mudelid
Välisdisain
Sõitjateruum
Tehnoloogia
AMG
  Spectral Blue Metallic sinine
  Polar White valge
  Mojave Silver hõbedane
  Cavansite Blue sinine
  Obsidian Black Metallic must
  Graphite Grey Metallic hall
  High-Tech Silver Metallic hõbedane
  Selenite Grey hall
  Red Metallic punane
  MANUFAKTUR Opalite White Bright valge
  Mudel C-klassi sedaan
  Meie mudelid
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Mercedes-AMG

  Close X
  Mercedes-AMG C 43 4MATIC

  Mercedes-EQ

  Close X
  Strapline Content

  Mercedes-Maybach

  Close X
  Strapline Content
  Exterior C-klassi välisvarustus. Sportlikkuse väljendus. C-klassis kohtuvad progressiivsus ja luksus.
  LeftRight

  Varustuspaketid ja disain

  Tähelepanuväärne disain ja varustus

  Close X
  Järgmine
  Eelmine
   AMG Line Varustuspaketi peamine varustus:
   - AMG disain, mis hõlmab sportlike õhuvõtuavade ja kroomelemendiga AMG esikaitserauda, AMG küljelaiendeid ja difuusoridisaini ning musta viimistluselemendiga AMG tagakaitserauda
   - Mercedes-Benzi mustri ja Mercedese embleemiga iluvõre, mattiriidium-hõbedane ja kroomelemendiga pikiliist
   Sportlik luksus: tähedisainiga esiosa Läikivmust Mercedes-Benzi mustri ja Mercedese embleemiga iluvõre, mattiriidium-hõbedane ja kroomelemendiga pikiliist.
   The striking rear with two-section tail lights The high-quality design of the tail lamps fascinates with an unmistakable appearance. For the first time, the tail lamps have a two-piece design on the C-Class, with the light functions divided between the side wall and trunk lid.
   Projektsioonifunktsiooniga DIGITAL LIGHT esituled DIGITAL LIGHT esituledega naudite suurepärast valgustust. See HD-süsteem töötab nagu projektor ning reageerib muutuvatele liiklus-, tee ja ilmaoludele pidevalt kohanduva valgustusega, lisaks vaimustab projektsioonifunktsiooniga.
   Avatav panoraamkatuseluuk Kas avatud või suletud: avatav panoraamne katuseluuk tagab autos vaimustava vabadustunde ja meeldivalt helge atmosfääri. Avatav panoraamkatuseluuk jätab unikaalse visuaalse mulje ka auto välisdisainis, lisades disainile kergust ja eksklusiivsust.
   Night pakett Night paketiga on teie sportliku disainiga auto veelgi väljendusrikkam. Osana sellest on paljud elemendid läikivmusta värvi. Sõltuvalt kerevärvist tekitab see kas kontraste või sujuvad üleminekud. Igal juhul muutub teie auto individuaalsemaks.
   Interior C-klassi sisevarustus. Mugav ja digitaliseeritud: uuendustel on oma koht sportlikus C-klassi interjööris.
   LeftRight

   Varustuspaketid ja disain

   Tähelepanuväärne disain ja varustus

   Close X
   Järgmine
   Eelmine
    Keskekraan Kõrgresolutsiooniga keskekraan veetleb imelise pildikvaliteediga. Ekraani kasutatakse puudutusega. Parema ülevaate ja lihtsama kasutuse nimel on püstformaadis ja üleni klaasi all asuv ekraan pisut juhi poole pööratud. See formaat paremini jälgitav, eriti navigeerimiskaartide puhul.
    ENERGIZING paketid ENERGIZING pakettide esimene prioriteet on teie heaolu. Valige eri meeleolude vahel: näiteks “Vitality”, “Refresh” või üks kolmest treeningrežiimist.
    Juhi ja kaassõitja multikontuuristmed Ergonoomilised detailid tagavad täiusliku istumisasendi ning täispumbatavad külgpadjad suurepärase külgtoe. Kuni kuus massaažiprogrammi juhile ja neli massaažiprogrammi kaassõitjale muudavad iga sõidu naudinguks.
    Burmester® 3D ruumilise heli süsteem Kogege Burmester® tippklassi helisüsteemiga võimsamat kuulamiselamust. Eriti kvaliteetsed kõlarid tagavad muljet avaldava ruumilise heli. Kuulamiskogemuse saate veelgi intensiivsemaks muuta, optimeerides helipilti eraldi esi- ja tagaistmel.
    Meeleoluvalgustus Valguskontseptsioon ulatub keskonsoolist läbi terve auto. 64 tooni vahelduvad dünaamiliselt või valgustavad uue C-klassi sõitjateruumi erinevaid piirkondi eri värvidega. Istuge ja lõõgastuge.
    Technology C-klassi tähelepanuväärne tehnoloogia.
    Järgmine
    Eelmine
     MBUX Entertainment MBUX Entertainmenti eelinstallimine toob teie autosse muusika voogedastusteenused, nagu näiteks Amazon Musicu, Apple Musicu, Spotify ja TIDALI. TuneIn annab aga ligipääsupaljudele internetiraadiotele ja podcastidele. Sõltuvalt teenusest võib selleks vaja minna kasutajakontot. Saadavus sõltub auto mudelist ning võib igal hetkel muutuda.
     Pööravad tagarattad: mõtlevad ise ja kohanduvad olukorraga Optimaalne teelpüsivus igal sõidul. Pööravad tagarattad kohanduvad aktiivselt iga teekonnaga. Tulemuseks on parem manööverdusvõime, kui sõidetakse aeglaselt. Suuremal kiirusel aga parem stabiilsus. See tähendab, et uus C-klassi sedaan manööverdab suurepäraselt ning on sama suurepärane ka kiirteel.
     Juhiabisüsteemide Plus pakett Lõõgastavalt, turvaliselt ja kaitstult teel: tänu intelligentselt koos töötavatele andursüsteemidele naudite paljusid osalise isejuhtimise eeliseid. Paljud juhiabiseadmed on teile abiks vastavalt olukorrale, hoiatades kokkupõrkeohu eest ja sekkudes, kui tarvis. Kaks PRE-SAFE® süsteemi aitavad vähendada liiklusõnnetuse tagajärgi.
     MBUX puutejuhtimise kontseptsioon Kasutage oma uut C-klassi sama intuitiivselt nagu tahvelarvutit. Puuteekraan on kohe käeulatuses ja väga lihtne kasutada.
     MBUX liitreaalsusega navigeerimine MBUX liitreaalsusega navigeerimine kuvab teie uue C-klassi ees jooksvat teed reaalajas meediaekraanil. Info ja juhised, mis muudavad teie teekonna lihtsamaks ja mugavamaks kui oskate arvata. Nende hulka kuuluvad liiklusmärgid, majanumbrid ja info, millal teelt ära pöörata.
     Tuuleklaasinäidik Uus tuuleklaasinäidik muudab esiklaasi ekraaniks. Uues C-klassis on see varasemast veel suurem. Muu hulgas on selle eeliseks, et näete kogu põhiinformatsiooni nii, et ei pea pilku teelt ära pöörama.
     MERCEDES-AMG Mercedes-AMG C 43 4MATIC. The Mercedes-AMG C-Class models represent an ideal point of entry to the world of Mercedes-AMG as well as absolute peak performance.
     LeftRight

     Välisdisain

     Sõitjateruumi disain

     Tähelepanuväärne välisdisain

     Close X
     Strapline Content

     Tähelepanuväärne sõitjateruum

     Close X
     Strapline Content
     Kogege C-klassi sõitmas. Registreeruge proovisõidule! Andke meile teada, et soovite teha C-klassiga proovisõitu ja me võtame teiega peagi ühendust.
     Sellesse vormi sisestatud andmeid töödeldakse, salvestatakse ja kasutatakse vastavalt meie Privaatsuspoliitikas seatud tingimustele. Isikuandmete andmine on vabatahtlik ja vajalik proovisõidu broneerimiseks, läbiviimiseks ning järeltegevuseks, kohtumise kokkuleppimiseks, hinnapakkumise või brošüüri esitamiseks. Alljärgnevas loetelus märke tegemisega nõustute oma Isikuandmete töötlemisega eelnevalt loetelus toodud eesmärkidel. Teil on õigus igal ajal nõusolek tagasi võtta, esitades sellekohase taotluse ettevõtte kontaktisikule e-posti aadressil klienditeenindus@veho.ee või Veho AS esindustes. Nõusoleku tagasivõtmine ei mõjuta enne nõusoleku tagasivõtmist toimunud Isikuandmete töötlemise seaduslikkust.