Intro
Mudelid
Välisdisain
Sõitjateruum
Tehnoloogia
AMG
Võtke meiega ühendust
  Polar White valge
  Black must
  Spectral Blue Metallic sinine
  High-Tech Silver Metallic hõbedane
  Mojave Silver hõbedane
  Graphite Grey Metallic hall
  Nautic Blue sinine
  Obsidian Black Metallic must
  MANUFAKTUR Graphite Grey Magno hall
  MANUFAKTUR Patagonia Red Metallic punane
  MANUFAKTUR Opalite White Bright valge
  Meie mudelid
  LeftRight

  Mercedes-Benz

  Close X
  Järgmine
  Eelmine
   GLC 200 4MATIC Coupé
   GLC 220 d 4MATIC Coupé
   GLC 300 4MATIC Coupé
   GLC 300 d 4MATIC Coupé
   GLC 300 e 4MATIC Coupé
   GLC 300 d e 4MATIC Coupé
   GLC 400 e 4MATIC Coupé
   Mercedes-AMG GLC 63 S E PERFORMANCE Coupé

   Mercedes-AMG

   Close X
   Mercedes-AMG GLC 63 S E PERFORMANCE Coupé

   Mercedes-EQ

   Close X
   Strapline Content

   Mercedes-Maybach

   Close X
   Strapline Content
   Välisdisain Uue GLC Coupé välisdisain. Alates rikkalikust standardvarustusest kuni AMG Line'ini: uus Mercedes-Benz GLC Coupé avaldab muljet unikaalse karakteri ja ikoonilise Mercedes-Benzi Coupé-disainiga sportlikus ja luksuslikus linnamaasturi võtmes. Tähelepanuväärseid elemente leiab paljudes põnevates detailides. Tänu atraktiivsele sirgjoonelisele disainile ja hoolikalt läbimõeldud tehnoloogiale mõjub uus GLC Coupé enesekindlalt igal pinnasel.
   LeftRight

   Varustuspaketid ja disain

   Tähelepanuväärne disain ja varustus

   Close X
   Järgmine
   Eelmine
    Sportliku iluvõrega uus esiosa Esituled rõhutavad kroomitud iluvõre laiust ning ühendavad linnamaasturi jõulised proportsioonid ning kupeele omased detailid.
    DIGITAL LIGHT esituled Vastavalt olukorrale kohanduv valgustus muudab sõitmise turvalisemaks ja pingevabamaks: DIGITAL LIGHT[1] muudab valgustust pidevalt vastavalt valgustingimustele, liikluse ja ilma- ning teeoludele. HD-süsteem töötab nagu projektor ning arvutab valgustuse välja pikslitäpsusega.

    [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
    Avatav panoraamkatuseluuk Esmakordselt on ka GLC Coupéle saadaval valgusküllase interjööri tagav suur ja avatav panoraamkatuseluuk.[1]

    [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
    Uue disainiga astmelauad Optimeeritud disainiga astmelauad[1] annavad uuele GLC Coupéle lõpliku lihvi, rõhutades tema luksuslikku ja sportlikku karakterit. Uus disain muudab lihtsamaks ja mugavamaks katuseboksi paigaldamise ning selle laadimise.

    [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
    Spetsiaalne Mercedes-Benzi Coupé disain Atraktiivne sirgjooneline disain väljendab modernset luksust ja dünaamilist sportlikkust, kehastades ikoonilist Mercedes-Benzi Coupé-disaini.
    Uue 3D sisedisainiga tagatuled Kaheosalised tagatuled on stiilse kitsa kujuga, mis rõhutab auto laiust. Tellida saab valgusanimatsiooni pakkuva kolmemõõtmelise tulede sisemuse.
    Sõitjateruum Uue GLC Coupé sõitjateruum. Avangardne interjöör väljendab modernset luksust isegi standardvarustuses, olles viimistletud erakordselt kvaliteetselt. Esteetiliselt meeldiva funktsioonide valikuga uue GLC Coupé esmaklassiline sportlikkus on selgelt näha. Alates parimast nahast istmepolstrist kuni puuteekraani ja lisavarustuse Burmester® ruumilise helisüsteemini – see rahuldab teie iga meelt.
    LeftRight

    Varustuspaketid ja disain

    Tähelepanuväärne disain ja varustus

    Close X
    Järgmine
    Eelmine
     Multifunktsionaalne sportrool Multifunktsionaalse sportrooli läbimõõt on ainult 370 mm, mis tagab mugava haarde. Rooli horisontaalkodarate juhtpaneele on muudetud ning need töötavad uue kontseptsiooniga: on eriti hea tunnetusega ja sujuvalt pinnaga integreeritud. Kasutamise muudab lihtsamaks haptiline tagasiside.
     Eksklusiivne Burmester® 3D Surround Sound System helisüsteem Nautige oma GLC Coupés täiuslikku Burmesteri® heli[1]: viisteist esmaklassilist kõlarit pakuvad muljet avaldavalt kirgast stereoheli, mida saab eraldi reguleerida esi- ja tagaistmetel kuulajate jaoks. Tänu väga kvaliteetsele viimistlusele on helisüsteem ka visuaalselt atraktiivne.

     [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
     Neva Grey halli värvi ARTICO polster Uue GLC Coupé avangardne istmedisain tuleneb kvaliteetsetest mitmekihilistest materjalidest, hoolikalt viimistlusest ja masinõmblustest. Vastupidav ning lihtsalt hooldatav ARTICO kunstnahk mõjub Neva Grey hallina ja mustana luksuslikult ning sportlikult.
     Sõitjateruumi viimistlus Lai valik uusi materjale võimaldab teil GLC Coupé interjööri personaliseerida innovaatilise viimistlusega. GLC Coupé puhul on täiesti uued näiteks standardvarustuse teemandidisaniga viimistluselemendid ja lisavarustuse puidust viimistluselemendid.
     Juhi poole suunatud puutetundlik keskekraan 11,9-tolline keskekraan on teie ja auto vaheline digitaalne liides, mille kaudu juhite paljusid olulisi funktsioone. Intuitiivne ning mugav kasutada: ekraan on kergelt juhi poole pööratud ning puutetundlik. Salvestada saab isiklikud kasutajaprofiilid.
     ARTICO armatuurlaud ja viimistlus Sõitjateruumi kvaliteetset välimust ja tunnetust rõhutavad nappa naha välimusega ARTICO nahapinnad. Kergesti hooldatavad ja vastupidavad materjalid on hoolikalt viimistletud ning töödeldud kvaliteetsete masinõmblustega. Valida saab viie värvi vahel.
     Varustus Uue GLC Coupé tähelepanuväärne varustus.
     Järgmine
     Eelmine
      Tuuleklaasinäidik Tuuleklaasinäidik[1] muudab esiklaasi digitaalseks kokpitiks, kuvades kapoti kohal hõljuvat virtuaalset pilti. See võimaldab teil häirimatult silma peal hoida olulisel teabel, nagu näiteks sõidukiirus, kiiruspiirangud, hoiatusteated ja navigeerimisjuhised.

      [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
      Liitreaalsusega navigeerimine Spetsiaalset liitreaalsusvarustust[1] pakutakse koos MBUX-iga. Tahavaatepeegli teisel küljel asub kaamera, mis jälgib auto ees olevat ala, ning kuvab seda keskekraanil. Teile kuvatakse ka virtuaalseid objekte, muud infot ja märgistust, nagu näiteks teejuhatust ning majanumbreid.

      [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
      Keskekraaniga MBUX multimeediasüsteem Uus MBUX multimeediasüsteem tagab, et teie sõidukogemus on digitaalselt veelgi kõrgemal tasemel. Juhi poole pööratud puuteekraan võimaldab intuitiivselt ja mugavalt juhtida paljusid auto olulisi funktsioone. Tänu personaalsetele kasutajaprofiilidele oskab MBUX kohe pakkuda teie lemmikraadiojaamu, esitusloendeid ja navigatsioonimarsruute.
      Haagise manööverdusassistent Haagise manööverdusassistent
      [1] võimaldab isegi keerulistes olukordades täpselt tagurdada. MBUX keskekraanilt saate valida suuna: kas tagurdada otse või eelvalitud, vabalt reguleeritava nurga all. Süsteem pöörab automaatselt rooli, gaasi- ja piduripedaali vajutab juht.

      [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
      12,3-tolline juhiekraan Kohandatav juhiekraan kuvab peamist sõitu puudutavat teavet. See eristub traditsioonilisest klassikaliste ümarate näidikutega juhiekraanist: kõrge eraldusvõimega LCD-ekraan on eraldiseisev ja näib hõljuvat armatuurlaua ümbritseva viimistluse kohal.
      Mercedes me Online Music Striimige muusikat oma Mercedes me kontoga: aktiveerige "Online Music" teenus, ühendades see oma voogedastusteenusega (Apple Music, Amazon Music, Spotify või TIDAL). MBUX multimeediasüsteemiga saate lihtsalt valida muusikapalu, albumeid, esitusloendeid ja raadiojaamu.[1][2]

      [1] See Mercedes me connect teenus on saadaval MBUX multimeediasüsteemiga sõidukitele. Kasutamiseks on vajalik aktiivne Mercedes me connect kasutajakonto. Lisaks peab auto olema ühendatud kasutajakontoga ning "Online Music" teenus peab olema aktiveeritud. Ühtlasi peab teenuse kasutamiseks olemas olema voogedastusteenuse pakkuja konto. Voogesituse pakkujad võivad erineda sõltuvalt turust.

      [2] Kasutamiseks on vajalik aktiivne Mercedes me connect kasutajakonto. Lisaks peab auto olema ühendatud kasutajakontoga ning "Online Music" teenus peab olema aktiveeritud. Ühtlasi peab teenuse kasutamiseks olemas olema voogedastusteenuse pakkuja konto. Samuti tuleb teenuse kasutamiseks osta eraldi andmemahtu väliselt telefoniteenuse pakkujalt, näiteks Mercedes me connect teenuse "Internet autos" abil.
      Rajahoidik Active Lane Keeping Assist The Active Lane Keeping Assist[1] on tähelepanelik vaatleja: kui te kaldute kogemata oma sõidurajalt välja või satute teistele liiklejatele ohtlikult lähedale, suudab see süsteem teid rooli pöörates tagasi oma sõidurajale tuua. Kui auto liigub sõidurajalt siiski välja, järgneb rooli värisemise näol lisahoiatus.[2]

      [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.

      [2] Meie juhiabisüsteemid ning abiseadmed on ainult toetamiseks ja need ei vabasta teid vastutusest juhina. Palun tutvuge kasutusjuhendis oleva info ja seal kirjeldatud süsteemipiirangutega.
      Pimenurgaassistent Active Blind Spot Assist See assistent hoiab teie nimel silmad hoolikalt lahti: süsteem suudab anda nähtava ja kuuldava hoiatuse, kui pimenurgas tekib kokkupõrkeoht teise liiklejaga. Eriti, kui lülitate sisse suunatule. Sõidu lõpetamisel jääb süsteem aktiivseks ning hoiatab teid, kui avate ukse valel ajal. See on võtmetähtsusega ohutusmeede, eriti jalgratturite jaoks.[1][2]

      [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.

      [2] Meie juhiabisüsteemid ning abiseadmed on ainult toetamiseks ja need ei vabasta teid vastutusest juhina. Palun tutvuge kasutusjuhendis oleva info ja seal kirjeldatud süsteemipiirangutega.
      360° kaameraga parkimispakett Eksklusiivne parkimisteenus ja igakülgne nähtavus: PARKTRONICU ja 360° kaameraga Active Parking Assist tuvastab vabad ja määratud parkimiskohad, kui neile lähenete. Pärast parkimiskoha väljavalimist on auto parkimine lihtne tänu dünaamilisele visualiseerimisele ja akustilisele tagasisidele – või lasete auto õigele kohale manööverdada hoopis parkimisassistendil.[1][2]

      [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.

      [2] Meie juhiabisüsteemid ning abiseadmed on ainult toetamiseks ja need ei vabasta teid vastutusest juhina. Palun tutvuge kasutusjuhendis oleva info ja seal kirjeldatud süsteemipiirangutega.
      Tagurduskaameraga parkimispakett See pakett on teile parkimisel abiks mitmel viisil: PARKTRONICUGA Active Parking Assist tuvastab vabad parkimiskohad, kui neist möödutakse. Kui parkimiskoht on välja valitud, muudavad tagurduskaamera, ultraheliandurid ja praktiline visualiseerimine sinna manööverdamise lihtsaks – või lasete auto ära parkida hoopis parkimisassistendil.[2]

      [2] Meie juhiabisüsteemid ning abiseadmed on ainult toetamiseks ja need ei vabasta teid vastutusest juhina. Palun tutvuge kasutusjuhendis oleva info ja seal kirjeldatud süsteemipiirangutega.
      Juhiabisüsteemide Plus pakett Lõõgastavalt, turvaliselt ja kaitstult teel: selle paketiga naudite paljusid osalise isejuhtimise toetavaid ja pinget vähendavaid eeliseid. Lisaks aitab PRE-SAFE® Impulse Side’i ohutuskontseptsioon leevendada võimaliku külgkokkupõrke tagajärgi.[1][2]

      [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.

      [2] Meie juhiabisüsteemid ning abiseadmed on ainult toetamiseks ja need ei vabasta teid vastutusest juhina. Palun tutvuge kasutusjuhendis oleva info ja seal kirjeldatud süsteemipiirangutega.
      360-kraadi kaamera ja läbipaistev kapott Aktiveeritud maastikurežiimis kuvab 360° kaamera keskekraanile virtuaalse vaate auto esiosa all olevast maapinnast. See on juhile abiks maastikutingimustes sõitmisel ja manööverdamisel ning ta suudab paremini hinnata takistusi, nagu muda ja kivid.[1]

      [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
      ENERGIZING Plus pakett Mugavus kõikidele meeltele: see pakett kombineerib uuendusliku intelligentsiga premium-varustust. Teie Mercedes suudab teid mitmel moel ergutada ja lõõgastada – hoiab kaua erksana ja tagab erakordselt meeldiva sõidu. Seda seitsme erineva mugavusprogrammi ja atraktiivse varustuse nagu näiteks multikontuuristmete abil.[1]

      [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
      KEYLESS-GO Elektrooniline autoriseerimissüsteem tunneb teid teie võtme järgi ära. Auto avatakse ja lukustatakse umbes kahe meetri kauguselt. See tähendab, et teil on kontroll sõidukile juurdepääsu üle ilma tüütu võtme otsimiseta.
      HANDS-FREE ACCESS Tagumise kaitseraua all asuv andur tuvastab liikumise. Pagasit ja oste ei pea maha panema.
      Parkimispakett koos mälufunktsiooniga parkimisassistendiga Soovi korral salvestatakse ja jäetakse mällu teie garaaži või konkreetsele parkimiskohale manööverdamise ja sealt väljumise protsess. Pärast salvestamist oskab teie GLC Coupé automaatselt parkida, teie jälgite protsessi pingevabalt juhiistmelt.[1][2][3]

      [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.

      [2] Meie juhiabisüsteemid ning abiseadmed on ainult toetamiseks ja need ei vabasta teid vastutusest juhina. Palun tutvuge kasutusjuhendis oleva info ja seal kirjeldatud süsteemipiirangutega.

      [3] Viitega [3] märgitud komponendid on Mercedes me teenused. Nende teenuste kasutamiseks läheb vaja personaalset Mercedes me ID-d ja nõustumist Mercedes me connect teenuste kasutustingimustega. Lisaks peab auto olema ühendatud vastava kasutajakontoga. Esialgse ühe aasta pikkuse tähtaja möödumisel saab teenuseid tasu eest uuendada tingimusel, et neid siis antud sõidukile veel pakutakse. Teenuste esmakordne aktiveerimine on võimalik ühe aasta jooksul pärast esmaregistreerimist või kliendi poolt kasutuselevõttu, olenevalt sellest, kumb saabub varem.
      PRE-SAFE® PRE-SAFE® süsteem[1] kasutab teie kaitseks ära vahetult ähvardavale liiklusõnnetusele eelnevaid hetki. Mitmed meetmed vähendavad koormuseid, mis mõjuvad sõitjatele kokkupõrkel. Innovaatiline PRE-SAFE® Sound tekitab kõlarite abil heli, mis on suudab käivitada kõrvade loomuliku kaitserefleksi. See kaitseb sisekõrva, summutades kokkupõrke müra.

      [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
      PRE-SAFE® Impulse Side Kui uus GLC tuvastab vältimatu külgkokkupõrke, käivitab PRE-SAFE® Impulse Side[1] meetmed, millega liigutatakse sõitjaid auto keskosa poole. Sel viisil vähendab auto kokkupõrke korral sõitjatele mõjuvat löögijõudu.

      [1] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
      Uus keskturvapadi Uus GLC Coupé varustati keskturvapadjaga vastavalt kõige värskematele Euroopa reitingunõuetele. Juhiistme seljatoega integreerituna võib see tõsise külgkokkupõrke korral avaneda juhi ja kaassõitja vahel.
      AIRMATIC õhkvedrustus koos pööravate tagaratastega AIRMATIC[1] kohandab pidevalt iga ratta vedrustust ning võimaldab tänu sellele nautida eriti sujuvat sõitu. Nii sõidate erakordselt mugavalt ja jõuate sihtkohta lõõgastunumalt. Lisaks saab õhkvedrustusega autot vajadusel 15 mm võrra tõsta ja see kohandub automaatselt erineva koormusega.

      [1] Lisavarustusena saadaval koos tehnoloogiapaketiga.
      Sportvedrustus ja esisilla roolisüsteem Uue GLC Coupé standardvarustusse kuulub nüüd sportvedrustus. Koos veelgi vahetuma roolisüsteemiga on juhitavus veel spontaansem ja vilkam. Kogege oluliselt rohkem sõidurõõmu.
      Suuremate esipiduriketastega pidurisüsteem Eriti suurte perforeeritud esimeste piduriketastega pidurisüsteem[2] on võimas, alati. Tänu sellele võite igas olukorras loota stabiilsele pidurdusjõule.

      [2] Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
      DYNAMIC SELECT DYNAMIC SELECTI abil saate nupuvajutusega valida meelepärase sõidurežiimi. Lisaks "Eco", "Comfort", "Sport" ja "Individual" sõidurežiimidele on nüüd valikus ka "Offroad". Vastavalt valikule kohandatakse haarduvust, pidurite rakendumist ja sõidukäitumist.
      MERCEDES-AMG Uus Mercedes-AMG GLC Coupé. Peagi saadaval.
      LeftRight

      Välisdisain

      Sõitjateruumi disain

      Tähelepanuväärne välisdisain

      Close X
      Järgmine
      Eelmine
       Spetsiaalne AMG esiosa (GLC 43 4MATIC+ Coupé) Ilmselgelt sportlik: embleemiga kapott, tumeda kroomviimistlusega vertikaalsed ribid iluvõrel, mille ümber asuvad AMG-le omane esipõll ja DIGITAL LIGHT esituled.[3]

       [3]Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
       Y-kodaratega AMG valuveljed (GLC 43 4MATIC+ Coupé) Eriti kontrastne: 21-tollised mattmustad AMG Y-kodaratega valuveljed[3] ja hõbedased pidurisadulad muudavad auto välimuse veel efektsemaks.

       [3]Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
       Spetsiaalne AMG-tagaosa (GLC 43 4MATIC+ Coupé) Selgelt sportlik: spetsiaalne AMG tagaosa hõlmab diffuusorplaati ja AMG väljalaskesüsteemi kaht ümarat läikivmusta otsa.
       Spetsiaalne AMG pikiliist (GLC 43 4MATIC+ Coupé) Dünaamiline iga nurga alt: spetsiaalsed kõrgläikega musta värvi AMG pikiliistud muudavad silueti sportlikumaks.


       Spetsiaalne AMG esiosa (GLC 63 S E PERFORMANCE Coupé) Siit tuleb AMG: AMG embleem ja võimsusest rääkivad kühmud kapotil, margile omane vertikaalsete tumedate kroomribidega iluvõre ja suurte õhuavadega AMG esipõll.


       Eriti võimekas AMG keraamiline komposiitpidurisüsteem (GLC 63 S E PERFORMANCE Coupé) Suur koormustaluvus: spetsiaalsed AMG rattad koos AMG eriti võimeka komposiitpidurisüsteemiga[3] tagavad parima sooritusvõime ja täpse doseeritavuse.

       [3]Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.

       Spetsiaalne AMG tagaosa (GLC 63 S E PERFORMANCE Coupé) Tähelepanuväärselt dünaamiline, ka kõigile neile, kes sõidavad teie taga: Coupe-disain hõlmab AMG spoilerit, difuusorplaadiga AMG tagapõlle ja AMG väljalaskesüsteemi kõrgläikega musta värvi trapetsikujulisi summutiotsi.


       Spetsiaalsed AMG pikiliistud (GLC 63 S E PERFORMANCE Coupé) Näidake oma kirge sooritusvõime vastu auto mõlemal poolel: spetsiaalsed kõrgläikega musta värvi AMG pikiliistud muudavad teie Mercedes-AMG GLC Coupé veelgi sportlikumaks.

       Tähelepanuväärne sõitjateruum

       Close X
       Järgmine
       Eelmine
        AMG Performance rool AMG Performance rool pakub kõike, mida mootorispordi austaja süda ihkab: et tagada ideaalne haare ja täpsem juhitavus, kombineeritakse peent nappa nahka jäigema MICROCUT mikrokiuga, lisaks on roolil AMG-le omane lamedam kuju ja ergonoomilised puutepaneelid. Säilitage fookus, olenemata sellest, kus sõidate.[3]

        [3]Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
        Spetsiaalne AMG näidikupaneel ja digitaalne näidikuekraan Optimeeritud MBUX multimeediasüsteem pakub spetsiaalseid AMG kuvastiile ja kasulikke funktsioone. Kogege margile omaseid näidikupaneeli, keskkonsooli multimeediaekraani ja tuuleklaasinäidikut.[3] Nad annavad teile kogu vajaliku teabe, alati.

        [3]Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
        AMG Performance istmed AMG Performance esiistmed[3] kuuluvad Mercedes-AMG filosoofia põhielementide hulka. Kogege musta nappa nahast polstri mootorispordidisaini, isteasendit, mis tagab vaimustava sõidutunnetuse ja suurepärast külgtuge, mis on eriti ilmne dünaamilistel manöövritel.

        [3]Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.

        Süsinikkiust AMG viimistluselemendid Süsinikkiust AMG viimistluselemendid
        [3] muudavad iga interjööri millekski väga eriliseks. Sportlikud detailid sulanduvad harmooniliselt tervikuks ja tekitavad samas põnevaid kontraste. See annab sisedisainile veelgi sportlikuma ilme. Samal ajal räägivad need ilmselgelt kirest tipptasemel sooritusvõime vastu.

        [3]Tellitav lisavarustus sõltuvalt auto konfiguratsioonist.
        Valgustatud "AMG" kirjadega AMG lävepakud Alustage igat teekonda veelgi parema sooritusvõimega tänu valgustatud AMG lävepakkudele, mida täiendab ikooniline "AMG" kiri. Lävepaku viimistluskatted saate soovi korral asendada muude atraktiivsete Mercedes-AMG või Mercedes-Benzi originaalkatetega. Veelgi dünaamilisema tunnetuse nimel.
        Kogege seda kõike teel Tehke proovisõit GLC Coupéga. Andke meile teada, et soovite teha GLC Coupéga proovisõitu ja me võtame teiega peagi ühendust.
        Sellesse vormi sisestatud andmeid töödeldakse, salvestatakse ja kasutatakse vastavalt meie Privaatsuspoliitikas seatud tingimustele. Isikuandmete andmine on vabatahtlik ja vajalik proovisõidu broneerimiseks, läbiviimiseks ning järeltegevuseks, kohtumise kokkuleppimiseks, hinnapakkumise või brošüüri esitamiseks. Alljärgnevas loetelus märke tegemisega nõustute oma Isikuandmete töötlemisega eelnevalt loetelus toodud eesmärkidel. Teil on õigus igal ajal nõusolek tagasi võtta, esitades sellekohase taotluse ettevõtte kontaktisikule e-posti aadressil klienditeenindus@veho.ee või Veho AS esindustes. Nõusoleku tagasivõtmine ei mõjuta enne nõusoleku tagasivõtmist toimunud Isikuandmete töötlemise seaduslikkust.

        *Uus EQV ja uus V-klass ei ole veel proovisõiduks saadaval.