Originaalvaruosade ülevaade eraklientidele | Mercedes-Benz
Mercedes-Benzi originaalvaruosad

Mercedes-Benzi originaalvaruosad teie kaubikule.

Suurepärane kvaliteet, kontrollitud turvalisus ja suur töökindlus.

 

Mercedes-Benzi originaalvaruosad ühendavad kõik meie teadmised sõidukitootjana: need on arendatud just Mercedes-Benzi sõidukitele ja  katsetatud sobima. Iga kaubik koosneb tuhandetest täpselt teineteisega sobituvatest Mercedes-Benzi originaalvaruosadest. Nii on võimalik tagada teile optimaalsed tulemused kõrgeks kvaliteediks.

Kõikehõlmavates katsetes tegelikes sõidutingimustes peavad originaalvaruosad tõestama oma usaldusväärsust ja kvaliteeti - ka äärmuslikes tingimustes. Ainult siis, kui on täidetud Mercedes-Benzi ranged tingimused, antakse heakskiit müügiks.

Mercedes-Benzi originaalvaruosad on teie sõiduki sõiduomaduste, mugavuse ja väärtuse säilimise osas esimene valik - need pakuvad optimaalset funktsionaalsust, vastupidavust ja koormustaluvust.

Teie eelised ülevaatlikult:

  • täpne sobivus, mõeldud just Mercedes-Benzi sõidukitele
  • kõikehõlmav kontrollitud Mercedes-Benzi originaalvaruosade kvaliteet optimaalseks turvalisuseks
  • suur usaldusväärsus ja vastupidavus maksimaalseks sõiduki kasutatavuseks
  • vastupidavad materjalid optimaalseks kulumiskaitseks
  • kiire, spetsialiseerunud ja standardiseeritud paigaldus, et vältida pikki ooteaegasid
  • sõiduki majanduslikkus ja pikaaegne väärtuse säilimine

 

Veho AS logistikasüsteem tagab margivaruosade operatiivse liikumise ning kasutab selleks Tallinnas ja Pärnus asuvaid jaotusladusid, samuti on kõikides Veho AS esindustes kohapeal regulaarhoolduste ja sagedamini esinevate remonttööde läbiviimiseks vajalikud osad ja tarvikud. Igapäevaselt tagavad varuosade kiire jõudmise meie esindusse kaks Veho AS varuosaveokit. Lisaks varuosadele on Veho AS esindustest võimalik soetada ka kaubamärgipõhiseid aksessuaare ja autode lisavarustust. Mugavaks asjaajamiseks soovitame väiketöökodadel kasutada varuosade veebipõhist tellimiskeskkonda E-parts.

Veho AS esindustesse jõuavad varuosad hommikul tellides juba sama tööpäeva jooksul. Varuosi, mida Veho ladudes ei ole, tellitakse Euroopa keskladudest Poolast, Hollandist, Prantsusmaalt ja Saksamaalt. Mercedes-Benzi tellitavate osade tarneaeg Poola kesklaost on lühem kui üks tööpäev. Kiire vajaduse korral tellitakse kaupa ka otse tehastest, see jõuab lennukiga kohale alates tellimisjärgsest päevast.

Varuosaportaal

Elektrooniline varuosade tellimissüsteem E-parts võimaldab teil vaadata Veho poolt pakutavate varuosade saadavust ja hinda ning esitada oma varuosatellimus mugavalt ja turvaliselt Interneti vahendusel, makstes tellimuse eest koheselt e-pangas. Varuosaportaali kasutamiseks palume teil registreeruda lepinguliseks kasutajaks. Kliendiks saavad registreeruda autoremonditöökojad, teenindust pakkuvad varuosade müügiga tegelevad ettevõtted ning ettevõttesisest autohooldustöökoda omavad ettevõtted. 
Kasutajakonto avamiseks palume teil sisestada oma andmed allpool toodud lingilt avanevasse tabelisse.

Mercedes-Benz originaalpidurid: lühike pidurdusteekond. Pikk kasutusiga.

Hädaolukorras on oluline kiiresti reageerida: Mercedes-Benzi originaalpidurdussüsteem on teie sõidukis ideaalselt kohandatud turvasüsteemidega nagu ABS või ESP. See on arendatud spetsiaalselt teie sõidukile, hoolitsedes tugeva pidurdusvõimsuse ja lühikese pidurdusteekonna eest - ilma pika aeglustuseta ja isegi suure koormuse korral. Kvaliteetsed materjalid tagavad lisaks vähese kulumise ja korrosioonikaitse. 

Mercedes-Benzi originaalõhufilter: puhas õhk puhta mootorivõimsuse heaks.

Puhas õhk laseb teie mootoril töötada eriti tõhusalt ja säästlikult: Mercedes-Benzi originaalõhufilter kombineerib tugeva filtrivõimsuse suure õhu läbilaskevõimega. Nii ei satu põlemisruumi tolmu ega mustust. Ja teie mootor tagab suure võimsuse ja vähese kütusekulu. Lisaks võimaldab õhufiltri kõrge sissevõtumahtuvus pidada kinni regulaarsetest hooldusintervallidest. 

Mercedes-Benzi originaalõlifilter: teie mootori ihukaitsja.

Mercedes-Benzi originaalõlifilter tagab tänu suurele filtratsioonivõimele usaldusväärselt selle, et mustus filtreeritakse enne õliringlusse jõudmist välja. See hoiab ära kahjustused sissepritsele ja teie sõiduki mootorile. Kõrge kvaliteet tagab filtri pika kasutusea. Nii tagab teie mootor igal ajal optimaalse võimsuse.

Mercedes-Benzi originaalkaitseraud: optimaalne sobivus maksimaalse kaitsega.

Mercedes-Benzi originaalkaitseraud veenab oma optimaalse sobivusega. Lisaks on see teie sõiduki oluline abimees laupkokkupõrke korral, kaitstes mootorit, juhti ja jalakäijat. Mercedes-Benzi eesmine originaalkaitseraud on valmistatud maksimaalset ohutust, aerodünaamikat ja tõhusust silmas pidades. Lisaks on see arendatud spetsiaalselt selleks, et see kaitseks tervet sõiduki esiosa. 

Mercedes-Benzi originaalamortisaator: turvaline sõidumugavus ka viletsates teeoludes.

Nautige parimat mugavust ja turvalisust ka halbade teeoludega. Mercedes-Benzi originaalamortisaator suudab tänu vastupidavale ja kvaliteetsele materjalile panna vastu ka tugevatele löökidele ja neid summutada. Nii saate teie kasu pikast kasutuseast ja jääte alati teele. Lisaks väldite võimalikke kulusid rehvidele ja veermikule - kuna amortisaator on nendega täpselt kooskõlas.